Bitcoin Forum
April 27, 2024, 09:39:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yazılımcı(lar) Aranıyor  (Read 973 times)
murat25 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
August 10, 2017, 12:37:12 PM

Merhaba, coin yazılımlarından anlayan yazılımcı(lar)a ihtiyacımız var. İsteklerimiz doğrultusunda bir alt coin yazdırmak istiyoruz. İlgilenenler lütfen özelden iletişime geçsin.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714253987
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714253987
Reply with quote  #2

1714253987
Report to moderator
1714253987
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714253987
Reply with quote  #2

1714253987
Report to moderator
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
August 15, 2017, 01:19:56 PM

Merhaba, coin yazılımlarından anlayan yazılımcı(lar)a ihtiyacımız var. İsteklerimiz doğrultusunda bir alt coin yazdırmak istiyoruz. İlgilenenler lütfen özelden iletişime geçsin.

yeni  bir scam coinmi çıkıyor Cheesy
şaka, umarım başarılı olursunuz hocam. Ama bu işleri bilen kişinin size ihtiyacı olmayacağını düşünüyorum. Kendileri çıkarabilir.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 15, 2017, 06:36:27 PM

şaka, umarım başarılı olursunuz hocam. Ama bu işleri bilen kişinin size ihtiyacı olmayacağını düşünüyorum. Kendileri çıkarabilir.

Hem parası olacak hem yazılımcı olacak o zaman Smiley

Projenin detayları hakkında bilgi vermeden zaten bulmaları zor .
systemfault
Newbie
*

Activity: 62

View Profile
August 15, 2017, 09:09:23 PM

Merhaba,

Özelden iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

İyi günler.
murat25 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 16, 2017, 11:55:09 AM

Coini scame düşürmeyecek bir proje olması nedeniyle zaten bilgi veremiyorum proje hakkında. Ayrıca kaldı ki bilgi sahibi kişi de proje ve bağlantı olmadığı zaman coin çıkarmasının bir anlamı yok Smiley Bilgisi olan kişi bulunursa sözleşme sonrası proje hakkında bilgi verilecek.
systemfault
Newbie
*

View Profile
August 16, 2017, 01:03:48 PM

Coini scame düşürmeyecek bir proje olması nedeniyle zaten bilgi veremiyorum proje hakkında. Ayrıca kaldı ki bilgi sahibi kişi de proje ve bağlantı olmadığı zaman coin çıkarmasının bir anlamı yok Smiley Bilgisi olan kişi bulunursa sözleşme sonrası proje hakkında bilgi verilecek.

Murat Bey,

Şöyle düşünün; Bir yazılım yapacaksınız, ve proje hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz. Proje hakkında bilginizin olabilmesi için sözleşme yapmanız gerekiyor diyorsunuz.
Biraz empati yapsak mesela... Gözünüz kapalı sözleşme imzalar mısınız? Ya da sizden istenilenin ne olduğunu bilmeden nasıl bir işin içerisine girebilirsiniz?

"Güven" probleminiz var ise, yazılımınızı kendiniz ya da projenin sahibinin kendisini geliştirerek yapması daha doğru olacaktır.

Coca Cola'nın formülü değil yapılacak olan, sadece bir yazılımdan bahsediyoruz.

Bu cümleyi aynen proje sahibine iletirseniz sevinirim.

Tabii bunun karşılığında "Bu çok büyük bir proje nasıl böyle diyebilir!" cümlesini duyabilirim.

Kusura bakmayın ama sizin için büyük bir proje. Benim için sadece bir iş Smiley

İyi günler.
murat25 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 17, 2017, 10:24:15 AM

Yapılacak iş belli, nerede kullanılacağı veya coinin piyasada tutunabilmesi için gerekli projenin, coin yazılımcısının yapacağı işi etkileyeceğini düşünmüyorum açıkçası yanlış mıyım? Yazılımcı için gerekli tüm bilgiler verilecek ben onları demiyorum size bence yanlış anladınız.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 17, 2017, 07:19:00 PM

samanlıkta iğne arıyorsunuz gibi  Grin yabancı birçok kaynakta veya freelance sitelerinde bulabilirsiniz aradığınızı. ama uzaktan nasıl olacak bilmiyorum. ciddi bir kazanç vaat etmelisiniz.
onurgule
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 17, 2017, 07:54:46 PM

Türk yazılımcı istiyorsanız:
armut.com'a bakabilirsiniz ama sanmıyorum bu işlerle uğraşan birinin olduğunu Türkiye'de.

Bu yüzden yabancılarla çalışmanız gerekebilir. {Öneriyorum}
freelancer.com'u ziyaret etmenizi öneririm. Talebinize 1 dakikada karşılık verebilecek 20 kişi bulabilirsiniz.
Not: Anlaşacağınız kişinin reviewlerini dikkate alın, 4 yıldızdan az yıldıza sahip biriyle iş yapmayın.
systemfault
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 07:43:16 AM

Yapılacak iş belli, nerede kullanılacağı veya coinin piyasada tutunabilmesi için gerekli projenin, coin yazılımcısının yapacağı işi etkileyeceğini düşünmüyorum açıkçası yanlış mıyım? Yazılımcı için gerekli tüm bilgiler verilecek ben onları demiyorum size bence yanlış anladınız.

Smiley Anlamadığım şu nokta var;

Sizin proje dediğiniz "şey" yeni bir coin değil mi?

Coini kim yazacak? Yazılımcı.

Yazılımcı diğer tarafıyla ilgilenmez ki. Bu projede borsa kurulacakmış, alım-satım işlemleri yapılacakmış, bütün coinler olacakmış. Bunlar coin yazılımcısının zerre umrunda olmaz zaten.

Coin yazdırmak istiyorsanız bana ulaşın. Detaylarını orada görüşelim. Projenin diğer detaylarıyla hiç ama hiç ilgilenmiyorum. Smiley

İyi günler.
kskaclord
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
August 23, 2017, 06:16:47 PM

Sözleşmeden kasit gizlilik sözlesmesi gibi birsey olabilir. Bizim sektörde de proje anlatilmadan önce gizlilik sözleşmesi imzalanir. İmzanin altinda hatri sayilir bir meblağ yazar. Tabi yazilimci benim umrumda olmaz diyebilir ama kafasina da yatabilir.. Smiley
bugragcr
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
August 26, 2017, 08:11:07 AM

Merhaba size yardimci olabilirim, öncelikle matematikçiler gerekli eğer ciddi bir seyler düşünüyorsanız biraz daha bilgi verir misiniz? Bu is uzun soluklu, bu proje altinda çalışan herkes Türkiye şartlarının üstünden maaşlar alacak cunku Turkiyede kriptoloji uzmanı sayısı gercekten az ve bu isten anlayan yazılımcı sayısıda ayni şekilde denebilir.
Bunu kaldıracak ekonomik gücünüz, vaktiniz ve sabrınız var ise ekibi kurmaniza yardimci olabilirim
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 26, 2017, 08:31:54 AM

bu kadar sig dusunmeyi artik birakin yau.
her isi pazarda limon satmaya getiriyorsunuz.
bir ekip kodlar deger uretir bir ekip pazarlar bir ekip baglantilari kurar bir ekip finanse eder. zaten bir biz turklerde var tum sorumlulugu ustlenip tek basina dev ekip olma hevesi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: