Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:36:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Ethereum Hard Fork Açıkladı  (Read 2614 times)
KoinBulteni (OP)
Newbie
*

Activity: 157
Merit: 0

View Profile WWW
August 19, 2017, 05:33:07 PM

Bitcoin blockchaininden ayrılan Bitcoin Cash herkesin ilgisini çekerken, Ethereum‘un geleceği bazı kişiler tarafından gözden kaçtı.

Ethereum geliştirici ekibi, bu yıl eylülün sonlarına doğru Metropolis hard fork‘unun gerçekleşeceğini açıkladı.

YOL HARİTASI
Ethereum, bu yılın başlarında 2017 yol haritasını yayınlamıştı ve böyle bir hard forkun gerçekleşebileceği biliniyordu. Yayınlanan yol haritasına göre ortaya çıkacak yeni sürüm büyük güncellemeler taşıyacak.

Bu yılın hemen hemen başlarında yayınlanan yol haritasına göre böyle bir hard forkun 3 ile 6 ay içinde gerçekleşmesi bekleniyordu. Eylül ayının sonları ise 6 aylık sürenin dolmasına denk geliyor.

Pek çok kişi bu durumun çok daha erken olmasını bekliyordu. Ancak yine de çok geç kalınmadı.

Kaynak: https://koinbulteni.com/ethereum-hard-fork-acikladi-1939.html
1715434574
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715434574
Reply with quote  #2

1715434574
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
August 20, 2017, 12:42:42 AM

Ömer sakmar güzel bir yazı yazmış ama yazının kaynağını yazmamış. Hard fork dan bahsederken güncelleme diyor . ETH yi forklayancak ve ETH2 yapacak bu güncelleme mi oluyor yani.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 21, 2017, 03:53:55 AM

Bu eth kaç kez forklanacak güncelle de forkla ne guzel
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 21, 2017, 06:19:31 AM

Haber ilgi çekici.. Fakat o gün geldiğinde pozisyonlarımız net olmalı.. ETH e mi geçeceğiz? ETH den mi kaçacağız? Önümüzdeki ayı bu sorular ile geçireceğimiz kesin gibi Smiley
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
August 21, 2017, 07:06:05 AM

O gün geldiğinde ben ETH kalmak isterim . POW dan POS' a geçince fiyatı düşmez artacak gibi geliyor. Tüm işlemler çok hızlanacak ETH ve assetleri için.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 21, 2017, 07:24:18 AM

fork yeni teknoloji geçiş gibi bir durum oluyor ama eski teknoloji coini swap yapmıyorlar sebebini bilmiyorum.
coin eflasyonu yapaşatıcak kendilerine aynı zincir üzerinde yürmezlerse. zaten etc var eth ethx mi olcak ki?  Grin Grin Grin Grin
jeda2000
Full Member

Merit: 101

View Profile
August 21, 2017, 01:59:38 PM

Eth 1000 beklerken fork haberi geldi
mhurkan
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 02:10:26 PM

Bölün bölün nereye kadar. Başta bitcoin olmak üzere tüm crypto paraların önündeki en büyük engel bu bölünme hikayesi. Tam anlamı ile stabil bir hal alamadığı için, kurumsallaşamıyor, yaygınlaşamıyor. Örneğin ben bir yatırımcı olsam ve yatırımlarımda (ne olursa olsun) crypto para kullanmak istersem çok fazla parametreye ihtiyaç duymam gerekir. Müşterilerimden alacağım para 1 saat içinde bölünüp iki katına çıkabilir ya da %20-%30 değer kaybedebilir.

Bu kadar volatil bir piyasanın daha fazla genişlemesi mümkün değil. Ya da en azından aktif kullanıma girmesi diyelinm. Kimse 1 sene önce 1 pizza aldığı para ile şpuan araba alabiliyor durumuna düşmek istemez.

baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 22, 2017, 01:16:31 PM

Bir bölünme olmayacak, güncelleme olacak diye biliyorum. Neden ısrarla fork diyorlar haberde anlamadım. Ayrıntılı bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi. Şimdiden teşekkürler.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
August 22, 2017, 02:00:04 PM

Bir bölünme olmayacak, güncelleme olacak diye biliyorum. Neden ısrarla fork diyorlar haberde anlamadım. Ayrıntılı bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi. Şimdiden teşekkürler.

hard fork bence pos geçişi kast ediyorlar bölünme olamasının bir anlamıyok çünkü . gerçekçi bir haber değil ama yıl sonu pos geçebilirler. gerçi 2018 olacak diye biliyorum ama bir sürpriz olabilir.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 23, 2017, 01:02:58 PM

Eth de fork açıklandı. BTC de kasım fork söylentisi var. Btc de bekleyip düşmeye başladığı an usdt ye geclmeli yada altlar dip yapınca muhtemelen oradan toplanmalı. En az risk ICO ya grmem SPHERİS i tavsiye ediyorum guzel kazandıracak bnce hemde dalgalanmadan korunmuş olunur
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 26, 2017, 10:24:01 PM

hard fork bence pos geçişi kast ediyorlar bölünme olamasının bir anlamıyok çünkü . gerçekçi bir haber değil ama yıl sonu pos geçebilirler. gerçi 2018 olacak diye biliyorum ama bir sürpriz olabilir.

Bende bölünme olamayacak hatta birkaç güncelleme olacak şeklinde anlıyorum ETH hakkında okuduklarımı. Bu da ethereum değerini artırır niye düşürsün. Pos sisteminde de sanal madencilik olacakmış. 2018 de bu sistem olacakmış.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 27, 2017, 11:45:02 PM

metropolis, fork şu bu derken Ethereum ağır ama emin adımlarla küçük küçük  sinsi sinsi ilerliyor.  Kral Bitcoinse Prens Ethereum. 2018ede yaklaşıyoruz giderek.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
August 28, 2017, 06:35:22 AM

Hardfork baska birsey. Bahsettiginiz sekilde degil bu. Ether ikiye falan bolunmuyor tekrar. Bazi guncellemeler yapilacak. Iyilestirmenin adi fork degil. Kimse yanilmasin sakin.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 28, 2017, 07:59:26 PM

Hardfork baska birsey. Bahsettiginiz sekilde degil bu. Ether ikiye falan bolunmuyor tekrar. Bazi guncellemeler yapilacak. Iyilestirmenin adi fork degil. Kimse yanilmasin sakin.

Evet yanılmasınlar. Çekincesi olanlar benim gibi Ethereum road mapi bi incelesinler. Eylül sonunda akıllı sözleşmeler ile ilgili güncellemeler yenilikler  olacak. Olayın adı da Metropolis  upgrade , Bölünme yok.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 29, 2017, 08:36:34 AM

kavram kargasası yasıyorsunuz. hard fork denen sey guncelleme. tum madencıler guncellemeyı kabul ederse yenı bır coın cıkmaz. ancak kabul etmezlerse yenı bır coın cıkar ortaya. etc yada bcc de oldugu gıbı. ama bılıyoruz kı madencıler ıpnelık yapıp havadan coın adı da var dıyerek guncellemeyı kabul etmıyorlar. etheryumun adını amıp olarak degıstırsınler yaw Cheesy
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
August 29, 2017, 09:00:59 AM

kavram kargasası yasıyorsunuz. hard fork denen sey guncelleme. tum madencıler guncellemeyı kabul ederse yenı bır coın cıkmaz. ancak kabul etmezlerse yenı bır coın cıkar ortaya. etc yada bcc de oldugu gıbı. ama bılıyoruz kı madencıler ıpnelık yapıp havadan coın adı da var dıyerek guncellemeyı kabul etmıyorlar. etheryumun adını amıp olarak degıstırsınler yaw Cheesy

Fork geçiren coinler hep daha fazla kazandırıyor. Havadan sudan coin geliyor airdrop gibi düşünmek lazım ama alttan toplamak isteyenler piyasayı karıştırıyor hep.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 29, 2017, 09:24:34 AM

Malesef yeniliklere kapalı bir toplumuz. Btc olayında da yanlış yönlendirildi insanlar. Bcc fırsatını kaçıran çok oldu.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
August 29, 2017, 09:55:13 AM

bölünse dahi eth gidecektir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 29, 2017, 10:01:22 AM

Malesef yeniliklere kapalı bir toplumuz. Btc olayında da yanlış yönlendirildi insanlar. Bcc fırsatını kaçıran çok oldu.

bızım toplumla alakası yok onun. btc olayında da etherın alakası yok.btc olayı tamamen felsefı olarak bcc ölmesi istendi. cunku bcc yapalım dıyen madencıler btc yı kontrol altına almak ıstıyordu. kısa vade de evet kaybedenler olmustur ama bcc nın ölmesi gerek valar morghulıs Smiley btc nın gelecegı acısından yoksa btc de merkezı bır otorıtenın kontrolune gırmeye dogru gıder dıye dusunuyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 29, 2017, 10:32:47 AM

hardfork degil bu softfork bildigim kadarıyla
daha stabil daha hızlı daha güçlü ve gizli bir güncelleme diye biliyorum
yoksa bcc gibi veya etc gibi yeni bir coin dogmayacak
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 29, 2017, 10:51:41 AM

hardfork degil bu softfork bildigim kadarıyla
daha stabil daha hızlı daha güçlü ve gizli bir güncelleme diye biliyorum
yoksa bcc gibi veya etc gibi yeni bir coin dogmayacak

aynen oyle. ama her guncelleme bır fork tur. madencıler eskı guncellemede kalırsa bu da fork olur. gecen waves de oldugu gıbı Cheesy bır kac leasıng pool guncelleme yapmamıs fork oldu. guncelledıler yenı zıncıre devam ettıler eskı zıncır öldü doğal olarak. ether forkuda boyle olacak. tabı %10-15 madencı yok arkads ben guncel olmayan zıncırden devam edecem derse ıste o zaman yenı bır coın cıkar ortaya. etc de oldugu gıbı. ama bu zor bır ıhtımal ether ıcın. etherın asıl derdı pos a gectıgınde olacak. fıyatı acayıp derecede artabılır. yılda %5 getırı guzel bırsey ether ıcın. bankalar vermıyor o kadar faız. yazarken aklıma geldı ve fıkrım degıstı bır anda ve harbı len dedım Cheesy bankaya 10 bın tl yatırsan sana verecegı yıllık 100 tl. ethere yatırsan 10 bın yılda verdıgı sana 500 tl. hatta ılk pos yılında %7 yada %10 bıle yapabılırler. orasını bılmıyorum. %25 olan pos coınler de var yenı cıkanlardan.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 29, 2017, 12:21:41 PM

metropolis, fork şu bu derken Ethereum ağır ama emin adımlarla küçük küçük  sinsi sinsi ilerliyor.  Kral Bitcoinse Prens Ethereum. 2018ede yaklaşıyoruz giderek.

Yeni kral Ethereum desek daha yerinde olacaktır. Daha önce de yazdım. 2 sene içerisinden Ethereum, BTC dominansını %25-30 seviyesine indirerek krallığını ilan edecektir. Fork mork hikaye.
edutBTC
Sr. Member

View Profile
August 30, 2017, 12:52:56 AM

Yeni kral Ethereum desek daha yerinde olacaktır. Daha önce de yazdım. 2 sene içerisinden Ethereum, BTC dominansını %25-30 seviyesine indirerek krallığını ilan edecektir. Fork mork hikaye.

370 dolara demirledi bile Smiley  Daha güncellemeler de  olacakdaha,  Ethereum kullanılan Icolar aldı başını gidiyor, hangisi kral olursa olsun beni ilgilendirmiyor aslen ben cebime girecek paraya bakarım. 2X bu yıl sonu yeterli olur bana daha ne istiyeyim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 30, 2017, 07:09:28 PM

Fork muhabetleri sıkmaya başladı altlarda desen tık yok. Btc bir rüzgar estiriypr dibe çakılıyorlar. En sağlamı güzel ICO lara girip kazanç sağlamak Monetha yı bekliyoruz artk 1 gün kaldı
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 30, 2017, 07:28:39 PM

Ether pos a ne zaman  gececek belli degil dimi arkadaslar simdi onumuzde 2 defa upgrade gecirecek,ve kazim zaten zorlasacak ama yinede kazilacak.Sonrasin da ise en azindan 2018 ilk ceyrege kadar pos a gecilemeyecektir.O zaman pos oldugunda elinde ether tutan faiz mi alagak,bu faiz odemeleri ether ilemi yapilacak.Bu konular hakkinda net bir bilgisi olan varmi acaba
edutBTC
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 12:05:29 AM

Posa geçişin günü tarihi belli değil. Eylül sonlarında Metropolis güncellemesi 2018 de posa geçiş diyor okuduklarım. 2018 e kadar ETh iyi para bırakır ben  bu kısma odaklandım. Bayadır elimde ETH var. Şimdiden 2X yaptı bile benim için.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 31, 2017, 02:41:50 AM

Ether pos a ne zaman  gececek belli degil dimi arkadaslar simdi onumuzde 2 defa upgrade gecirecek,ve kazim zaten zorlasacak ama yinede kazilacak.Sonrasin da ise en azindan 2018 ilk ceyrege kadar pos a gecilemeyecektir.O zaman pos oldugunda elinde ether tutan faiz mi alagak,bu faiz odemeleri ether ilemi yapilacak.Bu konular hakkinda net bir bilgisi olan varmi acaba

Bilinen en net bilgi yol haritasında açıklanan hocam, sizin de zaten yazdıklarınız gibi gelişme olacak.. 2018e kadar gerçekleşecek upgrade'ler yeterince prim yapacaktır ETHye, sonrasına da bakılır zaten posa geçiş tarihi verilince. Uzun bir süreç var önünde.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 31, 2017, 08:21:50 AM

Bu softForklar ethere değer katmayabilir arkadaşlar bir blog yazısı vardı
yönünü belirlemek çok zor bununla alakalı
yazı çok güzel di bir arkadaş paylaşmıştı etherin durumu bence çok belirsiz
Metropolis ile zorluk bombası gelecek ve bu etherin fıyatını olumsuz etkileyecek deniliyor
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 31, 2017, 08:50:37 PM

Bu softForklar ethere değer katmayabilir arkadaşlar bir blog yazısı vardı
yönünü belirlemek çok zor bununla alakalı
yazı çok güzel di bir arkadaş paylaşmıştı etherin durumu bence çok belirsiz
Metropolis ile zorluk bombası gelecek ve bu etherin fıyatını olumsuz etkileyecek deniliyor

Bu zorluk bombası Metropolisle birlikte  değilde, 2018 de yaşanacak Pos geçişi ile gerçekleşecek bir durum ve madenciler için zorluk yaratan bir durum diye biliyorum. Yanlış mıyım.  Diğer gelişmelerin fiyata olumlu yansıyacağını düşünmekteyim yine de şahsen.
borya2002
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 3

View Profile
September 01, 2017, 12:31:57 AM

bu gun vitaliki dinledim rusyadaydi. rusca konustu . ruscam ingilizcemden daha iyi oldugu icin adami daha iyi anladim kisaca soyle konustu
evet eylul sonu veya en gec 6 ekim /eth de bende gunceleme kelimesi kulanilmasi yandanim /  eth guncelenecek dedi zorluk derecesi buz caga ve sayre seyleri anlati ama ilk defa 15 ay sonra kesin pos gececegiz dedi . su an 3.5 miliyon kart eth kaziyor ve bunlar gunlik 5 mil dolarlik elekrik harciyor bu konuda uzerimizde cok baski var diye konustu
Hep merak etmistim  bu soruyu aslinda - pek iyi madennciler ne yapmali diye soruldugunda vitalik zec veya etc devam edebilirler dedi
eth nasil isleyecek madencisiz diye soruldugunda /pos u ilk defa bu kadar net anladim/ sanal madencilerle olacakmis ve elinizde ki
 var olan eth kadar gucun olacak bu miner de .  1000 eth alti olanlar yine de bir pool da ve ya havuz da  birlesmek zorunda kalacak
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: