Bitcoin Forum
May 17, 2024, 09:32:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Borsalar arası altcoin transferi  (Read 876 times)
xvampirex (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
July 01, 2017, 02:16:31 PM

merhabalar,

Muhtemelen benden başka merak edenler de olduğunu düşünerek bu başlığı açtım. Borsalar arası altcoin transferi yapmak istiyorum. Poloniex den bittrex e sys ve etc göndermek istiyorum . ancak bittrexte daha önce hiç işlem yapmadım/para yüklemedim. tecrübeli kullanıcılardan aldığım bilgiye göre bazı coinler için daha önceden işlem yapmak gerekiyormuş ... şimdi hiç işlem yapılmadığım halde direk transfer yapsam hesabıma geçermi  ? 
yanıtlarsanız çok sevinirim herkese iyi calışmalar, saygılar....
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 01, 2017, 02:24:25 PM

merhabalar,

Muhtemelen benden başka merak edenler de olduğunu düşünerek bu başlığı açtım. Borsalar arası altcoin transferi yapmak istiyorum. Poloniex den bittrex e sys ve etc göndermek istiyorum . ancak bittrexte daha önce hiç işlem yapmadım/para yüklemedim. tecrübeli kullanıcılardan aldığım bilgiye göre bazı coinler için daha önceden işlem yapmak gerekiyormuş ... şimdi hiç işlem yapılmadığım halde direk transfer yapsam hesabıma geçermi  ?  
yanıtlarsanız çok sevinirim herkese iyi calışmalar, saygılar....

Bahsettiğin önceden işlem yapmak kısmını tam anladım diyemem(XRP için geçerli olan deposit/activate gibi birşey mi?!), fakat Bittrex e ETC ve SYS yatımak istiyorsan aşağıdakiler dışında bir uyarı veya istek yok.
>>>>

Bittrex in ETC yatırma/deposit işlemleri için verdiği uyarı;

Please use a small amount for your first deposit to verify everything is working as expected before sending larger amounts. Your deposit address must hold more than 0.1 ETC before we will credit your account. If you deposit less than 0.1 ETC you will need to deposit more until your balance on the block chain holds greater than 0.1 ETC

Please deposit ETH and ETC to the correct address. Bittrex will not cross-chain credit your account. Please view this article for more information.

Depositing tokens to this address other than ETC will result in your funds being lost.

>>>>>

Bittrex in SYS yatırma/deposit işlemleri için verdiği uyarı;

Depositing tokens to this address other than SYS will result in your funds being lost.
xvampirex (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
July 01, 2017, 02:36:15 PM

çok teşekkürler. en güzeli çok küçük bir miktar yollayarak deneme yapmak ... ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim ... kolay gelsin saygılar ...
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 13, 2017, 01:58:02 PM

Selamlar arkadaslar
Bittrexe herhangi bir altcoin yatırma islemi icin new adress generate edemiyorum.  Your account is disabled  and is not able to generate adresses diye bir uyarı cıkıyor. Ne yapmak lazım arkadaslar bilen varmı acaba? Yardımdan mail attım bittrexe 2 gundur geri dönüşte olmadı.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 13, 2017, 05:02:28 PM

omorfi sen bittrex mi çekmeye çalışıyorsun öyle anladım en azında piyasa aşırı hareketli olduğun böyle ipnelikler yapıyorlar .
ama cüzdan numarası oluşturması gerek yada istersen başka bir borsayıda deneyebilirsin illa bittrexten satman gerekmez lun satan yerler var
omorfi
Sr. Member

View Profile
August 13, 2017, 05:12:18 PM

omorfi sen bittrex mi çekmeye çalışıyorsun öyle anladım en azında piyasa aşırı hareketli olduğun böyle ipnelikler yapıyorlar .
ama cüzdan numarası oluşturması gerek yada istersen başka bir borsayıda deneyebilirsin illa bittrexten satman gerekmez lun satan yerler var

Aynen baskan mew den ve openledgerden bittrexe bounty altcoinlerimi cekmek niyetindeydim ama müsaade etmiyor sanırım. Ticket filan attım ama katiyyen bir geri dönüş olmadı. Dediğin gibi baska borsalara bakcaz artık hocam
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 13, 2017, 05:20:12 PM

Aynen baskan mew den ve openledgerden bittrexe bounty altcoinlerimi cekmek niyetindeydim ama müsaade etmiyor sanırım. Ticket filan attım ama katiyyen bir geri dönüş olmadı. Dediğin gibi baska borsalara bakcaz artık hocam

hitbtc iş görür liqui boru gibi fee kesiyor piçler insanfsızlar odere tesadüfen dikatimi çekti normade çok aldığını biliyordum ama bu kadar öldürdüklerini dikkat etmemişim  Angry Angry Angry
omorfi
Sr. Member

View Profile
August 13, 2017, 05:54:57 PM

Valla abi su cıkan altcoinleri bu borsalar karsılamıyor ben bounty den 16 ayrı cesit coin kastım yatıyo oylee cuzdanda soyle hepsini aynı ortamda satabilecegim bi proje yapsaa biri dehset goturur isi valla bana göre. Bu manuel altcoin borsaları yetisemiyor bu ise.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 13, 2017, 08:39:08 PM

önceden işlem yapılması gibi bir zorunluluk söz konusu değil istediğin borsadan bir başka borsaya transfer yapabilirsin bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum benim sürekli yaptığım bir şey.
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 13, 2017, 08:44:29 PM

dün storjx poloda 42000 lerde iken bittrexte 57000 i gördü. haliyle arbitraj yapmak istedim. polodan alıp bittrexe satıp... olmadı Smiley geçersiz adres hatası verdi sürekli

in cryptography we trust
Pages: [1]
  Print  

Jump to: