Bitcoin Forum
April 20, 2024, 03:55:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 07:50:59 PM

Görüştüğümüz liderler bir ekip lideri olarak algılanmasın. Lider olarak söylediğimiz kişiler aylık 250 300 btc ile işlem yapan iş adamlarımdan oluşmaktadır.

*snip*

Türkiye'de bulunan bazı borsaların gerçek hacim işlemlerini verdiğine inanmaya devam edebilirsiniz. Alım satım kapattıları gün bile 300 btc hacim yazan borsalara bakabilirsiniz. İnanabilirsiniz. Biz sizin tarafınızdayız. Karşınızda değil.

[img]https://i.hizliresim.com/mkWzQV.jpg

Burada gördüğünüz bir diğer lider.

Bir Facebook mesajı ile 500k TL harcayan 3000 kişilik grup olduğunu mu öğrendik şimdi? Biraz saçma olmamış mı bu posta "aha bakın lider bu" demek?

Konuşmanın tamamını paylaşmak etik olmaz. Lakin piyasada 300 400 kişi yanında olan kişiler kral gibi davranmaya çalıştıkların farkındayız.

http://www.paycml.com site bomboş görünüyor.
Hazır script'i kurmamışlar mı daha? Cheesy

Projemiz Ağustos ayında bitmesini ön görüyoruz şuanda demo sürümü mevcuttur. 18 Ağustos Tarihine Kadar Kayıt olabileceksiniz. 30 Ağustosa kadar alım satıma başlayabileceksiniz.

http://www.paycml.com/test kısmında bakabilirsiniz.
6 ülkeden 16 lideri geçtim, anlaştığınız diğer 44 Türk lider de böyleyse Allah size kolaylık versin demek düşüyor bana. Grub ve secyrum kısımlarına özellikle dikkat ettim, gerçekten ikna edici bir görüşme olmuş.

Anlatmak istediğinizi anlayabilmiş değilim..

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederiz..

Proje benim de çok ilgimi çekti. Ekibinizi tanıtmayı düşünüyor musunuz? Önce kendinizden başlayabilirsiniz. Smiley
Lider konusunda attığınız konuşma kaydından yaptığım çıkarıma göre bir dolandırıcı ile konuşuyorsunuz. Böylelerini yakalamak çok kolay oluyor.

Dolandırıcı olup olmadığından emin değiliz  lakin tekrar söylemek istiyorum ortadaki 1 pastayı tek kişi yiyeceğine bölüştürmek daha mantıklı geliyor.

Kendimden bahsetmek gerekirse ticaret lise mezunuyum muhasebe alanında. 2015 yılında mining yaparak başladım bitcoine ve 3 yıldır bitcoin sayesinde iyi bir noktaya geldim diyebilirim. Projemizi tek yürütüyorum. Ayrıca 2 vardıya ile birlikte 9 personel ile hizmet vereceğiz. Bütün personellerimiz bitcoin ile ilgilisi ve bilgisi bulunmaktadır. Lakin bilgi vermek istemiyorum.

İlerleyen zamanlarda bitcointalk ile ilgilenecek arkadaş kendisini tanıtacağına eminin.

- Bu şekilde gizem yapacağınıza; işlerinizi, sitenizi, testlerinizi bitirip "buyrun bunuda biz yaptık" deseniz bence daha etkili olurdu.
- Tek başına proje yürütüyor ama sonrasında 9 personel ile 2 vardiya ile hizmet verecekseniz, projenize farklı açıdan bakabilecek ve sizi yönlendirebilecek en az 1 personelinizin olması gerekirdi. Şuanda personeliniz yoksa "ben yaptım, alın bunu kullanın" (hizmet alın - hizmet verin) gibi bişey çıkacak ortaya.
- Reklam istiyorsanız işin kolayı var, bu site içinde bir imza kampanyası yaparsınız ve karşılığını hem alır hemde verirsiniz, zaten "Amacımız kripto paranın odağı Türkiye Yapabilmek." fikrinizi de ancak bu site üzerinden yayabilirsiniz, zira bu sitenin kullanıcıları her borsadan ve coinden haberdar mutlaka.
- Dolandırıcı olup olmadığına emin olmadığınız kimse kısmı garibime gitti. Eğer yeni bir iş yapacaksanız yeni tanıdığınız insanla genelde zor olur, tecrübe ile sabittir.
- Birde çok gerekmedikçe sitenizde ücretli/ücretsiz script kullanmayın. Bizzat yazın yada konu hakkında bilgili bir personele sahip olup sitenizi yaptırın.

Tavsiye ve eleştirilerimi olumlu tarafından almanız dileği ile, şimdiden hayırlı olsun...

Açılış tarihi hakkında bir öngörünüz var mı?

Merhaba PHI1618,

Açılış tarihini 30/09/2017 olarak ön görmekteyiz.

hala açılış için belirlediginiz tarih 30 eylül mü?

Merhaba Muhtaixa,

Şu anda yazılım ekibimiz çalışmaları sürdürmekte. Ön açılış tarihimiz 01/10/2017 tarihini öngörmekteyiz. Gelişme oldukça forum üzerinden paylaşacağız.

Merhaba arkadaşlar,

Borsamızın açılış tarihini belirtmemize rağmen bu tarihi ertelemek zorunda kaldık. Şu anda önceden açılış için belirttiğimiz tarihe  5 gün kaldı. Yazılımcılarımız çalışmaya devam etmektedir. Şu an sitemizin arayüz işlemlerinin tamamen bittiğini belirtmek isteriz. Arka plan ve database koruma yazılımlarımızı entgere etmek için yazılımcılar çalışmalarını devam ettirmektedir.

Başlangıçta Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Ethereum ile borsamızı açmayı düşünüyorduk. Dogecoin'in son zamanlarda yaşadığı sıkıntılardan dolayı borsamıza açılışta eklenmeme kararı alındı. Dogecoin yerine Ripple koymayı uygun gördük.

Burada borsamızın tam açılış tarihini veremiyoruz. Ekim ve Kasım arasında borsamızı açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Borsamızın temel amacı hızlı, güvenli, akıcı ve kaliteli hizmettir. Borsamızı halihazır bir şekilde piyasaya sürebiliriz, lakin forumda son 2 aydır konuşulan konulardan en önemlisi güvenlik konusudur. Bu kapsamda 2 ayrı firma ile birlikte borsamızın yazılımsal açıklarını bulabilmek ve sızmaları önleyebilmek adına penetrasyon testi yaptırmaktayız. Penetrasyon testinin başarılı bir şekilde sonuçlanması halinde borsamızı aktif edeceğiz.

Acele edip güvenlik sıkıntıları yaşamaktansa bu şekilde en iyisi olmuş tabiki. Ethereum olması çok iyi borsalardaki en önemli eksiklikti.

bu kaçıncı erteleme bilmiyorum ama umarım tüm bu ertelemelere değer bir şey çıkartırsınız ortaya.

dostum benden sana bir tavsiye.
Tarih verme.
Kademe kademe gidin.
Güvenlik konusu elbette büyük bir sıkıntı bunun için evrensel olan siteleri örnek alıp, adımlarınızı ona göre atabilirsiniz.
Gerekirse aynısı da olabilir.
Ama bunun ne denli büyük bir iş olduğunun farkındasınızdır umarım.
Konudaki bütün yorumlar olmasa da %70'ini okudum , yapıcı yorumlar olduğu kadar eleştirel yaklaşan arkadaşlarda olmuş bu normal.
Sonuçta emeklerini verecekler size.
Kimse emeğinin heba olmasını istemez.
Bütün işlemler bittikten sonra kendiniz demosunu açıp , alım satım exchange işlemlerini yaptıktan sonra "bence gelip buraya konu açın" yoksa zor durumda siz kalırsınız ki bu da işi aksatır.

Teşekkürler yine de uğraşınız için.

Güvenlikle ilgili çalışmaları tamamlamadan açıp ilerde daha büyük sorunlar yaşamaktansa ertelenmesi daha doğru bir karar. Bekliyoruz Smiley

bencede artık tarih vermeyin.
siteyi açtıgınızda burdan bildirirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Yaşatmış olduğumuz gecikmeden dolayı özür dileriz.

Bazı konulara açıklık getirmek istiyoruz. 

Ocak ayında bitcoin exchange kodlamasını satın aldık. Ocak ayında almış olduğumuz hazır şekilde kodlanmış exchange arayüzde değişiklik yapmadan piyasaya sürülecek şekilde teslim aldık. Hazır şekilde piyasaya sürülen borsaların şuan da yaşadıkları sıkıntıları görmekteyiz. Mart ayında ekibimizle birlikte çalışmalara başladık. Sıfırdan exchange sistemini geliştirmek ve güvenliğini sağlamak hemen olacak bir durum değildir.

Yakın tarih de açılacak olan 4 borsa olduğunu biliyoruz. Ve 4 borsanın hangi web sitelerinden hazır kodlama aldığını biliyoruz ve bu konuda her türlü bilgi elimizde mevcuttur. Amacımız 1 Ekim tarihinde borsamızı aktif etmekti. Yeni açılacak olan borsaları incelediğimizde hazır alınmasına rağmen büyük yazılımsal açıklar olduğunu gördük. Borsamızın hiç bir noktasında güvenlik açığı olmasını istemiyoruz. Bu nedenden dolayı penetrasyon testinin yapılmasına karar verdik. Normal şartlarda borsamızın arayüz vb. bütün yapıları hazırlanmış ve yayınlamayı beklemektedir.

Burada şahsen bir uyarıda bulunmak gerekirse, borsaların hacklenmesi vb. durumlarda sorumluluk firmalara ait değildir. Bununla ilgili olarak çalıştığınız borsaların kullanım sözleşmelerine bakabilirsiniz. Biz tamamen güvenilir ve hızlı bir borsa inşa etmek için çalışmalarımızı titizlikle yapmaktayız. Şuanda ön kayıt olan kullanıcı sayısı 6 bin kişiyi geçti. 745 Referans bağlantısıyla üye kaydı yapıldı. Kullanıcılarımızı mağdur etmemek ve ilerleyen günlerde farklı projelerimizle karşınıza çıktığımız zaman bugün sırf borsamızı hemen açalım diye düşünürsek ilerleyen günlerde yeni projelerimize vakit ayırmakta zorluk çekebiliriz. Amacımız borsamızı tamamen güvenilir hale getirip iş akışında sorun yaşamamaktır.

Şuan borsanın açılış tarihi tahmini olarak ne zamana ertelendi?

Yani 3 aşağı, 5 yukarı planlanan bir tarih vardır herhalde!

Merhaba btclife01,

1 Kasım ile 30 Kasım arasında borsamızın açılışını ön görmekteyiz.

- Bu şekilde gizem yapacağınıza; işlerinizi, sitenizi, testlerinizi bitirip "buyrun bunuda biz yaptık" deseniz bence daha etkili olurdu.

Duyuru yapmak, yeni bir borsa haberi vermek / almak, insanlara faydalı şeyler yapmak, bunlar gerçekten sevindirici ve bir o kadar da heyecan verici şeyler. Fakat bazen her şey insanların istediği gibi gitmiyor ve sorunlar çıkabiliyor. Bu yüzden yukarıdaki alıntıyı iki defa kullandım, tanıtımdan sonra açılışın uzaması, bence forumda size karşı olan güveni azalttı. Artık konuya arada bir girip bakıyorum acaba bu sefer tarihi nereye kadar uzattı diye ve açılacağınıza pek ihtimal vermiyorum artık. Yukarıda alıntıda dediğim gibi "buyrun bunuda biz yaptık" deseniz bence çok çok daha etkili olurdu. Umarım başladığınız işi bitirir ve başarılı olursunuz ama ben bundan sonra sadece konuyu takip ederim hiç bir şekilde borsanızla işim olmaz. Siz de en azından bunu tecrübe etmiş biri olarak bundan sonraki projelerinizde tanıtım yapmak için acele etmezseniz daha iyi olur düşüncesindeyim. Yaşınız genç, heyecanınız var, isteğiniz var, bunları kaybetmeyin.

Merhaba ugurusta,

Borsamızın açılış tarihini belirttiğimiz tarihte bütün hazırlıklarımız tamamlamıştık. Lakin anlaşamadığımız bazı noktalar oldu. Sürekli bir erteleme sürecine girdik. 1 kasım 30 kasım arasında borsamızı kesinlikle açıyoruz. Ayrıca sadece sizi değil forum, telegram ve gruplarda aynı sorular sorulmaktadır.

Biz forumda paylaşımı yaptıktan sonra yaklaşık olarak 21 iyileştirme ve istek geldi. 21 iyileştirmenin 4 tanesini sistemimize ekledik. 17 istek üzerinde halen çalışmaktayız.

Bazı hatalarımızın olduğunu inkar edemeyiz. Ama bu hatalarımızı telafi edeceğimizden hiç kuşkumuz yok.

1713585313
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585313
Reply with quote  #2

1713585313
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713585313
Hero Member
*

Ignore
1713585313
Reply with quote  #2

1713585313
Report to moderator
1713585313
Hero Member
*

Ignore
1713585313
Reply with quote  #2

1713585313
Report to moderator
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 15, 2017, 03:42:30 PM

konunun açılış tarihi 12 agustos!
3 ay boyunca sadece goygoy oldu bu topicte, bi 3 ay daha olacagını tahmin ediyorum  umarım yanılırım.

Merhaba Jackling,

Eleştirilerinizi anlıyoruz. Borsamız kasım ayı içerisinde açılacaktır. Buna şüpheniz olmasın. Ayrıca art niyetli mesajlarınız için üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

art niyetlik bi durum yok. olan şeyleri yazdım burda bunun neresi artniyet? hatta sonuna umarım yanılırım dedim
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
October 15, 2017, 03:51:16 PM

konunun açılış tarihi 12 agustos!
3 ay boyunca sadece goygoy oldu bu topicte, bi 3 ay daha olacagını tahmin ediyorum  umarım yanılırım.

Merhaba Jackling,

Eleştirilerinizi anlıyoruz. Borsamız kasım ayı içerisinde açılacaktır. Buna şüpheniz olmasın. Ayrıca art niyetli mesajlarınız için üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

art niyetlik bi durum yok. olan şeyleri yazdım burda bunun neresi artniyet? hatta sonuna umarım yanılırım dedim

Merhaba jackling,

Bazı forum konularında imalı laflar kullandığınız için mesajlar aldık. Bu nedenden dolayı yazılmış bir yazıydı. İlerleyen günlerde ve projelerimizle birlikte çalışmak isteriz. Eğer yazdığımız yazından dolayı rahatsızlık yarattıysak özür dileriz.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 02, 2017, 06:58:38 PM
Last edit: November 02, 2017, 08:45:17 PM by PayCml

Merhaba Arkadaşlar,

Borsamız 27 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında kesin açılacaktır.

Temmuz ayından buna yana yapmış olduğumuz ertelemeler ile ilgili geniş çaplı bir açıklama yapmak istiyoruz.

4 ayrı penetrasyon testi yapıldı. Yazılım sistemimizde bazı yazılımsal hatalar ve açıklar bulundu. Şu anda tamamen bu konu hakkında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Borsamız için antibot algoritma kurulumu gerçekleştirilmiştir. Borsamız hiçbir şekilde bot kullanımına izin vermeyecektir. Kritik günlerde ve ani yükseliş, düşüşlerde botlar yüzünden arayüz ile bağlantı kopmasına izin verilmeyecektir. Böylelikle kullanıcılarımız tamamen doğal bir şekilde al sat yapabileceklerdir.

Komisyon oranlarımızda değişiklik yapılmıştır. ‰ 2.4 olan başlangıç seviyeli komisyon oranımız maker için ‰ 2 olmuştur.

Evrak doğrulama sisteminde değişiklikler yapıldı. 5000 ₺ tutarına kadar çekim ve yatırım işlemlerinizde evrak şartını kaldırdık. Evrak doğrulama yapmayan kullanıcılarımızdan ‰ 3.5 komisyon alınacaktır.

Merkezsiz borsa hedefimizde bazı değişiklik yapıldı. Ana merkezli borsa sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız.

Türkiye'de borsamızın açılışından itibaren farklı ülkelerde temsilcilikler, şubeler ve şirketler kurulacaktır. Ve bütün sistem tek borsa üzerinden yönetilecektir. Bütün ülkeler kendi para birimiyle alış - satış yapabileceklerdir.

Türkiye'den sonraki ilk hedefimiz Azerbaycan ülkesinde şirket kurup Azerbaycanlı müşterilerimize güvenli bir platform kurabilmektir. Aralık ayı içerisinde 2018 yapılanmamızı gösterebileceğimiz bir tablo yayınlayacağız.

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 02, 2017, 07:11:24 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Borsamızın 27 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında kesin açılacaktır.

Temmuz ayından buna yana yapmış olduğumuz ertelemeler ile ilgili geniş çaplı bir açıklama yapmak istiyoruz.

4 ayrı penetrasyon testi yapıldı. Yazılım sistemimizde bazı yazılımsal hatalar ve açıklar bulundu. Şu anda tamamen bu konu hakkında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Borsamız için antibot algoritma kurulumu gerçekleştirilmiştir. Borsamız hiçbir şekilde botlara izin verilmeyecektir. Kritik günlerde ve ani yükseliş, düşüşlerde botlar yüzünden arayüz ile bağlantı kopmasına izin verilmeyecektir. Böylelikle kullanıcılarımız tamamen doğal bir şekilde al sat yapabileceklerdir.

Komisyon oranlarımızda değişiklik yapılmıştır. ‰ 2.4 olan başlangıç seviyeli komisyon oranımız maker için ‰ 2 olmuştur.

Evrak doğrulama sisteminde değişiklikler yapıldı. 5000 ₺ kadarki çekim ve yatırım işlemlerinizde evrak şartını kaldırdık. Evrak doğrulama yapmayan kullanıcılarımızdan ‰ 3.5 komisyon alınacaktır.

Merkezsiz borsa hedefimizde bazı değişiklik yapıldı. Ana merkezli borsa sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız.

Türkiye'de borsamızın açılışından itibaren farklı ülkelerde temsilcilikler, şubeler ve şirketler kurulacaktır. Ve bütün sistem tek borsa üzerinden yönetilecektir. Bütün ülkeler kendi para birimiyle alış veriş yapabileceklerdir.

Türkiye'den sonraki ilk hedefimiz Azerbaycan ülkesinde şirket kurup Azerbaycanlı müşterilerimize güvenli bir platform kurabilmektir. Aralık ayı içerisinde 2018 yapılanmamızı gösterebileceğimiz bir tablo yayınlayacağız.

Başarılar peki hangi coinler olacak umarım altcoin olur.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 02, 2017, 07:14:41 PM

Merhaba CarolineWeishaupt,

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple.

Başlangıç olarak 4 Coin olacaktır. Zaman içerisinde anket yoluyla müşterilerimizin en çok istediği coinleri ekleyeceğiz. Yalnız sıfırdan alt yapı geliştirdiğimizden dolayı bu biraz zaman almaktadır.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 02, 2017, 08:03:55 PM

Türkiyede bitcoin git gide yaygınlaşmakta ve hali hazırdaki borsalar bu kadar yükü kaldıramıyor böyle yeni girişimler mutlaka değer kazanacaktır, başarılar
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 02, 2017, 08:22:39 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Borsamız için antibot algoritma kurulumu gerçekleştirilmiştir. Borsamız hiçbir şekilde botlara izin verilmeyecektir. Kritik günlerde ve ani yükseliş, düşüşlerde botlar yüzünden arayüz ile bağlantı kopmasına izin verilmeyecektir. Böylelikle kullanıcılarımız tamamen doğal bir şekilde al sat yapabileceklerdir.

Evrak doğrulama sisteminde değişiklikler yapıldı. 5000 ₺ kadarki çekim ve yatırım işlemlerinizde evrak şartını kaldırdık. Evrak doğrulama yapmayan kullanıcılarımızdan ‰ 3.5 komisyon alınacaktır.

Türkiye'de borsamızın açılışından itibaren farklı ülkelerde temsilcilikler, şubeler ve şirketler kurulacaktır. Ve bütün sistem tek borsa üzerinden yönetilecektir. Bütün ülkeler kendi para birimiyle alış - satış yapabileceklerdir.

Umarım siteniz yazım dilinize gösterdiğinizden daha özenli bir şekilde hazırlanıyordur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 02, 2017, 08:50:49 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Umarım siteniz yazım dilinize gösterdiğinizden daha özenli bir şekilde hazırlanıyordur.

Merhaba bobita,

Yazım hatalarından dolayı özür dileriz.

Hazırlanan yazı bize mail yoluyla iletildi. Outlook'da bulunan yazım düzeltme servisinden kaynaklanan bir sıkıntıdır.  Tekrarlanmayacaktır.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 04, 2017, 11:18:52 AM

Çok geç kaldınız. Bir sürü borsa açıldı. Daha da açılacak 3-4 tane var benim bildiğim. Çok büyük bir yenilik getirmediğiniz sürece tutunmanız zor artık...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 04, 2017, 11:35:17 AM

Çok geç kaldınız. Bir sürü borsa açıldı. Daha da açılacak 3-4 tane var benim bildiğim. Çok büyük bir yenilik getirmediğiniz sürece tutunmanız zor artık...

Merhaba PHI1618,

Yeniliklerimiz mevcuttur. En önemli yeniliğimiz kendi alt yapımızı oluşturmamızdır.

2018 yılında dört ayrı ülke pazarına giriş yapacağız.

Yeni açılan ve açılacak olan borsaların arasında en düşük komisyonu hala biz almaktayız.

bobita
Legendary
*

View Profile
November 04, 2017, 09:44:10 PM

Merhaba PHI1618,

Yeniliklerimiz mevcuttur. En önemli yeniliğimiz kendi alt yapımızı oluşturmamızdır.

Yeni açılan ve açılacak olan borsaların arasında en düşük komisyonu hala biz almaktayız.

Vurdu ve gol olduu...  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 11:25:03 PM

Başlığı canlı görünce dedim heralde açtılar borsayı ama hala açılmamış. Tarihi netleştirdiniz mi yoksa hala yakında demeye devam mı ediyorsunuz?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 05, 2017, 12:02:41 PM

Merhaba PHI1618,

Umarım düşük komisyon yüksek işlem hacmi getirir. Bekliyoruz...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 07, 2017, 10:46:20 PM

Merhaba PHI1618,

Umarım düşük komisyon yüksek işlem hacmi getirir. Bekliyoruz...

Merhaba PHI1618,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Başlığı canlı görünce dedim heralde açtılar borsayı ama hala açılmamış. Tarihi netleştirdiniz mi yoksa hala yakında demeye devam mı ediyorsunuz?

Merhaba neite99,

Borsamızın testleri bitmiştir. Yeni porjemiz olan poolling için alt yapı hazırlamaktadır. Açılışımız tarihine uygun şekilde ilerlemektedir. İlerleyen günlerde detaylı paylaşımda bulunacağız.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
November 13, 2017, 12:13:57 PM
Last edit: November 13, 2017, 12:27:18 PM by PayCml

Merhaba arkadaşlar,

Son güncellememiz yayınlanmıştır. 50 Kullanıcımız şu anda sayfamızı kullanmakta ve test etmektedir. Son testlerimiz başarıyla sonuçlanması halinde borsamızı eksiksiz açıyoruz.

Bu testleri neden yapmaktayız.

Testlerin genel amacı ilerleyen dönemlerde geri dönüşü olmayan hatalara taviz vermemektedir. Yeni açılan borsaları inceliyoruz ve hatalarından ders çıkarıyoruz.

Son yüklenen güncellemeden görüntüler

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 13, 2017, 12:36:01 PM

Arayüz güzel bekliyorum.
bobita
Legendary
*

View Profile
November 13, 2017, 02:50:56 PM

Bu kadar zamandır samimiyetle emek verildiğine inanıyorum, umarım tüm bunlara değecek bir sonuç elde edersiniz ve Türkiye'de de sadece adı değil (teknik açılımını bilmem, ama bir tek bitcoin alınıp satılan bir yere ben borsa demem, borsa dediğin yerde birbirine cevrilebilecek bir çok emtia olmalıdır) kendi de borsa olan bir site hizmet verir. Tek değilsiniz elbette ama zaten tek olmak iyi değildir, rekabet her zaman faydalıdır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 13, 2017, 09:10:32 PM

Arayüz gerçekten güzel gözüküyor umarım verilen hizmette arayüz gibi güzel olur. Bekliyoruz bakalım oraya nasıl bir şey çıkacak
basgan
Member
**

Activity: 92

View Profile
November 13, 2017, 10:25:59 PM

Sade ve güzel bir arayüzünüz var. Faaliyete geçtiğinizde de bu sadeliği korumanız ve işlevsel olmanızı temenni ediyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: