Bitcoin Forum
August 17, 2018, 07:16:36 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.2  [Torrent].
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] VIBEHub | Wprowadzamy Rynki oraz Centra Rzeczywistości Wirtualnej  (Read 710 times)
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
July 31, 2017, 10:58:35 AM
 #1

Wideo Zapowiadające Betę Rzeczywistości Wirtualnej VibeHub Marketplace...
(Rzeczywiste ujęcia, pochodzące z bety platformy VibeHub)
VibeHub.io
Platforma wirtualnej / rozszerzonej rzeczywistości

John Lennon pewnego razu napisał piosenkę zatytułowaną ‘Imagine’. Lennon opowiadał w niej o przyszłości, w której niemożliwe staje się wiarygodne. Wyobraź sobie teraz, że wyglądasz przez okno na stacje kosmicznej, w wirtualnym świecie, gdzie możesz się bez przeszkód przemieszczać do lokacji oraz rynków, by móc kreatywnie współpracować, chodzić na koncerty na żywo, brać lekcje bokserskie, a nawet umówić się na randkę.

Wyobraź sobie, że w wirtualnej rzeczywistości jesteś zdolny do oddziaływania na innych ludzi, którzy znajdują się na drugim końcu świata, popijając sobie filiżankę herbaty przy akompaniamencie muzyki na żywo w tym samym czasie. Zasadniczo mając uczucie, że jesteś w tym samym miejscu w kompletnie immersyjnym środowisku, które sam wybierzesz. Wyobraź sobie, że możesz dokonywać bezpiecznych i bezproblemowych mikro transakcji, z każdym, kto znajduje się w tej samej wirtualnej przestrzeni. Wyobraź sobie możliwości płynące z prostych, a zarazem bezpiecznych transakcji na potrzeby rozrywki, wirtualnych przedmiotów oraz usług. Wszystko to na tej samej platformie.

Vibehub znajduje się na czele tej technologii, od razu budując platformy dla nadchodzących wirtualnych uniwersów. Każdy główny sektor przemysłu, szczególnie firmy z branży technologicznej, inwestują bardzo duże pieniądze w platformy Rzeczywistości Rozszerzonej (AR) oraz Rzeczywistości Wirtualnej (VR). Aplikacje oparte na rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej będą kolejnym przełomem w dziedzinie komputerów, musimy przyjąć nieuchronną migrację użytkowników do technologii AR i VR.

Vibehub jest wirtualną przestrzenią, która pozwala na dostęp do różnorodnych rynków, samemu tworząc meta-wirtualny świat. Dodatek w postaci mikro transakcji przy użyciu naszej waluty VIBE otwiera paradygmat socjalnych interakcji, jak również bezpieczeństwo transakcyjne w wirtualnej przestrzenie, co nigdy wcześniej nie zostało osiągnięte. Rzeczywistość wirtualna zrodzi doświadczenia społeczne, dużo bardziej osobiste niż czat na żywo czy rozmowa telefoniczna, zapewniając dużo bardziej wciągające przeżycia z kimś po drugiej stronie globu, wszystko to na naszej platformie. Wyobraź sobie urzekającą perspektywę dwóch ludzi randkujących na naszej platformie, dzielących wirtualne przeżycia z różnych centrów kompletnie immersyjnych środowisk AR/VR.

Szacuje się, że rynki rzeczywistości wirtualnej rozszerzonej będą warte 162 miliardy dolarów pod koniec roku 2020. Rynek mobilne (AR) sam może być wart około 83 miliardów, jednakże rozwinięcie tej technologii zajmie znacznie więcej czasu niż VR’u.

Dodatkowo do przeglądarkowej wersji naszej platformy, tworzymy platformę VibeHub dostępną na urządzenia rzeczywistości Wirtualnej i Mieszanej. Wierzymy, że dzięki wieloplatformowemu wsparciu będziemy w stanie zapewnić sobie bezpieczne miejsce w przyszłości dla naszej aplikacji oraz waluty.

Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation oraz Magic Leap opracowały konkurujące ze sobą oprogramowanie platform, by wejść w tę nową erę technologii, która wiąże nadzieje z aplikacjami pokroju VibeHub, by osiągnąć masową adopcję tej technologii. VibeHub będzie współpracował ze wszystkimi tymi platformami, które pracują nad materiałami VR, pozwalając nam tym samym urzeczywistnić naszą wizję i dotrzeć do mas. Chcemy odsłonić całemu światu naszą wizję meta-świata rzeczywistości wirtualnej.

Pierwszy rynek, który zaimplementujemy na naszą platformę, będzie poświęcony twórcom muzyki oraz kreatorom treści. Tę koncepcję wybieramy jako pierwszą, ponieważ nie mogliśmy znaleźć żadnej zdecentralizowanej lub scentralizowanej aplikacji, która zapewniałaby bezpieczny rynek dla twórców, by zapewnić uczciwą wymianę dla usług twórczych. Jest to świetny, pierwszy przykład naszej koncepcji, by umieścić wirtualne przeżycia oraz mikro transakcje na tej samej platformie.

"Nowe szacunki IDC przewidują wzrost całkowitego dochodu dla VR i AR z $5.2 miliardów w 2016 roku do ponad $162 miliardów w 2020 roku."
[ BusinessInsider.com Original Article ]


Wideo Zapowiadające Betę Rzeczywistości Wirtualnej VibeHub Marketplace...
(Rzeczywiste ujęcia, pochodzące z bety platformy VibeHub)Wprowadzamy Bazujące o Technologie Krypto
Rynki oraz Centra Rzeczywistości Wirtualnej

Wprowadzimy szereg rynków, oraz centrów na naszej platformie. Wszystkie rynki będą używać tej samej waluty Vibe.
Jako dowód naszej koncepcji, pierwszym rynkiem i centrum będzie Rynek Dla Twórców Muzyki.
Zaczniemy ze zdecentralizowaną przeglądarkową wersją aplikacji i niedługo po tym wypuścimy platformę Rzeczywistości Wirtualnej.

Pierwszy Dowód Koncepcji:

Unikalny Rynek i Centrum Muzyczne
dla Twórców na Całym Świecie

Rynek

VibeHub tworzy pierwszy na świcie sprawiedliwy rynek, który umożliwi niezliczone możliwości artystom oraz twórcom do wymiany swoich usług w bezpieczny sposób. Wszyscy twórcy mogą wejść na rynek, poprzez ustawienie smart contractu na wszystko, co tylko zapragną, bez płacenia prowizji transakcyjnych platformie, zatrzymując w ten sposób dla siebie cały zysk.

Piosenkarze mogą szukać gitarzystów, klawiszowców, innych piosenkarzy, basistów, perkusistów; zespoły mogą szukać producentów, a kamerzyści mogą szukać zlecenia na produkcję teledysku, etc. Jeśli gitarzysta ma skomponowaną całą piosenkę, ale nie potrafi śpiewać ani grać na bębnach, może wejść na rynek i zatrudnić innych muzyków, by skończyć piosenkę. Gitarzysta może stworzyć kontrakt, w którym zawrze warunki wypełnienia go, takie jak limity czasowe czy stawka, którą jest w stanie zapłacić, korzystając ze smart contracts. Jeśli któryś z warunków zostanie złamany lub skończona piosenka nie jest satysfakcjonująca, kontrakt zostanie automatycznie zerwany, a środki wrócą do gitarzysty.

W lutym 2018 roku, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość zostanie zaimplementowana na platformie VibeHub. Rynek stanie się wspaniałym doświadczeniem zarówno dla muzyków, jak i ich fanów na całym świecie. Ostatecznie prowadząc do tego, by w Q1 2019 roku, artyści mogli grać koncerty i spotykać się ze swoimi fanami, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Doświadczenia płynące z wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości sprawią, że spotykanie się twarzą w twarz z Twoimi ulubionymi artystami będzie możliwe bez opuszczania Twojej sypialni. Artysta także może stworzyć smart contract do wszystkiego, co tylko sobie zażyczy i wykona dla swoich fanów show minimalnym wysiłkiem.

Centrum

Centrum jest platformą, która zapewni muzykom oraz jej miłośnikom możliwość umieszczania swojej twórczości i zarabiania dzięki niej. Wydawcy zawartości, także mogą zarabiać pieniądze poprzez napiwki od członków danego centrum, jeśli ludzie będą lubić ich post. Specyfikacje kategorii w Centrum będą unikalne, by uwzględnić zmieniającą się scenę gatunków muzycznych, umożliwiając na rozrastające się listy zróżnicowanych muzycznie kategorii.

Wszystkie sekcje Centrum, będą kategoryzowane, by zapewnić wszystkim uczciwe pole do słuchania ich muzyki. Oryginalny artyści będą mieć swoją własną sekcję, będą też zawarci w powiązanej subkategorii lub subgatunku. Miłośnicy muzyczni będą mogli zamieszczać muzykę, którą lubią w każdej sekcji, kategorii lub subkategorii poza oryginalnymi. To stworzy równe warunki dla każdego artysty, producenta czy zespołu, który chce zyskać trochę rozgłosu, zamiast być zamieszczanym na liście wraz ze światowej sławy kapelą czy gwiazdą pop.

Tak zaprojektowaliśmy naszą społeczność socjalną, by oryginalni artyści mogli w uczciwy sposób zarabiać dzięki swojej muzyce. Większości artystów pozostało zamieszczanie swojej twórczości na YouTube jako jedyną sensowną możliwość zarabiania pieniędzy, a to tylko potwierdza, jak spaczony jest system. Potrzebujesz setek tysięcy wyświetleń jednego video, by zarobić skromną sumkę pieniędzy, ponieważ YouTube płaci swoim użytkownikom tylko za to, ile reklam zostało obejrzanych podczas filmu. Wzięliśmy więc model Steem i zastosowaliśmy go, skupiając się na muzyce. Artyści będą zamieszczać swoje video, a społeczność zadecyduje, czy warto je oglądać. Nigdy więcej nie będziesz musiał mieć milionów wyświetleń, by zarobić trochę pieniędzy, co udowodnił Steem, gdzie społeczność nagradza utalentowanych artystów.


Przyszłość VibeHub

Rynek oraz centrum dla twórców i miłośników muzyki jest dopiero początkiem dla VibeHub. Zaczynając w Lutym 2018 roku, zespół VibeHub zacznie wdrażać rzeczywistość Wirtualną i Rozszerzoną na naszą platformę, by mogli jej używać nasi użytkownicy. Wirtualna i Rozszerzona rzeczywistość jest przyszłością Internetu i my o tym doskonale wiemy. Rozpoczniemy testy naszej platformy w Q1 2018 roku. W tym czasie wybierzemy niektórych twórców muzyki i zaczniemy prowadzić sesje w rzeczywistości wirtualnej.

W Q4 2018 roku VibeHub rozpocznie drugą fazę wprowadzania rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, pozwalając artystom na organizowanie pokazów, prowadzenie spotkań i spotykanie się z fanami na platformie VibeHub.

Na przykład artysta będzie mógł siedzieć w jego salonie i prowadzić jedno piosenkowy koncert dla wszystkich swoich fanów na całym świecie. Jeśli oboje będą posiadać rozszerzoną bądź wirtualną rzeczywistość, będą mieć wrażenie, że artysta znajduje się naprzeciw nich. Artysta ustali cenę, jaką będzie chciał otrzymać w Vibes od swoich fanów, będzie mógł też poprowadzić koncert za darmo.

VibeHub nie zamierza poprzestać tylko na tym, ponieważ nie chcemy być tylko iw wyłącznie platformą muzyczną dla artystów i miłośników muzyki. W Q3 2019 roku zapewnimy VibeHub Music, VibeHun Dating (Randki), VibeHub Workplace i VibeHub Gaming. VibeHub Dating będzie umożliwiał ludziom randkowanie nie ważne, w którym miejscu na ziemi żyją, będą mogli bez żadnych przeszkód przebywać twarzą w twarz. To zupełnie odmieni świat randkowania online, który dzisiaj znamy. VibeHub Workplace będzie posiadać rynek, który umożliwi nauczycielom wszelkiego rodzaju szkolić swoich uczniów na całym świecie przy pomocy wirtualnej bądź rozszerzonej rzeczywistości. Lekcje Hiszpańskiego, yoga, gotowanie, boksowanie, to tylko kilka przykładów. Możliwości użycia VibeHub Workplace są nieograniczone dla ludzi, którzy chcą się uczyć, bądź nauczycieli, którzy chcą przekazywać dowolne umiejętności, by móc zarobić.

Dzięki posiadaniu wszystkich rynków oraz centrów na jednej platformie, w kompletnie immersyjne wirtualnej rzeczywistości, naprawdę staniemy się meta-światem.

Nasza Wizja Przyszłości

Wierzymy, że następnym krokiem dla zdecentralizowanych aplikacji jest przyjęcie nadchodzącej Wirtualnej, Mieszanej oraz Rozszerzonej Rzeczywistości. Tutaj prezentujemy zapowiedź tego, co umożliwi Rozszerzona Rzeczywistość na naszej platformie w Q4 2018 roku. Chcemy używać tej technologii dla sesji studyjnych, koncertów, oraz spotkań.


Wideo Koncepcyjne Rozszerzonej Rzeczywistości

- Źródło – Microsoft Research

Technologia stojąca za VibeHub

Transakcje Vibehub będą operowane na blockchain’ie Ethereum. VibeHub będzie kompatybilny z Metamask oraz przeglądarką Myst, po raz pierwszy czyniąc to prostym pomostem dla użytkowników niezaznajomionych z kryptotechnologiami. Dla rozwoju VR/AR będziemy używać Unity Engine, SteamVR SDK, Oculus SDK, Microsoft HoloLens SDK oraz Sony PSVR SDK.

Używając kombinacji tych technologii, umożliwimy sobie rozwój cross platformowego produktu, który będzie działa na istniejących oraz przyszłych urządzeniach VR/AR. Czat głosowy oraz avatary śledzące ruch ciała w przestrzeni wirtualnej, będą używać technologii P2P, pozwalając na pełne skalowanie oraz zaoszczędzą koszty. Jesteśmy dumnie z naszej innowacyjne metody integracji portfelu Vibe Coin do wirtualnej przestraszeni; Nie zostało to nigdy wcześniej wykonane. Przyszłe plany na A/R będą także zawierać specjalny multisensorowe stereograficzne kamery, by umożliwić to, co nazywamy “HoloPresence”.

Technologia ta została zaprezentowana przez zespół badawczy Microsoft podczas prezentacji projektu ‘HoloPortation’. Zintegrowanie tej technologii z naszą platformą pozwoli stworzyć unikalne doświadczenia, nigdy wcześniej niespotykane na blockchain’ie oraz poza nim. Dodatkowe koszty operacyjne takie jak przechowywanie danych oraz hosting będą finansowane przez oryginalnych inwestorów VibeHub. Pozostanie platformą bez prowizji, jest niezwykle ważne dla naszej integralności.


Nasz Road Map
Podróż, która nas czeka…

VibeHub.io zostanie uruchomiony 15 lipca 2017
Platforma VibeHub.io zostanie przedstawiona światu.

VR Video Demo 22 lipca 2017
Pierwsze spojrzenie na Demo Bety Rzeczywistości Wirtualnej VibeHub Marketplace.

Wydanie portfelu VibeHub 1 sierpnia 2017
Wydanie portfelu VibeHub do użytku publicznego.

Przed sprzedaż Tokenów 7 sierpnia 2017
Pierwsza sprzedaż tokenów rozpoczyna się, koniec 20 sierpnia.

Oficjalna sprzedaż Tokenów 21 sierpnia 2017
Rozpoczyna się sprzedaż tokenów, będzie trwać przez okres 30 dni lub do osiągnięcia max cap.

Beta Web Platformy VibeHub 1 września 2017
VibeHub Web Beta zostanie publicznie uruchomiona..

VibeHub Goes Live Sep 15 2017
Platforma VibeHub web zaczyna działać używajac Vibe coins.

Vibe Trafia na Giełdy 1 października 2017
Vibe coins trafia na giełdy, umożliwiając handlowanie nimi.

Powiększenie Zespołu 1 listopada 2017
Powiększenie zespołu marketingowego oraz deweloperskiego.

Implementacja AR/VR na platformie 1 lutego 2018
Początek wprowadzania Reczywistości Wirtualnej oraz rozszerzonej na platformie VibeHub...tworząc w pełni imersyjne doświadczenia.

Początek testów AR/VR 1 czerwaca 2018
Początek praktycznych testów AR/VR na platformie VibeHub.

Start platformy AR/VR listopad 2018
Start pełnej wersji AR/VR na platformie VibeHub dla sesji studyjnych, koncertów oraz spotkań.

Rozrost platform VibeHub luty 2019
Początek ekspancji VibeHub począwszy od VibeHub Dating oraz VibeHub Workplace


Wkrótce Przedsprzedaż Tokenów...Oferujemy 30% Bonus
Zaznacz 7 sierpnia w Twoim kalendarzu, by wziąć udział w przedsprzedaży naszych Tokenów! 7 sierpnia - 20 sierpnia lub do osiągnięcia Max Cap. Min Wpłata: 25 ETH

Wkrótce Oficjalna Sprzedaż Tokenów... Bonusy Wynoszące od 20%
Zaznacz 21 sierpnia w swoim kalendarzu, by wziąć udział w sprzdaży naszych Tokenów! 21 sierpnia - 21 września lub do osiagnięcia Max Cap. Min Wpłata: 0.01 ETH

VIBE Token (VIBEX)

Token oparty na Ethereum, który będzie można nabyć podczas sprzedaży Tokenów i wymienić po ICO na VIBE coins przez smart contract. Pozwoli to rynkowi zdyskontować cenę tokenu.

VIBE Coin (VIBE)

Globalna Kryptowaluta oparta na Ethereum, która będzie używana do mikrotransakcji na wszystkich obecnych i przyszłych rynkach oraz centrach platformy Vibehub. Ilość VIBE coins (VIBE), która będzie wymieniona na VIBE Exchange Tokens (VIBEX) zostanie obliczona na podstawie całkowitej ilości stworzonych tokenów. Spowodouje to równy podział tokenów pomiędzy partycypantów.

Dystrybucja VIBE Coin (VIBE)

267,000,000  Vibe Coin Tokenów zostanie stworzonych jako tokeny Ethereum ERC20 i wyemitowanych pod zakończeniu crowdsale.
162,200,000  Dostępnych do sprzedaży dla partycypantów crowdsale.
40,050,000    Założyciele
26,700,000    Przyszły rozwój/utrzymanie platformy
26,700,000    Wcześni inwestorzy/partnerzy
13,350,000    Promocja i Marketing


Wykorzystanie środków zebranych podczas sprzedaży Tokenów

Funsusze zostaną wykorzystane na rozwój naszego zespoły, marketing, promocje, 3d design, rozwój, sprzęt, koszty prawne oraz utrzymanie serwerów.

Po więcej informacji na temat okresów promocyjnych, zasad wsparcia, kalkulatora bonusów i wiele więcej.
Odwiedź naszą stronę Sprzedaży Tokenów na: http://www.vibehub.io/icoPosłowie od zespołu VibeHub

Zespół VibeHub jest bardzo dumny, z możliwości zaoferowaniu naszych wizji, rynków oraz centrów po raz pierwszy całemu światu. Jeśli masz jakieś pytania dołącz do naszych mediów społecznościowych, by móc dowiedzieć się więcej na temat rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej na naszej platformie.

Dołącz do naszej społeczności


Oficjalna Strona
http://www.vibehub.io

Oficjalna Strona Sprzedaży Tokenów
http://www.vibehub.io/ico

Wideo Zapowiadające Betę Rzeczywistości Wirtualnej VibeHub Marketplace...
(Rzeczywiste ujęcia, pochodzące z bety platformy VibeHub)

Oficjalny Temat z Nagrodami Vibehub
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2048611

Uwaga: Nie jestem w żaden sposób związany z projektem VIBEHub; Jestem odpowiedzialny tylko i wyłącznie za polskie tłumaczenie oryginalnego wątku oraz jego moderację.

1534533396
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534533396

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534533396
Reply with quote  #2

1534533396
Report to moderator
1534533396
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534533396

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534533396
Reply with quote  #2

1534533396
Report to moderator
1534533396
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534533396

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534533396
Reply with quote  #2

1534533396
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1534533396
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534533396

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534533396
Reply with quote  #2

1534533396
Report to moderator
1534533396
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534533396

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534533396
Reply with quote  #2

1534533396
Report to moderator
sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 292


View Profile
July 31, 2017, 02:24:10 PM
 #2

Te wirtualne Huby to naprawdę dobry pomysł, filmik świetnie to prezentuje. Czekam na otwarcie platformy do przetestowania, ponoć ma być jeszcze przed rozpoczęciem ICO.
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
July 31, 2017, 04:11:31 PM
 #3

Technologia jest naprawdę niesamowita, sam jeszcze parę miesięcy wcześniej podchodziłem z dystansem, ale filmik VibeHub i MicroSoftu naprawdę robią wrażenie. Teraz tylko pozostaje czekać aż zaczną tanieć headsety do VR.  Wink
trademaniac
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 103View Profile
August 01, 2017, 08:05:48 AM
 #4

Dobry headset pewnie swoje jeszcze kosztuje, ale widziałem filmiki typu zrób to sam, z kartonu  Grin

Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
August 05, 2017, 11:12:34 AM
 #5

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących przekonać się na własnej skórze jak wygląda VibeHub:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPT6ePpGxCknwgflfaoSuScTBS2EmHExIsyIHAighwsaHDQg/viewform

Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
August 13, 2017, 05:24:04 PM
 #6

Nowa prezentacja VibeHUB:

https://www.youtube.com/watch?v=mRMSlbKOum0
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
August 28, 2017, 11:34:41 AM
 #7

VIBEHub zebrał już ponad 1325 ETH, nie przegap swojej okazji, by wziąć udział w ICO!:
ICO
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
September 02, 2017, 06:37:19 PM
 #8

VIBEHub zebrał już ponad 2313 ETH, nie przegap swojej okazji, by wziąć udział w ICO!:
ICO
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
September 10, 2017, 03:44:37 PM
 #9

Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
September 19, 2017, 07:58:22 PM
 #10

Tylko 2 dni do końca ICO!
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
September 20, 2017, 06:37:26 PM
 #11

sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 292


View Profile
September 20, 2017, 06:53:52 PM
 #12

Niezły ten ostatni filmik. Pokazuje prawdziwe możliwości tej platformy.
trademaniac
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 103View Profile
September 24, 2017, 10:41:25 AM
 #13

Niezły ten ostatni filmik. Pokazuje prawdziwe możliwości tej platformy.
Ja jestem prawie pewien, że technologia ta sprawdzi się najlepiej w tych wirtualnych randkach. Już teraz łatwo sobie wyobrazić striptiz

Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250


View Profile
September 24, 2017, 12:24:43 PM
 #14

Niezły ten ostatni filmik. Pokazuje prawdziwe możliwości tej platformy.
Ja jestem prawie pewien, że technologia ta sprawdzi się najlepiej w tych wirtualnych randkach. Już teraz łatwo sobie wyobrazić striptiz
Gdzieś w oryginalnym temacie padło stwierdzenie od jednego z deweloperów, że nie będą się parać branżą dla dorosłych.
No, chyba że randka będzie tak udana, że zakończy się striptizem  Cool
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!