Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:00:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Arap kafilesi binecek denilerek genç kızı dövüp indirdiler.  (Read 1446 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 19, 2017, 05:38:20 PM

Bence atlet konusu daha önemli, onu tartışmaya devam edelim.

Arapların bizi nasıl sattığını çabuk unutup arap özentisi oldular iyice, tarih tekkerrürden ibarettir unutmayın !

arkadaş çok doğru söylemiş bravo araplar kadar pis bir milet yoktur ki zaten türkün türkten başka dostu yoktur .
bunlar için dinci ağzında bir laf vardı kavmi necip diye. üstün ırk gibi görüyorlar türkiyedeki malum kesim bunları. sanki orta dünyadaki elfler gibi görüyorlar.

Smiley Wink Grin yau nelerle uğraşıyoruz. arap kafilesi olmasa da finlandiyalı olsa "pis finliler" mi diyecektik taksiden kovan türk! paraya meyleden türk! istenmediği halde taksiden inmeyen türk! olaya müdahale etmeyen türk! ama araplar pis!!! kavimle pis olmanın ne alakası var? ya adam banyosunu yaptıysa  Cheesy Cheesy incelik nezaket diyrsanız o insandan insana değişir kavimden kavime değil...

atlet konusunu tartışalım diyen arkadaş çok klas bir cevap vermiş tebrik ediyorum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714028449
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714028449
Reply with quote  #2

1714028449
Report to moderator
1714028449
Hero Member
*

Ignore
1714028449
Reply with quote  #2

1714028449
Report to moderator
1714028449
Hero Member
*

Ignore
1714028449
Reply with quote  #2

1714028449
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714028449
Hero Member
*

Ignore
1714028449
Reply with quote  #2

1714028449
Report to moderator
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 19, 2017, 07:00:44 PM

Smiley Wink Grin yau nelerle uğraşıyoruz. arap kafilesi olmasa da finlandiyalı olsa "pis finliler" mi diyecektik taksiden kovan türk! paraya meyleden türk! istenmediği halde taksiden inmeyen türk! olaya müdahale etmeyen türk! ama araplar pis!!! kavimle pis olmanın ne alakası var? ya adam banyosunu yaptıysa  Cheesy Cheesy incelik nezaket diyrsanız o insandan insana değişir kavimden kavime değil...

atlet konusunu tartışalım diyen arkadaş çok klas bir cevap vermiş tebrik ediyorum

afedersin hocam ama pembe götlü hep bu fikirler yüzünden araplara peşkeş çektiler ülkeyi, sen bir bak bakayım bu ülkede öğrenciler gençler ne halde. bunlara kaç para burslar yatıyor... adamlar cinsel gücü arttırsın diye bebek mamalarını bile yiyen tipler. kusura bakma da sen yakında başlarsın cinsellik en tabii ihtiyaç, evliliklerde kadın da türk erkekde türk. o zaman onlar da katılsın aramıza... onların da ihtiyacı var tabii ki ülkemizdeki kızlara anamıza bacımıza sarkabilirler.  taciz tecavüz etmedikleri sürece sorun yok, yasalarda bu var diyen tiplerden olma... atatürkün yüzdüğü florya sahilinle şu andaki florya sahilne bir bak bakayım 80 senedir belli bir seviyedeki florya sahiline. erkekleri bile sikecek konuma siz getirdiniz bunları...
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 19, 2017, 07:17:08 PM
Last edit: October 19, 2017, 08:11:20 PM by wolwoo

afedersin hocam ama pembe götlü hep bu fikirler yüzünden araplara peşkeş çektiler ülkeyi, sen bir bak bakayım bu ülkede öğrenciler gençler ne halde. bunlara kaç para burslar yatıyor... adamlar cinsel gücü arttırsın diye bebek mamalarını bile yiyen tipler. kusura bakma da sen yakında başlarsın cinsellik en tabii ihtiyaç, evliliklerde kadın da türk erkekde türk. o zaman onlar da katılsın aramıza... onların da ihtiyacı var tabii ki ülkemizdeki kızlara anamıza bacımıza sarkabilirler.  taciz tecavüz etmedikleri sürece sorun yok, yasalarda bu var diyen tiplerden olma... atatürkün yüzdüğü florya sahilinle şu andaki florya sahilne bir bak bakayım 80 senedir belli bir seviyedeki florya sahiline. erkekleri bile sikecek konuma siz getirdiniz bunları...

birilerine fena kızdığın belli, belki de kendimi tam ifade edemedim.
benim hiçbir ırkla, milletle toptan sorunum olmaz, bırakın bu önyargıları! geçenlerde suriyeli hamile kadına tecavüz edip bebeğiyle katledenin milliyetine mi bakıldı? İtalya'dan bisikletiyle gelip tecavüz uğrayıp yakılan bayanın ne suçu vardı? ya da minibüste  kaçırılıp yakılan özgecan! bu suçların hepsi aynı! abd'de siyahlara yapılan ayrımcılık neyse bu da farksız! arap-ermeni hatta kürtleri bile dışlayan bir toplum olmak size göre uygun olabilir ama bana göre değil. bu sadece ırkla da ilgili değil, insanları sınıflandırma-kategorize etmeyle alakalı, buna gerek yok! her insan değerlidir. Lone Survivor isimli matt damon filmi var mesela onu bir izle, taliban saldırıyor abd askerine ama adamı afganlar kurtarıyor önyargılar değişiyor. (gerçek hayattan esinlenilmiş) araplara ya da herhangi başka bir millete hakaret etmek bana göre değil üzgünüm! herhangi bir ırkı seçilmiş, kutsanmış olarak da görmüyorum aynı şekilde...insanları yaptıkları söyledikleri düşündükleri değerli kılar

EDİT: tükrükle dna testi yapılıyor, hiç kimse %100 türk arap ermeni vs çıkmıyor bi dene istersen
EDİT2: türküm bununla övünürüm (abartmadan) ama iş üstünlüğe gelince orada farklı etmenler rol oynar. bilime kültüre sanata vs bi katkım olmuş mu? yok! o halde başka bir milletten biri eğer insanlığa faydalı olmuşsa o kişi benden üstündür ve saygı duyarım.
EDİT3: bu ülkede özellikle güneydoğuda milyonlarca arap asıllı türk vatandaşı yaşar asırlardır, mardin'de vs. onlara da hakaret edilmiş olunuyor. Ayrıca dindar biriyseniz Peygamberimiz de araptı. O dahi "üstünlük takva iledir" derken bana fanatiklik yapmak düşmez.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
koin_34
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 01:21:25 AM

afedersin hocam ama pembe götlü hep bu fikirler yüzünden araplara peşkeş çektiler ülkeyi, sen bir bak bakayım bu ülkede öğrenciler gençler ne halde. bunlara kaç para burslar yatıyor... adamlar cinsel gücü arttırsın diye bebek mamalarını bile yiyen tipler. kusura bakma da sen yakında başlarsın cinsellik en tabii ihtiyaç, evliliklerde kadın da türk erkekde türk. o zaman onlar da katılsın aramıza... onların da ihtiyacı var tabii ki ülkemizdeki kızlara anamıza bacımıza sarkabilirler.  taciz tecavüz etmedikleri sürece sorun yok, yasalarda bu var diyen tiplerden olma... atatürkün yüzdüğü florya sahilinle şu andaki florya sahilne bir bak bakayım 80 senedir belli bir seviyedeki florya sahiline. erkekleri bile sikecek konuma siz getirdiniz bunları...

birilerine fena kızdığın belli, belki de kendimi tam ifade edemedim.
benim hiçbir ırkla, milletle toptan sorunum olmaz, bırakın bu önyargıları! geçenlerde suriyeli hamile kadına tecavüz edip bebeğiyle katledenin milliyetine mi bakıldı? İtalya'dan bisikletiyle gelip tecavüz uğrayıp yakılan bayanın ne suçu vardı? ya da minibüste  kaçırılıp yakılan özgecan! bu suçların hepsi aynı! abd'de siyahlara yapılan ayrımcılık neyse bu da farksız! arap-ermeni hatta kürtleri bile dışlayan bir toplum olmak size göre uygun olabilir ama bana göre değil. bu sadece ırkla da ilgili değil, insanları sınıflandırma-kategorize etmeyle alakalı, buna gerek yok! her insan değerlidir. Lone Survivor isimli matt damon filmi var mesela onu bir izle, taliban saldırıyor abd askerine ama adamı afganlar kurtarıyor önyargılar değişiyor. (gerçek hayattan esinlenilmiş) araplara ya da herhangi başka bir millete hakaret etmek bana göre değil üzgünüm! herhangi bir ırkı seçilmiş, kutsanmış olarak da görmüyorum aynı şekilde...insanları yaptıkları söyledikleri düşündükleri değerli kılar

EDİT: tükrükle dna testi yapılıyor, hiç kimse %100 türk arap ermeni vs çıkmıyor bi dene istersen
EDİT2: türküm bununla övünürüm (abartmadan) ama iş üstünlüğe gelince orada farklı etmenler rol oynar. bilime kültüre sanata vs bi katkım olmuş mu? yok! o halde başka bir milletten biri eğer insanlığa faydalı olmuşsa o kişi benden üstündür ve saygı duyarım.
EDİT3: bu ülkede özellikle güneydoğuda milyonlarca arap asıllı türk vatandaşı yaşar asırlardır, mardin'de vs. onlara da hakaret edilmiş olunuyor. Ayrıca dindar biriyseniz Peygamberimiz de araptı. O dahi "üstünlük takva iledir" derken bana fanatiklik yapmak düşmez.

hocam böyle romantik şeyleri biz de çok seviyoruz, her insan seviyorda. her ortamda popülerlik toplamak için bir tane çok kültürlü arkadaş geliyor hemen boş yapıyor. her ortamda ama ırkın ırktan üstünlüğü yoktur goy goyu yapan bir berkecan oluyor.
ya bu anlattıkları herkes biliyor berkecan. ama bu ülkenin anasını malum parti sikmedi. biz onlarla gerçekten mücadele ederken, demokrasi goy goyu çeken berkecanlar sikti. bu yetmez ama evet diye bağıran cihangir solcuları sikti.  gerçekten bir şeyler başarmak isteyen ve mücadele eden insanları tam da bu goy goycu tayfa sikti.

Bu çakallar demokrasi demokrasi diye ağlarken onlara çanak tutan pembe götlüler sikti hocam bu ülkeyi. ( Demokratik olmayan, eline fırsat geçince çalan çırpan öldüren bir zümre, eline fırsat geçsin diye demokrasi demokrasi diye ağladı. insanlar mücadele ederken de siz de bu yalanlara kandınız. ıslak rüyalarınızla sabote ettiniz.)  Alın götünüze sokun şimdi demokrasiyi sandığı. sikerken sandık, millet oy diye bas bas bağırıyorlar. john locke mezarında ters döndü resmen, bu kadar yalanlara kanan mal adam yüzünden.

biz bilmiyor muyuz hepimiz çift sapiensiz, suriyeliler de insan, her milletten tecavüzcü olabilir, her milletten çıkabilir. Sad
 goy goyu çekmeyi. bok olur. bok çıkar. sen bir iç savaşı incele bakayım suriyedeki, suriyenin demografik yapısını tarihini incele bakayım. nerde ne kadar vahabi mal sürüsü varsa kaçtı buraya.

ulan daha çadır kentte 20 ay içinde 2 çocuk peydahlayan 8-10 çocuğu olan, aç köpekler gibi cinsel gücü artsın diye mama yiyen herifin tecavüzcü olma ihtimaliyle, kanadalı adamın bir mi ? Allah aşkına bir mi bir araştır kriminal raporları, istatistikleri. hala ötersiniz kanada da tecavüzcü var her yerde var diye. kanadalılarda da homosapiens bunlarda,

bak gelenlerin çoğunluğu kadın-çocuk diye istatistik verirler.

bu da pembe götlüler hemen inansın diye kadın- çocuğu bir tutarlar. aslında sana oran vereyim. gelen erkek sayısı, kadın sayısından fazla ? kadınlara ne mi oldu hocam ? La bunlar kim umursar kadını, kim taşır eder, mal sonuçta bunların kafasına göre. o kadınların bir çoğu açlıktan öldü, tecavüze uğradı, uğrayınca gene öldü. yollarda başkalarına satıldı. buraya gelen erkekler ve 1 kadından peydahladıkları 7-8 çocuk. istatistiğe vurunca çoğu- kadın çocuk çıkıyor. ama gerçek öyle değil. kaçanların çoğu erkek ve gözleri kesmedikleri kadınları orada bıraktılar.

azıcık kafanızı kaldırın hocam. Homo habilisi böyle ortama koysan o bile anlar, bu ülkede kyk köşelerinde okumaya çalışan 2 lira yemekhane parası olmazsa o gün aç yatan okumaya çalışan yüz binler var. bak yüz binler diyorum, 2 lira diyorum. adamın sosyal güvencesi yok anasından babasından okumaya çalışıyor.

senin bu 1300 lira maaş alan veletleri gör 1 kere üniversiteye uğruyorlar mı bir de, bu para o okumaya çalışan çocukların temizlikçi, çaycı, çiftçi, işçi dar gelirli annesinden babasından çıkıyor. hem de seve seve değil SİKE SİKE çıkıyor.

senin gibi tiplerde hala goy goy yapıyor. aman ırkıçılık yapmayalım hım hım yapıyor.  böyle iki film izleyen adam entelektüel takılıyor bu ülkede. bu milletin okumuşu hakkıyla okumuş olsa, yarı cahil olmasa. bu hale gelmezdi. film izleyeceğine aç bi lord akton, jan jak russo, oku.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 20, 2017, 01:47:30 AM
Last edit: October 20, 2017, 02:16:24 AM by wolwoo

hoca sen olayı anlamadın galiba! taksici indiriyor kızı, arap kafilesi indirmiyor, arap olmasıyla bir alakası yok kafilenin, norveçli de olsa indirirdi çünkü fazla para alacaktı, mesele para ama neyse sen istediğin gibi düşünmeye devam et. fransa'da türk kızını indirseler israilli kafile gelecek diye,israil'e mi kızarsın fransız taksiciye mi? geçenlerde bir türk yazmış tweeterda ispanyol taksici yanlış sokağa girince doğru yola çıkana kadar taksimetreyi kapatmış...

ben bilmiyor muyum bu ülkedeki dünyadaki adaletsizlikleri, senin yaptığın da adaletsizliği pekiştirmek ona kol kanat germek müdafaa etmek!  herkes için adalet istemeye pembe götlülük diyorsun ama kendine adalet istiyorsun ya da belli bir kesime...almanya'da fransa'da hollanda'da abd'de her yerde göçmen türk var onların da belirli hakları var, bi tanesine bişey olsa medya çullanıyor hemen, biz niye onlar gibi olamadık? hem kendi vatandaşımıza hem de hasbel kader ülkeye aldığımız insanlara iyi şartlar sağlamak hedef olmalı diyorum bunda yanlış olan ne? ha gücün yetmiyorsa da kamptan çıkarmayaydın, ben mi dedim çıkarın diye? özgür suriye ordusu falan hiç değinmedim bile, bu arada maşallah sen de baya okumuş yazmış üslup sahibisin!

koin_34
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 10:06:29 PM

hoca sen olayı anlamadın galiba! taksici indiriyor kızı, arap kafilesi indirmiyor, arap olmasıyla bir alakası yok kafilenin, norveçli de olsa indirirdi çünkü fazla para alacaktı, mesele para ama neyse sen istediğin gibi düşünmeye devam et. fransa'da türk kızını indirseler israilli kafile gelecek diye,israil'e mi kızarsın fransız taksiciye mi? geçenlerde bir türk yazmış tweeterda ispanyol taksici yanlış sokağa girince doğru yola çıkana kadar taksimetreyi kapatmış...

ben bilmiyor muyum bu ülkedeki dünyadaki adaletsizlikleri, senin yaptığın da adaletsizliği pekiştirmek ona kol kanat germek müdafaa etmek!  herkes için adalet istemeye pembe götlülük diyorsun ama kendine adalet istiyorsun ya da belli bir kesime...almanya'da fransa'da hollanda'da abd'de her yerde göçmen türk var onların da belirli hakları var, bi tanesine bişey olsa medya çullanıyor hemen, biz niye onlar gibi olamadık? hem kendi vatandaşımıza hem de hasbel kader ülkeye aldığımız insanlara iyi şartlar sağlamak hedef olmalı diyorum bunda yanlış olan ne? ha gücün yetmiyorsa da kamptan çıkarmayaydın, ben mi dedim çıkarın diye? özgür suriye ordusu falan hiç değinmedim bile, bu arada maşallah sen de baya okumuş yazmış üslup sahibisin!

Usta okumuş yazmış üslup sahibisin diye ironi yapıyorsun da işte bunlar hep cihangir solculuğu hastalığından oluyor. entelektüelliği şeklen görüyorsunuz goy goy yapıyorsunuz. Ortamda goethe den faust muhabbeti geçince hım hım  yapan ama hangisi neyi yazmış bilmeyen tayfa işte. Abd de göçmen statüsündeki Türk'le ortadoğuda millete tecavüz eden adamları aynı kefeye koyuyorsan sana  geçmiş olsun. Daha da hepsi insan hepimiz insanız goy goyu çekme. yoksa bu afrikadaki ormanlardan ayrılıp savanda yaşayan australopithecus a kadar gider bu goy goy. homo habilis insan değil mi amına koyayım? insan gibi de insan homohabilis. O da yaşasa demek onu da sokacaksınız kafımızın üstüne. Kafaya gel kafaya. Gelsin homo habilis eve halıya sıçsın, sosyal hayattaki kadınlara hallensin, var mı böyle bir kafa ya? Valla insanın asabı bozuluyor bu kafaları görünce.
git bağır taksim meydanında yetmez ama evet demokratik dinci kardeşlerimiz bizi askeri vesayetten kurtaracak diye. sana yol yordam gösterene de goy goy çek ama dinciler de insan diye.

kına yakın amına koyayım kına yakın
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 08:52:36 AM
Last edit: October 21, 2017, 03:22:44 PM by wolwoo

Usta okumuş yazmış üslup sahibisin diye ironi yapıyorsun da işte bunlar hep cihangir solculuğu hastalığından oluyor. entelektüelliği şeklen görüyorsunuz goy goy yapıyorsunuz. Ortamda goethe den faust muhabbeti geçince hım hım  yapan ama hangisi neyi yazmış bilmeyen tayfa işte. Abd de göçmen statüsündeki Türk'le ortadoğuda millete tecavüz eden adamları aynı kefeye koyuyorsan sana  geçmiş olsun. Daha da hepsi insan hepimiz insanız goy goyu çekme. yoksa bu afrikadaki ormanlardan ayrılıp savanda yaşayan australopithecus a kadar gider bu goy goy. homo habilis insan değil mi amına koyayım? insan gibi de insan homohabilis. O da yaşasa demek onu da sokacaksınız kafımızın üstüne. Kafaya gel kafaya. Gelsin homo habilis eve halıya sıçsın, sosyal hayattaki kadınlara hallensin, var mı böyle bir kafa ya? Valla insanın asabı bozuluyor bu kafaları görünce.
git bağır taksim meydanında yetmez ama evet demokratik dinci kardeşlerimiz bizi askeri vesayetten kurtaracak diye. sana yol yordam gösterene de goy goy çek ama dinciler de insan diye.

Ohooo siz arapları insan olarak görmüyorsunuz daha! Dünya sizin gibi düşünenlerle dolu. Abd'de sadece siyahlar da değil Latinler, Meksikalılar da 3. sınıf insan muamelesi görüyor. İngiltere'de irlandalılar, İspanya'da katalanlar, Hindistan'da alt kasttakiler, Çin'de uygurlar...
Bir empati yapın, Türkiye'de savaş çıksa Suriye'ye göç etsek, size "insan değil bunlar" dense! Biz daha bu sosyo ekonomik seviyeyle kendimizi üstün ırk falan görüyor isek Allah muhafaza (!) Amerika falan ayarında olsak dünya zıçtı demek. Çinlileri, rusları, Avrupa Amerika Arap kimse kalmaz ortada.
Dünyanın her yeri fokur fokur kaynıyor. Çocukken bakkaldan kızkovalayan, torpil, çat pat, füze 🚀 falan alıp boş arsaya gider eğlenirdik. Kuzey Kore'de bu seviyede biri canı sıkıldıkça füze atıyor. Dünya nüfusunun çok olduğu dolayısıyla büyük kısmının imha edilmesi gerektiğini savunan çok kişi, ideoloji, tarikat tarzı yapılar var. Yalnız bu devreye girerse ne sen ben kalır ne ülke...
Hitler ekonomik olarak kriz içindeki halkını bunun sorumlusu yahudiler diyerek kandırdı, sonra onları tecrit edip insan olmadıklarını söyledi sonrası ausschwitz'de fırınlar, sabun yapılan insanlar... Siz ikinci aşamadasınız, bunun bir tık üstü katliama gider. Söyledikleriniz normal bir ülkede halkı kin ve nefrete düşmanlığa sevketmek, insanlığa karşı suç, insan hakları evrensel bildirgesi... gibi bir sürü suç kapsamına girer. Geçenlerde ünlü amerikan ekonomist siyahlara bunun 10'da biri bile etmeyecek sözler sarfetti diye medyada yasaklı listesine alındı. Ha belki popülist olmak niyetiyle eleştiri aldı ama gereken tepki verildi.
Ruanda'da hutularla tutsiler bir gecede kanlı bıçaklı hale geldi, yüzbinler katledildi, komşu komşuyu kesti, yapmayın insanları bu kıvama getirmeyin.
Ayrıca herkes 1-2 çocuk yapmak zorunda mı, Çin mi burası isteyen istediği kadar çocuk yapar. Batıda çocuk için para veriliyor burda yapanın ağzına sıçılıyor. 10 çocuğu olana hakaret etmeden önce bi eski jenerasyonlara bakın hemen herkesin amcası teyzesi dayısı vs var onlar da mı insan değil?
Ben de öyle sevgi pıtırcığı falan değilim ama herşeyin de bir haddi hesabı olmalı! 400 milyon nüfuslu araplara insan değil diyen yarın kafası bozulur geri kalanı da sıçan kategorisinde değerlendirir. hoş, isteyen istediğini düşünsün sonuçta hakikat değişmez.

Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 06:21:07 PM

kraldan çok kralcı oldu millet. paraya tapan şerefsizler. polisler de arkadaş her olayı tatlıya bağlamaya çalışıyor. insan bi destek olur. biz napcaz alo 999 savcı hattını mı arıyacağız.. o kızın ve ailesinin ödediği vergiyle maaş alan polis bakın ne güzel kaytarıyor
koin_34
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 12:48:17 PM

Ohooo siz arapları insan olarak görmüyorsunuz daha! Dünya sizin gibi düşünenlerle dolu. Abd'de sadece siyahlar da değil Latinler, Meksikalılar da 3. sınıf insan muamelesi görüyor. İngiltere'de irlandalılar, İspanya'da katalanlar, Hindistan'da alt kasttakiler, Çin'de uygurlar...
Bir empati yapın, Türkiye'de savaş çıksa Suriye'ye göç etsek, size "insan değil bunlar" dense! Biz daha bu sosyo ekonomik seviyeyle kendimizi üstün ırk falan görüyor isek Allah muhafaza (!) Amerika falan ayarında olsak dünya zıçtı demek. Çinlileri, rusları, Avrupa Amerika Arap kimse kalmaz ortada.
Dünyanın her yeri fokur fokur kaynıyor. Çocukken bakkaldan kızkovalayan, torpil, çat pat, füze 🚀 falan alıp boş arsaya gider eğlenirdik. Kuzey Kore'de bu seviyede biri canı sıkıldıkça füze atıyor. Dünya nüfusunun çok olduğu dolayısıyla büyük kısmının imha edilmesi gerektiğini savunan çok kişi, ideoloji, tarikat tarzı yapılar var. Yalnız bu devreye girerse ne sen ben kalır ne ülke...
Hitler ekonomik olarak kriz içindeki halkını bunun sorumlusu yahudiler diyerek kandırdı, sonra onları tecrit edip insan olmadıklarını söyledi sonrası ausschwitz'de fırınlar, sabun yapılan insanlar... Siz ikinci aşamadasınız, bunun bir tık üstü katliama gider. Söyledikleriniz normal bir ülkede halkı kin ve nefrete düşmanlığa sevketmek, insanlığa karşı suç, insan hakları evrensel bildirgesi... gibi bir sürü suç kapsamına girer. Geçenlerde ünlü amerikan ekonomist siyahlara bunun 10'da biri bile etmeyecek sözler sarfetti diye medyada yasaklı listesine alındı. Ha belki popülist olmak niyetiyle eleştiri aldı ama gereken tepki verildi.
Ruanda'da hutularla tutsiler bir gecede kanlı bıçaklı hale geldi, yüzbinler katledildi, komşu komşuyu kesti, yapmayın insanları bu kıvama getirmeyin.
Ayrıca herkes 1-2 çocuk yapmak zorunda mı, Çin mi burası isteyen istediği kadar çocuk yapar. Batıda çocuk için para veriliyor burda yapanın ağzına sıçılıyor. 10 çocuğu olana hakaret etmeden önce bi eski jenerasyonlara bakın hemen herkesin amcası teyzesi dayısı vs var onlar da mı insan değil?
Ben de öyle sevgi pıtırcığı falan değilim ama herşeyin de bir haddi hesabı olmalı! 400 milyon nüfuslu araplara insan değil diyen yarın kafası bozulur geri kalanı da sıçan kategorisinde değerlendirir. hoş, isteyen istediğini düşünsün sonuçta hakikat değişmez.

artık nerenle okuduysan hocam senin kafa yanmış cihangirde takıla takıla. homo habilis de insan diye gidip her insana götünü siktirmekten zevk alacaksın diye bir kaide yok. hümanizm i çok yanlış anlamışsın sen. ben kaçmam kardeşim burada korunması gereken insanlar var, kimsesizlerin kimi olacak insanlarız biz.  sen tabi kaçarsın, suriyeliler milletin ırzına geçerken kıyakçılık yapandan başka ne beklenir ki. baştan herkese bunu söyle de millet bilsin.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 02:56:55 PM

artık nerenle okuduysan hocam senin kafa yanmış cihangirde takıla takıla. homo habilis de insan diye gidip her insana götünü siktirmekten zevk alacaksın diye bir kaide yok. hümanizm i çok yanlış anlamışsın sen. ben kaçmam kardeşim burada korunması gereken insanlar var, kimsesizlerin kimi olacak insanlarız biz.  sen tabi kaçarsın, suriyeliler milletin ırzına geçerken kıyakçılık yapandan başka ne beklenir ki. baştan herkese bunu söyle de millet bilsin.
Lan bi yürü git daha küfretmeden kendini ifade edemeyeni muhatap alanda suç zaten. Boktan fikirlerin ve lağım ağzınla sana elveda İgnore

DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 05:34:07 PM

Türkiye ile ilgili içimde olan en ufak umutların bile sönmesine yeterli olacak bir durum Sad 2017'deyiz yahu böyle bir olayın yaşanılmasına gerçekten hayretler içerisinde bakıyoruz . O kadar yobaz insan var ki gerçekten hepsinden teker teker nefret edip , iğrenerek bakıyorum .
O esnada o kadının çaresizliğini düşünemiyorum . Kendisi şuanda ne yapıyordur acaba ? Ben olsam kesinlikle  ülkeyi dahi terk eder , huzur içinde yaşayabileceğim bir yere taşınırdım sanırım .
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 07, 2017, 10:12:54 PM

Hiç şaşırmamak lazım. Para adamlarda. Daha çok para vereceği için Arap kafilesini tercih edecek tabi o yavşak şoför! (Umarım kendi ailesinin başına da böyle birsey gelir de anlar mağduriyetin nasıl fena olduğunu adi insan) 

Beyoğlu istiklal caddesindeki vitrinlerde Arapça harfler Türkçe harflerden daha büyük yazılıyor artık. Hatta bazı mağazaların tabelaları bile direk Arapça! İçeri girdiğinizde dükkanda 5 kişi çalışıyorsa 3'ü Arap müşteriler için çalışıyor. Ellerinde torbalarla alışverişten dönen kimi görseniz Arap asıllı, sokak çalgıcıları hatta dilenciler bile onlardan. Bir acaip işler oluyor gözümüzün önünde ama çaresini de biz bilemiyoruz.. Sonumuzu hayır etsin Allah.

karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 07, 2017, 11:21:16 PM

maalesef yolun sonuna geldik arkadaşlar
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 08, 2017, 07:26:06 AM

Artık bu tarz olayları kanıksadık ne yazık ki. Kurnaz (!) esnafımız tabi ki daha fazla para kazanmak için çulsuz kızı araçtan döverek indirecek. Sonuçta para her türlü ahlaki değeri yok sayarak davranmamız için bir neden. Yazıklar olsun diyorum.. Sözün bittiği yerdeyiz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 08, 2017, 08:54:37 AM

Görüyorsunuz ülkenin ne hale geldiğini daha fazla kazanacağım diye insanın kazanılmış hakkını hiçe sayıyor sonrasında şiddete maruz kalıyor polis çağrılıyor adamlar 50 dakika sonra geliyor polisin nasıl bir ülke olduk nasıl bir adalet sistemimiz var ki insanlar bu adalet sisteminden korkmadan bu şekilde davranabiliyorlar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: