Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:08:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Siverek'te Atatürk Heykeline Saldırı  (Read 3968 times)
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 31, 2017, 01:16:14 PM

Delidir ne yapsa yeridir. Yorumlarınızı okudum arkadaşlar. Adamın sarıklı olması gerçekten büyük talihsizlik. Yaşadığımız şu günlerde sosyal medya ve haber sitelerinde dincilerle kemalistleri karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Aman gözünüzü seveyim arkadaşlar böyle tahriklere ve oyunlara gelmeyin.
Son zamanlarda böyle şeyler arttı. Ben bunun basit bir olay olmadığını, bazı derin güçler tarafından provoke amaçlı yapıldığını düşünüyorum. Adam orada baltayla heykele vuruyor, camera da hazır aşağıda çekim yapıyor. Sanki önceden hazırlanıp oynanan senaryo gibi.
Hocam telefonda kamerayı açmakta zorlanıyor musun? Bence spontane bir çekim benim telefonumdan kamerayı açmam 1 saniye sürmüyor. Her boku da dış güçlere bağlamayın yahu.

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 31, 2017, 01:57:02 PM

Delidir ne yapsa yeridir. Yorumlarınızı okudum arkadaşlar. Adamın sarıklı olması gerçekten büyük talihsizlik. Yaşadığımız şu günlerde sosyal medya ve haber sitelerinde dincilerle kemalistleri karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Aman gözünüzü seveyim arkadaşlar böyle tahriklere ve oyunlara gelmeyin.
Son zamanlarda böyle şeyler arttı. Ben bunun basit bir olay olmadığını, bazı derin güçler tarafından provoke amaçlı yapıldığını düşünüyorum. Adam orada baltayla heykele vuruyor, camera da hazır aşağıda çekim yapıyor. Sanki önceden hazırlanıp oynanan senaryo gibi.
Hocam telefonda kamerayı açmakta zorlanıyor musun? Bence spontane bir çekim benim telefonumdan kamerayı açmam 1 saniye sürmüyor. Her boku da dış güçlere bağlamayın yahu.

Dış güce bağladığımı kim söyledi? Siyaseti takip eden biriyim. Bu ülkede oyun oynayanlar sadece dış güçler değil, derin devlet de var. Perinçek in Akp yi ele geçirdiği bir dönemde böyle olayların olması hiç tesadüf değil. Adam resmen kameraya poz veriyor.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
July 31, 2017, 02:18:03 PM

Ben bunun bir senaryo olduğuna inanmıyorum artık ülkenin şuanki durumundan cesaret alarak bu hareketleri yapıyor bu insanlar.Şimdi biri çıksa ezan sesinden rahatsız oluyorum diye imamları dövse ne olacak Huh Maalesef bu kutuplaşmanın sonu iç savaşa bile varabilir.Dikkatli olması lazım her tarafın Atamıza yapılan bu hakarete karşı bile hoşgörüyü elden bırakmayalımki yine mağdur edebiyatına girişmeye kalkmasınlar.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 31, 2017, 03:01:25 PM

Ben de sayın MALbora'ya şunu söylemek isterdim. Bizim dinimizde sizin dininizin yeri yoktur. O zaman sizin dininizden olan kim varsa saldırıp öldürelim. Sanırım yapmaya çalıştığı şey dini kullanarak savaş çıkartmak. Bu tip savaş çığırtkanlığı yapanlara destek verirseniz sonuçlarına katlanırsınız.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 31, 2017, 03:02:01 PM

Dış güce bağladığımı kim söyledi? Siyaseti takip eden biriyim. Bu ülkede oyun oynayanlar sadece dış güçler değil, derin devlet de var. Perinçek in Akp yi ele geçirdiği bir dönemde böyle olayların olması hiç tesadüf değil. Adam resmen kameraya poz veriyor.

Perinçek dediğin ideoloji karmaşası yaşayan ne idüğü belirsiz adamın Ak Parti'nin iplerini eline aldığına inanıyorsan sende oynanan senaryolara kanmış insanlardan birisin. Perinçek dediğin adam sadece boş konuşan ve her altı ayda bir siyasi görüşü değişen, ne olduğu belli olmayan bir adamdır. Şu an Türkiye Cumhuriyeti'nde Recep Tayyip Erdoğan'ın haberi olmadan bir cugara yakabilecek siyasetçi bile yoktur. Bu hayali derin devlet Kurtlar Vadisi takipçileri tarafından şişirilir. PKK ile çözüm sürecinde ergenekon ve balyoz davalarından askerlerin içeri attırıldığı dönemde Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün askeri üstler ve olağanüstü durumlardaki savaş planları dönemin başbakanın emriyle Yunanistan gibi ülkelerin eline geçmiştir. Bu ülkede Ak Parti'nin haberi olmadan donuna bir damla çiş indiren halkından siyasetçisine adamın amına koyarlar. Bırak adamın amına koymayı çocuğunu yetim bırakır, yetim bırakılmış çocuğunun dahi amına koyarlar. Türkiye Cumhuriyeti işçilerin sağcı olduğu tek devlettir. Çünkü işçisinden iş adamına sorgulayanın amına koyulduğu Muz Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz.
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
July 31, 2017, 03:50:44 PM

deli denmiş. direkt çomar. ota boka deli diyorlar.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 31, 2017, 06:14:25 PM

tutuklanmıs yarına salarlar hanı delıydı sonra dan akıllandı mı bu malbora Cheesy
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
July 31, 2017, 07:28:01 PM

Bunun gibi şerefsizlere o çok istedikleri şeriat'ın cezalarını uygulayacaksın, madem istiyorsun ilk senden başlayalım.
Yatırın 100 kırbaç
yetmedi mi?
Kesin o kolu...

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 31, 2017, 08:17:47 PM

Perinçek dediğin ideoloji karmaşası yaşayan ne idüğü belirsiz adamın Ak Parti'nin iplerini eline aldığına inanıyorsan sende oynanan senaryolara kanmış insanlardan birisin. Perinçek dediğin adam sadece boş konuşan ve her altı ayda bir siyasi görüşü değişen, ne olduğu belli olmayan bir adamdır. Şu an Türkiye Cumhuriyeti'nde Recep Tayyip Erdoğan'ın haberi olmadan bir cugara yakabilecek siyasetçi bile yoktur. Bu hayali derin devlet Kurtlar Vadisi takipçileri tarafından şişirilir. PKK ile çözüm sürecinde ergenekon ve balyoz davalarından askerlerin içeri attırıldığı dönemde Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün askeri üstler ve olağanüstü durumlardaki savaş planları dönemin başbakanın emriyle Yunanistan gibi ülkelerin eline geçmiştir. Bu ülkede Ak Parti'nin haberi olmadan donuna bir damla çiş indiren halkından siyasetçisine adamın amına koyarlar. Bırak adamın amına koymayı çocuğunu yetim bırakır, yetim bırakılmış çocuğunun dahi amına koyarlar. Türkiye Cumhuriyeti işçilerin sağcı olduğu tek devlettir. Çünkü işçisinden iş adamına sorgulayanın amına koyulduğu Muz Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz.

Gündemi takip etmiyor gibisin.
Perinçek hakkında söylediklerin doğrudur. Ben şu anki durumu söylüyorum. Şu an bütün muhalifler Erdoğan ın emriyle içeri atılıyor. Ama Perinçek açık açık tehdit ediyor, "Erdoğan bizim mevzimize geldi", "Erdoğan'ı bitireceğiz", "Erdoğan'ı Rusya'yla biz görüştürdük barıştırdık, sıra Esed'te", "Erdoğan'ın 38 tane yolsuzluk kasedi elimizde mevcut, bunları Fetö değil biz piyasaya sürdük" şeklinde açık açık konuşuyor, Erdoğan bunlara cevap dahi veremiyor. Şu anda ordudan, polisten ve hsyk'dan boşalan kadrolara Perinçek yanlıları getiriliyor. vs vs.

Ve Perinçek hapisten çıkarken "tarikatlerin kökünü kazıyacağız" demişti. İşte böyle cübbeli sarıklı adamlarla yobazca hareketler yapılıyor ve dincilere karşı bir öfke oluşturuluyor. Öfke oluşunca da onların bitmesine kimse üzülmeyecek. Bu da planın bir parçası. Erdoğan 15 yıldır iktidarda, ama böyle heykele saldırma olayları olmamıştı. Böyle olayların Perinçek in elini kolunu sallaya sallaya gezdiği bir zamanda üstüste yaşanması normal değil.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
July 31, 2017, 11:33:28 PM

Bu saldıran itin hdp şanlıurfa il teşkilat üyesi olduğu ortaya çıktı.Senaryo chp oyun hdp .

Biz 28 şubattan alışığız böyle oyunlara. Olay apaçık provasyondu.Milleti galeyana getirmek için yapılmış bir provakasyon.

Ama ne hikmetse saldırgan hdpli çıkınca bütün kemalistler sustu .Suçu ak partiye atıp karışıklık çıkaracaktınız ama yemezler!

Siz aynı tepkinizi hdpkklı sırrı sakık " M.kemalin askeriymis generali olsanız ne yazar, it sürüleri " derken de verdiniz mi kemalistler yada beraber iyi salladık dediğiniz mitinglerde beraber yürüdüğünüz hdpkklılar m.kemalin heykelini yakarken laf ettiniz mi !

yobit.net is banned from signatures
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
July 31, 2017, 11:43:29 PM

Gündemi takip etmiyor gibisin.
Perinçek hakkında söylediklerin doğrudur. Ben şu anki durumu söylüyorum. Şu an bütün muhalifler Erdoğan ın emriyle içeri atılıyor. Ama Perinçek açık açık tehdit ediyor, "Erdoğan bizim mevzimize geldi", "Erdoğan'ı bitireceğiz", "Erdoğan'ı Rusya'yla biz görüştürdük barıştırdık, sıra Esed'te", "Erdoğan'ın 38 tane yolsuzluk kasedi elimizde mevcut, bunları Fetö değil biz piyasaya sürdük" şeklinde açık açık konuşuyor, Erdoğan bunlara cevap dahi veremiyor. Şu anda ordudan, polisten ve hsyk'dan boşalan kadrolara Perinçek yanlıları getiriliyor. vs vs.

Ve Perinçek hapisten çıkarken "tarikatlerin kökünü kazıyacağız" demişti. İşte böyle cübbeli sarıklı adamlarla yobazca hareketler yapılıyor ve dincilere karşı bir öfke oluşturuluyor. Öfke oluşunca da onların bitmesine kimse üzülmeyecek. Bu da planın bir parçası. Erdoğan 15 yıldır iktidarda, ama böyle heykele saldırma olayları olmamıştı. Böyle olayların Perinçek in elini kolunu sallaya sallaya gezdiği bir zamanda üstüste yaşanması normal değil.

Hocam bu perinçek kim ya fareye içki icirmisler bana aslanı getirin demiş.perincekin ki de o hesap 😂
% 0.25 oyu olan biri Reis buna cevap verip prim mi yaptıracak 😎

membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 01, 2017, 12:11:08 AM

Bu saldıran itin hdp şanlıurfa il teşkilat üyesi olduğu ortaya çıktı.Senaryo chp oyun hdp .

Hdp kimliği diye gösterilen kimlik photoshop çıktı boşa kasma.

Hocam bu perinçek kim ya fareye içki icirmisler bana aslanı getirin demiş.perincekin ki de o hesap 😂

Bu iş ne kadar oy aldığına bakmıyor yargıda, tsk'da ne kadar gücün olduğuna bakıyor. Emekli generaller salak değil heralde %0 küsürlü partiye boşuna gitmiyorlar.
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 12:36:38 AM
Last edit: August 01, 2017, 12:50:28 AM by Osmanli42

Bu iş ne kadar oy aldığına bakmıyor yargıda, tsk'da ne kadar gücün olduğuna bakıyor. Emekli generaller salak değil heralde %0 küsürlü partiye boşuna gitmiyorlar.

kimlikteki foto yanlis sadece kişi hdpli,   aklamak için bence sen fazla kasma 😉

Olay şu şekilde sakallı sarıklı biri (Müslüman görünümlü)
heykelin yanına çıkıyor ve ne TESADUF 😂 KI orada hemen bir dha gazetecisi bulunuyor.Ve saldırgan poz veriyor sonra saldırıya geçiyor😉
Yermiyiz bunları bu olaylara 28 şubattan alışığız.müslüm gündüz olayı.

Bir olay daha anlatayım yeri gelmisken ınönü menderesi seçimlerde deviremeyince bir grup çıkarıp m.kemalin heykellerine saldirtip bunları hep menderes yaptırıyor diye ona saldırmaya başladı. Menderesde 5816 m.kemali koruma kanununu çıkardı.Yıllar değişse de oyunlar hep aynı. anca kendini kandırır bu provakatörler

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2017, 12:51:17 AM
Last edit: August 04, 2017, 02:23:41 AM by Matthias9515

Hocam bu perinçek kim ya fareye içki icirmisler bana aslanı getirin demiş.perincekin ki de o hesap
% 0.25 oyu olan biri Reis buna cevap verip prim mi yaptıracak

kimlikteki foto yanlis sadece kişi hdpli,   aklamak için bence sen fazla kasma
Suriyeliler ülkesine dönene kadar, Kürt'ün elektriğini Türk ödemeyene kadar bu iktidara oy falan yok.
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 01:02:54 AM

Hocam bu perinçek kim ya fareye içki icirmisler bana aslanı getirin demiş.perincekin ki de o hesap
% 0.25 oyu olan biri Reis buna cevap verip prim mi yaptıracak

kimlikteki foto yanlis sadece kişi hdpli,   aklamak için bence sen fazla kasma

Biz Türkçüler asla ne teroristlerle yanyana geldik ne de sizin gibi Şam'da namaz kılmayı hayal ederken Suriyelileri Türk kızlarının götüne baktıran mezhebi geniş gavatlardan olduk. Bu ülkede Kürt'ün elektrik faturasi Türk'e ödetildiği sürece, Suriyeliler sokaklarda boş boş fink attığı sürece ne Türklerden, ne Atatürkçülerden ne de milliyetçilerden oy alamazsınız. Ben sana laf anlatmam çünkü siz ülkeye her türlü etnik pisliği dolduran mezhebi geniş gavatlar, Türkçülük ve Atatürkçülük nedir anlayamazsınız. Kendi kültürünü unutmuş, yozlaşmış olmaktan bir adım öteye gidemeyenler kaybetmeye mahkumdur. Sen her seçimde kazandığına sevinirken, sırf bu fanatikliğin ve görmezliğinden dolayı Türkiye cumhuriyeti'nin Amerikan emperyalizmi altında ezilişini göremiyorsun. Bu fanatiklik işte ülkemizi bitiren, ben söz veriyorum. Ne olursa olsun, Türk kızı olsun. Kanımın bir damlasını bile bozmam.

Ben sadece Türk'üm
ne müslüman ne hristiyanım
ne amerikan yanlısı ne rus yanlısıyım
Ben sadece Türkiye Cumhuriyeti toprakları altında yaşayan, bir Türk'üm.
Ne CHP'li, ne MHP'li diye ayrılmak istemiyorum.
Sağcı solcu diye ayrılmak istemiyorum.
Alevi sünni diye ayrılmak istemiyorum.
Dinli dinsiz diye ayrılmak istemiyorum.
Ben sınırımızın öteki ucunda Kürdistan kurulurken Türkleri birbirine kırdıran, sonrada milliyetçilik rolü yapan, ülkeyi Suriyelilerle dolduran mezhebi genişlerden olmak istemiyorum.
Ben sadece Türk olmak istiyorum.

Önce edebini takin ettiğin Tüm hakaretleri sana iade ediyorum. Ben Çepni Türklerindenim senin ırkın bile saf Türk olmayabilir ama ben %100 Türk üm.
Ataturkcuyum deyip beraber iyi salladık dediğiniz bu vekil kimin
https://www.youtube.com/watch?v=erceKtKMr-E

Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 01:06:39 AM

işinize gelmedi mi hemen hakaret etmeye başlayın. Ben de istemem chpnin hdp ile yanyana gelmesini ama adamlar bunu alenen yapıyorlar artık seçmenini de buna alistirdilar.Ona buna bok atacağınıza partinizi bu hdp yandaşlarından kurtarın. Adamlar hdpye destek olup ataturkcuyum diye ortalıkta dolanıyor

membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 01, 2017, 01:13:53 AM

Hata bende amk nickinde osmanlı ve 42 yazan birini muhattap alıp konuşuyorum. Sana bol hdp chp cia mossadlı boş muhabbetler. Şunuda kesin diyecek tabi "sön osmonloyo lof mu söyloyorson vatan höini"
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2017, 01:14:48 AM
Last edit: August 04, 2017, 02:23:31 AM by Matthias9515

işinize gelmedi mi hemen hakaret etmeye başlayın. Ben de istemem chpnin hdp ile yanyana gelmesini ama adamlar bunu alenen yapıyorlar artık seçmenini de buna alistirdilar.Ona buna bok atacağınıza partinizi bu hdp yandaşlarından kurtarın. Adamlar hdpye destek olup ataturkcuyum diye ortalıkta dolanıyor

Suriyeliler ülkesine dönene kadar, Kürt'ün elektriğini Türk ödemeyene kadar bu iktidara oy falan yok.
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 01:36:16 AM

Ben hakaret etmiyorum sadece ülkeye Suriyelileri dolduran mezhebi geniş gavatlardan olmayacağımı söylüyorum. Bana sanki Cumhuriyet Halk Partisiyle bir alakam varmış gibi sorular yöneltiyorsun. Ülkemizde oynanan oyun belli değil mi? Kukla iktidar ayağını daha sağlam yere bassın diye kukla bir muhalefet var. Bu sayede ülkeye Suriyeli, Kürt doldurulurken; batı şehirlerinde dahi azınlık bırakılana dahi gerçek yüzlerini göstermeyecekler.

Dün askerleri ergenekon ve balyozdan hapse attılar daha sonra o askerlerin yerine gelen fethullahçı askerler ülkemizde darbe yaptı ve insanlarımızı öldürdü.
Ergenekon ve balyoz sırasında hükümetin desteğiyle girilmemesi gereken yerlere girilip ülkemizin askeri savaş planları yunanistan gibi ülkelerin eline geçti bundan dolayı şu an götü boklu Yunanistan bile bize kafa tutabiliyor ve adalarımızı işgal edebiliyor.
Sonrasında ile ülkemize milyonlarca suriyeli dolduruldu, kamplarda tutacağız diyip hepsini batı şehirlerine saldılar. Doğu'da kürt olmayan Suriyeli yok, hepsini batıya getirdiler. Ben İstanbul'da yaşıyorum yemin ediyorum sokaktaki Türk çocuk sayısı Suriyeli çocuk sayısından daha az. Kütahya'da yaşıyosun diye her yeri öyle sanıyorsun. Ülkeyi bok götürüyor, her gün taciz haberi var. Kendi pisliğimiz yetmedi birde bu pisliklere mi bakacağız?
Ordu dağıtıldı, ohal ilan edildi, kendi getirdikleri adamlar darbe yapıncada suriyeli olayını unutturdular. Bu olay biz batı şehirlerinde dahi azınlık kalana kadar devam edecek sonra aynı Osmanlı'da olduğu gibi içten isyan eden azınlıklar ve Trakya'dan giren Yunanistan, Doğu'dan bastıran kürtler / ermenistan, Karadeniz'den giren Rusya.

Ben sana ne anlatıyorumki? Atatürk düşmanlığı gözünüzü kör etmiş. Kendi atasına düşman olan, gözleri kör olmuş adamlarsınız.

zaten bu forumlarda ben chpliyim hdpliyim diyen muhalefet gormedim .Adamlar hepsini savunuyor ama ben onlardan değilim diyor.Hangi partilisiniz soyleyinde ona göre yorum yapalım.Ben Ak partiliyim ve ona gore eleştirilerinizi yapıyorsunuz.
Bunu şahsi algılamayın çoğu forumda tartıştığım kişiler hep aynı klasik cevapları veriyor.

Ben bu saldırı olayını gerçekleştiren serefsizin bunu bilerek ve provakasyon olsun diye yaptığını söylüyorum biri çıkıyor yok öyle değil siz yaptınız diyor. Bizim köy %80 ak partili köye veli çavuş ve m kemal heykeli diken başkan akpartili.

Olayı aydınlattım diye niye bana saldiriyorsunuz anlamadım. Haa kendimizi gaza getirmek için böyle olaylar işimize gelir derseniz size kolay gelsin o zaman bize sizden ekmek çıkmaz. Daha da yazmam konuya.kendi aranızda takılın

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2017, 01:51:57 AM

Ben hakaret etmiyorum sadece ülkeye Suriyelileri dolduran mezhebi geniş gavatlardan olmayacağımı söylüyorum. Bana sanki Cumhuriyet Halk Partisiyle bir alakam varmış gibi sorular yöneltiyorsun. Ülkemizde oynanan oyun belli değil mi? Kukla iktidar ayağını daha sağlam yere bassın diye kukla bir muhalefet var. Bu sayede ülkeye Suriyeli, Kürt doldurulurken; batı şehirlerinde dahi azınlık bırakılana dahi gerçek yüzlerini göstermeyecekler.

Dün askerleri ergenekon ve balyozdan hapse attılar daha sonra o askerlerin yerine gelen fethullahçı askerler ülkemizde darbe yaptı ve insanlarımızı öldürdü.
Ergenekon ve balyoz sırasında hükümetin desteğiyle girilmemesi gereken yerlere girilip ülkemizin askeri savaş planları yunanistan gibi ülkelerin eline geçti bundan dolayı şu an götü boklu Yunanistan bile bize kafa tutabiliyor ve adalarımızı işgal edebiliyor.
Sonrasında ile ülkemize milyonlarca suriyeli dolduruldu, kamplarda tutacağız diyip hepsini batı şehirlerine saldılar. Doğu'da kürt olmayan Suriyeli yok, hepsini batıya getirdiler. Ben İstanbul'da yaşıyorum yemin ediyorum sokaktaki Türk çocuk sayısı Suriyeli çocuk sayısından daha az. Kütahya'da yaşıyosun diye her yeri öyle sanıyorsun. Ülkeyi bok götürüyor, her gün taciz haberi var. Kendi pisliğimiz yetmedi birde bu pisliklere mi bakacağız?
Ordu dağıtıldı, ohal ilan edildi, kendi getirdikleri adamlar darbe yapıncada suriyeli olayını unutturdular. Bu olay biz batı şehirlerinde dahi azınlık kalana kadar devam edecek sonra aynı Osmanlı'da olduğu gibi içten isyan eden azınlıklar ve Trakya'dan giren Yunanistan, Doğu'dan bastıran kürtler / ermenistan, Karadeniz'den giren Rusya.

Ben sana ne anlatıyorumki? Atatürk düşmanlığı gözünüzü kör etmiş. Kendi atasına düşman olan, gözleri kör olmuş adamlarsınız.

zaten bu forumlarda ben chpliyim hdpliyim diyen muhalefet gormedim .Adamlar hepsini savunuyor ama ben onlardan değilim diyor.Hangi partilisiniz soyleyinde ona göre yorum yapalım.Ben Ak partiliyim ve ona gore eleştirilerinizi yapıyorsunuz.
Bunu şahsi algılamayın çoğu forumda tartıştığım kişiler hep aynı klasik cevapları veriyor.

Ben bu saldırı olayını gerçekleştiren serefsizin bunu bilerek ve provakasyon olsun diye yaptığını söylüyorum biri çıkıyor yok öyle değil siz yaptınız diyor. Bizim köy %80 ak partili köye veli çavuş ve m kemal heykeli diken başkan akpartili.

Olayı aydınlattım diye niye bana saldiriyorsunuz anlamadım. Haa kendimizi gaza getirmek için böyle olaylar işimize gelir derseniz size kolay gelsin o zaman bize sizden ekmek çıkmaz. Daha da yazmam konuya.kendi aranızda takılın

Naparsan yap,
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: