Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:53:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥⭐[ANN] WiC |Para Kazandıran WiFi paylaşımı | Gelişmiş Teknoloji |Satış Yakında  (Read 2950 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 30, 2017, 01:02:41 PM

Bigisayarınızı alıp dışarı çıktığınızda belki işe yarabilecek bi uygulama fakat mobil internetim var hem de geleneksel internet sağlayıcılardan 100 kat daha iyiler. Türkiye olarak bakarsak bence tutmaz. Google translateden çeviri yapıp cevap veriyorlar, bu güzel bişey ilgileniyorlar fakat bu sefer de tatmin edici cevaplar olmuyor. Başarılar, iyi şanslar.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Lambo06
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
July 30, 2017, 01:23:09 PM

Wifiye bağlanan kişi sınırsız mı bağlanacak ona bir cevap alamadım ?  Saatlik günlük falan mı olacak ?

Ağ ilk yüklendiğinde ve fiyat ayarlandığında kullanıcı tarafından uygulama tarafından ayarlanacak minimum bir garanti olacaktır.

(Google Translate ile tercüme edildi)
Lambo06
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 01:25:23 PM

sifreli wifi mi kaldi yau. zamaninda dial up 145 baglanti sifrelerini paylasiyoduk bizde. bu mevzu ona benzemis Smiley
3g 4g 5g lte vs vs hadi bunlari gectim artik TR de bile cogu yerde kullanici dogrulamali hotspotlar olusturuluyor wifi sifresiz oluyor.

Hey, özür dilerim, sorunuzu doğru bir şekilde çözmediğimden% 100 emin değilim. Ancak evet, tüm veriler şifrelenecek ve güvenle iletilecek. Demo videosunu görürseniz, son kullanıcının şifre almadığını ve uygulamanın otomatik olarak bağlandığını göreceksiniz.

Lambo06
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 01:28:31 PM

Düşünce fena degil ama mobil internet varken çok fazla bir katılım olacağını düşünmüyorum bende
ona rağmen başarılar dilerim

Hey, seyahat ettiğiniz veya kapsama alanının dışındayken olduğu gibi mobil internetin bulunmadığı birçok zaman vardır. Ayrıca mobil ağlar genellikle WiFi ağlarından daha yavaştır ve bu nedenle uygulamalarımız bu durumlarda yararlı olacaktır.

Lambo06
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 01:33:24 PM

Bigisayarınızı alıp dışarı çıktığınızda belki işe yarabilecek bi uygulama fakat mobil internetim var hem de geleneksel internet sağlayıcılardan 100 kat daha iyiler. Türkiye olarak bakarsak bence tutmaz. Google translateden çeviri yapıp cevap veriyorlar, bu güzel bişey ilgileniyorlar fakat bu sefer de tatmin edici cevaplar olmuyor. Başarılar, iyi şanslar.

Hey, istatistikler WiFi hızlarının çok daha hızlı olduğunu ve WiFi bağlantılarının mobil internetten daha güvenilir olduğunu gösteriyor. Ayrıca, dünyanın büyük bir kısmı hala bir WiFi bağlantısına kıyasla çok yavaş 3g kullanıyor.

Ayrıca, çevrimiçi olduğumuzda tüm soruları yanıtlıyoruz!  Cheesy

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
July 30, 2017, 02:59:08 PM

Başta güzel bir proje gibi düşündürüyor . Fakat Wifi paylaşma  + güvenlik teşkil edebilecek sorunlar oluşturabilir açıkcası .

En azından bu piyasa üzerinde duran insanlar için sürekli olarak internetlerini yanından ayırmadıkları da aşikar .

Bakalım zamanla ne gibi bir ilerleme kaydedeceksiniz .

Projenizde başarılar .
thresher
Hero Member

Activity: 700

View Profile
July 30, 2017, 09:13:31 PM

Bu projeyi çeviren kişi niye soruların cevabını heriflerden öğrenip yazmıyo anlamadım sonuçta bu translate cümlelerini okurken gereğinden fazla emek sarfetmek gerekiyo bir de anlayamadım pek biraz paraya kıyıp cevap başına stake falan verselerdi bari ama heriflerdeki azmi taktir ettim yani o kadar iş varken gelip başlıklardaki soruları çevirip anlayıp yanıtlayıp paylaşmak  Grin
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
July 30, 2017, 09:23:10 PM

Projeyi görünce gülesim geldi.fena fikir değil aslında insanlara paylaşımcı olmayı sağlayabilir. Bencil değil sencil olacaksın Smiley wifi paylaşımları interneti kotalı olanlar için sıkıntılı olabilir gibi..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 30, 2017, 10:57:42 PM

Proje umrumda değil de Lambo06 arkadaşın translate mranslate soruları teker teker yanıtlıyor olması ilgi çekici. 1-2 milyon toplar bu da. Sonrasını bilemem...
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 30, 2017, 11:53:20 PM

projenin düşüncesi güzel fakat güvenlik açıkları oluşturabilir. sizin wifiniz üzerinden illegal işler yapılırsa sıkıntı yaratabilir. Bu sorun için ne düşünmüşlerdir acaba.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 31, 2017, 05:58:05 AM

Lambo06 ankaralı lamborgini sahibi bir arkadas nicki gibi duruyor ama adam bildiğin yabancı. Locale takılıp her yazıyı cevaplandırmaya calısmaları artı puan. uluslararası seyehatlerde internet dolayısıyla wifi sıkıntılı olabiliyor. Bu tarz durumlar icin kullanılabilir bir durum olabilir. Uygulamanın yapılması ve uygulanmasıda cok sıkıntı olmaz. Tutabilir.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
July 31, 2017, 06:23:20 AM

bu eski bir ico ydu bu şimdi yeniliyorlar aslında güzel bir mantığı var ancak çok geçerliliği olduğunu düşünmüyorudum ozmanda .
acayip aktifler zaten ekip olarak bakalım bu sefer nasıl olcak
Lambo06
Hero Member

View Profile
July 31, 2017, 10:32:11 AM

projenin düşüncesi güzel fakat güvenlik açıkları oluşturabilir. sizin wifiniz üzerinden illegal işler yapılırsa sıkıntı yaratabilir. Bu sorun için ne düşünmüşlerdir acaba.

Proje iyi düşünülmüş, ancak güvenlik açığı yaratabilir. Wi-Fi'niz üzerinden yasadışı iş yapıldığı takdirde sorun yaratabilir. Bu sorun hakkında ne düşündüler?

Yasadışı faaliyetle ilgili sorunlarla ilgili olarak, uygulamanızı yasadışı amaçlarla kullanmak için gerçek bir teşvik yoktur. Kolayca bir Starbucks'a veya McDonalds'a giderek WiFi'lerini kullanabilir; Bu uygulamayı indirmek için hiçbir neden yok, daha sonra WiC satın alıp bunun karşılığını ödeyin. Ayrıca ana amacımız kitlesel kabulü olduğu için, kullanıcılar için son derece kolay ve güvenli hale getirdik. Endişelenmeniz gerekmediği için uygulamanızın güvenliği konusunda endişelenmeniz gerekmez. Uygulama geri kalanı yapar ve son kullanıcıya hiçbir ayrıntı göstermeden doğrudan bağlanır. Ayrıca hepsi şifrelidir.

thresher
Hero Member

Activity: 700

View Profile
July 31, 2017, 08:01:37 PM

Proje iyi düşünülmüş, ancak güvenlik açığı yaratabilir. Wi-Fi'niz üzerinden yasadışı iş yapıldığı takdirde sorun yaratabilir. Bu sorun hakkında ne düşündüler?

Yasadışı faaliyetle ilgili sorunlarla ilgili olarak, uygulamanızı yasadışı amaçlarla kullanmak için gerçek bir teşvik yoktur. Kolayca bir Starbucks'a veya McDonalds'a giderek WiFi'lerini kullanabilir; Bu uygulamayı indirmek için hiçbir neden yok, daha sonra WiC satın alıp bunun karşılığını ödeyin. Ayrıca ana amacımız kitlesel kabulü olduğu için, kullanıcılar için son derece kolay ve güvenli hale getirdik. Endişelenmeniz gerekmediği için uygulamanızın güvenliği konusunda endişelenmeniz gerekmez. Uygulama geri kalanı yapar ve son kullanıcıya hiçbir ayrıntı göstermeden doğrudan bağlanır. Ayrıca hepsi şifrelidir.

Herhalde burada demek istediği normalde gidip bi starbuckta veya mcdonaldsta da bunları yapabilir insanlar hem de ücretsiz diyor ama burada şöyle bir sorun var ki topluma açık yerler ile sadece bir haneye tahsis edilmiş modemden yasadışı işlerin yapılması arasında dağlar kadar fark var. Sonuçta hepimizin evinde kamera yok, illegal bir şey olduğunda herkes "ben yapmadım başkası bağlanmış" derse suçlular nasıl yakalanacak?
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 31, 2017, 08:08:52 PM

sanırm asıl ama şu normal bir wifiden bağlandığınızda sizi bulabilirler ama bizimkinden bulamazlar demek istiyor ki şu ortamda oldukça güzel birşey ben daha önce ico takip etmiştim başarılı olamadılar ancak projeleri mantıklı.
takip edilemeyen internet iyi bişey aynı mstryum gibi takip edilemeyen vpn mantığıyla benzer. (anladığım bu Cheesy )
Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
July 31, 2017, 08:43:14 PM

bu wic icosunda hardcap var mı? yani böyle bir düzenleme getirildi mi merak ediyorum. yüksek oranda yatırım alabilecek olacağınıza gerçekten inanıyor musunuz ?

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
July 31, 2017, 09:05:10 PM

Nasil olacak bu ya yani ben disari ciktigimda 10. kattaki birisi internetini paylassa ne olacakki? bundan en cok kar saglayabilecek kisiler gene merkezi kafeler restaurantlar, Onlarinda zaten cogunun sifresiz interneti var. Bence tutmaz bu.
Lambo06
Hero Member

View Profile
July 31, 2017, 09:41:24 PM

bu wic icosunda hardcap var mı? yani böyle bir düzenleme getirildi mi merak ediyorum. yüksek oranda yatırım alabilecek olacağınıza gerçekten inanıyor musunuz ?

Evet, ICO için çok düşük bir kapasitemiz var. 5 milyon ABD Doları'nın çok altında olacak. Kesin ayrıntılar yakında açıklanacak. Abone olmak için güncellenen kal: https://www.cryptowi.com/token-sale

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 31, 2017, 09:55:17 PM

Çok ilginç proje gerçekten şans verilmeli bu tarz işlere. Proje tutar mı bilmem ama takip edeceğim.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 02, 2017, 07:28:44 PM

Ben herşeyi geçtim adam gelmiş burda translate ile cevap veriyor helal olsun. Türkiyede kullanılması da yurtdışında iş yapabilir.

yobit.net is banned from signatures
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: