Bitcoin Forum
April 24, 2024, 06:49:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
August 12, 2017, 09:57:49 PM

Proje benim de çok ilgimi çekti. Ekibinizi tanıtmayı düşünüyor musunuz? Önce kendinizden başlayabilirsiniz. Smiley
Lider konusunda attığınız konuşma kaydından yaptığım çıkarıma göre bir dolandırıcı ile konuşuyorsunuz. Böylelerini yakalamak çok kolay oluyor.

Dolandırıcı olup olmadığından emin değiliz  lakin tekrar söylemek istiyorum ortadaki 1 pastayı tek kişi yiyeceğine bölüştürmek daha mantıklı geliyor.

Kendimden bahsetmek gerekirse ticaret lise mezunuyum muhasebe alanında. 2015 yılında mining yaparak başladım bitcoine ve 3 yıldır bitcoin sayesinde iyi bir noktaya geldim diyebilirim. Projemizi tek yürütüyorum. Ayrıca 2 vardıya ile birlikte 9 personel ile hizmet vereceğiz. Bütün personellerimiz bitcoin ile ilgilisi ve bilgisi bulunmaktadır. Lakin bilgi vermek istemiyorum.

İlerleyen zamanlarda bitcointalk ile ilgilenecek arkadaş kendisini tanıtacağına eminin.

- Bu şekilde gizem yapacağınıza; işlerinizi, sitenizi, testlerinizi bitirip "buyrun bunuda biz yaptık" deseniz bence daha etkili olurdu.
- Tek başına proje yürütüyor ama sonrasında 9 personel ile 2 vardiya ile hizmet verecekseniz, projenize farklı açıdan bakabilecek ve sizi yönlendirebilecek en az 1 personelinizin olması gerekirdi. Şuanda personeliniz yoksa "ben yaptım, alın bunu kullanın" (hizmet alın - hizmet verin) gibi bişey çıkacak ortaya.
- Reklam istiyorsanız işin kolayı var, bu site içinde bir imza kampanyası yaparsınız ve karşılığını hem alır hemde verirsiniz, zaten "Amacımız kripto paranın odağı Türkiye Yapabilmek." fikrinizi de ancak bu site üzerinden yayabilirsiniz, zira bu sitenin kullanıcıları her borsadan ve coinden haberdar mutlaka.
- Dolandırıcı olup olmadığına emin olmadığınız kimse kısmı garibime gitti. Eğer yeni bir iş yapacaksanız yeni tanıdığınız insanla genelde zor olur, tecrübe ile sabittir.
- Birde çok gerekmedikçe sitenizde ücretli/ücretsiz script kullanmayın. Bizzat yazın yada konu hakkında bilgili bir personele sahip olup sitenizi yaptırın.

Tavsiye ve eleştirilerimi olumlu tarafından almanız dileği ile, şimdiden hayırlı olsun...

Eleştirileriniz bizim için önemli lakin yazılımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bugün garanti bankasının uyguladığı güvenlik sistemini bizzat biz uyguluyoruz.

Proje tek başına yürütülmüyor. Proje lideri benim.

Aslında projenin a dan z ye bütün herşey düzenlenecek şekilde ayarlaması yapıldı. Ama sonradan kendi isteğimize göre üyelerin isteklerine göre şekillendirme kararı aldık.

Dolandırıcı konusuna gelirsek Para insanı baştan çıkarır. Ve dolandırıcı olup olmadığını bilemiyoruz. Bu devirde herkes iyi yalanlar söylüyor açıkcası.

Bütün testlerimiz yapıldı. penetrasyon testide buna dahil.
Umarım başarılı olursunuz, iyi şanslar diyesim geliyor ama...

Bu kadar amatör bir başlangıç ile piyasaya girmeyin bence. Olur da yanlışlıkla en popüler borsa falan olursanız sırf şu ekran görüntülü mesaj bile alay konusu olmanız için yeterli olacaktır Cheesy 3000 kişilik "grub"a nasıl giriyoruz? Cheesy

Konuyu yanlış anladınız sanırım 3 bin kişilik grupta reklam için 500 bin tl ısteyen  kişilere güvenmediğimiz için referans sistemini yarattık.

1713984557
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713984557
Reply with quote  #2

1713984557
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713984557
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713984557
Reply with quote  #2

1713984557
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 12, 2017, 10:07:42 PM

Merak ettiğim bir şey var (not:bağcı dövmeye değil, üzüm yemeğe çalışıyorum), bir çok ödeme yönteminin kullanılabileceğini yazmışsınız ve altcoinleri de içereceğini belirtmişsiniz. Benim anladığım şu, siteniz işlev anlamında poloyla, bittrxle vb. aynı şeyi yapacak. Peki Türkiye'de böyle bir yapı kurarsanız bunun hukuki ve mali(ye) boyutunu nasıl çözeceksiniz? Eğer dediğinizi gerçekleştirebilirseniz çok kanallı ciddi bir para akışı olacak ve eninde sonunda maliye, spk, bddk (her hangisi ilgileniyorsa artık) kapıya dayanacak, çünkü Türkiye artık kapalı sisteme doğru gidiyor, dünyayla entegrasyonu sınırlandırıyor . Mevcut borsalar (aslında bence onlara genel anlamda borsa bile denilemez, btc al/sat aracıları) bu durumdan çok çekiyorlar, sürekli banka değiştirmek zorunda kalıyorlar vb.
Siz Türkiye topraklarında bunu nasıl yapacaksınız? Kıbrıs'ın da çözüm olmadığını geçmişten biliyoruz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
August 12, 2017, 10:18:48 PM

Proje benim de çok ilgimi çekti. Ekibinizi tanıtmayı düşünüyor musunuz? Önce kendinizden başlayabilirsiniz. Smiley
Lider konusunda attığınız konuşma kaydından yaptığım çıkarıma göre bir dolandırıcı ile konuşuyorsunuz. Böylelerini yakalamak çok kolay oluyor.

Dolandırıcı olup olmadığından emin değiliz  lakin tekrar söylemek istiyorum ortadaki 1 pastayı tek kişi yiyeceğine bölüştürmek daha mantıklı geliyor.

Kendimden bahsetmek gerekirse ticaret lise mezunuyum muhasebe alanında. 2015 yılında mining yaparak başladım bitcoine ve 3 yıldır bitcoin sayesinde iyi bir noktaya geldim diyebilirim. Projemizi tek yürütüyorum. Ayrıca 2 vardıya ile birlikte 9 personel ile hizmet vereceğiz. Bütün personellerimiz bitcoin ile ilgilisi ve bilgisi bulunmaktadır. Lakin bilgi vermek istemiyorum.

İlerleyen zamanlarda bitcointalk ile ilgilenecek arkadaş kendisini tanıtacağına eminin.

- Bu şekilde gizem yapacağınıza; işlerinizi, sitenizi, testlerinizi bitirip "buyrun bunuda biz yaptık" deseniz bence daha etkili olurdu.
- Tek başına proje yürütüyor ama sonrasında 9 personel ile 2 vardiya ile hizmet verecekseniz, projenize farklı açıdan bakabilecek ve sizi yönlendirebilecek en az 1 personelinizin olması gerekirdi. Şuanda personeliniz yoksa "ben yaptım, alın bunu kullanın" (hizmet alın - hizmet verin) gibi bişey çıkacak ortaya.
- Reklam istiyorsanız işin kolayı var, bu site içinde bir imza kampanyası yaparsınız ve karşılığını hem alır hemde verirsiniz, zaten "Amacımız kripto paranın odağı Türkiye Yapabilmek." fikrinizi de ancak bu site üzerinden yayabilirsiniz, zira bu sitenin kullanıcıları her borsadan ve coinden haberdar mutlaka.
- Dolandırıcı olup olmadığına emin olmadığınız kimse kısmı garibime gitti. Eğer yeni bir iş yapacaksanız yeni tanıdığınız insanla genelde zor olur, tecrübe ile sabittir.
- Birde çok gerekmedikçe sitenizde ücretli/ücretsiz script kullanmayın. Bizzat yazın yada konu hakkında bilgili bir personele sahip olup sitenizi yaptırın.

Tavsiye ve eleştirilerimi olumlu tarafından almanız dileği ile, şimdiden hayırlı olsun...

Eleştirileriniz bizim için önemli lakin yazılımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bugün garanti bankasının uyguladığı güvenlik sistemini bizzat biz uyguluyoruz.

Aslında projenin a dan z ye bütün herşey düzenlenecek şekilde ayarlaması yapıldı. Ama sonradan kendi isteğimize göre üyelerin isteklerine göre şekillendirme kararı aldık.

Dolandırıcı konusuna gelirsek Para insanı baştan çıkarır. Ve dolandırıcı olup olmadığını bilemiyoruz. Bu devirde herkes iyi yalanlar söylüyor açıkcası.

Bu kadar amatör bir başlangıç ile piyasaya girmeyin bence. Olur da yanlışlıkla en popüler borsa falan olursanız sırf şu ekran görüntülü mesaj bile alay konusu olmanız için yeterli olacaktır Cheesy 3000 kişilik "grub"a nasıl giriyoruz? Cheesy

Konuyu yanlış anladınız sanırım 3 bin kişilik grupta reklam için 500 bin tl ısteyen  kişilere güvenmediğimiz için referans sistemini yarattık.

Hocam ya sizin Türkçe hocanız kötüydü, yada benim ki kötüydü, çünkü okuduğumu anladığımı sanıyorum, eğer farklı bir anlamı yoksa. Yada siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 12, 2017, 10:21:04 PM

Merak ettiğim bir şey var (not:bağcı dövmeye değil, üzüm yemeğe çalışıyorum), bir çok ödeme yönteminin kullanılabileceğini yazmışsınız ve altcoinleri de içereceğini belirtmişsiniz. Benim anladığım şu, siteniz işlev anlamında poloyla, bittrxle vb. aynı şeyi yapacak. Peki Türkiye'de böyle bir yapı kurarsanız bunun hukuki ve mali(ye) boyutunu nasıl çözeceksiniz? Eğer dediğinizi gerçekleştirebilirseniz çok kanallı ciddi bir para akışı olacak ve eninde sonunda maliye, spk, bddk (her hangisi ilgileniyorsa artık) kapıya dayanacak, çünkü Türkiye artık kapalı sisteme doğru gidiyor, dünyayla entegrasyonu sınırlandırıyor . Mevcut borsalar (aslında bence onlara genel anlamda borsa bile denilemez, btc al/sat aracıları) bu durumdan çok çekiyorlar, sürekli banka değiştirmek zorunda kalıyorlar vb.
Siz Türkiye topraklarında bunu nasıl yapacaksınız? Kıbrıs'ın da çözüm olmadığını geçmişten biliyoruz.

Öncelikle maliye fatura kesiyorsanız karışamaz. Hukuksuzluk yok anayasada belirtilen elde eldilen kazançımdan %18 kdv ödüyorum.

Spk ve bddk anayasadaki mevzuata bağlı hareket edebilirler. Lakin bu sektör ile ilgili anayasada hiç bir mevzuat bulunmamaktadır. Sadece temmuz ayında meclisin bitcoinin araştırılması yönünde raporu mevcuttur.

Ayrıca amacımız aralık ayına kadar ödeme hizmeti olarak işlem yapmak istiyoruz. Ödeme hizmeti ile ilgili serfitikayı alabilirsek (şartları biraz ağır) banka sorununuda ortadan kaldırmayı düşünüyoruz.

Ödeme hizmetinin avrupa ve asyada şubeler açarak dünyanın 4 bir yanında borsamıza yatırım yapabilecekler.

Ayrıca advcash kredi kartı ile yüklediğiniz 1000 dolardan 50 dolar kesinti yapmaktadır. Bizin kesintimiz 1 dolar olacaktır. Bu ülkemiz adına faydalı bir hareket olarak görüyorum ve neden buna karşı olsunlar yabancı kişilerin dolan getirmesi kadar güzel bir şey olabilir mi?

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 12, 2017, 10:27:49 PM

Hocam ya sizin Türkçe hocanız kötüydü, yada benim ki kötüydü, çünkü okuduğumu anladığımı sanıyorum, eğer farklı bir anlamı yoksa. Yada siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz.

Konuyu çok dağıttığımız için şaşırmış olabilirim Smiley

Cml bilişim ile paycml aynı firma ama liderleri farklı.

Cml bilişimi ben yönetiyorum

Paycml de ise proje lideririm.

Cml bilişim projeleri sadece borsa ile sınırlı değil.

Biraz yazım hatası yaptığım doğru lakin düzeltmeye çalışıyorum ama mobil biraz zor oluyor

faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
August 13, 2017, 12:37:00 PM

bana aşırı derece amatör geldi bu yazı

bütün kripto paralar olacaktır çok iddialı değil mi? poloniexte, bittrexte ve pek çok borsada bile bütün kripto paralar yokken sizde nasıl olacak? toplam kaç tane olacak ve hangileri olacak?

borsaların komisyonu %3 %4 değil. %0.3 civarında. yanlış yazmışsınız

6 ülkede 16 lider, türkiyeden 45 lider kim? neyin lideri bunlar? hiç bir şey anlaşılmıyor.

çok amatörce bir girişim gibi görünüyor
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 13, 2017, 12:50:41 PM

bütün kripto paralar olacaktır çok iddialı değil mi? poloniexte, bittrexte ve pek çok borsada bile bütün kripto paralar yokken sizde nasıl olacak? toplam kaç tane olacak ve hangileri olacak?

6 ülkede 16 lider, türkiyeden 45 lider kim? neyin lideri bunlar? hiç bir şey anlaşılmıyor.

Ortalama olarak 55 adet olacak sonradan yavaş yavaş ekleme yapacağız 300 adet coini önünüze koyupta buyrun diyemeyiz.

Borsalardaki komisyonları doğru yazılmış. Sanırım binde işaretini yüzde olarak gördünüz.

Şuanda sadece demo için konu açıldı. Paycml aktif olduğu zaman detaylar verilecektir.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 13, 2017, 01:43:59 PM

Keşke demo yapıyoruz haberiniz olsun diye yazacağınıza daha profesyonel bir yaklaşım sergileseydiniz. ICO konularında bile ne güzel görseller ve tertemiz bir dille anlatıyor insanlar dertlerini.
Bir mağazaya gireceksem önce dış görünümüne, sonra vitrinine bakarım Smiley şu an karşımda inşaat bile yok

bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
August 13, 2017, 02:16:03 PM

Katılıyorum çok amatörce sitede daha SSL bile yok
prowas
Full Member

Activity: 240
Merit: 102

View Profile
August 13, 2017, 02:23:08 PM

dostum hevesini kırmak istemem ama yaşın daha 18 yoktur.

genede başarılar dilerim sana.
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
August 13, 2017, 03:17:39 PM

İlk sayfaya hayırlı olsun yazdım diye liderlerden biri benmişim gibi algılanmış. Site ile en ufak alakam yok arkadaşlar, belirtmek istedim.

Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
August 13, 2017, 03:20:41 PM

Rahat ol alp senden lider olamayacağını hepimiz biliyoruz. Wink
Sen youtube fenomeni olmaya çalış liderlik falan seni aşar. Grin

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 13, 2017, 03:37:48 PM

Böyle amatörlük olabilir mi? Uzak durun valla  Smiley
Daha başlamadan güven kaybettiniz isteseniz bu kadar yapamazsınız.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 13, 2017, 04:00:39 PM

Arkadaş özenle "secyormuş" siz giremezsiniz oraya  Grin
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
August 13, 2017, 05:40:34 PM

http://www.paycml.com/test

Adresine göz attım fakat burada demoluk bir durum yok, dükkanı kapatıp gitmiş bir esnaf görüntüsü var.

Bunun yerine;

Tek sayfalık bir "ne yapacağız" açıklaması ve açılış günü için geri sayım yapan bir tema koysaydınız daha hoş olurdu.

>>>
Bu şuan ki hal için böyle, görelim/bakalım ileride(eğer proje sonlanırsa) neler olacak.
euroasia
Member
**

Activity: 97

View Profile
August 13, 2017, 06:19:31 PM

pokerklas ın tutuklanan sahibinin btclerini elden çıkaracaklar. tlnakit te onların ve onların network u dışında kimseye kullandırmazlar. bulaşmayın pokerklas btc topladı yeterinde. klasgame den satamayınca böle tufaya getirecekler milleti.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 13, 2017, 07:16:59 PM

Keşke demo yapıyoruz haberiniz olsun diye yazacağınıza daha profesyonel bir yaklaşım sergileseydiniz. ICO konularında bile ne güzel görseller ve tertemiz bir dille anlatıyor insanlar dertlerini.
Bir mağazaya gireceksem önce dış görünümüne, sonra vitrinine bakarım Smiley şu an karşımda inşaat bile yok

Smiley Görülen Demo 1 Ay önceki Demo.

Normal şartlar demo yayınlamayı düşünmüyorduk yalnız microsoft azure istediği üzerine yapmak zorunda kaldık. Paycml Üye kabulüne başladığı zaman asıl site ortaya çıkacak.

dostum hevesini kırmak istemem ama yaşın daha 18 yoktur.

genede başarılar dilerim sana.

Yaşım 21 İlk Kurduğumuz şirket CML Bilişim'de değil. Biraz Erken duyuru yaptık. Ama istediğimizde bu yöndeydi. Size şimdi Yıkık bir bina gibi gelebilir. Lakin ilerleyen zamanlar da yapacaklarımızla ne kadar ilerlediğimizi göreceksiniz. Ve bu seferde Nerden nereye Geldi Diyebileceksiniz.

İlk sayfaya hayırlı olsun yazdım diye liderlerden biri benmişim gibi algılanmış. Site ile en ufak alakam yok arkadaşlar, belirtmek istedim.

Alp Bey İle Hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Böyle amatörlük olabilir mi? Uzak durun valla  Smiley
Daha başlamadan güven kaybettiniz isteseniz bu kadar yapamazsınız.

Amatörlük yapmıyoruz amatör Bir web Tasarımıyla yola çıkıyoruz. Bunun Nedenine gelirsek.

Yapmak istediğimiz çok farklı işler var. kolaylık sağlayacak onay beklemeden bitcoinleri hesabınıza alabileceğiniz sistemler yarattık. Ama bunların hepsini yapıp karşınıza çıkarmak istemedik. Size bir başlanmamış inşaat çıkarttık karşınıza yakın sürede inşaat nasıl ilerlediğini görebileceksiniz.

Katılıyorum çok amatörce sitede daha SSL bile yok

SSL Almak ve kurmak çok kolay bir işlem yalnız biz microsoft ait olan azure sunucularını kullanmaktayız. çift sunucu sistemiyle dışarıdan bir müdahale halinde sistem kendini kapatıp yedek sunucu devreye girer. ve biz bir hata yapmadığımız sürece hacklenmesi çok zordur. microsoft güvenlik duvarını işin içine koymuyorum bile. Ayrıca SSL Kurulumu yapılacaktır.

http://www.paycml.com/test

Adresine göz attım fakat burada demoluk bir durum yok, dükkanı kapatıp gitmiş bir esnaf görüntüsü var.

Bunun yerine;

Tek sayfalık bir "ne yapacağız" açıklaması ve açılış günü için geri sayım yapan bir tema koysaydınız daha hoş olurdu.

>>>
Bu şuan ki hal için böyle, görelim/bakalım ileride(eğer proje sonlanırsa) neler olacak.

Demo'yu üyelerimize yayınlamak üzere değil azure istediği üzerine yaptık. Kayıt sistemi başladığı zaman her şey daha da netleşecek.

Ayrıca söylemek isterim ki. Bizim amacımız sitemizin ilk halini görüp nasıl geliştirdiğimize şahit olmanızı sağlamak.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 13, 2017, 07:26:41 PM

pokerklas ın tutuklanan sahibinin btclerini elden çıkaracaklar. tlnakit te onların ve onların network u dışında kimseye kullandırmazlar. bulaşmayın pokerklas btc topladı yeterinde. klasgame den satamayınca böle tufaya getirecekler milleti.

Değerli Bilgileriniz için Teşekkür ederim. Dikkate Alacağız. / TL Nakit İle anlaşamadığımız taktirde Benzeri Bir Şirketi Cml Bilişim Olarak Kurabiliriz.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 13, 2017, 10:47:38 PM

Başarılı olunursa güzel bir sistem olacağını düşünüyorum.Hayırlısı olması dileği ile ..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 14, 2017, 12:05:42 AM

Başarılı olunursa güzel bir sistem olacağını düşünüyorum.Hayırlısı olması dileği ile ..

Teşekkür ederiz. Piyasadaki eksiklerini tamamlayıp üstüne yenilikler koymaya çalışacağız.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: