Bitcoin Forum
August 14, 2018, 06:10:12 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.2  [Torrent].
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] VIBEHub | Kripto Tabanlı Sanal Gerçeklik Marketleri & Merkezleri  (Read 3105 times)
mirallas
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 259


ICO Marketing


View Profile
August 04, 2017, 08:28:17 PM
 #1


Kripto Tabanlı Sanal Gerçeklik Marketleri & Merkezleri
(VibeHub VR beta platformun gerçek görüntüleri)

[Videoyu İzlemek İçin Buraya Tıklayın]

[Website] [Teknik Rapor] [Token Satışı] [Slack] [Reddit] [Twitter]

[Bounty Kampanyası Duyurusu]

VibeHub.io
Sanal / Artırılmış Gerçeklik Platformu

John Lennon, bir zamanlar “Imagine” isimli bir şarkı yazmıştı. Şarkısında imkansızın olası olacağı bir gelecekten bahsetti. Şimdi sanal bir dünyadaki uzay istasyonun penceresinden dışarı baktığınızı hayal edin, canlı konserler katılabileceğin, boks dersleri alabileceğin hatta sanal tam bir gün tasarlayabileceğin tüm sanal merkezlere ve pazarlara sorunsuz bağlanarak bunları gerçekleştirebileceğinizi tasarlayın.
Aynı anda canlı müzik, bir fincan çay eşliğinde , sanal gerçeklikte dünyanın öbür tarafındaki biriyle iletişim kurmayı hayal edin. Aslında, seçtiğiniz tamamen huzrlu bir ortamda aynı yerde olma hissi verir. Aynı sanal alanda herkesle sorunsuz bir şekilde güvenli ve emniyetli ticaret yürütebileceğinizi düşünün. Eğlence deneyimleri, dijital varlık ve hizmetler için basit ve güvenli ticaretin hepsini aynı anda düşünün..
Vibehub, bu teknolojinin önderlerinden ve şimdiden geleceğin sanal gerçeklik dünyası için platforma hazırlıyor. Teknoloji firmaları başta olmak üzere tüm sanayilerin öncü kuruluşları Arttırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR) platformlarına ciddi yatırım yapıyor. Bir sonraki büyük bilgi işlem dalgasıdır, hızlı büyüme ve uzun ömürlülüğün tek yolunun bu karma teknolojiye yatırım yapmak olduğuna ve Blockchain teknolojisinin karma gerçeklik teknolojisinyle büyütmeyi planlyoruz. Platformumuzun sürdürülebilirliği için AR ve VR teknolojine geçişin elzem olduğuna inanıyoruz.
Vibehub, kendi meta-sanal dünyamızı yaratarak çeşitli pazar merkezlerine erişim sağlayan bir Sanal alandır. VIBE para birimimizle işlemlerin ödenmesi, sanal alanda daha önce hiç yapılmamış yeni bir sosyal etkileşim örneğini başlatacak beraberinde  güvenli ticareti sağlayacatır. Sanal gerçeklik, canlı bir sohbet veya telefon görüşmesinden daha kişisel bir deneyim yaratarak, dünyanın herhangi bir köşesindeki biriyle platformumuz üzerinde daha kapsamlı bir deneyim sunacaktır. Çeşitli hublar üzerinden tamamen üç boyutlu AR / VR platformunda biriyle ortamınızı paylaştığınızı düşünün, büyüleyici değil mi.
Arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik pazarlarının 2020 yılına kadar 162 milyar dolara kadar çıkması bekleniyor. Mobil (AR), tek başına 83 milyar değerinde olabilir, ancak bu teknolojinin gelişimi (VR )’a göre daha uzun süre alacak.
Platformumuzun taraycı tabanlı versiyonunu aynı zamanda sanal ve karma gerçeklik cihazlarında da kullanabiliyoruz. Gelecekte uygulamalarımızı ve para birimimizi çoklu platform desteğiyle kabul ettireceğiz.
"IDC, VR ve AR toplam gelirinin 2016'da 5.2 milyar dolardan 2020'de 162 milyar dolara çıkmasını bekliyor"
Kaynak: [BusinessInsider.com Orijinal Makale]

Vibehub Sanal Gerçeklik Beta Sürümü Pazar Alanı Videosu
(Beta VibeHub VR platformuna ait gerçek görüntüler)

[Videoyu Görüntüle]

Sanal Gerçeklik Marketleri & Merkezleri
Kripto Tabanlı Tanıtıyoruz


İlk olarak Platformumuzda birkaç market ve merkezi tanıtacağız. Tüm pazarlar aynı Vibe parasını kullanacaklar. Konseptimizin ilk örneği, müzik üreticileri için bir Pazar Alanı olacaktır. Merkezi olmayan tarayıcı sürümüyle başlayacağız ve kısa süre sonra platformun Sanal Gerçeklik sürümüyle devam  edeceğiz.
Konseptimizin ilk örneği:

Dünyanın dört bir yanındaki Yaratıcılar İçin
Benzersiz bir Müzik Pazarı ve Merkezi

Pazar

VibeHub, dünyadaki tüm sanatçı ve yaratıcıların sonsuz olanakların güvenli bir şekilde alışverişine yapabileceğiz ilk etkinlik pazarını yaratıyor. Tüm yaratıcılar, istedikleri tüm şartları akıllı sözleşmelere yazarak ve buna karşılık platforma herhangi bir ücret ödemeden para kazanırlar.

Şarkıcılar gitaristleri, enstrümantistler şarkıcıları, bas gitarcılar davulcuları, gruplar yapımcıları ve videograflar videolarını tamamlayacak müzik, ekip oyuncu vb. arayabilirler. Bir gitarist düşünün şarkısı tamamlanmış ancak şarkı söyleyemiyor ve davul çalamıyor pazara girip şarkısını tamamlamak için müzisyenler kiralardı. Akıllı sözleşmelerimizi kullanarak diğer müzisyenlere ödeme miktarı ve zaman sınırı içeren bir dizi sözleşme yapabilir. Belirlenen şartlardan herhangi biri bozulursa ya da bitmiş şarkıyı layık değilse, sözleşme feshedilerek fonlar gitariste tekrar serbest bırakılacaktır.
 
Şubat 2018 de genişletilmiş ve sanal gerçeklik teknolojisi VibeHub platformunda uygulanacak. Pazar, hem müzisyenler hem de hayranlar için dünyanın dört bir yanında inşaların ayaklarını yerden kesen bir tecrübeyi sunacak. En sonunda sanatçılar konser verebilecek ve 2019'un 1. Çeyreğinde kendi evinin konforunda hayranlarıyla görüşmeler ve kutlamalar yapabilecekler.

Arttırılmış ve sanal gerçeklik deneyimi size, yatak odanızın konforunda favori müzisyeninizle yüz yüze  görüşmenizi sağlayacak. Sanatçılar, diledikleri şartları akıllı sözleşmeler koyarak mesela hayranları için tek şarkılık ve tek kişilik 10 dolarlık konserler düzenleyebilecekler. Sanatçı akıllı sözleşmelerle her türlü etkinliği düzenleyebilecek bu sayede muhteşem şovlarla hayran kütlesini arttırabilecek.


Merkez

Müzisyenlere ve müzik severlere etkinlik yükleyebilme ve para kazanma imkanı sağlayacak bir platformdur. İçerik yayıncıları da hubun üyeleri tarafından yöönlendirilerek beğenilirlerse de para kazanbilirler.Hubun kategori özellikleri benzersiz şekilde özeldir. gelişen müzik türlerine fırsat tanır, müziğin alt kategorilerinin genişletilmiş sınıflandırmasına izin verir.

Hub'ın tüm bölümleri, herkesin müziğini duyurmak için adil bir oyun alanı sunacak şekilde kategorize edilecek. Ünlü sanatçılar, kendilerine ait orijinal bölümü alacaklar ve ayrıca ilgili alt kategorilerde veya alt türlerde de yer alacaklardır. Müzik meraklıları ve müzik severler, orijinal olmayan her bölümde, alt türde veya her müzik türünün alt kategorisinde sevdikleri müzikleri yayınlayabilecekler. Bu sayede dünyaca ünlü biri veya grubun gölgesinde kalmak yerine tamamen kendisine ait yarattığı imkanlarla pazarda rol alma şansına sahip olur.
Özgün sanatçıların müziklerinden kazanç elde edebilmeleri için adeta bir sosyal topluluk tasarladık. Çoğu sanatçı, para kazanmak için uygun bir seçenek olarak youtube’a terkedilmiştir, bozuk bir sistem olduğu kanıtlanmaktadır. Yalnızca mütevazı bir para kazanmak için video başına yüz binlerce görüntüye ihtiyacınız vardır, çünkü YouTube, videonuza kaç reklamın izlendiği ile katkıda bulunanların karşılığını size verir. Çerçeve modelini aldık ve müziğe odaklanmak için uyguladık. Sanatçılar videolarını yayınlayacak ve topluluk videonun onlara ne kadar değer verdiğine karar verecektir. Mütevazı bir para kazanmak için milyonlarca görüşe artık ihtiyaç duyulmadığı için, topluluğun yetenekli sanatçılara ödül vereceği kesinleşti.


VibeHub’un Geleceği

Pazar ve hub, yaratıcılar ve müzik severler içim VibeHub’un sadece başlangıcıdır. Şubat ayında, VibeHub takımı sanal ve arttırılmış gerçekliği sistem adapte edecekler ve 2018 de kullanıcıların kullanımına sunulacak. Biliyoruz ki sanal ve arttırılmış gerçeklik internetin geleceğidir. 2018 in ilk çeyreğinde sistemimizi test edeceğiz. Bu esnada belirli müzik üreticileri ile sanal gerçeklikte etkinlikler düzenleyeceğiz.

2018’im 4. Çeyreğinde VibeHub’un ikinci aşaması devreye girecek ve platforma üreticiler shovlarını sergileyebilecek, sanatçılar hayranlarıyla görüşebilecek ve görüşmeler yapılabilecek.

Örneğin bir sanatçı oturma odadında otıuyorken tek şarkılık bir konser düzenleyebilir, her iki tarafta da var olan sanal ve arttırılmış gerçeklik platformu sayesinde sanatçı kendi evlerindeymişçesine bir deneyim yşanabilir ve bunun için hayran sanatçıya ödemesini yapabilir olacak.

VibeHub, müzkseverşler ve sanatçılar için sadece bir platforma değil bir marka olma amacındadır ve burada da durmayacak ve gelişecektir. 2019’un 3. Çeyreğinde VibeHub Musik, VibeHub Randevu, VibeHub İşyeri, and VibeHub Oyun platformları ile desteklenecek.. VibeHub Randevu,  insnalar bugüne kadar benzeri olmayan, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yüz yüze aynı ortamda yaşıyor olma deneyimini tattıracak. Bugün bilinen ve uygulanan randevu sistemi tamamen değişecektir. VibeHub İşyeri sayesinde dünyanın heryerinden insanlara eğitimler düzenleyerek: İspanyolca dersler, yemek pişirme, boks, adına ne derseniz. VibeHub İşyeri olanakları öğrenmek isteyen çinde eğiterek para kazanmak isteyen içinde sonsuzdur.

Tüm pazarlarımızı ve hublarımızı tek bir platformda, tamamen sürükleyici bir sanal gerçeklik deneyiminde sunacağız, gerçekten sanal ve arttırılmış gerçeklikte bir meta-dünya haline gelecektir.


Gelecek Vizyonumuz
Merkezi olmayan uygulamalar için bir sonraki adımın yaklaşmakta olan Sanal, Karma ve Artırılmış Gerçeklik teknolojisini benimsenmesi olacağına inanıyoruz. Burada 2018 de Arttırılmış sanal gerçeklilk kulanarak 2018 de mümkün kılacağımız işbirliklerinin, etkileşimlerin size vaaad etkinlerimizin önizlemesini sunuyoruz. Bu teknolojiyi stüdyo kayıtları, konserler, tanışmalar ve kutlamalar için kullanacağız.

Artırılmış Gerçeklik Konsepti Videosu
-Microsoft Araştırmasını KaynağıVibeHub Teknoloji Alt yapısı

Vibehub işlemleri Ethereum blok zincirinde yürütülecektir. Web platformu Metamask ve Myst tarayıcısı ile uyumlu olacak ve kripto kullanıcısı olmayanların da ilk kez platformumuza bağlanmasını kolaylaştıracaktır. Başlangıcımız AWS CloudFront'da, çok sayıda kullanıcı coğrafyasında konumlandırılıyor ve bu da otomatik olarak herhangi bir kullanıcı yükünü karşılayacak şekilde genişlik sağlıyor. Sonumuz, daha az ortamda, yani Konteynerler, Lambda İşlevleri (LAAS) içinde çalışan NodeJs mikro hizmetlerinden oluşuyor. VR / AR Geliştirmek için Unity Engine, SteamVR SDK, Oculus SDK, Microsoft HoloLens SDK ve Sony PSVR SDK kullanıyoruz.

Şuan ki ve ileride geliştireceğimiz AR /VR platformumuzun üzerinde çalışacağı çapraz platform tabanımızı bu tekonolojilerin kombinasyonuyla geliştiriyoruz. Sanal sohbet ve sanal ortamda vücutlarınızın görüntülenmesini daha ucuz ve daha kabiliyetli olduğu için P2P tabanlı olarak yapılandırıyoruz. Sana l ortam entegre edeceğimiz Vibe Coin cüzdanımızla onur duyuyoruz. Aynı zamanda “HoloPresence” e ulaşmak için gelecek planlarımızda çoklu sensörlü steryografik kameraların kullanımı da var.

Bu teknoloji Microsoft Araştırma Grubu tarafından “HoloPotation” adıyla denenmiştir. Bu teknolojiyi platformumuza entegre ettiğimizde, Blockchain üzerinde veya Blockchain dışında benzersiz görülmemiş bir deneyim olacaktır. Depolama ve hosting hizmetleri Vibehub’ın asıl kurucuları tarafından ele alınacak ve bizim için çok önemli olan ve az kalan ücretsiz platformlar kullanılacaktır.

Yol Haritası
Önümüzdeki yolculuk ...


VibeHub.io Lansmanlar15 Temmuz 2017
VibeHub.io platform dünyaya sunuluyor

VR Video Demo 24 Temmuz 2017
Beta Sanal Gerçeklik VibeHub Pazarına İlk Bakış demo videosu

VibeHub Cüzdan Tamamlandı 1 Ağustos 2017
VibeHub Cüzdanın Lansmanı yapılıyor.

Token Ön Siparişi 7 Ağustos 2017
20 Ağustoa kadar Token siparişleri başlıyor.

Resmi Token Satışı 21 Ağustos 2017
30 gün veya üst sınıra ulaşıncaya kadar token satışı başlıyor.

VibeHub Beta Web Platform 1 Eylül 2017
VibeHub Beta web platform lansmanı yapılıyor.

VibeHub artık hayatta 15 Eylül 2017
VibeHub web platform hayata geçiyor ve VibeCoin kullanılıyor

Vibe ticarete dahil oluyor 1 Ekim 2017
Vibe coinler ticari olarak kullanılmaya başlanıyor.

Ekip Genişliyor 1 Kasım 2017
Pazarlama ve Geliştirme ekiplerimiz büyüyor.

AR/VR platforma entegre ediliyor1 Şubat 2018
AR/VR platforma tamamen çok boyutlu deneyim yapılandırma özelliğiyle ekleniyor.

AR/VR Test edilmeye başlanıyor1 Haziran  2018
VibeHub platformu üzerinde AR/VR test edilemeye başlanıyor.

AR/VR tanıtılıyor Kasım 2018
Stüdyo kayıtları, konserler, tanışmalar ve kutlamalar için VibeHub AV/VR platformu tanıtılıyor.

VibeHub platformları genişliyor Şubat 2019

VibeHub işyerleri ve VibeHub ilişkileri VibeHub üzerinde çoğalıyor

Ön Token Satışı Çok Yakında... %30 Bonus Teklif Ediyoruz
Ön Token Satışımıza katılmak için 7 Ağustos - 20 Ağustos'u takviminize kaydedin! Minimum işlem tutarı: 25 ETH

Resmi Token Satışı Çok Yakında... %20'den Başlayan Bonuslarla
Ön token satışına katılmak için 21 Ağustos - 21 Eylül'ü takviminize kaydedin. Minimum işlem tutarı: 0.01 ETH


VIBE DEĞİŞİM TOKENİ (VIBEX)
Ethereum'a dayalı bir token, Token Satışı esnasında satılacak ve ICO'dan sonra akıllı bir sözleşme ile VIBE coinle değiştirilecek. Coin başına fiyatın dikte etmesine izin veren bir piyasa.

VIBE Coin (VIBE)

Ethereum tabanlı global kriptopara; tüm mevcut mikro işlemlerde, gelecek piyasalarda, Vibehub platformundaki merkezler kullanılacak. VIBE coin miktarı, VIBE Değişim Belgeleri (VIBEX) için oluşturulacak toplam yatırım tutarına dayanarak hesaplanacaktır. Her bir token eşit olarak dağıtılacak.


VIBE Coin (VIBE) Dağıtımı

Ethereum ERC20 tokeni olarak 267,000,000 Vibe Coin Token oluşturulacak ve halka arz bittikten sonra yayınlanacak.
162,200,000 Halka arz katılımcıları için satışa hazır.
40,050,000 Kurucular için
26,700,000 Gelecekteki Gelişim / Bakım için
26,700,000 Erken Yatırımcılar / İşbirlikleri için
13,350,000 Promosyon ve Pazarlama için

Yükseltilmiş Fonların Kullanımı

Fonlar; takımı genişletme, pazarlama faaliyetleri, tanıtımlar, 3D tasarımlar, geliştirme, donanım, sunucu maliyetleri ve hukuk için kullanılacaktır.

Bonus Fırsatları, Yatırım Kuralları, Bonus Hesaplayıcı ve daha fazlası hakkında bilgi için
Lütfen Token Satış Sayfamızı ziyaret edin: http://www.vibehub.io/ico


[Teknik Rapor]

VibeHub ekibinin son sözleri

Vibehub takımı, pazar alanlarımızı, merkezlerimizi ve vizyonumuzu ilk
kez dünyaya duyurmaktan gurur duyuyoruz. Eğer herhangi bir sorunuz
varsa lütfen sosyal medya topluluğumuza katılın. Kendinizi Geliştirilmiş /
Sanal gerçeklik teknolojisinin platformumuz üzerindeki potansiyeli
 konusunda bilgilendirin.

Topluluğumuza Katılın

   
[ Slack ]  [ Reddit ]  [ Twitter ]

RESMİ WEBSİTE
http://www.vibehub.io

RESMİ TOKEN SATIŞ SAYFASI
http://www.vibehub.io/ico

Beta Vibehub Market Sanal Gerçekliği Önizleme Videosu...
(Beta Vibehub VR platformundan gerçek görüntüler)

İzlemek için tıklayın

Resmi Vibehub Bounty Konusu
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2048611
█████████████████████████████████████████
██                                     ██
██ █████████████▄ ▀███████████████████ ██
██ ██          ▀██▄ ▀██▄            ██ ██
██ ██            ▀██▄ ▀██▄          ██ ██
██ ██              ▀██▄ ▀██▄        ██ ██
██ ██                ▀██▄ ▀██▄  ▄▄████ ██
██ ██                  ▀██▄ ▀████▀▀    ██
██ ██                    ▀██▄ ▀▀ ▄████ ██
██ ██▄                     ▀██  ██  ██ ██
██ █████▄                 ▄▄██  ██  ██ ██
██     ▀███▄        ▄▄██████▀ ▄▄ ▀████ ██
██ ████▄ ▀▀██ ▄▄██████▀▀ ▄▄▄▄████▄▄    ██
██ ██  ██  ▀███▀▀▀ ▄▄▄▄██▀▀▀▀▀  ▀▀████ ██
██ ██  ██ ▄▄▄▄▄▄██▀▀▀▀▀█▄           ██ ██
██ ████▀  ▀▀▀▀▀▀▀ ▄███▄ ▀▄          ██ ██
██   ▄▄▄██▀▀▀▀▀█ ██   ██ █▄         ██ ██
██ ██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ███████ █████████████ ██
██                                     ██
█████████████████████████████████████████
LASER ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
BLOCKCHAIN WITHOUT BORDERS
A BLOCKCHAIN-AGNOSTIC SERVICE LAYER
FOR IMPROVED SPEED, ANONYMITY, AND INTEROPERABILITY
[]
1534270212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534270212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534270212
Reply with quote  #2

1534270212
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1534270212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534270212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534270212
Reply with quote  #2

1534270212
Report to moderator
1534270212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534270212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534270212
Reply with quote  #2

1534270212
Report to moderator
1534270212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534270212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534270212
Reply with quote  #2

1534270212
Report to moderator
mirallas
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 259


ICO Marketing


View Profile
August 04, 2017, 08:28:49 PM
 #2

Bu yorum güncellemeler için ayrılmıştır

█████████████████████████████████████████
██                                     ██
██ █████████████▄ ▀███████████████████ ██
██ ██          ▀██▄ ▀██▄            ██ ██
██ ██            ▀██▄ ▀██▄          ██ ██
██ ██              ▀██▄ ▀██▄        ██ ██
██ ██                ▀██▄ ▀██▄  ▄▄████ ██
██ ██                  ▀██▄ ▀████▀▀    ██
██ ██                    ▀██▄ ▀▀ ▄████ ██
██ ██▄                     ▀██  ██  ██ ██
██ █████▄                 ▄▄██  ██  ██ ██
██     ▀███▄        ▄▄██████▀ ▄▄ ▀████ ██
██ ████▄ ▀▀██ ▄▄██████▀▀ ▄▄▄▄████▄▄    ██
██ ██  ██  ▀███▀▀▀ ▄▄▄▄██▀▀▀▀▀  ▀▀████ ██
██ ██  ██ ▄▄▄▄▄▄██▀▀▀▀▀█▄           ██ ██
██ ████▀  ▀▀▀▀▀▀▀ ▄███▄ ▀▄          ██ ██
██   ▄▄▄██▀▀▀▀▀█ ██   ██ █▄         ██ ██
██ ██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ███████ █████████████ ██
██                                     ██
█████████████████████████████████████████
LASER ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
BLOCKCHAIN WITHOUT BORDERS
A BLOCKCHAIN-AGNOSTIC SERVICE LAYER
FOR IMPROVED SPEED, ANONYMITY, AND INTEROPERABILITY
[]
Killermoney35
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 193View Profile
August 04, 2017, 09:12:40 PM
 #3

Konuyu globalde görmüştüm dikkatimi çekti diğer vr projelerine göre ekibi daha profesyonel gibi ve çalışmaları başarılı olmuş videolarını izledim. Yatırım toplayacağını düşünüyorum. Birazdan scamcılar gelir  Smiley ama scam değil bence alternatifi var ama onlara nazaran bu proje bana daha çok güven verdi

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
bobita
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 355


https://cryptassist.io


View Profile
August 04, 2017, 09:39:12 PM
 #4

Sanal gerçeklik şu anda emekleme aşamasında (hatta daha emeklemiyor bile denilebilir) ama kesinlikle geleceğin teknolojisi, hayal bile edilemeyecek kadar ilerleyip, yaşamın bir çok boyutuna yayılacak. Bu anlamda sanal gerçekliğe yönelmesinden dolayı yüksek potansiyel taşıyan bir proje olabilir, gelişmeleri takipteyim.

THE ONE STOP SOLUTION FOR THE CRYPTO WORLD
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Facebook   /  Twitter   /  Reddit   /  Medium   /  Youtube   /
      ▄▄█████████▄▄
   ▄█████████████████▄
  █████▀▀  ███  ▀▀█████
 ████     █████     ████
████     ███████
███▀    ████ ████
███▄   ████   ████
████  ████▄▄▄▄▄████  ████
 ███████████████████████
  █████▄▄       ▄▄█████
   ▀█████████████████▀
      ▀▀█████████▀▀

▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄█▀                       ▀█▄
▄▄▄▄ ▄█                           █▄ ▄▄▄▄
█   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███   █
▀▀█▀                                 ▀█▀▀
▄▀                                     ▀▄
▄▄▀▄▄▄▄                                 ▄▄▄▄▀▄▄
█       ▀▀▄                           ▄▀▀       █
█          █                         █          █
█▀▀▄▄▄▄▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄▄▄▄▄▀▀█
▒▀▄       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██       ▄▀▒
▒█▀▀▀▀▄▄  █              ▀              █  ▄▄▀▀▀▀█▒
▒█      █ ▀▄                           ▄▀ █      █▒
▒▀▄▀▄▄▄▄▀  █▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█  ▀▄▄▄▄▀▄▀▒
▒▒▒▀▄▄▄▄▄ █                             █ ▄▄▄▄▄▀▒▒▒
 ▒▒▒▒▒▒▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 279


View Profile WWW
August 05, 2017, 06:09:23 AM
 #5

Sanal gerçeklik şu anda emekleme aşamasında (hatta daha emeklemiyor bile denilebilir) ama kesinlikle geleceğin teknolojisi, hayal bile edilemeyecek kadar ilerleyip, yaşamın bir çok boyutuna yayılacak. Bu anlamda sanal gerçekliğe yönelmesinden dolayı yüksek potansiyel taşıyan bir proje olabilir, gelişmeleri takipteyim.

bence emekleme dönemini geride bıraktı yavaşca hayatımıza giriyor ps vr,oculus rift derken bunlardan çok daha ucuz olan vr gözlükleri bile piyasada ve sık kullanılıyor. proje başarılı olurmu bilmem ama VR teknolojisi sandığımızdan çok daha hızlı yayılıyor ve devam edecek

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !
M.Terzi
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 250


View Profile
August 05, 2017, 08:04:53 AM
 #6

İnsanoğlu birşeyi hayal edebiliyorsa gerçekleştirebilirde. Sanal gerçeklik teknolojisinin ne denli geliştiğini belki bizler tam anlamıyla göremeyeceğiz ama şuan bizim bile hayal edemeyeceğimiz boyutlara ulaşacaktır. İş hayatından tutun eğitime kadar bir çok alanda artık insanlar oturdukları yerden vazifelerini gerçekleştireceklerdir. Çok ileri boyutta da olabilir.

Güzel proje ilgimi çekti takipteyim.
bobita
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 355


https://cryptassist.io


View Profile
August 05, 2017, 08:24:31 AM
 #7

Sanal gerçeklik şu anda emekleme aşamasında (hatta daha emeklemiyor bile denilebilir) ama kesinlikle geleceğin teknolojisi, hayal bile edilemeyecek kadar ilerleyip, yaşamın bir çok boyutuna yayılacak. Bu anlamda sanal gerçekliğe yönelmesinden dolayı yüksek potansiyel taşıyan bir proje olabilir, gelişmeleri takipteyim.

bence emekleme dönemini geride bıraktı yavaşca hayatımıza giriyor ps vr,oculus rift derken bunlardan çok daha ucuz olan vr gözlükleri bile piyasada ve sık kullanılıyor. proje başarılı olurmu bilmem ama VR teknolojisi sandığımızdan çok daha hızlı yayılıyor ve devam edecek
Emekleme ifadesini teknolojiden çok (onun da epey yol alması lazım) kullanım anlamında söyledim aslında, şu anda işin gerçeği sanal gerçeklik büyük çoğunlukla eğlence amaçlı olarak kullanılıyor. Ama benim bile erken gitmezsem göreceğim bir gelecekte (elliye çok az kaldı) sanal gerçeklik hayatın tam olarak içinde yer alacak. Aynı şeyi 3 boyutlu yazıcılar için de öngörüyorum, malzeme kısıtlamasının teknik olarak çözüldüğü noktada dünya devrim geçirecek.

THE ONE STOP SOLUTION FOR THE CRYPTO WORLD
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Facebook   /  Twitter   /  Reddit   /  Medium   /  Youtube   /
      ▄▄█████████▄▄
   ▄█████████████████▄
  █████▀▀  ███  ▀▀█████
 ████     █████     ████
████     ███████
███▀    ████ ████
███▄   ████   ████
████  ████▄▄▄▄▄████  ████
 ███████████████████████
  █████▄▄       ▄▄█████
   ▀█████████████████▀
      ▀▀█████████▀▀

▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄█▀                       ▀█▄
▄▄▄▄ ▄█                           █▄ ▄▄▄▄
█   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███   █
▀▀█▀                                 ▀█▀▀
▄▀                                     ▀▄
▄▄▀▄▄▄▄                                 ▄▄▄▄▀▄▄
█       ▀▀▄                           ▄▀▀       █
█          █                         █          █
█▀▀▄▄▄▄▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄▄▄▄▄▀▀█
▒▀▄       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██       ▄▀▒
▒█▀▀▀▀▄▄  █              ▀              █  ▄▄▀▀▀▀█▒
▒█      █ ▀▄                           ▄▀ █      █▒
▒▀▄▀▄▄▄▄▀  █▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█  ▀▄▄▄▄▀▄▀▒
▒▒▒▀▄▄▄▄▄ █                             █ ▄▄▄▄▄▀▒▒▒
 ▒▒▒▒▒▒▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
valley365
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 868
Merit: 1001


View Profile
August 05, 2017, 08:31:36 AM
 #8

Spectiv varken bu ico' nun destek göreceğine inanmıyorum ben. Neden aynı fikirle alternatif çıkartma gereği duyulur anlamıyorum. Çok kısıtlı bir konu olduğu için yazıyorum: Sanal gerçeklik.
dakota neat
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500View Profile
August 05, 2017, 08:49:31 AM
 #9

VR projeler durulmuştu bakalım oldukça uğraşan var bu konuda ve şuanda bunu yapan yok... ico yapan var sadece önemli olan yazdıkları hayali gerçeğe ilk dönüştren parsayı topluyacak.
bende tam dalış bir online oyun istiyorum  Grin Grin
Altcoin Agent
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 500View Profile
August 05, 2017, 04:37:10 PM
 #10

proje güzel duruyor spectivden ayrı olarak müzik sektörü içinde bişeyler planlamışlar. bountyside fena değil proje tutarsa sevindirecek cinsten


            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
         █████████████████████████▄   
       ███████                 ██████
     ██████                      ██████
    █████      ███████████▄        ████
   ████      █████████████▀         ████
  ████      █████            ██      ████
 █████     ████     ▄▄▄      ███     ████
 █████     ████   ███████   ████
 ████      ████   ███████   ████
 ████      ████   ██████    ████      ███
  ████     █████   ▀▀▀▀     ████     ████
  ████      █████            ██      ████
   ████      █████████████▄         ████
    █████      ███████████▀        ████
     ██████                       ████
       ██████
         ██████████████████████▄
             ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
SKYFchain
█▀▀▀▀▀▀█
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█      █
█▄▄▄▄▄▄█

█▀▀▀▀▀▀█
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█      █
█▄▄▄▄▄▄█
stompysteve
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 500


View Profile
August 06, 2017, 05:58:38 PM
 #11

Yığınla kumar, oyun projesi çıkıp bir çoğu da tutmuşken geleceğin teknolojileri arasında olan sanal gerçeklik alanında böyle bir kaç proje çıkması bizleri rahatsız etmemesi gerekir. İlgimi çeken bir konu, facebook ya da kurucuları tam olarak hatırlamıyorum bu alana büyük yatırımlar yaptılar. Sağlam rakipleri baya bi yol almışken hardcapa ulaşır ulaşmaz bilemeyiz fakat başarısız olacaklarını düşünmüyorum. Bugüne kadar iyi kötü çalışmaları olmuş, whitepaper'ı incelediğimde tekrar yorumumu güncelleyeceğim, takipte olduğum bir konu
Navigo
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 854
Merit: 500


View Profile
August 06, 2017, 06:18:12 PM
 #12

Son zamanlarda vr teklojisi üzerine bir çok haber çıktı ama bu kadar coin fikrine gerek var mı bilemedim. Sonuçta daha yeni spectiv piyasada bulunuyorken üzerine ikinci bir coin birde anladığım kadarıyla spectiv gibi betası da hazır değil.


▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

                              ████
          ████            ████  ████

          ████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
USScrypto
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 500View Profile
August 06, 2017, 06:32:46 PM
 #13

Rekabet iyidir kumar, oyun vs. alanlarında olduğu gibi burada da devamının geleceği belliydi ama ne kadar iş yapabilirler bilmiyorum henüz yeni bir alan.
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 279


View Profile WWW
August 07, 2017, 02:53:30 PM
 #14

presale başlamış şu ana kadar 150 eth falan toplanmış, pre ico da en az 25 eth gönderilebiliyor,o yüzden yavaş başladı gibi aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

https://etherscan.io/address/0x882448f83d90b2bf477af2ea79327fdea1335d93

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !
hchc
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 500View Profile
August 08, 2017, 07:50:14 AM
 #15

presale için yüksek tutmuşlar limiti 25 eth atmak herkesin harcı değil.adamlar kendine gerçekten çok güveniyor heralde.bi kaç tanesi daha düşük atmış fakat kabul olmamış

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
gorkem
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 502View Profile
August 08, 2017, 09:54:23 AM
 #16

ben de guvendım ımzasına girdım.anlayamadıgım adamlar 25 eth dedıklerı halde ınsanlar neden 2 eth 14 eth atmaya calısıyorlar kı hayret bır sey gercekten .ımzasında bunun cok az kısı var ınsallah kımse girmez Smiley

.
                ▄▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄
            ▄▄▓▓▀░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓
          ▄▓▓░░░░░▄▄████████▄▄░░░░░░▓▓
        ▄▓▀░░░░██████████████████▄░░░▓▓▌
       ▓▓░░░▄██████████████████████▄░░░▓▓▄
      ▓░░░░█████████████████████████░░░░▓▄
     ▓▓░░░████████████████████████████▌░░░▓
    ▐▓░░░▓████████████░░░░░████████████░░░▓▓
    ▓▓░░░█████████████▓████▓███████████▌░░▐▓
    ▓▓░░░█████████████▓████████████████▌░░▐▓
    ▐▓░░░▓████████████▓░██░████████████░░░▓█
     ▓▓░░░████████████▓░██████████████▌░░░▓▌
      ▓▓░░░███████████▓██████████████▀░░░█▌
       ▓▓░░░░█████████▓▄███████████░░░░█▀
        ▓▓░░░░░██████████████████▀░░░░▓█
          ▓▓░░░░░░▀██████████▀▀░░░░░▓█▀
            ▀▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓█▀
                ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▀▀▀
██
██
██
██
██
██
██
........BRIDGING MARKETS.......
.AN ALL INCLUSIVE ECOSYSTEM.
██
██
██
██
██
██
██
██  .Social Media.  ██
██▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██
cyrptoturkey
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 106


ImmVRse | Disrupting the VR industry


View Profile
August 09, 2017, 06:38:56 PM
 #17

Fena durmuyor proje de 25 eth sinir yaparak kendi ayaklarına sıkmışlar kimse o kadar etheri bağlayıp beklemek istemez o yüzden pre ico da çok toplayacağını düşünmüyorum ama ico da sürpriz yapabilir

▬▬▬▬▬▬ ●   IMMVRSE    Disrupting the VR Industry    Whitepaper   ● ▬▬▬▬▬▬
❱  Facebook  ❱  Twitter  ❱  Medium  ❱  Instagram  ❱  Telegram  ❱  Bitcointalk
▬▬▬▬▬▬▬▬ ●  ❱  Proud Sponsor of Blockchain 360 at London Tech Week  ❱  ● ▬▬▬▬▬▬▬▬
Altcoin Agent
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 500View Profile
August 10, 2017, 01:26:23 PM
 #18

presale başlamış şu ana kadar 150 eth falan toplanmış, pre ico da en az 25 eth gönderilebiliyor,o yüzden yavaş başladı gibi aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

https://etherscan.io/address/0x882448f83d90b2bf477af2ea79327fdea1335d93

verdiğiniz adreste yatırımlar durmuş gibi, en son biri 69 eth atmış totalde 250 eth toplamış heralde. ben icoda başarı yakalayacağına inanıyorum , limiti çok yüksek koymuşlar presale için 10 falan olsa daha iyi olabilirdi


            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
         █████████████████████████▄   
       ███████                 ██████
     ██████                      ██████
    █████      ███████████▄        ████
   ████      █████████████▀         ████
  ████      █████            ██      ████
 █████     ████     ▄▄▄      ███     ████
 █████     ████   ███████   ████
 ████      ████   ███████   ████
 ████      ████   ██████    ████      ███
  ████     █████   ▀▀▀▀     ████     ████
  ████      █████            ██      ████
   ████      █████████████▄         ████
    █████      ███████████▀        ████
     ██████                       ████
       ██████
         ██████████████████████▄
             ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
SKYFchain
█▀▀▀▀▀▀█
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█      █
█▄▄▄▄▄▄█

█▀▀▀▀▀▀█
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█  ▄██
██▀  █
█      █
█▄▄▄▄▄▄█
aliyagiz207
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 242View Profile
August 10, 2017, 02:55:00 PM
 #19

Biri yaptı hemen girelim piyasaya gibi geliyor bana
oturdugun yerde muzik piyasasına devrim yapacaksın
neymiş söz yazarı beste için platformdan adam bulacakmış birlikte ucuza gelişim sağlayacaklarmış falan
hchc
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 500View Profile
August 11, 2017, 08:38:26 AM
 #20

spectivdeki ertelemeden sonra buna kayabilir belki insanlar, bende olumlu düşünüyorum proje hakkına halihazırda demo falan yayımlamış adamlar testlere başlamışlar.ekip çalışkan duruyor

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!