Bitcoin Forum
April 16, 2024, 06:02:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15311 times)
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 29, 2017, 09:06:45 PM

şu dönemki icolar arasında en begendigim 2 projeden biri UTRUST hardcap yapmasını beklemiyorum ama iyi bir yatırım alacaklardır.

It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 30, 2017, 12:47:31 PM

şu dönemki icolar arasında en begendigim 2 projeden biri UTRUST hardcap yapmasını beklemiyorum ama iyi bir yatırım alacaklardır.

bence monetha kadar ilgi görürse hardcap hiçte zor değil bi balinaya bakar iş. ben hardcap yapacağını düşünüyorum tabi bunu ico şartlarıda belirler tutup 2 ay ico yaparlarsa bişey toplayamazlar encemx 3 gün veya 1 hafta olmalı ico süresi.açıklama yarın mı yapılacaktı ico tarihiyle ilgili olarak ?
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 09:55:52 PM

Ekim ayının ilk haftası diye hatırlıyorum tam bir bilgi bulamadım ico ne zaman başlayacak tam olarak bilgi var mı?

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 01, 2017, 10:11:06 AM

Ekim ayının ilk haftası diye hatırlıyorum tam bir bilgi bulamadım ico ne zaman başlayacak tam olarak bilgi var mı?

ico tarihi henüz belli değil, ekim ayının ilk haftası yani önümüzdeki hafta ico tarihi ve bazı detaylar hakkında duyuru yayınlayacaklar
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 01, 2017, 10:12:35 AM

ICO tarihi henüz açıklanmış değil, sanırım bu hafta içerisinde açıklanır zaten 15 gün sürecek ICO bildiğim kadarıyla konu sahibi arkadaş eğer doğruysa bu bilgiyi doğrularsa sevinirim.

Ben UTrust'un hardcap yapmasını bekliyorum. Yukarıda da denildiği gibi birkaç balinanın dikkatini çekmesi yeter UTrust'un hardcap yapması için.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 10:28:58 AM

ICO tarihi henüz açıklanmış değil, sanırım bu hafta içerisinde açıklanır zaten 15 gün sürecek ICO bildiğim kadarıyla konu sahibi arkadaş eğer doğruysa bu bilgiyi doğrularsa sevinirim.

Ben UTrust'un hardcap yapmasını bekliyorum. Yukarıda da denildiği gibi birkaç balinanın dikkatini çekmesi yeter UTrust'un hardcap yapması için.

Hocam bir üst mesajda da yazmıştım mesajlarımız aynı ana denk geldi galiba Smiley bu hafta bi duyuru bekliyoruz, iconun 15 gün süreceği söyleniyor ama yayınlayacakları duyuruyla birlikte süreci uzatabilirler de kısaltabilirler de henüz net bir bilgi vermiyorlar. Önümüzdeki hafta hepsi belli olacak ayrıca sağlam bi partner beklentisi de oluştu, güçlü bir ortak projeye dahil olursa hardcapa ulaşma ihtimali daha da artacak inşallah beklentileri karşılayabilirler
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 02, 2017, 01:29:22 PM

Bence icoyu ertelemelerindeki en büyük neden monethadır. İnsanlar çok yoğun bi ilgi gösterdi monethaya kendilerine de aynı yoğun ilgi gelmezse itibarları sarsılabilirdi ve ertelediler. Bekleyip görelim utrust nasıl olacak

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 02, 2017, 08:30:31 PM

Bence icoyu ertelemelerindeki en büyük neden monethadır. İnsanlar çok yoğun bi ilgi gösterdi monethaya kendilerine de aynı yoğun ilgi gelmezse itibarları sarsılabilirdi ve ertelediler. Bekleyip görelim utrust nasıl olacak

Ama hep ertelemeleri de itibarlarını sarsıyor bence . Pre Ico ile Ico arasında bu kadar uzun süre olmaması lazım .

Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 03:48:31 PM

İtibarları pek sarsırlmış gibi gözükmüyor forumda, herkes bu sene içerisinde ICO fiyatının 3x yapacağını söylüyor birçok kişide katılıyor tabii ki bundan emin olamayız belki de ICO ekibinin tuttuğu paralı adamlarda olabilri ancak ben ICO performansının Monetha'dan daha iyi olacağını düşünüyorum.

İyi bir borsaya da giriş yaparsa tadından yenmez en azından Binance ve HitBTC gibi bir borsayı kastediyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 03, 2017, 04:33:30 PM

İtibarları pek sarsırlmış gibi gözükmüyor forumda, herkes bu sene içerisinde ICO fiyatının 3x yapacağını söylüyor birçok kişide katılıyor tabii ki bundan emin olamayız belki de ICO ekibinin tuttuğu paralı adamlarda olabilri ancak ben ICO performansının Monetha'dan daha iyi olacağını düşünüyorum.

İyi bir borsaya da giriş yaparsa tadından yenmez en azından Binance ve HitBTC gibi bir borsayı kastediyorum.
Ben artık icolar hakkında bişeyler söylemeye çekinir oldum. Monetha 16 dakikada hardcap yaptı ico fiyatının altında primalbase 1 günde hardcap yaptı ico fiyatının 4te 1 nerdeyse. Ben monethadan daha iyi bi ico geçireceğini sanmıyorum kademeli ico fikirleri vardı allahtan ondan vazgeçmişler, bana göre rezaletti. Neblio icosu 2 hafta sürdü mesela 500 btc gibi komik bi rakam topladılar. Ki ilk gün %20 bonusla sadece 70 btc toplamışlardı. Sadece cryptopiada var ve 12 katla giriş yaptı. Artık bu işler hiç belli olmamaya başladı. Utrust için 3 kat yapacağını sanmıyorum bu yüzden sene içinde. Tabiki bu benim şahsi düşüncem  Smiley

hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
October 03, 2017, 07:32:49 PM

halen açıklanmadı mı ico tarihi?? bi minerva bide bu projeyi bekliyorum ico için ikisininde ico tarihi belli değil daha.bekleyelim bakalım yakında belli olur heralde

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 04, 2017, 06:26:24 PM

bounty için alımlar kapanmış ama hala girmeye çalışan arkadaşlar var.1 ekimden sonra giren varsa boşuna beklemesin bence imzada
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 07:21:35 PM

ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:28:02 PM

Hocam ICO tarihi ile ilgili hala resmi bir açıklama yok mu acaba? Ana konuya baktım ancak bir şey göremedim sizin bir bilginiz var diye düşünüyorum.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 07:36:43 PM

Hocam ICO tarihi ile ilgili hala resmi bir açıklama yok mu acaba? Ana konuya baktım ancak bir şey göremedim sizin bir bilginiz var diye düşünüyorum.

En son baktığımda yöneticilerden birinin ülke dışında olduğunu 3 ekimde geleceğini ondan sonra duyuru yapacaklarını söylemişlerdi. Şimdi siz yazınca tekrar kanallarını kontrol ettim, cuma gününe kadar ico tarihini ilan etmiş olacaklarmış
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
October 05, 2017, 05:46:26 AM

Bu kadar ilgi görmesi beklenen bir ICO nun tarihinin belli olmaması bence yatırım miktarını düşürecek. Özelikle günümüzde ki ICO ların performans düşüklüğü ICO ları daha da zor duruma düşürüyor.
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 05, 2017, 06:34:27 AM

En son baktığımda yöneticilerden birinin ülke dışında olduğunu 3 ekimde geleceğini ondan sonra duyuru yapacaklarını söylemişlerdi. Şimdi siz yazınca tekrar kanallarını kontrol ettim, cuma gününe kadar ico tarihini ilan etmiş olacaklarmış

Cuma gününe kadar ICO tarihi açıklanacaksa ne ala hocam, umarım bir kez daha ertelemezler. Bounty kampanyalarına bile alımları kapattılar umarım sağlam bir ICO geçirirler

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
October 05, 2017, 06:44:51 AM

Bu kadar ciddi bi projede icoyu devamlı ertelemeleri hiç hoş değil. Özellikle pre-ico ya katılanların bir hayli canı sıkıllmış durumda. En kötü senaryoda eylül sonu gibi tokenlerimizi cüzdanımıza çekip borsalara eklenme haberleri duyacağımızı ümit ederken hala ico ne zaman olacak diye soruyorız.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 05, 2017, 06:58:33 AM

ICO için yatırımcıları umarım tavlamışlardır yani sadece buradan yapılan reklam ile yatırımcı bekliyorlarsa biraz sıkıntılı olabilir. Zaten Pre-ICO da alım yaparlar ağaç oldu daha ne kadar bekleyecekler, sabırları da kalmadı.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 05, 2017, 12:20:34 PM

bu antlaşmanın detayları var mı? facebook linki çalışmıyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: