Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:06:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 26, 2018, 12:07:15 PM

Allah belasını versin bu botların. Botlar yüzünden ne alım yapılabiliyor nede satış. Borsalar tamamen botların savaşına dönüştü. Botlar ayrıca coinin  fiyatların yukarı çıkmasınıda engelliyor. Botlarla işlem yapanları şiddetle kınıyorum. Kahrolsun botlar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713521174
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713521174
Reply with quote  #2

1713521174
Report to moderator
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 26, 2018, 12:08:55 PM

Bu bot halen daha çalışıyor mu. yaklaşık 1 sene önce ben de almıştım 1 ay kadar kullandım ama pek randıman alamadığım için bıraktım. satmadım da öylece duruyor. o zaman 0.1btc di şimdi biraz daha ucuza alınabiliyor sanırım.
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
February 27, 2018, 03:12:38 AM

Allah belasını versin bu botların. Botlar yüzünden ne alım yapılabiliyor nede satış. Borsalar tamamen botların savaşına dönüştü. Botlar ayrıca coinin  fiyatların yukarı çıkmasınıda engelliyor. Botlarla işlem yapanları şiddetle kınıyorum. Kahrolsun botlar.

Yemin ediyorum dunyayi bu cehalet batiracak.  Grin

15 gunluk trader arkadaslarin bu yorumlari beni gercekten tuhaf duygulara surukluyor. Hic demiyor ki bunun gibi acemi tipler yuzunden su anda piyasa boyle allak bullak.

Neyse biz konumuza donelim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
February 27, 2018, 03:13:09 AM

Bu bot halen daha çalışıyor mu. yaklaşık 1 sene önce ben de almıştım 1 ay kadar kullandım ama pek randıman alamadığım için bıraktım. satmadım da öylece duruyor. o zaman 0.1btc di şimdi biraz daha ucuza alınabiliyor sanırım.

Son versiyonlari ile birlikte cok daha guclu. Indirmeni ve denemeni tavsiye ederim.  Wink
usakli64
Full Member

View Profile WWW
February 27, 2018, 05:08:20 AM

Yemin ediyorum dunyayi bu cehalet batiracak.  Grin

15 gunluk trader arkadaslarin bu yorumlari beni gercekten tuhaf duygulara surukluyor. Hic demiyor ki bunun gibi acemi tipler yuzunden su anda piyasa boyle allak bullak.

Neyse biz konumuza donelim.

Deme yaaaa,   cehalet asil bir kisiyi bilmeden onun hakkinda yorum yapmaktir.  Malini satabilmek icin illaki birilerini kotulemek en basit yoldur ve zaten buna basvurduysan diyecek birsey yok. 
Hic sizle ayni uslupta polemige girmeyecegim.
Hayirli satislar

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
February 27, 2018, 06:27:58 AM

Deme yaaaa,   cehalet asil bir kisiyi bilmeden onun hakkinda yorum yapmaktir.  Malini satabilmek icin illaki birilerini kotulemek en basit yoldur ve zaten buna basvurduysan diyecek birsey yok. 
Hic sizle ayni uslupta polemige girmeyecegim.
Hayirli satislar

İnsanlar söyledikleriyle değerlendirilir. Hakkınızda konuşulmasın istiyorsanız hiç konuşmamanız lazım.

Fuathan'ın şu söylediğinin altına imzamı atarım: acemi tipler yuzunden su anda piyasa boyle allak bullak.
Yani, son aylarda kriptolara olan yoğun ilgiyle birlikte kolay para kazanmayı umup gelen, "bitcoin diye bir şey varmış" deyip piyasaya atlayan, en ufak düşüşte korkup kaçan, bilmeden rastgele işlemler yapmaya çalışanlar yüzünden.

"Botlar yüzünden alım satım yapılamıyor, botlar savaşına döndü" sadece mesnetsiz bir iddia. Piyasadaki bütün majör botlar kullanıcılarının verdiği parametreleri takip ederek, piyasanın durumuna göre alım ve satım yapıyorlar. Hiçbirinin "şu manuel traderları göçertelim" gibi bir amacı yok, olamaz. Olsa da yapamaz zaten. Dolayısıyla varlıkları da manuel al-satçılar için bir dezavantaj değil. Hatta botların yarattığı işlem miktarı işini bilenler için bir avantaj bile denebilir. Her gün hala binlerce insan işlemlerini elle idare ederek para kazanıyor. Eğer siz bu konuda bir sıkıntı yaşıyorsanız kabahati belki biraz kendinizde aramalısınız derim.

Zira botların kullandığı api'leri borsalar zaten bu gibi programlar kullansın diye kullanıcılarına sağlıyor. Eğer söylediğiniz şekilde bir olumsuzluğa sebep oluyor olsaydı, bot kullanımı hala yasal olabilir miydi?
Şimdi diyebilirsiniz ki "borsalar her işlemden para kazanıyor, niye karışsın"... Borsalar uzun vadeli kazançlarını düşünür. Genel bir memnuniyetsizlik durumu sonuçta kendilerine zarar vereceği için önüne geçmek isterler. Ancak böyle bir şey söz konusu değil. Neden?
Öte yandan bir anda onbinlerce işlem yapılan pump & dump gruplarına önlem almaya çalışıyor çoğu borsa. Halbuki oradan da sağlam para kazanıyorlar. Neden önlem almaya çalışıyorlar? Çünkü bir manipülasyon söz konusu ve kullanıcılarında gerçek bir memnuniyetsizlik yaratıyor.
Sizinki gibi dayanağı olmayan bir "kaybettim çünkü piyasada botlar var" durumu söz konusu değil orada.

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 27, 2018, 07:58:17 AM

bütün kullanımı hakkında gerekli olan bilgi eksikliğinden dolayı aklımda birsürü soru işareti oluşmuş durumda en iyisi videolu anlatım bence

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 27, 2018, 08:01:55 AM

ya bence bu tür yardımcı botlar her zaman içimize bir kuşku katıyor durumda böyle hesabı onlara teslim etmek hiç mantıklı deil en iyisi kendiniz yapmak bence

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1960
Merit: 575

View Profile WWW
February 27, 2018, 12:04:30 PM

Kimseye hesabınızı devretmiyorsunuz. Fuathan'da sizin hesabınıza ait hiç bir bilgi olmuyor. Botu kendi bilgisayarınıza indirip kendiniz kullanıyorsunuz, sizden başka kimsenin hesabınıza erişimi olmuyor. Bot'un hiç bir özelliği bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyor ve local olarak çalışıyor. Bu açıdan online bir websitesinde değil direk kendi bilgisayarınızda local çalıştığından dolayı hiç kimse ne size ne botunuza dokunamıyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 03, 2018, 01:03:00 PM

ya bence bu tür yardımcı botlar her zaman içimize bir kuşku katıyor durumda böyle hesabı onlara teslim etmek hiç mantıklı deil en iyisi kendiniz yapmak bence

GunBot soz konusu borsa ile API araciligiyla iletisime gecer. API'ye al-sat disinda yetki vermezseniz hicbir skinti yasamazsiniz.

1 yildan daha uzun suredir GunBot piyasada ve "hesabim hacklendi" diye bir sikayet kimse almadi.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 03, 2018, 01:03:37 PM

bütün kullanımı hakkında gerekli olan bilgi eksikliğinden dolayı aklımda birsürü soru işareti oluşmuş durumda en iyisi videolu anlatım bence

Merhaba,

Botun kullanimi ile ilgili iki adet video youtube kanalimizda mevcut. Onlari izleyebilirsin.

GunBot nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=8PSqUC-L3ek

GunBot - Double Up ozelligi ile surekli kazanmak

https://www.youtube.com/watch?v=h_8De8H0niY&t=

Daha fazla sorularin icin ise  Grin;
https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 03, 2018, 01:12:04 PM

Hocam ben kendim al/sat'dan anlamıyorum genel olarak al bekle ve kar elde edince çık olarak ilerliyorum ama manuel olarak al sat yapınca ben zarar ediyorum genel olarak gunbot ile kâr etmem mümkünmü?

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 03, 2018, 04:05:51 PM

Hocam ben kendim al/sat'dan anlamıyorum genel olarak al bekle ve kar elde edince çık olarak ilerliyorum ama manuel olarak al sat yapınca ben zarar ediyorum genel olarak gunbot ile kâr etmem mümkünmü?

Selamlar,

GunBot temelde RSI, EMA, BB gibi indikatorlerle hareket ederek al sat yapar. Sen pc basinda degilken de firsatlari yakaladigi icin senin manuel olarak bu indikatorlerle hareket etmenden daha verimli calisir.

Ustelik bu isleri istedigin kadar coinle yapmana yardimci olur GunBot.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 07, 2018, 04:06:53 AM

Su durgun "ayi" gunlerinde bile kazanclar gormek guzel.

GunBot'la bugunlerde bile kazanmak icin sizi soyle alalim ==> Telegram
usakli64
Full Member

View Profile WWW
March 07, 2018, 05:51:19 PM

Suan bot kullananlarin hazin sonunu izlemektesiniz.  Binance borsasinda bot kullananlarin hesaplarini patlatmislar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 08, 2018, 01:14:33 AM

Suan bot kullananlarin hazin sonunu izlemektesiniz.  Binance borsasinda bot kullananlarin hesaplarini patlatmislar.

Halbuki farkinda degil ki kendi komikligini izletiyor herkese...  Cheesy

Bu cahil cuhela arkadasin istemeden de olsa konu mankeni oldugu gibi; piyasayi batiran sey botlar degil aksine bu gibi yeni yetme trading yaptigini zanneden arkadaslarin yaptigi felaket tellalligidir.

Bu duruma kisaca FUD denir. (Aciklama icin buyurun. Ozellikle 3. entry su anki durumu gayet iyi acikliyor. "korku, kararsizlik, suphe kelimelerinin kisaltmasindan olusan, dilimizde "camur at, izi kalsin" deyimiyle aciklanan ahlak disi yontem." )

Asagidaki haberde de goruldugu uzere amator traderlarin bu gibi haberlere inanip sadece 3 saatlik bir surede Bitcoin'in degerini %10'dan fazla (ve diger tum altcoinleri de) dusurdugune sahit olduk;

https://www.forbes.com/sites/cbovaird/2018/03/07/bitcoin-drops-below-10000-as-traders-suspect-binance-hack/#5a2c3cb04c83

Bu piyasada uzun suredir bulunan ben dahil tum eskiler de bunun gibi onlarca duruma sahit olmusuzdur. (Cin ICO'lari yasaklayacak, Guney Kore kriptotradinge vergi koyacak, Trump Bitcoin'lerini satiyor, Bitcoin'i heklemisler artik 21 milyar tane olacak vb.)

Siz siz olun bu tatli su kurnazi kardesimize ve bunun gibi tiplere prim vermeyin. Kendi arastirmanizi yapin ve ona gore hareket edin.

Kisaca Douglas abimizin de dedigi gibi;

usakli64
Full Member

View Profile WWW
March 08, 2018, 07:09:19 AM

Suan bot kullananlarin hazin sonunu izlemektesiniz.  Binance borsasinda bot kullananlarin hesaplarini patlatmislar.

Halbuki farkinda degil ki kendi komikligini izletiyor herkese...  Cheesy

Bu cahil cuhela arkadasin istemeden de olsa konu mankeni oldugu gibi; piyasayi batiran sey botlar degil aksine bu gibi yeni yetme trading yaptigini zanneden arkadaslarin yaptigi felaket tellalligidir.

Bu duruma kisaca FUD denir. (Aciklama icin buyurun. Ozellikle 3. entry su anki durumu gayet iyi acikliyor. "korku, kararsizlik, suphe kelimelerinin kisaltmasindan olusan, dilimizde "camur at, izi kalsin" deyimiyle aciklanan ahlak disi yontem." )

Asagidaki haberde de goruldugu uzere amator traderlarin bu gibi haberlere inanip sadece 3 saatlik bir surede Bitcoin'in degerini %10'dan fazla (ve diger tum altcoinleri de) dusurdugune sahit olduk;

https://www.forbes.com/sites/cbovaird/2018/03/07/bitcoin-drops-below-10000-as-traders-suspect-binance-hack/#5a2c3cb04c83

Bu piyasada uzun suredir bulunan ben dahil tum eskiler de bunun gibi onlarca duruma sahit olmusuzdur. (Cin ICO'lari yasaklayacak, Guney Kore kriptotradinge vergi koyacak, Trump Bitcoin'lerini satiyor, Bitcoin'i heklemisler artik 21 milyar tane olacak vb.)

Siz siz olun bu tatli su kurnazi kardesimize ve bunun gibi tiplere prim vermeyin. Kendi arastirmanizi yapin ve ona gore hareket edin.

Kisaca Douglas abimizin de dedigi gibi;

Arkadaş sen ne biçim konuşuyorsun, önce bir konuşmanı düzelt. Kim kimin cahil olduğunu şu yazdıklarından sonra çok net anlayacaktır.
Sonra gel adam gibi konuyu tartışalım, varsa eksiğimiz giderelim, ama yeni yetme eski yetme cahil cuhela filan yakışmıyor yani. Tamam bir malı satmaya çalışıyorsun anlıyorum da, bu tarz konuşmalar pazar ağzıdır.

Artı şunuda sorayım yeni veya eski olduğumu nereden biliyorsun? Cahil insan bilmeden yorum yapan hatta bilmediğinin bile farkında olmayan insandır.

Daha fazla yazardım ama gerek olmadığını düşünüyorum, seni ve senin gibilerini kendi hallerine bırakmak lazım

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
usakli64
Full Member

View Profile WWW
March 08, 2018, 07:16:30 AM

Ayrıca bizde şahit olduk bu gibi olaylara, şahitte olacağız ama bu durumun normal olduğu anlamına gelmez, kendi yazmadığınız bota sermaye emanet etmenin doğru olmadığını sende biliyorsun herkes gibi. 250 Euro para kazanacaksın diye yanlışı savunmana gerek yok. Borsalardan paralar çalınıyor diye bunu normalleştirmenin manası var mı? Ne diyoruz insanlara kendi cüzdanınızda tutun ümkünse offline cüzdan kullanın diyoruz değil mi? Sizin yaptığınız tam olarak borsalardan para çalınması veya dün yaşanan gibi bir vaka gerçekleşmesi normal, önlem almaya gerek yok. Her zaman açık hedef olun diyorsunuz, durumu normalleştirerek.

Allahın aşkına madem bu kadar kazandırıyor bu bot, daha ne burada 3 kuruş paranın peşinden koşuyorsun. Çalıştır botu yaslan arkana. Bir gün gelecek artık insanlar bilinçlenecek, sizin gibiler prim yapamaz hale gelecek. O günü sabırsızlıkla bekliyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 06:24:26 PM
Merited by pokerjet (1)

Herkesin kod yazma becerisi yok bizim gibi eğitim almak gerekiyor. Hazır botları kullanan arkadaşların canlarının yanması hiç iyi olmadı. Ortalıkta kısa yoldan emek vermeden para kazanmak isteyen kötü niyetli insanlar olduğunu unutmadan tüm güvenlik tedbirlerini alarak paranızı ticarette kullanın.

Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1960
Merit: 575

View Profile WWW
March 08, 2018, 09:43:44 PM

Arkadaşlar hacklenen bot cloud based yani websitesi üzerinden kullanılan bir bot. Eğer sadece bir siteye üye olup paranızı yollayıp start tuşuna basıp zengin olmayı hedefliyorsanız zaten hacklenme olayını göze almışsınız demektir. Hacklenmenin genel anlamda botlarla alakası yok, bütün botları ilgilendiren bir konu değil, sadece web bazlı botların riskini ortaya çıkarıyor.

Daha bugün bunla ilgili yazı yazdım, sadece gunbot övmek için söylemiyorum bunları, profit trailer, haas, ve benzeri sizin sisteminizde çalışan, keyleri ortak bir yerde kaydetmeyen her sistem bu tarz durumlara karşı otomatik olarak korunmalı oluyor. Eğer bütün müşterilerinin keylerini tek bir database üzerinde toplayan bir bot varsa hackerın yapması gereken o sitenin database'ine ulaşmak fakat bir çok bot direk sizin bilgisayarınızda çalışıyor, bu şekilde yüzlerce bota aynı anda ulaşması imkansız olduğu için doğal olarak güvenlikli oluyor.

Yani olay "web bazlı botlara güvenmeyin, kendi bilgisayarınıza indirebildiğiniz botlar daha güvenli" seviyesinde, gunbota has bir özellik değil bu savunma, bir çok bot kendi bilgisayarınıza kurarak çalışıyor, yeter ki web sitesine üye olarak kullandığınız olmasın.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: