Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:50:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 24, 2017, 07:58:44 PM

Çok daha fazla coinde işlem yapmayı tercih edersek günlük %1in üzerine de çıkabiliyor mu ortalama olarak?

Doğru orantılı olarak çok daha fazla trade yapabilir sanırım, trade için ayrılan bakiyeyi çok daha aktif ve verimli kullanmış oluyor mu bu durumda?

Merhaba,

Eger piyasanin kosullarina uygun bir strateji uygulanirsa gunluk %1'in uzerine de cikma ihtimali soz konusu. Fakat oransal olarak daha fazla coin calistirmaniz kazanc yuzdenizi artirmayacaktir. Cunku her coin icin eger %1 civari bir karlilik belirlerseniz gun sonunda yine toplam miktardan %1 kazanirsiniz.

Burada dogru strateji cok onemli. Bildiginiz gibi piyasadaki bazi botlar sadece tek bir strateji (ping-pong gibi - araligi siz belirliyorsunuz ve o aralikta bot alim satim yapiyor) kullaniyorlar. Bu stratejide rakamlari siz belirlediginiz icin bot cogu zaman verilen araligin disinda kalabiliyor ve o gun cok az bazen 0 islemle kapatilabiliyor. Ozellikle trading konusunda ust seviye uzman olmayan kisiler icin rakam belirlemek bile ayri bir zorluk. Zaten rakami siz belirleyecekseniz ne diye bot kullaniyorsunuz ki? Di mi?  Grin

Birazdan tek coin uzerinden konuyla ilgili bir paylasim daha yapacagim.  Wink
1713567049
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567049
Reply with quote  #2

1713567049
Report to moderator
1713567049
Hero Member
*

Ignore
1713567049
Reply with quote  #2

1713567049
Report to moderator
1713567049
Hero Member
*

Ignore
1713567049
Reply with quote  #2

1713567049
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 24, 2017, 08:06:50 PM
Last edit: August 24, 2017, 09:04:01 PM by valley365

Tespitim: Her 1 milyon sat. başına 170 bin sat kar. (Ortalama)

Bota verdiğiniz her 1 milyon sathoshi'lik insiyatife karşılık emir başı ortalama 170 bin sathoshi'lik kar ediyorsunuz. %0,17 kısaca her bir 42 dolarlık emre karşılık emir başına 1.7 dolar kazanç. (Tek bir emir için belirlenen rakamın asgari 10 katı sermayeyle oynamak lazım. Bota hareket alanı sunmak mantıklı.)

Şöyle özetlersek: "Her bir emir"' den kastım her bir başarılı al/sat döngüsü. Bot günlük olarak duruma göre 100-150 başarılı emir gerçekleştirir. Her bir başarılı emir başına 1.7 dolar karınız olur. (1 milyon sathoshilik insiyatifte.)

Daha basit olarak;
1 BTC' lik bir sermaye ile bota "0,1 BTC' lik emirlerle oyna" direktifi verdiğinizde, paranız tümüyle altcoinlere geçene (BTC' niz tükenene) kadar (24 saat olarak varsayıyorum) günde ortalama 200 dolar kar etmeniz kuvvetle olasıdır. --Orantısız bir sermaye ile oynamadığınız sürece paranız tümüyle altcoin olmaz.--

Pek tabiki bu sonuç piyasanın durumu ve kullanılan borsaya göre değişecektir. (Sonuçlar 24 Ağustos 2017 günü piyasa durumu ile Bittrex' de yapılan testlerin sonucudur.)

Tamamen rastgele bir sonuç aktardım. Kullanım yapmak yada uzak durmak için bir tavsiye niteliği taşımamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Finansal işlemlerimi paylaşmayı sevmem. Buna rağmen yazdıklarımı okuyan arkadaşlarımın bir dayanak arayacaklarını düşünerek bir ADX emrinin görselini eklemek istedim.

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 24, 2017, 08:08:46 PM

Asagida Bittrex'te VTC adli coinde Step-Gain adli stratejimizi kullandik. Stratejilerin cogunda siz bir rakam belirlemiyorsunuz. Genel olarak alim ve satim yuzdelerini belirliyorsunuz GunBot sizin yerinize en uygun rakamdan alip en uygun ve sizin icin en avantajli rakama satiyor.  Wink

VTC 6 saatlik sonuclar

6 saatte yatirilan miktari: 0.04060322 BTC
6 saatte kazanilan miktar: 0.04173639 BTC

2 rakami boldugumuzde sadece 6 saatte toplam kazanc yuzdesi = %2.79!!!

Bu GunBot bir harika dostum!  Grin
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 24, 2017, 08:29:09 PM

Sizce fiyat fazla yukarı çıkmadı mı Huh. Bence bu botu dolar kurundan falan satmanız gerekli. 0.1 btc bence çok şuanda.. Konuyu siz 2 ağustosta açmışsınız ve fiyatı 0.1btc olarak belirlemişsiniz. Ozamanki fiyat kuru da 2700 dolar civarı 1 btc nin. şuanda 4200-4300 dolar. Fiyatı gittikçe de yükselicek bitcoinin. Bence bu bot fiyatın stabil hale gelmesi gerek. Bilmiyorum yanlış mıyım...
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 24, 2017, 08:48:46 PM

Sizce fiyat fazla yukarı çıkmadı mı Huh. Bence bu botu dolar kurundan falan satmanız gerekli. 0.1 btc bence çok şuanda.. Konuyu siz 2 ağustosta açmışsınız ve fiyatı 0.1btc olarak belirlemişsiniz. Ozamanki fiyat kuru da 2700 dolar civarı 1 btc nin. şuanda 4200-4300 dolar. Fiyatı gittikçe de yükselicek bitcoinin. Bence bu bot fiyatın stabil hale gelmesi gerek. Bilmiyorum yanlış mıyım...

Bu konuda daha once de yorum yapan bir arkadasa cevabim suydu;

"Fiyati dolara endeksleyip Fiat'i mi destekleyelim?" Grin

Sonucta cogu insan BTC borsalarindan oynayarak BTC kazanacak. Bu nedenle fiyatin BTC endeksli olmasi en dogru olani.  Wink
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 24, 2017, 09:02:26 PM

Bu konuda daha once de yorum yapan bir arkadasa cevabim suydu;

"Fiyati dolara endeksleyip Fiat'i mi destekleyelim?" Grin

Sonucta cogu insan BTC borsalarindan oynayarak BTC kazanacak. Bu nedenle fiyatin BTC endeksli olmasi en dogru olani.  Wink

Kur dalgalanma hacmi bakımından saçma buldum yorumunuzu.

270 dolara satın almak istiyorsanız DEV'e yazın. Tether baz kısıtlı sürüm yapması 10 dakikasını almayacaktır. Yaparsa satar size o fiyata. Fakat emin olun BTC bazlı piyasada oynar gibi kar edemeyeceksiniz. Bugün Lumens kuru 2 cent. 468 sat.
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1960
Merit: 575

View Profile WWW
August 24, 2017, 10:39:31 PM

Botun fiyatı son 1 yıldır hiç artmadı ki? Botun fiyatı hep aynı? Konu açıldığından bu yana botun fiyatının arttığını nereden çıkardınız bilmiyorum ama yanlış bilgi, son 1 yıldır bot hep 0.1 bitcoin (fuathan'ın adını vererek alırsanız 0.09 hatta) , bitcoin- altcoin alım satımı yaparak bitcoinlerinizi çoğaltmaya çalışan bir bota TL fiyatına bakarak yorum yapmanız konuya baya uzak kalmışsınız anlamına gelir, zaten olay TL kullanmamak, BTC'nin amacı o.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 25, 2017, 05:23:42 PM
Last edit: August 25, 2017, 05:58:51 PM by fuathan

Gun gecmiyor ki GunBot'un bir diger rekoruyla karsilasmayalim!  Cool

Asagida GunBot'un RBY adli coin icin yaptigi islemi goruyoruz. (StepGain stratejisi ve biraz Fuathan ozel sosu ile birlikte Wink );

Saat 11:08'de GunBot RBY'yi en dip noktasi olan 0.00011813'ten aliyor!
Onemli not: Bu rakami biz vermedik, belirledigimiz strateji cercevesinde tamamen kendisi EMA degerlerine bakarak secti.

Saat 11:37'de GunBot RBY'yi tepe noktalarindan biri olan 0.00013477'den satiyor!

Sonuc;

Yatirilan miktari: 0.00401005 BTC
Kazanilan miktar: 0.00455211 BTC

2 rakami boldugumuzde sadece 29 dakikadaki toplam kazanc yuzdesi = %13.52!!!

Siz de GunBot'unuzu alin ve kazanmaya akilli stratejilerle hemen baslayin!  Grin

https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
QMANQ
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 25, 2017, 09:11:33 PM

Gun gecmiyor ki GunBot'un bir diger rekoruyla karsilasmayalim!  Cool

Asagida GunBot'un RBY adli coin icin yaptigi islemi goruyoruz. (StepGain stratejisi ve biraz Fuathan ozel sosu ile birlikte Wink );

Onemli not: Bu rakami biz vermedik, belirledigimiz strateji cercevesinde tamamen kendisi EMA degerlerine bakarak secti.
https://i.hizliresim.com/LnrVnz.png

Saat 11:37'de GunBot RBY'yi tepe noktalarindan biri olan 0.00013477'den satiyor!
https://i.hizliresim.com/lWlaOp.png

Sonuc;
https://i.hizliresim.com/LnrVE0.png

Siz de GunBot'unuzu alin ve kazanmaya akilli stratejilerle hemen baslayin!  Grin

Öncelikle açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim. % 13,52 harkia bir kar oranı ! BTC Karlarımı GunBot ile arttıracağıma eminim, fakat altcoinlerde trade yapma konusunda pek yeniyim. Bilgim çok az, 10 BTC ile GunBot ve size güvenerek ne kazanırım? Yani pek bilgisi olmayan birine göre detaylı cevap yazmanızı rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim. Yakında bol kazançlar ile beraber olmak ümidiyle...BTC
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 09:43:53 PM

merhabalar, botu kullanmaya başlayalı 1 haftaya yakın oldu, tarafsız görüşlerimi bildirmek istiyorum, bot çok süper gelin lan yerine gördüğüm artı ve eksilerden bahsedeceğim.
öncelikle şunu belirteyim manuel alım satımda yaptığım için günden güne olan kazançlarımı bota bağlayamam o yüzden şimdilik sadece bir tane örnek ekran görüntüsü koyuyorum.

*artılar
bot alım satım konusunda salakça hareket etmiyor, sizin ayarlarınıza göre çalıştığını söyleyebilirim. ben 2 farklı strateji kullanıyorum bir tanesi ortalama %2 kar bırakıp daha sık olurken öbürü %3-4 kar bırakıp daha az alım satım yapıyor. güzel bir coin kümesi ve tavsiye edilen stratejilerle uzun vadede para kaybetmek pek olası görünmüyor. daha çok deneyimim yok ama toplu çakılma dönemlerinde bile strateji değişikliği ile gelir elde etmeye devam etmek olası. telegram gruplarında başta fuathan olmak üzere ister yerli ister yabancılardan da yardım alabilirsiniz.

*eksiler
kendimde bir bilgisayar mühendisi olarak botun yazılımını çok stabil bulmadım. üzerine bir sürü sürüm çıkmış olmasına rağmen geliştiriciside 3 ay önceki sürümü öneriyor bu nedenle biraz dikkatli kullanmak lazım. bazı işlemlerde bot göçüp kapanabiliyor o yüzden botu çalıştırıp sonra sadece ayar değişiklikleri için ellemeniz iyi olur. kendim ilk denemelerimde botun nasıl göçtüğünü farkettim ve ona göre kullandım, yaklaşık 1 haftadır sıkıntısız çalışıyor.

botun kullanımıyla ilgili düzenli bir dökümantasyona rastlamadım. ilk etapta fuathan zaten yardımcı oluyor ancak botu iyice kavramak için ya birilerine sormanız ya da sağda solda yazılmış forum başlıklarını incelemeniz gerekli. örneğin internet kesilince bot ne yapıyor kısmını ancak kendim deneyimleyince öğrendim. ne oluyor derseniz bot exception atmaya başlıyor ve net geri gelince kaldığı yerden devam ediyor. official bir dökümantasyonu olsa iyi olurmuş.

bunun dışında elektirik ve internet kesintileri malum ülkemizde sık olan şeyler bu yüzden botu bir sunucuda çalıştırmayı düşünüyorum ancak gördümki her coin tipi için ortalam 100mb bir ram kullanımı var. mesela bende şu an 48 coin ile alım satım yapıyor ve ram kullanımı win8'de 7 gb olmuş durumda. yani min. 8gb ramli bir sunucu olması lazım ancak buda biraz pahalı geliyor. 30-40 tl'ye satılan uygun vps'lerden alırım diyordum ama o iş olmayacak gibi.

*sonuç
sonuç olarak ben şimdilik memnunum, sonuçta bu bir yazılım ve bundan mucizeler beklemek mantıksız. botun terse kaldığı durumlarda oluyor ama bunlar kaçınılmaz şeyler. siz sabırlı olursanız terste kalanlar bile eninde sonunda kar olarak döner ya da en kötü bota %X düşerse boşver sat geç diyip zararı kabullenmenizde mümkün. şimdilik bu kadar ileriki dönemlerde deneyimlerimden bahsetmeye devam edicem.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 26, 2017, 01:20:55 PM
Last edit: August 26, 2017, 01:48:19 PM by fuathan

Gun gecmiyor ki GunBot'un bir diger rekoruyla karsilasmayalim!  Cool

Sonuc;

Siz de GunBot'unuzu alin ve kazanmaya akilli stratejilerle hemen baslayin!  Grin

Öncelikle açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim. % 13,52 harkia bir kar oranı ! BTC Karlarımı GunBot ile arttıracağıma eminim, fakat altcoinlerde trade yapma konusunda pek yeniyim. Bilgim çok az, 10 BTC ile GunBot ve size güvenerek ne kazanırım? Yani pek bilgisi olmayan birine göre detaylı cevap yazmanızı rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim. Yakında bol kazançlar ile beraber olmak ümidiyle...BTC

Merhaba,

Surekli gelisen ve de iyilesen stratejiler sayesinde her islem basina minimum %2 kazanc saglamak mumkun. Ama gunde su kadar kazandirir sorusuna cevap vermek piyasa kosullarina bagli olarak bu rakam degisecegi icin cok da mumkun degil.

Ben ve diger arkadaslar kullanima gore uzun vadede bakacak olursak gunde minimum %1 kazandilar/kazaniyorlar.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 27, 2017, 04:41:40 AM

Bir gunde 180+ islem!

Bu islemlerin karlilik oranlari;

• %80'i %1-2,
  • %15'i %2-3,
  • %5'i ise %4+

Devamini gormek icin;
https://i.hizliresim.com/JloWL5.png
https://i.hizliresim.com/OL1aJn.png
https://i.hizliresim.com/zBPyQR.png
https://i.hizliresim.com/G08Gbb.png
emre81tr
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
August 27, 2017, 05:25:00 PM

Merhaba almak istiyorum ; nasıl alacağım sizden ?
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 28, 2017, 12:29:12 PM

Merhaba almak istiyorum ; nasıl alacağım sizden ?

Selamlar Emre,

Sana mesaj attim ayrintilari. Smiley

Urunu almak isteyen ya da sorulari olan arkadaslar beni Telegram'dan ekleyebilir;
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 29, 2017, 05:38:00 AM

Rekorlara devam!  Cool

Hizli ve Karli ==> Iki dakikalik bir surede %12'lik kar!

Gec olsun guc olmasin ==> %18'lik kar!

Tum bu rekorlar GunBot'un otomatik islemleridir. Siz sadece stratejinizi belirliyorsunuz ve gerisini GunBota birakiyorsunuz. GunBot sizin adiniza rekorlara kosuyor!
mstfimi
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
August 29, 2017, 12:02:47 PM

Bottaki ikinci günüm. Dün nötr kapatmıştım kar edememiştim fakat bugün öyle bir şey yakaladı ki paylaşmak istedim. Coin NEO. 0.00662'den aldığı coini 3dk geçmeden 0.0077'den %16.3 kar ile satıyor.

https://i.hizliresim.com/JlPZ5B.png
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
August 29, 2017, 10:44:00 PM

Bottaki ikinci günüm. Dün nötr kapatmıştım kar edememiştim fakat bugün öyle bir şey yakaladı ki paylaşmak istedim. Coin NEO. 0.00662'den aldığı coini 3dk geçmeden 0.0077'den %16.3 kar ile satıyor.

Şansınız tutmuş hocam. Büyük ihtimalle milletin stop lose emirleri patladı. Botta ondan faydalandı. Ayda yılda bi böyle olur.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 30, 2017, 04:16:33 AM

Hocam ROI süresi ne kadar botun bu konuda bir şey söyleme şansınız var mı?

Bir de botu aldıktan sonra kullanım aşamasında bir destek bulnuuyor musunuz? Yoksa video, makale vesaire var onları mı iletiyorsunuz?

ROI kismi GunBot'un fiyati sabit oldugu icin tamamen sizin yatiriminiz ile alakali. GunBot, uzun vadede dusunucek olursak gunde ortalama %2-3 civarinda kazanc* saglayabiliyor. Bu da 1 BTC ile girdiginizde GunBot'un ucretini 4-5 gunde, 0,10 BTC ile girerseniz 1 bucuk-2 ayda kazanacaginiz anlamina gelir. (10 BTC ile girip tek islemde GunBot'un ucretini cikaran arkadaslar da var tabii...  Cheesy )

Ben ve urunu aldiktan sonra dahil olacaginiz Telegram grubundaki arkadaslar kurulum, strateji, ve diger tum teknik konularda sinirsiz bir sekilde yardimci oluyoruz. Bu Telegram grubu sadece bot ile ilgili degil ayni zamanda kriptoparalarla ilgili (Manuel trading, ICO, kriptopara uygulamalari vs.) her seyi tartistigimiz ufak bir platform halinde.

*Belirtilen oran ortalama degerdir. Her gun icin gecerli degildir. Belirtilen strateji uygulandiginda piyasa durumuna gore bazi gunler eksi bakiyeyle kapatabilir bazi gunler %9-10 artilarda kazanc saglayabilirsiniz.
conan43
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
August 30, 2017, 03:02:44 PM

https://i.hizliresim.com/JlPZ5B.png
Bende bugün başladım hayırlısıyla ilk olarak bot işlemlerini yapmaya başladı güzel gidiyor şimdilik şükür. Fuathan hocayada burdan teşekkürlerimi iletiyorum gece demeden gündüz demeden her konuda yardım etti vede etmeyede devam ediyor telegram grubundada desteklerine devam ediyor hiç bir zaman yanlız bırakmıyor zamanlada kendi deneyimlerimi paylaşırım burdan
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
August 31, 2017, 10:24:04 PM

Bende deneme için aldım. Fuathan kardeşime teşekkür ederim. kurulumda ve ayarlarda oldukça yardımcı oldu. Ben bot her şeyi kendi yapacak sanıyordum ama bot aldıktan sonra daha çok çalışmaya başladım Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: