Bitcoin Forum
April 25, 2024, 03:53:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: BTC-e 10 saatten daha uzun süredir kapalı  (Read 11081 times)
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
September 01, 2017, 08:40:37 PM

Yarın %55 çekim olcakmış sözde bakalım

Yarın btc-e mağdurlarının akıbeti o zaman üç aşağı beş yukarı belli olur.Ödeme yaparlarsa gerisininde geleceğini düşünüyorum ama yarın bir bahane,pürüz v.s çıkarsa iş zorlaşır.
1714060422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714060422
Reply with quote  #2

1714060422
Report to moderator
1714060422
Hero Member
*

Ignore
1714060422
Reply with quote  #2

1714060422
Report to moderator
1714060422
Hero Member
*

Ignore
1714060422
Reply with quote  #2

1714060422
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 02, 2017, 07:58:56 AM

databasei yüklemişler gerçekten, bakalım %55'de olsa ödeme yapılacakmı? bununla ilgili ayrıca bir konu açabilirsek ve  çekim yapabilenler yazarsa iyice kargaşık burgaşık olmaz sürecin nasıl işlediğini daha rahat görebiliriz.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Teksastony
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
September 02, 2017, 09:20:52 PM

https://btc-e.nz/refund sayfası açıldı. Şuan hesaptaki coinlerin %55'i çekilebilir durumda.
 Fakat çekmek istenildiğinde tüm seçenekleri işaretlemeden onay vermiyor.
Seçenekler arasında coinlerin bir kısmından vazgeçileceği falan yazıyor.

İngilizcesi olan birileri yardımcı olursa bizde hata yapmadan ona göre işlem yapalım. Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
September 03, 2017, 05:06:08 PM

Adamlar ciddi ciddi yeniden başladılar. Bakalım %100 geri ödeme yaptık diyecekleri günü görebilecek miyiz?
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339
Merit: 250

Revolution

View Profile
September 03, 2017, 07:08:57 PM

https://btc-e.nz/refund sayfası açıldı. Şuan hesaptaki coinlerin %55'i çekilebilir durumda.

İngilizcesi olan birileri yardımcı olursa bizde hata yapmadan ona göre işlem yapalım. Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.

link açılmadı siz o kısmın resmini çekermisiniz ve copy paste yaparmısınız ?

BTG KING
Teksastony
Newbie
*

View Profile
September 03, 2017, 09:27:17 PM

link açılmadı siz o kısmın resmini çekermisiniz ve copy paste yaparmısınız ?

Buyrun hocam

I ile başlayanların hepsi birer seçenek olarak görünüyor. Hepsini işaretlemeyince hata veriyor.

Teşekkürler...

This page is made for an immediate return of funds for those who do not want to wait, or do not believe in us.
You can receive 55% of your funds immediately, without verification, provided by your consent to refuse to receive the other 45% of funds.
All funds will be returned in coins only. That is why if you had funds in fiat currencies (USD, RUR, EUR), first they will be converted into USD at the exchange rate of Central Bank of Russian Federation, after that USD will be converted into liquid coins(50% BTC, 25% LTC, 25% ETH) at the exchange rate of other cryptocurrency exchanges and returned to them.
After the return of funds following this procedure, your account will deleted forever, without a possibility to restore it. If you wish to continue working with us after relaunch, you would have to open a new account.
All funds will be returned during 72 hours.

I confirm that I refuse to receive 45% of my funds voluntarily, to receive a fast return of 55% of my funds.
I will not have any claims and demand the return of 45% of my funds in future.
I was notified that I could receive 100% of my funds eventually and I decline this option voluntarily.
I am fully responsible for the accuracy of the addresses for the payout that I have provided. If I have provided an incorrect address, I understand that it will be impossible to return the funds sent to this address and I renounce them.
I agree with a recalculation of 55% of my balance and transferring fiat funds into cryptocurrencies, and I confirm that it is fair.
I agree that my account will be deleted without an option to restore it after the return of 55% of my funds.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
September 03, 2017, 11:37:42 PM

Çevirisini yapabilecek birisi var mı ?
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
September 04, 2017, 06:34:15 AM

Çevirisini yapabilecek birisi var mı ?

Tamamını çevirmeye gerek yok sadece tek bir maddeyi çevirsem yeter anlamanız için diğerleri fasa fiso Smiley

Madde 1 : Sahip olduğum fonun %55'ini hemen çekmek ve %45'lik kalan kısımdan feragat edip gönüllü olarak almayı reddediyorum.

Adamlar özetle paralarınızın sadece yarısını öderiz geri kalanını ödemeyeceğiz ya da bekleyip şimdi hiç bir çekim yapmazsanız belki de tamamını öderiz demişler.
deblue
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 06:57:00 AM

ZALİMLER, VİCDANSIZLAR !!
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 04, 2017, 07:21:01 AM
Last edit: September 04, 2017, 09:20:21 AM by btclife01

...
This page is made for an immediate return of funds for those who do not want to wait, or do not believe in us.
You can receive 55% of your funds immediately, without verification, provided by your consent to refuse to receive the other 45% of funds.
...

Gördüğünüz gibi kaçmadık, küllerimizden doğduk, fakat bize inanmayıp/güvenmeyip "daha fazla beklemek istemiyorum, benim paramı verin" diyorsanız, şuan size şöyle birşey teklif edebiliriz;
Yatırımınızın %55ini hemen hiçbir belge, şu-bu istemeden 72saat içinde size verebiliriz, fakat bu durumda içeride kalan %45 den vazgeçmenizi istiyoruz!

...
I confirm that I refuse to receive 45% of my funds voluntarily, to receive a fast return of 55% of my funds.
I was notified that I could receive 100% of my funds eventually and I decline this option voluntarily.
I am fully responsible for the accuracy of the addresses for the payout that I have provided. If I have provided an incorrect address, I understand that it will be impossible to return the funds sent to this address and I renounce them.
I agree with a recalculation of 55% of my balance and transferring fiat funds into cryptocurrencies, and I confirm that it is fair.
I agree that my account will be deleted without an option to restore it after the return of 55% of my funds.

Hemen %55 ödeme almayı kabul ederseniz;
* %55 lik bir ödemeyi hemen almayı ve %45 lik kısımdan vazgeçmeyi,
* Gelecekte vazgeçtiğiniz %45 ile ilgili herhangi bir sorun çıkartıp bizi Ticket manyağı yapmayacağınızı,
* Eğer bekleseydiniz (belki de) %100 ödeme alacağınızı söylediğimizi ama sizin bununla ilgilenmediğinizi ve biran önce ne kurtarırımsam kar dediğinizi,
* Ödeme için verdiğiniz adreslerin doğru olduğunu, yok efendim şu adrese şunu gönderdim geri alabilir miyiz? kurtarabilir miyiz? nevinden şeyler için Supportları delirtmeyeceğinizi, Forumda mesaj kasmayacağınızı, Redditte küfür etmeyeceğinizi,
* Paralarınızı size coin olarak ödeyeceğimizi ve bunun çok da acayip birşey olmadığını,
* %55i alır almaz, şuan kullandığınız hesabın tarih olacağını ve hiçbir veriyi kurtaramayacağınızı, bizimle çalışmak istiyorsanız yeni bir hesap açmanız gerektiğini

KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ!

Teksastony
Newbie
*

View Profile
September 04, 2017, 08:32:38 AM

...
...

Gördüğünüz gibi kaçmadık, küllerimizden doğduk, fakat bize inanmayıp/güvenmeyip "daha fazla beklemek istemiyorum, benim paramı verin" diyorsanız, şuan size şöyle birşey teklif edebiliriz;
Yatırımınızın %55ini hemen hiçbir belge, şu-bu istemeden 72saat içinde size verebiliriz, fakat bu durumda içeride kalan %45 den vazgeçmenizi istiyoruz!

...

Hemen %55 ödeme almayı kabul ederseniz;
* %55 lik bir ödemeyi hemen almayı ve %45 lik kısımdan vazgeçmeyi,
* Gelecekte vazgeçtiğiniz %45 ile ilgili herhangi bir sorun çıkartıp bizi Ticket manyağı yapmayacağınızı,
* Eğer bekleseydiniz (belki de) %100 ödeme alacağınızı söylediğimizi ama sizin bununla ilgilenmediğinizi ve biran önce ne kurtarırımsam kar dediğinizi,
* Ödeme için verdiğiniz adreslerin doğru olduğunu, yok efendim şu adrese şunu gönderdim geri alabilir miyiz? kurtarabilir miyiz? nevinden şeyler için Supportları delirtmeyeceğinizi, Forumda mesaj kasmayacağınızı, Redditte küfür etmeyeceğinizi,
* Paralarınızı size coin olarak ödeyeceğimizi ve bunun çok da acayip birşey olmadığını,
* %55i alır almaz, şuan kullandığınız hesabın tarih olacağını ve hiçbir veriyi kurtaramayacağınızı, bizimle çalışmak istiyorsanız yeni bir hesap açmanız gerektiğini

KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ!

Teşekkürler hocam şimdi asıl mesele beklemek mi? Yoksa alıp çıkmak mı mantıklı?
Geri döneceklerini ısrar söylüyorlar fakat yine de güven eksiliği yaşatıyor insana. Sanırım alıp çıkacağım payımı.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 04, 2017, 09:01:58 AM

Hukukki çökme diye buna diyorlar herhalde. Demiyorlarsa da ben dedim. Neden yüzde 55 ini geri veriyor. Yüzde 45 kiminmiş. Hukuk adı altında hukuksuzca mala el koyma.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 09:11:50 AM

Yaptıkları aleni şekilde dolandırıcılık ötesi yok, ne demek isterseniz bekleyin tamamını çekin ya da şimdi yarısından feragat edin çekip gidin. Ben malımın tamamını şimdi istiyorum deme şansınız yok maalesef tamamen hukuksuzluk. Bence sonları pek hayırlı değil çok dava açılır haklarında, düşünsenize adamlarda 500K USD parası olan adam olsa yarısından vazgeçecek mümkün değil, hadi bir 1000 liradan vazgeçelim Cheesy
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339
Merit: 250

Revolution

View Profile
September 04, 2017, 02:25:43 PM

İnsanlarla dalga geçmeyi marifet veya zeka diye adlandırlanlar bunların hepsinin hesabını verecek rahat olun.

BTG KING
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 04, 2017, 02:49:51 PM

Ama şöyle düşünün kapandığı anda ki Btc fiyatı ile şuan Btc fiyat farkı baya var.Ozmanki yatırılan tutar herneyse şuanki %55 ile neredeyse çoğunu kurtarıyorsunuz.Bana mantıklı geldi..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 04:14:48 PM

Ama şöyle düşünün kapandığı anda ki Btc fiyatı ile şuan Btc fiyat farkı baya var.Ozmanki yatırılan tutar herneyse şuanki %55 ile neredeyse çoğunu kurtarıyorsunuz.Bana mantıklı geldi..

Bu şuna benziyor bir bankaya 1 kilo altın veriyorsunuz banka dükkanı kapatıyoruz altınlarınızın sadece yarısını verebiliriz siz yatırdığınızda zaten yarı fiyatıydı demek gibi. Bitcoin bir emtia gidi düşünün ve emtia değeriyle değil büyüklüğü ile ölçülür amacı da budur zaten. Bence yapmaya çalıştıkları tam olarak başımız derde girmeden bu faicadan karla nasıl çıkarız hesabı.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 04, 2017, 05:33:16 PM

Bu şuna benziyor bir bankaya 1 kilo altın veriyorsunuz banka dükkanı kapatıyoruz altınlarınızın sadece yarısını verebiliriz siz yatırdığınızda zaten yarı fiyatıydı demek gibi. Bitcoin bir emtia gidi düşünün ve emtia değeriyle değil büyüklüğü ile ölçülür amacı da budur zaten. Bence yapmaya çalıştıkları tam olarak başımız derde girmeden bu faicadan karla nasıl çıkarız hesabı.

Evet haklısınız.%55 'ini alırlarsa %10 kadar zararları oluyor tabi btc daha da düşerse daha büyük zararları oluyor şuan için konuşuyorum.Ben olsaydım %55 alır çıkardım Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Teksastony
Newbie
*

View Profile
September 04, 2017, 10:11:54 PM

%55 i alıp çıktım. Komşunun çimlerine bakmaktansa, kendi çimlerimle mutlu olmayı tercih ettim.
Açılsa bile ciddi bir güven sıkıntısı yaşayacaktır bir dönem.
deblue
Legendary
*

View Profile
September 05, 2017, 11:55:18 AM
Last edit: September 06, 2017, 01:54:12 PM by deblue

Yav Btc iyi güzel arttıda puştlar hem bitcoincashlere çöktü hemde %45imize çöktü. Ayak üstü iyi silkelediler bizi vicdansızlar.
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 03:50:00 PM

btc-e hayla kapalı mtgox ile aynı olay oldu umarım herkes parasını geri alır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: