Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:43:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Birinci Seçilen Proje: Organik Hoşaf  (Read 3296 times)
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 07, 2017, 05:46:56 PM

hey gidi canım ülkem ne hallere düşmüs.

https://onedio.com/haber/trt-de-yayinlanan-bir-fikrin-mi-var-yarismasinda-birinci-secilen-proje-organik-hosaf-781088
1713998592
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713998592
Reply with quote  #2

1713998592
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 07, 2017, 06:51:22 PM

Ah ah çünkü bize düşünen insan değil itaat eden insan lazım. Neden çok düşünürsek kafayı yermişiz biz boş verecekmişiz teknoloji alanında düşünmeyi sadece nimetlerinden faydalanacakmışız. Ülke dışına oluk oluk para akıtmaya devam edecekmişiz biz yapmayacakmışız. Daha sonra işte yurt dışında 60 bin usd olan araba burada 1.8 milyon tl olacak neden diye sormaya gerek yok düşünme sadece uygula yada ulan bu benzini çiftçi de kullanıyor neden 100 tl lik benzinin 60 tl si vergi olsun bırak pazardaki ürün ucuzlasın yada çiftçi kazansın demi olmaz. Sen düşünme uygula.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
August 07, 2017, 07:27:48 PM

Ülkenin beyni hoşaf olmuş.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Bayyn
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

Web Developer

View Profile
August 07, 2017, 08:31:16 PM

Üsteki arkadaş tam noktasına basmış. papaz eriğini imam eriğine çevirme projesi geldi şimdi aklıma. Böyle diyince bazı arkadaşlar bozuluyor ama türkiyede gündemi,teknolojiyi vs. takip eden bir grup haricinde ağır cehalet içinde yaşıyan insanlar var. Resmen ağlanıcak halimize gülüyoruz.
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
August 07, 2017, 08:44:00 PM

Kendilerine eşek dedirtmemek için birinci seçmişlerdir Smiley
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 07, 2017, 08:45:28 PM

Bu kafayla yerinde saymaya devam. Bitcoin'i geleceğin teknolojilerini yasakla hor gör kötüle,böyle işlerle uğraş. Katma değer yaratıp ihraç edilecek ekonomiye can verecek projeler beğenilmez,organik hoşaf 1.ci seçilir. Beynine ....... bunların.
Bi de bu Tübitak neye göre değerlendiriyor arkadaş. Haberler de hep böyle şeyler çıkıyor. Tübitak beğenmedi nasaya gitti amerikaya gitti bilmem nerde 1.ci oldu.
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
August 07, 2017, 08:46:23 PM

Kendilerine eşek dedirtmemek için birinci seçmişlerdir Smiley

Bu da güzeldi,  Grin  doğru.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 07, 2017, 09:07:17 PM

ay ben buna gülerim işte. devlet televizyonunda gerçekleşiyor hemde.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 08, 2017, 07:33:15 AM

Yeni milli içeceğimiz organik hoşaf vatana millete hayırlı uğurlu olsun. 😃 Adamlar ileride yeni milli içeceğimiz olacağını düşündükleri için organik hoşafı finale taşımışlar. Bu kadar üzerlerine gitmeyin beyler. 😂

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
August 08, 2017, 09:38:44 AM

Bunlar eşek hoş lafdan ne anların gerçek halini bilmeyip bir de ülkemizdeki eşeklere organik hoşafdan tattıralım belki o zaman anlarlar diye birinci seçmişler herhalde başka açıklaması yok bunun Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
August 08, 2017, 09:49:49 AM

Programı netten izledim. Abla organik diyor ama organik ne onu bile bilmiyor. Pazardan marketten aldıgı ürünü organik sanıyor. Organik sertifikası nedir bilmiyordur muhtemelen. Organik bal kullanıyormus. Orda kastettiğide sanırım sahte yani glikoz basılmadan üretilen bal. Evde hazırlamış kavonoza koymus getirmiş. MAliyetini soruyorlar 2.5tl diyor kafadan sallıyor. yani yaptıgı seyi bile hakkıyla yapamamış. sadece turbanlı diye resmen torpil geciyorlar. Turbanlı olmasında sorun yok bu arada o turbanı kullanıp avantaj saglamaya calısmasında sorun var.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
August 08, 2017, 03:19:59 PM

Esek hosaftan ne anlar bunu turkiyede satamazlar.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 08, 2017, 06:32:05 PM

we love HoşaF mk...
ioseta
Full Member

Activity: 190

View Profile
August 08, 2017, 08:01:54 PM

utanç verici, izlerken utandım gülsem mi ağlasam mı bilemedim, ne hale geldi ülke.
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 08, 2017, 10:20:40 PM

türkiye'de şimdiye dek gördüğüm en iyi ikinci proje. birinciyi hepiniz biliyorsunuz; imam eriğini papaz eriğine çevirme.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 08, 2017, 10:29:15 PM

Ülkenin bilim seviyesine gayet uygun bir proje. Ne bekliyordunuz ki, o değil de hoşaf olaydı da yiyeydik  Grin

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 09, 2017, 12:35:41 AM

At yalanı nasıl olsa inanacak yığınla cahil muhalif var doğruluğunu araştırma falan yok !
Öncelikle Yarışma BILIM yarışması değil!

Tam 10 yıldır ekranlarda olan bilim değil girişimcilik yarışması "Bir fikrin mi var"ın kazananı hız ayarlı yol kasisi projesiyle Adnan ve Uğur Kal kardeşlerdir. Gıda mühendisi olan Kübra Ağca ise hoşaf üretim projesiyle finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle yükselmiş - sonra da elenmiştir.

Bunlar hep bu birgün denen pkklı gazeteden çıkıyor.Atalım yalanı hazırda bekleyen chpliler ve hdpkklılar nasıl olsa buna balıklama atlar diye düşünüyorlar ve öyle de oluyor.

yobit.net is banned from signatures
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 09, 2017, 06:29:11 AM

At yalanı nasıl olsa inanacak yığınla cahil muhalif var doğruluğunu araştırma falan yok !

Tam 10 yıldır ekranlarda olan bilim değil girişimcilik yarışması "Bir fikrin mi var"ın kazananı hız ayarlı yol kasisi projesiyle Adnan ve Uğur Kal kardeşlerdir. Gıda mühendisi olan Kübra Ağca ise hoşaf üretim projesiyle finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle yükselmiş - sonra da elenmiştir.

Bunlar hep bu birgün denen pkklı gazeteden çıkıyor.Atalım yalanı hazırda bekleyen chpliler ve hdpkklılar nasıl olsa buna balıklama atlar diye düşünüyorlar ve öyle de oluyor.

ver mehteri osmanlı evladı geldi yorum yaptı.
Hosafı ayran gibi satmanın girişimcilikle ne alakası var? Şimdi ben tavuk döner satıcam desem bu yarışmaya katılsam ne olacak? benide bu muthiş girişimciliğimden dolayı aday mı yapacaklar? Herseyide bu kadar kara cahil savunmayın. Bir zahmet kazanmasın zaten ama olayı duyduktan sonra  bu kadının yarıstıgı kısmı izlediğim programda proje fizik tedavi aletini geçti ki fizik tedavi gercektende alması zor bir olay cok fazla merkez yok.insanlara işkence oluyor fizik tedavi. evde kendi kendine fizik tedavi yapabilmesi gercektende mantıklı. Bunu gecmesi bile traji komiktir.
Ayrıyeten kadına soruyorlar neyde satıcaksın?cevabı orada uyduruyor. maliyeti nedir diyor kafadan sallıyor. intelligent labeling uygulucam diyor uygulanan 1 örnek getirmemiş. evde annelerin yaptıgı hosafı yapmıs getirmiş ben hosaf yaptım pastorize etmeden satacam diyor. Hazırlanıp gelse birseyler anlatsa vallahi dicemki kadın hosafı bile sattı ama o da yok. ha zaten şuda var pastorize etmezse o ürünün sktsi max 1 hafta olur zayisi satısının kac misli olur zaten uygulanamaz.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 09, 2017, 08:35:08 AM

ver mehteri osmanlı evladı geldi yorum yaptı.
Hosafı ayran gibi satmanın girişimcilikle ne alakası var? Şimdi ben tavuk döner satıcam desem bu yarışmaya katılsam ne olacak? benide bu muthiş girişimciliğimden dolayı aday mı yapacaklar? Herseyide bu kadar kara cahil savunmayın. Bir zahmet kazanmasın zaten ama olayı duyduktan sonra  bu kadının yarıstıgı kısmı izlediğim programda proje fizik tedavi aletini geçti ki fizik tedavi gercektende alması zor bir olay cok fazla merkez yok.insanlara işkence oluyor fizik tedavi. evde kendi kendine fizik tedavi yapabilmesi gercektende mantıklı. Bunu gecmesi bile traji komiktir.
Ayrıyeten kadına soruyorlar neyde satıcaksın?cevabı orada uyduruyor. maliyeti nedir diyor kafadan sallıyor. intelligent labeling uygulucam diyor uygulanan 1 örnek getirmemiş. evde annelerin yaptıgı hosafı yapmıs getirmiş ben hosaf yaptım pastorize etmeden satacam diyor. Hazırlanıp gelse birseyler anlatsa vallahi dicemki kadın hosafı bile sattı ama o da yok. ha zaten şuda var pastorize etmezse o ürünün sktsi max 1 hafta olur zayisi satısının kac misli olur zaten uygulanamaz.

Kardeşim ben hosaf projesi iyi demedim ki bana gore de fizik tedavi aparati turu gecmeliydi.Benim kızgın olduğum nokta bak ilk yorumdaki haberde ne denmiş yarışmada BIRINCI oldu. Böyle birşey yok niye yalan atılıyor .

Hosaf konusunda ise katkı maddesi kullanmadan organik birsekilde raf ömrünü uzatıyor deniyor.Ayrıca o kız bilgisiz biri değil gıda mühendisi.

yobit.net is banned from signatures
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 09, 2017, 09:55:43 AM

Organik hoşafdan nasıl proje oluyor anlamadım ya meyvesi organik ise organik hoşaf oluyor işte.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: