Bitcoin Forum
May 01, 2024, 12:34:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Ekran Kapatma ve Tatile Gitme Vakti Geldi  (Read 2774 times)
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
July 30, 2017, 05:04:59 PM

Asıl zarar bende aldığım tüm ether tokenlerinden %50 zarara girdim. Zararda olduğum tokenleri satıp bitcoinede geçemiyorum bcc'den olduk. 1 Ağustostan sonra tekrar altlara dönüş olmazsa çok pis battık demektir.
1714523645
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714523645
Reply with quote  #2

1714523645
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714523645
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714523645
Reply with quote  #2

1714523645
Report to moderator
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 30, 2017, 05:23:52 PM

ben de 2 haftadir inzivaa ya cekilmis durumdayim. endisem ise btc deki kararsizligin yil sonuna kadar surmesi.
btc toparladi altcoin diplerde klasik kasim aralik donemi bitcoini 5k larda gormekten korkuyorum. korkum bitcoinin yukselmesi degil bu fiat artisinin altcoine yansimayabilecegi.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
July 30, 2017, 05:50:06 PM

Basligi gorunce reel hayattan ne kadar soyutlandigini farkediyor insan.. ama ne yapalim, bende bagimlilik yaratti bu piyasalar sanki. Insan bakmadan kendini huzursuz hissediyor. Yatiriminiz olsa da olmasa da bu dunyayi takip eden biri icin ayrilmak gercekten zor...

Forum ahalisi olarak ekranlara yapisip kaldik resmen...

Kucuk bir beklentim var, o is hallolunca sizin bu basligin hatirina 1 hafta tatil yapip ekranlari kapatarak gercekten uzak kalip kalamayacagimi test edecem...
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 31, 2017, 06:41:19 AM

Ben de aynı şekilde yatırım yapmayı durdurup, sadece piyasayı takip ediyorum. Biraz sabırlı olmak bizi kar'a çevirecektir, bu yılın sonuna kadar büyük bir beklentim yok. Yani yalnız değilsin, aynı şekilde olan bir çok kişi var.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 31, 2017, 06:59:35 AM

Ben 1 agustos, 7 agustos, fork, segwit, bip vs. gibi terimleri görmekten yoruldum:)
Su an tek bir bitcoin'im yok. Tüm yatirimim 4-5 altcoin ve 2-3 ico'da gömülü...
Hepside, alis günleri üzerinden hesaplarsam, büyük zararda:) Malum tüm altcoinlar diplerde...

Onun icin, bugün hepsini satsam BTC'ye cevirsem - zararim kesinlesmis olacak.
BTC'nin önümüzdeki günlerde ne olacagi belirsiz: su an iyi cikiyor, belki daha da cikacak, bilemem...
Ama altcoinlarda BTC'nin bu cikisi sayesinde BTC'ye göre düsseler bile USD'ye göre ya yerinde sayaca ya da yükselecek, bilemem...

Neyse, bunlari düsünecek vaktimde yok - coinlarima dokunmuyorum.
Hepsi cüzdanlarda. Tüm sifreler kagit üzerinde...

Imza kampanyalarinin hatrina yine buralardayim ama:) Sadece yatirim ekranimi kapatiyorum... Oh be, simdiden rahatladim:)

Orta vadecinin (6-12 ay) ve uzun vadecinin (min. 1-2 yil) yapabilecegi en güzel seydir, ekrani kapatmak:)

Forumda da bir çok kişinin sürekli söylediği gibi satmadıkça zararda sayılmazsın. Tek yapman gereken aslında hiç bir şey yapmamak Smiley yani sadece ve sadece beklemek. Bu da gerçekten zor bir iş. hele ki sürekli bilgisayar başında ise ister istemek piyasayı kontrol edeceksin. Bu durum da seni umutsuzluğu sürükleyecektir. Bu nedenle en iyisi ki eğer yapabilirsen piyasa çok sık bakmamak. O şekilde sabrını fazla zorlamamış olursun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 31, 2017, 08:51:51 AM

Niye ekranı kapatıp tatile gidelim ki? Yarın Bcc gelecek cüzdanlarımıza. Ayrıca Bitcoin'in aşırı düşme ihtimali var. Tam yatırım yapmalık bir zaman diliminin içerisine girmiş olabiliriz. Bunu gözardı etmemeliyiz bence.

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
July 31, 2017, 10:51:16 AM

Ben 1 agustos, 7 agustos, fork, segwit, bip vs. gibi terimleri görmekten yoruldum:)
Su an tek bir bitcoin'im yok. Tüm yatirimim 4-5 altcoin ve 2-3 ico'da gömülü...
Hepside, alis günleri üzerinden hesaplarsam, büyük zararda:) Malum tüm altcoinlar diplerde...

Onun icin, bugün hepsini satsam BTC'ye cevirsem - zararim kesinlesmis olacak.
BTC'nin önümüzdeki günlerde ne olacagi belirsiz: su an iyi cikiyor, belki daha da cikacak, bilemem...
Ama altcoinlarda BTC'nin bu cikisi sayesinde BTC'ye göre düsseler bile USD'ye göre ya yerinde sayaca ya da yükselecek, bilemem...

Neyse, bunlari düsünecek vaktimde yok - coinlarima dokunmuyorum.
Hepsi cüzdanlarda. Tüm sifreler kagit üzerinde...

Imza kampanyalarinin hatrina yine buralardayim ama:) Sadece yatirim ekranimi kapatiyorum... Oh be, simdiden rahatladim:)

Orta vadecinin (6-12 ay) ve uzun vadecinin (min. 1-2 yil) yapabilecegi en güzel seydir, ekrani kapatmak:)

aynı durumdayız ve bu kararı ben geçen hafta aldım. hemen uygulamaya geçtim ve  şuan yurt dışında tatildeyim. Smiley
yatırım olayı için güzel projeler olursa yine düşünüyorum ama alt coinlerden çıkmak ve btc hard-fork, segwit vs olayına bakmak demek %70 zarar demek benim için. önceki yatırımları unuttum ve ilerleyen sürede artmasını bekleyeceğim.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌