Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:31:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: XVG nereye gider?  (Read 4869 times)
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 06:30:42 PM

Monero 1 haftada 3'e katladı.Monero'nun özelliği takip edilememesi.XVG aynı şekilde açık kodlu transferlerin takip edilememesi üzerine proje geliştiriyor.Monero'ya olan ilginin xvg'ye olumlu yansıyacağını düşünüyorum.Takip edin araştırın karar size kalmış.Herkese bol kazançlar.Ytd

xmr ye ne oluryor anlamıyorum ki ...

asya borsalarından birine girdi hali ile pump geldi

hocam şurda kaç Türk var, bir Allahın kulu niçin başlık açmamış borsaya giriyor diye anlamak çok zor.

Girdiği ilk gün sağlam pump yedi o gün başlığı altına farkedenler yazdı bende öyle ama iş işten geçmişti 90$ civarında seyrediyordu. Gerçi verge konusu altında monero hakkında konuşuyoruz o bile ironik Smiley
GeniusX
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 26, 2017, 06:37:45 PM

Monero 1 haftada 3'e katladı.Monero'nun özelliği takip edilememesi.XVG aynı şekilde açık kodlu transferlerin takip edilememesi üzerine proje geliştiriyor.Monero'ya olan ilginin xvg'ye olumlu yansıyacağını düşünüyorum.Takip edin araştırın karar size kalmış.Herkese bol kazançlar.Ytd

hocam şurda kaç Türk var, bir Allahın kulu niçin başlık açmamış borsaya giriyor diye anlamak çok zor.

Forumun geneli 35 yaş üzeri hantal tayfa.O yüzden ben çok kasmıyorum,walking dead triplerinde geneli.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 26, 2017, 06:43:57 PM

Forumun geneli 35 yaş üzeri hantal tayfa.O yüzden ben çok kasmıyorum,walking dead triplerinde geneli.
Hu hahaha 😂 üzerime alındım ama güldürdün
Ya bu nubits niye arttı bu 1 dolara sabit btc bazlı coin değil miydi

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 06:47:57 PM

ayıptır ya bende 32 yim alınıcam ama Cheesy

in cryptography we trust
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 26, 2017, 08:23:08 PM

Ne zmn yukselecek artk bu
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 27, 2017, 11:13:27 AM

2 günde yüzde 20 üstüne koydu.Artış devam edecektir.Takip etmekte fayda var arkadaşlar.
aalkan
Member
**

Activity: 64

View Profile
August 27, 2017, 11:53:27 AM

Şuan ki durum aynen bu şekilde  Hedef 177k herşey yolunda giderse btc rahat durursa. (YTD)

Portföyüm dolu kar satışı yapıp buraya girebilirim
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 02:48:48 PM

çok güzel yükseliyor.Duvar falan hikaye.Umarım dün girenler olmuştur.  Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 03:27:57 PM

bunu yazarken 68'den aldım yüklü ilave yaptım depo'ya.Şu an 73 fiyat.deli gibi alım var.Hadi bakalım bu koşmada önünde hangi duvar durabilecek xvg'nin. Smiley Cheesy
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 03:58:49 PM

Bunlar çıldırmış olmalı  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
August 27, 2017, 05:54:56 PM

82 Den 0.13 BTC lik aldım . Uzun vadede bakalım neler yapacak . Ümitliyim ben

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
M.Terzi
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 06:22:07 PM

Hocam 2-3 gün önce günlerce 40-50 sat arası dolaştı keşke o zaman alsaydınız. İşin aslı bende btc olmadığı için alamadım yoksa şuan %100 bırakmıştı. Uzun vadede piyasa bu halde ilerlerse 120-150sat arası oturacaktır.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 08:45:24 PM
Last edit: August 27, 2017, 09:11:51 PM by nalpagutt

Hocam 2-3 gün önce günlerce 40-50 sat arası dolaştı keşke o zaman alsaydınız. İşin aslı bende btc olmadığı için alamadım yoksa şuan %100 bırakmıştı. Uzun vadede piyasa bu halde ilerlerse 120-150sat arası oturacaktır.

Hocam kaçırdım o treni . Biraz araştırdım cok değerlenecek diyenler var . 100x bile yazan olmus tabi o seviyelere geleceğini sanmam ama 1 yıl gibi bir sürede kendini katlayabilir . 100x olmasada 15 20 x hayal değil gibi. Vergeleri nerde tutabiliriz ? Borsalara pek güvenmiyorum kendi windows cüzdanıda eşitleme istiyor sanırım . Baska yolu varmı güvenli saklamanın ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 28, 2017, 06:07:32 AM

Github Repository' ye bakın, anlarsınız nereye gideceğini. Son 4 aydır kodun geliştirmesinde bir adım atılmamış. Roadmap' inde bir ton vaat olmasına rağmen. Coin adedi yüksek, hacim kazanırsa al/sat için değerli bir araç olabilir ancak.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 28, 2017, 06:24:31 AM

Github Repository' ye bakın, anlarsınız nereye gideceğini. Son 4 aydır kodun geliştirmesinde bir adım atılmamış. Roadmap' inde bir ton vaat olmasına rağmen. Coin adedi yüksek, hacim kazanırsa al/sat için değerli bir araç olabilir ancak.
92 olmuş daha gider mi? Kalalım mı? Ustalar.
Ben en az 200 olur diyorum.
Al sat için hedefiniz nedir? Üstte bırakıp dipte tekrar almak istiyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 28, 2017, 06:37:43 AM

Myriad xmy denenebilir aldım biraz ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
iktisatci
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 28, 2017, 05:49:57 PM

Hocam kaçırdım o treni . Biraz araştırdım cok değerlenecek diyenler var . 100x bile yazan olmus tabi o seviyelere geleceğini sanmam ama 1 yıl gibi bir sürede kendini katlayabilir . 100x olmasada 15 20 x hayal değil gibi. Vergeleri nerde tutabiliriz ? Borsalara pek güvenmiyorum kendi windows cüzdanıda eşitleme istiyor sanırım . Baska yolu varmı güvenli saklamanın ?

blok zincirini *.rar şeklinde indirebilirsiniz. günlük olarak yayınlanıyor. 30 dakikada işlem tamamlanır. Electrum cüzdanlarıda gayet kullanışlı.

in cryptography we trust
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 07:37:43 PM

blok zincirini *.rar şeklinde indirebilirsiniz. günlük olarak yayınlanıyor. 30 dakikada işlem tamamlanır. Electrum cüzdanlarıda gayet kullanışlı.

Hangisini indirmem lazım hocam onun icin

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 29, 2017, 04:32:08 AM

Hocam bu coin 80 lerde geziyor. Burayı destek noktası mı yaptı? Yükselecek beklentimiz devam ediyor mu?
M.Terzi
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 06:12:38 AM

Hocam bu coin 80 lerde geziyor. Burayı destek noktası mı yaptı? Yükselecek beklentimiz devam ediyor mu?

40sat en dip noktası oldu. Büyük bir ihtimal bu şartlar altında 100satı yoklayacaktır. Takip etmek lazım ben alamadım ama. Bir kaç ay önce 200satları gördü sonrasında 120satlarda dolaştı. 200sat biraz zorlasa da şu dönem eski seviyesi 120sata dokunacaktır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: