Bitcoin Forum
December 12, 2017, 07:13:24 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Coin (BNB)  (Read 15031 times)
hirozaki faraday
Full Member

Activity: 126

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 18, 2017, 08:34:24 PM

Adamlar Waves gibi çalışmıyorlar. Çatır çatır çalışıyorlar buda tercih edilmelerine sebep oluyor bu kadar basit. 4 yeni coin daha(OAX, DNT, MCO, ICN) 21-22-23 Ağustosta ekleyecekler. Ekliyoruz, ekledik, ekliycez, güncelleme hakkında bilgi veremeyiz gibi lafları yok. Adamların her günü dolu dolu geçiyor iş ahlakı üst düzeyde mobil için bir borsa tasarlamışlar akla ziyan. Kullanışlı, hızlı, hacim yüksek. Siz Waves'i bekleyin daha sırada WCXT var o çıktığında wavesi görürsünüz. Ben zaten polodan kaçma kaçtım, bittrextende şimdi ileriye dönük çıkıcam. Binance çok kullanışlı ve güzel hatalar gideriliyor müşteri memnuniyeti ön planda. BNN fiyatı hala daha ucuz çok emin adımlarla geliyor herhangi bir balon oluşumu görmüyorum ben görsem zaten çıkarım.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
1513062804
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513062804
Reply with quote  #2

1513062804
Report to moderator
1513062804
Hero Member
*

Ignore
1513062804
Reply with quote  #2

1513062804
Report to moderator
1513062804
Hero Member
*

Ignore
1513062804
Reply with quote  #2

1513062804
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1513062804
Hero Member
*

Ignore
1513062804
Reply with quote  #2

1513062804
Report to moderator
gorkem19888
Full Member

Activity: 140

View Profile
August 18, 2017, 08:50:22 PM

WCxT ne acaba ?

Gatotare
Sr. Member

Activity: 436

View Profile
August 18, 2017, 09:01:42 PM

3 gun tatil yapalım dedik kacırdıgımız fırsata bak.alın iste decentralised borsada decentralised borsa.. tam inceleyemedim ama waves platformu işte boyle olmalı. bundan sonra çin menşeili icoları daha farklı takip etmeye baslıyacagım. adamlardaki komundenmidir yoksa bizdeki gba daki  arkadaslar arası ''hadi şunada yatırım yapalım'' kafasıylamı bilmiyorum ama hic bir reklam vs yapmadan bu kadar para topluyorlar  ve  işi layıgıyla kotarıyorlar şimdilik.

hirozaki faraday
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 09:56:21 PM

3 gun tatil yapalım dedik kacırdıgımız fırsata bak.alın iste decentralised borsada decentralised borsa.. tam inceleyemedim ama waves platformu işte boyle olmalı. bundan sonra çin menşeili icoları daha farklı takip etmeye baslıyacagım. adamlardaki komundenmidir yoksa bizdeki gba daki  arkadaslar arası ''hadi şunada yatırım yapalım'' kafasıylamı bilmiyorum ama hic bir reklam vs yapmadan bu kadar para topluyorlar  ve  işi layıgıyla kotarıyorlar şimdilik.

Komünle alakası yok adamlar işlerini gerçekten layığıyla yapıyorlar. Yakında 1 milyar marketcap yaparlar çok güzel bir zamanda meydana çıktı adamlar o kadar çok güveniyorum ki BNN'ye 2,5x yapmama rağmen tutuyorum coini.

myfranco
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 11:08:43 PM

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim, kusura bakmayın. Şimdi koinim'den buraya BTC Deposit yaptım diyelim. Onu nasıl BNB'ye çevireceğim? Orasını anlayamadım.
slmn
Full Member

Activity: 224

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
August 18, 2017, 11:16:29 PM

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim, kusura bakmayın. Şimdi koinim'den buraya BTC Deposit yaptım diyelim. Onu nasıl BNB'ye çevireceğim? Orasını anlayamadım.

Sol üstte exchange kısmı var oraya tıklayın orada bnb/btc kısmını seçin zaten exchange tıklayınca bu kısmı karşına çıkarır. Buy Bnb kısmında price yazan yere coini kaç btcden almak istiyorsanız yazın örneğin ben bunu size yazarken son satış  0.00055980 rakamından oldu. Amount kısmına kaç tane bnb almak istediğinizi yazıyorsunuz zaten orada elinizdeki btc miktarına göre maximum ne kadar bnb alabileceğinizi size söylüyor.

myfranco
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 11:20:34 PM

Sol üstte exchange kısmı var oraya tıklayın orada bnb/btc kısmını seçin zaten exchange tıklayınca bu kısmı karşına çıkarır. Buy Bnb kısmında price yazan yere coini kaç btcden almak istiyorsanız yazın örneğin ben bunu size yazarken son satış  0.00055980 rakamından oldu. Amount kısmına kaç tane bnb almak istediğinizi yazıyorsunuz zaten orada elinizdeki btc miktarına göre maximum ne kadar bnb alabileceğinizi size söylüyor.
BNB/BTC'ye klikleyince, her şey açığa kavuşmuş oldu. Cevabınız için teşekkür ederim.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 265

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
August 19, 2017, 06:48:17 AM

Offff, keşke post atmak paralı olsaydı. 5 sayfa entry var onları okursan anlarsın.

Spekülasyonla artan ve alanların elinde kalacak bir altcoin.

Ben bu lafları çok duydum scam bir coin değil BNN. Adamlar Borsayı BNN'ye endekslemiş durumdalar borsanın günlük işlem hacmi arttıkça borsa rağbet gördükçe BNN fiyatı artacak, her yeni coin eklendikçe siteye BNN üzerinden ödeme yapılacak. Böyle birşey söylerken sebebinide söyleyin bizde satıp çıkalım, gelip şuraya post kasmak için post atmayın.

Adamlar Waves gibi çalışmıyorlar. Çatır çatır çalışıyorlar buda tercih edilmelerine sebep oluyor bu kadar basit. 4 yeni coin daha(OAX, DNT, MCO, ICN) 21-22-23 Ağustosta ekleyecekler. Ekliyoruz, ekledik, ekliycez, güncelleme hakkında bilgi veremeyiz gibi lafları yok. Adamların her günü dolu dolu geçiyor iş ahlakı üst düzeyde mobil için bir borsa tasarlamışlar akla ziyan. Kullanışlı, hızlı, hacim yüksek. Siz Waves'i bekleyin daha sırada WCXT var o çıktığında wavesi görürsünüz. Ben zaten polodan kaçma kaçtım, bittrextende şimdi ileriye dönük çıkıcam. Binance çok kullanışlı ve güzel hatalar gideriliyor müşteri memnuniyeti ön planda. BNN fiyatı hala daha ucuz çok emin adımlarla geliyor herhangi bir balon oluşumu görmüyorum ben görsem zaten çıkarım.

Sen TezOS'a $400 olacak 365 Milyar Dolar market cap'e ulaşacak diyen hayal aleminde yaşayan arkadaş değil misin? bu piyasada çok para kaybedeceksin çook, aklın başına sonra gelecek. Spekülasyonla çalışıyorsun birde insanları suçluyorsun.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
mtmitat
Full Member

Activity: 238

View Profile
August 19, 2017, 07:25:35 AM

Dostum bu binance gelip geçici waves kalıcı bunuda unutma 2-3 yıl değil 3-4 aya bu coinin adı bile hatırlanmaz ama waves kalıcı, zaten waves a girip kısa zamanda zengin olma hayalini kuran biri zararına satış yapar ama uzun dönemde her türlü kendini katlar waves.

mdikmetas
Full Member

Activity: 196

View Profile
August 19, 2017, 07:37:21 AM

tartışmayı bırakında bnb gibi ganimetten birşey koparıyormusunuz ona bakın komisyon yok birşey yok

ikm
Sr. Member

Activity: 420

CLOUT media.decentralised

View Profile
August 19, 2017, 08:03:57 AM

tartışmayı bırakında bnb gibi ganimetten birşey koparıyormusunuz ona bakın komisyon yok birşey yok

güzel yorum  alım satımda fee yokken ne kadar kar ettin o senin avantajın. ölü coin de olsa kar yapıyorsan haklı sensin.

██                 ██                 ██
      ████               ████               ████
     ██████             ██████             ██████
    ████████           ████████           ████████
   ██████████         ██████████         ██████████
  ████████████       ████████████       ████████████
 ██████████████     ██████████████     ██████████████
████████████████   ████████████████   ████████████████
 ██████████████  █  ██████████████  █  ██████████████
  ████████████  ███  ████████████  ███  ████████████
   ██████████  █████  ██████████  █████  ██████████
    ████████  ███████  ████████  ███████  ████████
     ██████  █████████  ██████  █████████  ██████
      ████  ███████████  ████  ███████████  ████
       ██  █████████████  ██  █████████████  ██

▄███████████████  ████                 ▄████████████▄     ████          ████  ████████████████████
█████████████████  ████                ████████████████    ████          ████  ████████████████████
████               ████               ████▀        ▀████   ████          ████          ████
████               ████              ████            ████  ████          ████          ████
████               ████              ████            ████  ████          ████          ████
████               ████              ████            ████  █████         ████          ████
████               ████               ████▄        ▄████    █████▄▄      ████          ████
█████████████████  █████████████████   ████████████████      ████████████████          ████
 ▀███████████████   ▀███████████████    ▀████████████▀        ▀▀█████████████          ████

█  █████  █
██  ███  ██
███  █  ███
████   ████
███  █  ███
██  ███  ██
█  █████  █
  ███████
█  █████  █
██  ███  ██
███  █  ███
████   ████
███  █  ███
██  ███  ██
█  █████  █

█  █████  █
██  ███  ██
███  █  ███
████   ████
███  █  ███
██  ███  ██
█  █████  █
  ███████
█  █████  █
██  ███  ██
███  █  ███
████   ████
███  █  ███
██  ███  ██
█  █████  █
mdikmetas
Full Member

Activity: 196

View Profile
August 19, 2017, 08:24:53 AM

ölü coin dediğiniz yerde millet bilmem kaç x yaptı siz sadece tartısın. bırakın tartışmayıda hocam kazancınıza bakın

HartmaniA
Hero Member

Activity: 597

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
August 19, 2017, 09:18:45 AM

ölü coin dediğiniz yerde millet bilmem kaç x yaptı siz sadece tartısın. bırakın tartışmayıda hocam kazancınıza bakın

Bizler konuşurken birileri parayı çok iyi cukkaladı. Ölü mölü demeyeceksin dalacaksın demek ki ölü coin denilen coinlere

John Lemon
Full Member

Activity: 165

IDEX - LIVE Real-time DEX

View Profile
August 19, 2017, 01:21:25 PM

Bizler konuşurken birileri parayı çok iyi cukkaladı. Ölü mölü demeyeceksin dalacaksın demek ki ölü coin denilen coinlere
doğru zamanda almak önemli ama, tutup da dogecoin'i 100 satoshi'den almak mantıksız.
20-30 satoshi arası almalıktır her zaman dogecoin.

hirozaki faraday
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 02:50:33 PM

Ben BNN'den çıkıp, 41500 den tüm paramla GameCredits'e girdim zaten bu arada yeteri kadar kazandım BNN'den ama şu var BNN kısa sürede daha iyi yerlere gelecek, öyle tesbih çekerek çöp coin demek boş langırtıdan başka birşey değil ama dibe vurabilir mi evet vurabilir çok iyi dediğimiz kaç proje tarih oldu geldi ripple gibi çer çöp 3. sıraya oturdu marketcapta.

Dogan86
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 07:20:29 PM

Haber verdiğin için teşekkürler.

Konuyu görünce girdim Binanceye 31 de girdim 58 de çıktım dün.

Fee olmadığı için arada al satlar yaptım.

2x oldu  Smiley

Risk alıp ve en baştan 1 btc yatıran olduysa 3x bile görmüştür Shocked

,1 btc ile girmiştim.

▰       IDEX       ▰       Ethereum’s First High-Performance Decentralized Exchange
▨ ▬▬▬▬▬   State Channel Speed with On-Chain Settlement   ▬▬▬▬▬ ▨
JOIN THE TOKEN SALE   ▨   START TRADING INSTANTLY   ▨   BOUNTY   ▨   TELEGRAM
mlhblgn
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
August 19, 2017, 07:52:20 PM

Ne diyorsunuz artis devam eder m alim yapalim mi
Lydian
Hero Member

Activity: 490

View Profile
August 19, 2017, 10:29:06 PM

benim 13 agustosta 0.00015 civari aldiklarim hala duruyor, su an 0.00052
dursun, sanki 0.001i zorlayip gececek gibi bir his var icimde... takmayin beni siz... kocaman YTD!

▄███████████▄
     ▄▄████████████▄▄        █████████████████    █████████████████▄        █████████████████    ▄██▀         ▀██▄
   ▄██▀▀          ▀▀██▄                           ██              ▀▀██                           ▄▄▄           ▄▄▄
  ██▀                ▀██▄                         ██                 ██                           ▀██▄       ▄██▀
 ██                    ██                         ██                  ██                            ▀██▄   ▄██▀
██▀                                               ██                   ██                             ▀██▄██▀
██                           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ██                   ██   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▀█▀
██                           ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ██                   ██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀             ▄
██▄                    ██                         ██                   ██                              ▄███▄
 ██                    ██                         ██                  ██                             ▄██▀ ▀██▄
  ██▄                ▄██▀                         ██                 ██                            ▄██▀     ▀██▄
   ▀██▄▄          ▄▄██▀                           ██              ▄▄██                           ▄██▀         ▀██▄
     ▀▀████████████▀▀        █████████████████    █████████████████▀        █████████████████  ▄██▀             ▀██▄

▄██████████████▄
   ▄████████████████▄
  ▄██████████████████▄
 ▄████████████████████▄
▄██
████████████████████▄
 ▀████████████████████▀
  ▀██████████████████▀
    ▀██████████████▀
      ████████████
       ▀████████▀
        ▀██████▀
          ▀██▀

The 1st Ever Certified Blockchain
Based Diamond Exchange ❱ ❱ ❱ ❱

█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  █
  █

█
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ 
hirozaki faraday
Full Member

View Profile
August 19, 2017, 10:39:50 PM

dursun, sanki 0.001i zorlayip gececek gibi bir his var icimde... takmayin beni siz... kocaman YTD!

Ben sattım GameCredits aldım ama benim de içimde o his var. 0.00090'lara gelecek gibi.

*ytd

USScrypto
Sr. Member

Activity: 448

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
August 19, 2017, 10:40:35 PM

Ben de 0.00030'dan girmiştim 2x yapmaya az kaldı. Hedefim 5x oraya ulaşınca satabilirim. Ufak miktarlarla hsr ve hcc'ye de girmiştim, hsr nötr hcc ekside şu an ama miktarlar ufak olduğu için önemli değil bnb o açığı fazlasıyla kapatıyor.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.