Bitcoin Forum
May 08, 2024, 10:52:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: WAVES kısa zamanda 50-100 katına çıkacak. Evet mümkün, çünkü...  (Read 10234 times)
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 16, 2017, 01:27:07 PM

sadece kendi üzerindeki tokenların sayesinde kat kat ilerleyeceğini düşünüyorum. herkesin hayalindeki ETH gibi bir anda patlaması ama kat kat yükselecektir.

waves tek bir proje gibi gözüksede, kendi içinde çok fazla projesi var. projeleri Waves platformunda herkes yazıyor. benim değinmek istediğim üzerinde tokenlar. wager, oceanlab, anryze ve tracknet gibi ico projeleri takibimde. eğer devamlılık sağlarlarsa şu an ki fiyatları devede kulak kalacak, geriye dönük baktığımızda ah ah dedirtecektir.

Waves kendisi fiyat olarak aniden çıkmasa da tokenları kısa vadede çıkabilir. ytd.
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 16, 2017, 02:07:05 PM

13 dolardan sonra satış gelir. 100 kat nerede olacak Bitcoin değil sonuçta.

Altcoinlerin x100 yapması bitcoinden çok daha olası. Zaten coinmarketcapte ilk sıralarda olan kriptoparalara bakarsan son 1 senede çoğu 100 kat veya 100 kata yakın bir değere ulaşmıştır. Uzun vadede waves de güzel çıkışlar yapacaktır. 2018 in ikinci yarısına kadar smart contracts da gelsin 100 doların altında kalması sürpriz olur.

Diğer arkadaş başlığı pek okumadan rastgele yorum yapmış zira konu ağustos'ta açılmış yani o zamanlar waves fiyatı 13-14 dolar falan değildi. ETH'daki fiyat hareketlerini okursak pump olayının bir anda olmadığı malumdur.

Belki de en beklenmedik ve insanların yıldığı zamanda sağlam bir pump gelecektir waves'te ama geldiği zaman da fiyatı $100 üstüne taşıması işten bile değil bana kalırsa.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 17, 2017, 10:13:14 PM

Wavese strata b*k atanlar nerdeler merak ediyorum:) güzel yükselmelere devam ederler umarım ama kısa vadeli değil beklenti, 2018 ikisinin de yılı olucaktır inş diye düşünüyorum.

yükselmeler devam edecek ve dediğiniz gibi 2018 yılı bu ikisi için güzel kazandıracak fakat geçen sene btc olarak 0.002 seviyelerinde alım yapmıştım wavesi ama şuan 0.0008 bandında waves.
kısacası daha geçen seneki fiyatını bile yakalamamış benim için ve yükseliş ondan sonra başlar. belki 2019 ilk çeyreğine sarkar ama waves mutlu edecek sonunda.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 18, 2017, 10:11:00 PM

icimden bir ses... sat elindeki bütün coinlari - sadece waves ve elixir kalsin - diyor...
hatta, sattiklarinin bir miktari ile elixir al diyor... bu iki coini unut, 2018de arkana yaslan, sadece izle diyor:)

bu icimdeki sesi dinlememek icin kendimi zor tutuyorum ama her an her sey olabilir:)

güzel bir waves videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=3pjMueirxGU&feature=youtu.be
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 19, 2017, 04:57:44 AM

16 doları da geçti, yürüyor resmen hey maşallah:) Altlara kan geldi btcden bir miktar para altlara geçmiş görünüyor, bakalım nereye kadar devam edicek, btc bu tepeden vurmayı sever bakalım bikaç güne neler olcak.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 19, 2017, 05:19:28 AM

Heryer yemyesil ne guzel bir gun yav, neden boyle oldu btc dınlenıyor dıyemı arkadaşlar hafta sonu yıne vurmasın kafalarına
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
December 19, 2017, 06:18:16 AM

umarım btc bu sefer en azından waves'in kafasına vurmaz:) eski zirve yaptığı btc değerine bir ulaşsa waves başka bişi istemiyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 19, 2017, 06:20:09 AM

22 Aralıktaki NG protokolüne kadar Waves çıkabildiği kadar çıkacaktır. Umarım kendini 20 $ üstüne atar ve orada biraz dinlenir. Sonraki ilk hedefi 30 $ olacaktır. Daha sonrasını zaten tahmin edebiliyorsunuz; 50$, 100$, 200$, 300$ ...
umutdmrx
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 06:36:38 AM

Umarim sene sonuna 20 dolara sabitler kendini, bir anda cok cikinca kafasina fena vuruyorlar o da zararli. Yavas yavas basamaklari tirmanmak en iyisi, su an hem stratis hem wavesten cok memnunum.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 19, 2017, 07:43:45 AM

temkinli adımlarla ilerliyor, bir anda 10 dolar üstü sonra 13 dolarda durdu derken şimdi 16 dolarda. bu yıl bitiminde 20 doları aşacağını düşünüyorum, btc bazında eski fiyatlarına dönebilir 0.0016 btc kıvamına. şu an ajanda da ng güncellemesi başlanıldı, bitiş tarihinde sağlam bir yükselme olacaktır. bunun yarısını yapmayan coinler aldılar yürüdüler ve sonra düştüler, waves bu bakımdan sağlam adımlarla yükseliyor.

ara ara düzeltmeler olacaktır, moralleri bozmaya gerek yok. proje sağlam, önemli olan bizim dex'i kullanıp hacimi arttırmamız. gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

zaman varken waves tokenlarından kenara köşeye yığmayı unutmayın.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 19, 2017, 07:47:25 AM

Uzun vadeli koinlerin düşmesine çok bakılmaz, tabiki gönül ister ki yüksekten satalım alttan allım koin adedini yükseltelim ama bazen öyle oluyor ki yüksekten sattım diyip alttan alamıyorsun bazı kademeleri hızlıca geçiyor çünkü. Waves için belli bir adet vardı aklımda aldım attım cüzdana 50 $ olduğunda bir kısmını 100$ olduğunda az br kısmını satıp geri kalanı elide tutacağım. NEden bir DASH bir ETH fiyatı olmasın yarısı olsa bile yeter Smiley . Kaldı ki yaptığı girişimler yabana atılır gibi değil.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 09:35:57 AM

Neden olmasın, sabırlı olmak gerek sadece. Günlük bazda düşünmeyin arkadaş. Orta vade ve uzun vade olmalı hedef.

Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 09:48:16 AM

Merhabalar, ilk mesajım. Forumu büyük bir dikkatle takip ediyorum. Değerli bilgiler için çok teşekkürler..
 Ben de waves kervanına katıldım, ciddi de bir alış yaptım. Hem burada okuduklarım hem de iş dolayısıyla yılın 3-4 ayını Rusya'da geçirmem buna etken oldu. Moskova'da çoğu kişi projeyi biliyor ve elinden geldiğince ruble bazında alıyor. Hakkımızda hayırlısı artık Smiley
Bu arada waves tokenleri demiş birkaç arkadaş. İsimleri ve alınacak yerleri kısaca paylaşabilir misiniz? Elimiz bulaşmışken tam kirletelim madem  Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
December 19, 2017, 10:44:29 AM

Merhabalar, ilk mesajım. Forumu büyük bir dikkatle takip ediyorum. Değerli bilgiler için çok teşekkürler..
 Ben de waves kervanına katıldım, ciddi de bir alış yaptım. Hem burada okuduklarım hem de iş dolayısıyla yılın 3-4 ayını Rusya'da geçirmem buna etken oldu. Moskova'da çoğu kişi projeyi biliyor ve elinden geldiğince ruble bazında alıyor. Hakkımızda hayırlısı artık Smiley
Bu arada waves tokenleri demiş birkaç arkadaş. İsimleri ve alınacak yerleri kısaca paylaşabilir misiniz? Elimiz bulaşmışken tam kirletelim madem  Smiley
waves tokenleri waves dex üzerinden alabilirsin hocam. ama şahsen almanı tavsiye etmem, waves'in tek handikabı sağlam projesi olan bir token çıkaramaması oldu bence.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 19, 2017, 10:53:10 AM

Waves de aşağıdaki tweet sonrası yüzde 20 ye yakın bir artış yaşandı.
Başlangıç aşamasında olan icolara maddi ve diğer birçok açıdan destek olmayı düşünüyorlar.

https://twitter.com/wavesplatform/status/943048443232247809
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 19, 2017, 10:54:01 AM

waves tokenleri waves dex üzerinden alabilirsin hocam. ama şahsen almanı tavsiye etmem, waves'in tek handikabı sağlam projesi olan bir token çıkaramaması oldu bence.
akıllı kontratlar gelmeden bünyesine büyük projeleri eklemesini beklemiyorum. eğer dedikleri gibi 2018 in ilk çeyreğinde yayınlarlarsa akıllı kontratları ondan sonra birçok projenin oraya kayması an meselesi olur. ilgiyle takip ediyorum doğrusu gelecek sene çok farklı bir sene olacak demedi demeyin.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 19, 2017, 11:37:19 AM

ethereum'u düsünün... akilli kontrat olmasayi bugün bu degerlerde olur muydu? bence olmazdi...
waves'i de ayni sekilde görüyorum, akilli kontratlar, waves tabanli coinlar projeler vs... gidecegi yerini ethereum'dan görüyoruz aslinda ama tabii insana utopik geliyor su an... seneye görecegiz
crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
December 19, 2017, 11:40:34 AM

ethereum'u düsünün... akilli kontrat olmasayi bugün bu degerlerde olur muydu? bence olmazdi...
waves'i de ayni sekilde görüyorum, akilli kontratlar, waves tabanli coinlar projeler vs... gidecegi yerini ethereum'dan görüyoruz aslinda ama tabii insana utopik geliyor su an... seneye görecegiz

Hocam akıllı kontratlar hakkında bilgim yok, akıllı kontrat nedir ne değildir bilgi alabileceğim öğrenebileceğim bi link var mı acaba
ca3r4n
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
December 19, 2017, 02:00:32 PM

Benim aldıklarım $ocl, wavesgo, wnet, anryze, ilave olarak tracknet icosuna girdim. Bunlar benim icin uzun vade digerleri şimdilik al-sat.
Ayrıca dexteki assetlerin işe yaramayacağını söyleyen arkadaşa pek katılmıyorum. Bunun için trex borsasına girip 20x yapan Mercury ye bakılabilir ki 250sat civarlarında al-sat yapıyordum. Ama her assette alınmaz.
Hatta şunu diyebilirim ki dexteki bazı assetlerin wavesten daha çok kazandıracagını düşünüyorum ki bunlar tamamen kendi fikirlerim. Elbette ki YTD  Smiley
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 19, 2017, 02:27:51 PM

Dolar bazında waves çok hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.Bizim Türkçe bölümde elinde waves tutup saklayan oldukça fazla kişi var.Görünüşe göre aramızdan yeni yeni waves zenginleri çıkarmaya başlayacağız. Smiley

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: