Bitcoin Forum
June 26, 2024, 01:37:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: kısa dönem coinleri  (Read 1516 times)
TheRakula
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
July 30, 2017, 08:05:30 PM

Verge Coinin ilerde çok değerleneceğini düşünüyorum.
trollercoaster
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1001

View Profile
July 30, 2017, 08:08:32 PM

Yani şunu da anlamıyorum güzel düşüncelerinizi paylaşıp tavsiye veriyosunuz ama neden böyle düşündüğünüzü, sizi böyle düşünmeye iten şeyi, nasıl bir geçmişinizin olduğunu falan da anlatsanız iyi olmaz mıydı? Sonuçta 3 mesajı olan bir newbie'siniz ve kimse sizin sözünüze bakıp verge coin almayacak Undecided
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 31, 2017, 11:18:12 AM

Yani şunu da anlamıyorum güzel düşüncelerinizi paylaşıp tavsiye veriyosunuz ama neden böyle düşündüğünüzü, sizi böyle düşünmeye iten şeyi, nasıl bir geçmişinizin olduğunu falan da anlatsanız iyi olmaz mıydı? Sonuçta 3 mesajı olan bir newbie'siniz ve kimse sizin sözünüze bakıp verge coin almayacak Undecided

Multi algoritma PoW bir coin. Roadmap' i ilgi çekici duruyor. İncelemiştim ben bunu. Wallet' leri vesaire çok çeşitli. Multi algoritma olduğu için madencilik için kullanılacak yazılımlar da öyle. Ekip ve çalışmalarında bir sorun oluşmazsa değerlenebilecek gibi görünüyor.
TheRakula
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 01, 2017, 10:11:39 AM

Forumda ne kadar activity kasarsam o kadar tecrübeli olacağımı düşünmüyorum. Şahsen newbie etiketi var ama bitcoin piyasasına yeni başlamış değilim. Yıllardır takip ediyordum ama şimdi üyelik açtım. Ayrıca kimseye ben verge coin alın diye birşey de demedim. Konuyu açan sormuş değerlenecek coin var mıdır diye ben de bana göre değerleneceğini söyledim. Valley365'in dediği gibi ekibi iyi çalışıyor ve Roadmap'i bana güzel geldi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: