Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:12:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
October 02, 2017, 07:37:42 PM

Yorum ve görüşleriniz bizim için önemli.

Ayrıca borsamızı geliştireceğinizi düşünüyorsanız Facebook grubumuza başvurup fikir alış verişinde bulunabilir ve aktif anketlerimize katılabilirsiniz.

"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713618768
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713618768
Reply with quote  #2

1713618768
Report to moderator
1713618768
Hero Member
*

Ignore
1713618768
Reply with quote  #2

1713618768
Report to moderator
1713618768
Hero Member
*

Ignore
1713618768
Reply with quote  #2

1713618768
Report to moderator
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 02, 2017, 08:03:45 PM

'Hesap varisi ' konusu kullanıcı yararına iyi düşünülmüş bence olması gereken bir şey, insanlar herhangi bir durumda hakkını alabilmeli. Zaten Tc Merkez Bankasının duruma el atması, borsalar için belirli kriterler getirmeleri kaçınılmaz olacaktır.  Hatta banka statüsü bile verilebilir.

Açacaksanız bence biraz acele etmenizde fayda var, yakında çıkabilecek hukuksal engellerle karşılaşabilirsiniz.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 02, 2017, 08:49:38 PM

'Hesap varisi ' konusu kullanıcı yararına iyi düşünülmüş bence olması gereken bir şey, insanlar herhangi bir durumda hakkını alabilmeli. Zaten Tc Merkez Bankasının duruma el atması, borsalar için belirli kriterler getirmeleri kaçınılmaz olacaktır.  Hatta banka statüsü bile verilebilir.

Açacaksanız bence biraz acele etmenizde fayda var, yakında çıkabilecek hukuksal engellerle karşılaşabilirsiniz.

Merhaba utkuy,

Merkez bankasının yapmış olduğu açıklamadan haberdarız. Açıklama Blockchain teknolojisi üzerinde durulmuş. Şuan ki durumda MİCROSOFT, IBM gibi firmalar blockhain alt yapı oluşturmaya çalışan firmalardır. 2 ay önce Akbank bununla ilgili çalışma başlattı.

Biz de  Merkez Bankası ve ilgili kurumlarla sayısal teknolojiler ve sanal paralarla ilgili bir çalışma başlattık.  Merkez Bankası, Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu,  Sermaye Piyasası Kurulu ve Hazine ile neler yapılabilir diye masaya oturuyoruz. Belli periyotlarla toplanıp konuyu tartışıyoruz."

"Tüm kurumlar kendi görev ve sorumlulukları içerisinde ama birbirleriyle örtüştüğü etkileştiği alanlarda ortak kararlar alabilmeli birlikte hareket etmeli. Biz de kurum olarak kendi sorumluluk alanlarımız içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İleride Maliye'nin de bu çalışmalara dahil olması beklenebilir"

İlgili yazıdan alınan bir metindir.

Burada bahsedilen konu Merkez bankasının blockchain ile ilgili bir çalışma başlattığını bahsetmektedir. Blockchain teknolojisine geçilmesi bankaların alt yapı oluşturması zaman alacaktır. Şuan'da çıkarılacak bir yasa, düzenleme halinde Türkiye'deki piyasa yurt dışındaki borsalara gidecektir.

Ayrıca bazı haber siteleri blockchain yazılması gereken yere blokchain yazmışlar. 2017 Yılında bir yasa çıkacağını düşünmüyoruz.

Ayrıca burada önemli bir konuya dikkat çekmek isteriz.

Wikipedia’yı anlamayan, blockchain teknolojsini hiç anlayamaz

Ben idaremizin wikipedia ile ilgili kararını önemsememiz gerektiğini düşünüyorum. eğer Wikipedia’nın işleyişini anlayamıyorsanız, mesela blockchain teknolojisinin hayatımızı nasıl değiştireceğini de kavrayamazsınız. Ne olur? Türkiye, dördüncü sanayi devrimini de uzaktan izler. Neden? Yönetim kapasitemiz son derece 20inci yüzyıldan kalma olduğu için elbette. 21inci yüzyıl meselelerine 20inci yüzyıl refleksleri ile yaklaşamayız. İşte bu nedenle bu yeni teknolojilerin ne manaya geldiği üzerine düşünmemiz gerekiyor.

Türkiye’nin kendi idari kapasitesinin erozyonu üzerine zaten dikkatle düşünmesi gerekiyordu. Şimdi yeni teknolojilerin dünyayı süratle değiştiriyor olması, idari kapasite erozyonunu sandığımızdan daha akut bir problem haline getirdi. Kamu idari reformu tasarlarken gündeme alınması gereken başlıklardan biri de budur.

Dün yapılan açıklamanın sabahında Merkez Bankasının bu açıklaması manidardır.

lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 02, 2017, 10:59:12 PM

hayırlı olsun. tebrikler. tr de böyle hizmetlerin artması beni memnun ediyor. bu arada ben de sizin bu konuda rakibinizim. yakında benim de içinde bulunduğum site açılacak.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 03, 2017, 10:48:59 PM

hayırlı olsun. tebrikler. tr de böyle hizmetlerin artması beni memnun ediyor. bu arada ben de sizin bu konuda rakibinizim. yakında benim de içinde bulunduğum site açılacak.

Merhaba lowcost,

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

forbidden
Hero Member

Activity: 1531
Merit: 560

View Profile
October 04, 2017, 01:53:21 PM

Hayırlı olsun,
http://www.paycml.com/v1/assets/pages/login/login-v1/image/paycml-login-background.jpg  Bu resim neden yüksek boyutlu?
neden ssl sertifikanız yok?
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 04, 2017, 02:05:30 PM

Hayırlı olsun,
http://www.paycml.com/v1/assets/pages/login/login-v1/image/paycml-login-background.jpg  Bu resim neden yüksek boyutlu?

Merhaba forbidden,

Bahsetmiş olduğunuz login arka plan resmidir. Test amacıyla geçici süre konulmuştur.

Şuanda sistemimizde sadece beta sürümleri mevcuttur. Şuan da eski sürümleri görmektesiniz yeni sürüm yayınladığında test ve beta sürümler site üzerinden kaldırılacaktır.

Şuanda SSL Sertifikamız mevcut beta sürümünde görünmemektedir.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 04, 2017, 07:08:05 PM

Hayırlı olsun,

Merhaba forbidden,

Bahsetmiş olduğunuz login arka plan resmidir. Test amacıyla geçici süre konulmuştur.

Şuanda sistemimizde sadece beta sürümleri mevcuttur. Şuan da eski sürümleri görmektesiniz yeni sürüm yayınladığında test ve beta sürümler site üzerinden kaldırılacaktır.

Siteniz baya yavaş açılıyor...

Öneri olarak kabul edin lütfen ama sitenizin tasarımı hiç ama hiç profesyonel gözükmüyor ben olsam burada ticaret yapmayı pek istemezdim, size profesyonel bir tasarım yakışır emin olun..
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 04, 2017, 07:19:48 PM

Hayırlı olsun,

Merhaba forbidden,

Öneri olarak kabul edin lütfen ama sitenizin tasarımı hiç ama hiç profesyonel gözükmüyor ben olsam burada ticaret yapmayı pek istemezdim, size profesyonel bir tasarım yakışır emin olun..

Merhaba cbIpok,

Web sitemiz şu anda beta sürümü aktiftir. Tasarım yaklaşık olarak 3 ay önceki haliyle durmaktadır. Yeni tasarımız ve ara yüzümüz çok farklı. Amacımız şu anki durumda web sitemizi hangi duruma getirdiğimizi göstermektedir. Ağır çalışmasının nedeni taslak şuanda Microsoft Azure sunucularında bulunmamaktadır. Kendi sunucularımız da işlem görmektedir. Bu nedenden dolayıda bir yavaşlık söz konusudur. Borsamız açıldıktan sonra böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

ruru
Full Member

Activity: 139
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:46:48 PM

Ortada bir çalışma olduğu kesin ve verilen bir emek var, burada ki insanlardan fikir alarak bir şey başarmaya çalışmanız çok güzel umarım emeklerinizin karşılığını alıp başarılı bir iş çıkarırsınız ortaya.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 04, 2017, 08:04:34 PM

Ortada bir çalışma olduğu kesin ve verilen bir emek var, burada ki insanlardan fikir alarak bir şey başarmaya çalışmanız çok güzel umarım emeklerinizin karşılığını alıp başarılı bir iş çıkarırsınız ortaya.

Merhaba ruru,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 05, 2017, 07:33:12 AM

Hayırlı olsun,

Merhaba forbidden,

Merhaba cbIpok,

Web sitemiz şu anda beta sürümü aktiftir. Tasarım yaklaşık olarak 3 ay önceki haliyle durmaktadır. Yeni tasarımız ve ara yüzümüz çok farklı. Amacımız şu anki durumda web sitemizi hangi duruma getirdiğimizi göstermektedir. Ağır çalışmasının nedeni taslak şuanda Microsoft Azure sunucularında bulunmamaktadır. Kendi sunucularımız da işlem görmektedir. Bu nedenden dolayıda bir yavaşlık söz konusudur. Borsamız açıldıktan sonra böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Cevabınız için teşekkür ederim, sormak istediğim ve öneri de bulunmak istediğim basit bir konu daha var. Bir duyuru yapıp işlem yapacak ilk 200 kullanıcıya 2 ay süreyle işlem ücreti almayın bu sayede hem hacim artacaktır hemde kullanıcılar sitenize bağlı kalacaktır.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:09:29 AM

Türkiye de Bitcoin borsalarının sayısının artması oldukça olumlu bir gelişmedir. Bu sayede rekabet artar ve buda kullancının iyiliğine olur, projenizi destekliyorum umarım başarılı olursunuz.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 05, 2017, 01:12:02 PM

Hayırlı olsun,

Merhaba forbidden,

Merhaba cbIpok,

Cevabınız için teşekkür ederim, sormak istediğim ve öneri de bulunmak istediğim basit bir konu daha var. Bir duyuru yapıp işlem yapacak ilk 200 kullanıcıya 2 ay süreyle işlem ücreti almayın bu sayede hem hacim artacaktır hemde kullanıcılar sitenize bağlı kalacaktır.

Merhaba cbIpok,

Bazı kampanyalar ve düzenlemeler olacak zamanı geldiğinde Forum üzerinden paylaşımda bulunacağız.

Türkiye de Bitcoin borsalarının sayısının artması oldukça olumlu bir gelişmedir. Bu sayede rekabet artar ve buda kullancının iyiliğine olur, projenizi destekliyorum umarım başarılı olursunuz.

Merhaba andromed22,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 06, 2017, 09:00:30 AM

Şuan borsanın açılış tarihi tahmini olarak ne zamana ertelendi?

Yani 3 aşağı, 5 yukarı planlanan bir tarih vardır herhalde!
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 06, 2017, 11:10:38 AM
Last edit: October 10, 2017, 06:28:27 PM by PayCml

Şuan borsanın açılış tarihi tahmini olarak ne zamana ertelendi?

Yani 3 aşağı, 5 yukarı planlanan bir tarih vardır herhalde!

Merhaba btclife01,

1 Kasım ile 30 Kasım arasında borsamızın açılışını ön görmekteyiz.

eric_draven
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 09, 2017, 10:01:25 PM

Hayırlı olsun, bekliyoruz heyecanla açılışı.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 09, 2017, 10:24:10 PM

Hayırlı olsun, bekliyoruz heyecanla açılışı.

Merhaba eric-draven,

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
October 10, 2017, 05:17:01 PM

Yeni projeler herzaman desteklenir. Sizde destek bulacaksınız önemli olan bu destekle neler yapabileceğiniz. Umarım başarılı ve düzgün amaçlarla ilerlersiniz.

Ek : İlk iki sayfası ve son bir sayfayı okudum aşırı amatörce geldi, hiç güven vermedi açılsa dahi ilk 3 4 ay üye dahi olmam die düşünüyorum. Paribuya bile ilk 2 ay giriş yapmamıştım. Hayırlısı..
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 10, 2017, 05:30:42 PM

Yeni projeler herzaman desteklenir. Sizde destek bulacaksınız önemli olan bu destekle neler yapabileceğiniz. Umarım başarılı ve düzgün amaçlarla ilerlersiniz.

Ek : İlk iki sayfası ve son bir sayfayı okudum aşırı amatörce geldi, hiç güven vermedi açılsa dahi ilk 3 4 ay üye dahi olmam die düşünüyorum. Paribuya bile ilk 2 ay giriş yapmamıştım. Hayırlısı..

Merhaba xRaVeNx,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Yakın sürede yeni projelerimizle ön planda olabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: