Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:28:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: TenX, Visa kartıyla bitcoin, ether ve diğer kripto paraları nakite çeviriyor  (Read 4725 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 20, 2017, 06:59:10 PM

Elimde 5000 adet tenx var ve yuksek seviyelerden aldim, cop bir coinmis yanilmisim.Dustukce almak zorunda kaldim maliyetim yuksek diye ama serefsiz coin hala dusuyor.En son 65 den aldim ama 106-90-85 fiyatlardan yuksek alimlar yapmistim.

Çöp demeyelimde biraz sabır gerektiriyor hocam . Uzun vadede getirisi olacaktır . Bugün güzel haberler düştü piyasaya zamanla fiyata yansır umarım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715441312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715441312
Reply with quote  #2

1715441312
Report to moderator
1715441312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715441312
Reply with quote  #2

1715441312
Report to moderator
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 20, 2017, 07:08:10 PM

Eski seviyelerini illa ki görecektir tenx ama kısa vade mi uzun vadede mi görür o bilinmez. Alternatifleri gitgide çoğalıyor çünkü en başta centra var.bugün baya sancılı bi ico geçirdi ddos saldırıları falan oldu ve halen siteye ulaşılamıyor
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 20, 2017, 10:37:09 PM

Ben tenxe inanıyorum iyi yerlere gelecek kart özelliği olması güzel altcoinlerlede alış veriş yapılması daha güzel bence kısa vadede olmaz ama uzun vadede iş yapar bence
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 20, 2017, 11:29:14 PM

Valla tenx harika bir proje ama nedense fiyatı hep düşüşte . Uzun vadede asla üzmez ama şimdilik tenxleri bozup ICO fiyatına geri gelen Monetha'ya kayıyorum

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
September 21, 2017, 01:53:04 AM

Bu kart isin private olanini yapan goturur.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 21, 2017, 07:18:06 AM

tenx beni yıprattı ve uzun vadeci yaptı mecburen, kimsenin bu projeye bulaşmamasını dılerım var olan en dandık kart projesıymış
bende başkalarının lafına ınanarak girdim ama %60-70 zarara soktu sımdıden bıtcoın hardfork muhabbetı pıyasası kotu etkılerse en çok bu coın duser
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 21, 2017, 10:23:30 AM

tenx beni yıprattı ve uzun vadeci yaptı mecburen, kimsenin bu projeye bulaşmamasını dılerım var olan en dandık kart projesıymış
bende başkalarının lafına ınanarak girdim ama %60-70 zarara soktu sımdıden bıtcoın hardfork muhabbetı pıyasası kotu etkılerse en çok bu coın duser

Piyasada çok fazla kart projeleri var hepsi birbirine benzer işler yapıyor. Ayrıldıkları noktalar ve ek yetenekler tabi ki vr. Tenx uygulamada diğer kartlara özellikleriyle diz çöktürür. Ancak borsada durum böyle değil tabi. Tenx in ekibi bira çalışır ipin ucunu sıkı tutarsa eminim bir yukseliiş trendine girer. Ancak senin maaliyetlendiğin yerde eminim ki bayağı giren olmuştur. Bu da Tenx in yükselmeye başladığında ağır bir satış etkisinde kalacağı direnç bölgelerinin kuvvetli olacağını düşündürüyor. Kısaca haklısın uzun bir süre beklemek  gerek.
x8y
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 05:41:59 PM

TenX ekibi token fiyatıyla ilgilenmiyor.

İstersen yüzde 90 zarar et, adamlar sen kar et diye hype sürmez piyasaya. Şu anda öncelikleri sistemin oturması, ödüllerin dağıtım hesabının yapılması, banka lisansının alınması vesaire gibi ciddi konular.

Hali hazırda çalışan ürünleri, detaylı anlatımları, yardımcı tavırları, sürekli artan BTC karşısında uzun süre fiyatını koruması kimsenin dikkatini çekmiyor herhalde. Ayrıca ikinci kart dağıtıcısı ile anlaşmaları da yapıldı. Monaco bunu sonunda yaptığında her yere bildirdi ki daha ortada bir ürünü yok, TenX ise reddit'te bir soruya cevap olarak duyurdu ilk olarak.

TenX kısa sürede 10x kazanayım diyen, kaybı göğüsleme gücü olmayana göre değil maalesef.

Ayrıca, ödül dağıtımı olduğu zaman geçmişten başlayarak olacak ve exchange sitelerinde tutulan token'lara bir şey ödemeyecek.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 02, 2017, 05:44:31 PM

Centra var bunun yerine daha avantajlı ve yatırım için daha uygun diye düşünüyorum.
Bence inceleyin fiyatı 30 cente kadar düştü.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 02, 2017, 08:02:49 PM

110 Satlardan 20 lere düştü tenx . Çok yazık oldu . Toplar umarım kendini .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 02, 2017, 08:15:31 PM

Her coin  gibi o da bu 3 katı düşüşten nasibini aldı. Eski fiyatlara geri dönecektir, proje olarak çok alternatifinin çıkması önemli değil sonuçta her zaman onların bir adım önünden devam edecektir.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 20, 2017, 07:41:10 PM

aylardir wirex kullaniyorum... tüm pos cihazlarindan ödeme yapabiliyorum...
atmlerden nakit cekebiliyorum... döviz veren bankamatiklerden dolar ve avro bile cekebiliyorum...
nakit cekimlerde 2,5USD hizmet bedeli aliyor, yani 1000USD cektigimde 2,50USD ödüyorum sisteme ki bu gayet olumlu...
su an CMC'de bitcoin 8000USD degerinde ise, wirex cüzdanimdan 7850-7900USD gibi bitcoinlarimi satabiliyorum ve elde ettigim dolari ister nakit cekebiliyorum isterse pos cihazlarindan ödeme yapabiliyorum... cüzdanimda dolar varsa ayni sekilde bitcoin alabiliyorum...

simdi bu tenx bana ne arti saglayacak?
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
November 20, 2017, 07:45:14 PM

Centra tenxten daha avantajlı bence şuana kadar çıkan kart projelerinden en iyisi diye düşünüyorum. Ayrıca tenxin kurucusunun cezaevine girdiğini duymuştum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 20, 2017, 07:52:55 PM

Sadece Tenx'e özgü bir durum değil, tüm kart projelerinin durumu içler acısı. En son Proxy Card icosu yapıldı 50 Eth bile toplayamadılar galiba, şimdi projeden bir kişi bile ortalıkta görünmüyor. Bu süreçten ders almak lazım. Ben şu anda yalnızca Dapp sunan projelere odaklandım, başka hiçbir projeyle ilgilenmiyorum. 
teraviboys68
Member
**

Activity: 85
Merit: 10

Earn with impressio.io

View Profile
November 20, 2017, 08:17:28 PM

Monacoyla kapışması zor gibi görünüyor bakalım

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
x8y
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
November 20, 2017, 11:56:05 PM

Monacoyla kapışması zor gibi görünüyor bakalım

Monaco sadece Hype...
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
November 21, 2017, 04:49:29 AM

Dün TenX'te %30 civarı bir yükseliş oldu. Biraz araştırdım ama sebebini bulamadım. Bilgisi olan var mıdır? Şimdi biraz geriledi. Bir haber varsa tekrar yükselir mi diye merak ediyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 21, 2017, 05:18:41 AM

Dün TenX'te %30 civarı bir yükseliş oldu. Biraz araştırdım ama sebebini bulamadım. Bilgisi olan var mıdır? Şimdi biraz geriledi. Bir haber varsa tekrar yükselir mi diye merak ediyorum.

Sanmam tenx ara ara boyle bır pump yapıyor ama bulaşmayın shit bir coin kendılerı, çöptür ve çok kişinin canını yakmıştır ben olsam yanından bile geçmem
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 21, 2017, 05:59:30 AM

TenX ekibi token fiyatıyla ilgilenmiyor.

İstersen yüzde 90 zarar et, adamlar sen kar et diye hype sürmez piyasaya. Şu anda öncelikleri sistemin oturması, ödüllerin dağıtım hesabının yapılması, banka lisansının alınması vesaire gibi ciddi konular.

Hali hazırda çalışan ürünleri, detaylı anlatımları, yardımcı tavırları, sürekli artan BTC karşısında uzun süre fiyatını koruması kimsenin dikkatini çekmiyor herhalde. Ayrıca ikinci kart dağıtıcısı ile anlaşmaları da yapıldı. Monaco bunu sonunda yaptığında her yere bildirdi ki daha ortada bir ürünü yok, TenX ise reddit'te bir soruya cevap olarak duyurdu ilk olarak.

TenX kısa sürede 10x kazanayım diyen, kaybı göğüsleme gücü olmayana göre değil maalesef.

Ayrıca, ödül dağıtımı olduğu zaman geçmişten başlayarak olacak ve exchange sitelerinde tutulan token'lara bir şey ödemeyecek.

Hangi birine cevap vereceğimi şaşırdırm ama ilkine cevap vereyim yoksa sayfalarca yazmam gerekiyor.
Bir koin borsaya girdiği zaman geliştirici ekip onun fiyatıyla ilgilenmiyorum diyemez. Çok fazla dalgalanmasına hatta yüselmesine izin vermemesi gerekiyor. Yoksa koine olan inanç sarsılır ve o proje ağzıyla değil neresiyle kuş tutarsa tutsun bir daha o güveni yerine koyamaz. Ha bu neden böyle oluyor diyorsan bunun geliştirici ekipten bağımsız olduğunu sanmıyorum. Ve eminim ki bu çıkış yada hype zamanı twitterla bombalarken onlara elindekilerini güzel fiyata okutmuş ve alttan alttan topluyorlardır. Şimdi arada hype yada pump diyorsunuz ya , hani sebebini açıklayamıyorsunuz işte o hareketler yukardan yüklü miktarda aldıklarını aşağıdan düşük fiyattan toplama çabalarıdır.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 21, 2017, 06:05:49 AM

sürekli artan BTC karşısında uzun süre fiyatını koruması kimsenin dikkatini çekmiyor herhalde.
Ben 107 den beri düştükce aldım en son 20 sevıyesınde tıkandı 500btc den 40 btc ye düştü tenx hacimi benım en az 2.3 btc zarar ile sattım sonunda
burda fiyatı koruması diye kimseyi yanıltmayın Julian bizim paraları ezmekle meşgul yok şöyle çalışıyor böyle çalışıyor falan gereksiz bunlar
Arkadaşlar tenx scam bir coindir kimse bulaşmasın ben çok buyuk zarar ettım tenx yüzünden
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: