Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:27:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Mandarin - İnsanlar Tarafından Kontrol Edilen İlk Kripto Değişimi  (Read 1557 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 23, 2017, 07:59:44 PM
Last edit: August 25, 2017, 09:45:36 AM by polat90

WebSiteTwitterFacebookYouTubeSlackTelegram

Whitepaper ENG

Mandarin Nedir?

Mandarin, halk tarafından kontrol edilen ilk kripto para dönüşüm borsasıdır. 1 000 000 token dilimine ayrılmıştır. Kârın % 100'ü tüm token sahipleri arasında dağıtılır. Kim isterse kendi dilimini alabilir. Kritik kararlar, oylama sistemi ve akıllı sözleşmelerle 10'dan fazla jeton sahibi tarafından yapılır. Değişime yeni para birimleri girme, işlevselliğin genişletilmesi, para yatırma yöntemleri de dahil olmak üzere mevcut işlemler,token sahipleri arasında oylamayla gerçekleştirilecektir. % 1'den fazla mülk sahibi olan en iyi yatırımcılar, yönetim paneline ve genişletilmiş istatistiklere erişebilir.

Video
ENG Version | RUS Version

Piyasayı nasıl ele geçireceğiz?

Her şeyden önce, düşük komisyonla. Ticarette ilk 3 ayda komisyon% 0, önümüzdeki üç ay% 0,05, bundan sonra% 0,1 olacak Ayrıca, küçük ve orta ölçekli tüccarlara bağlı bir ödül programı olacaktır.

ICO Detayları:

MNT bir ERC20 token'dir

Toplam token: 1 000 000 Mandarin tokeni

ICO da satılacak token sayısı: 700 000 Mandarin token

ICO Takvimi: 31 gün,  29 Ağustos'tan 29 Eylül'e kadar

Hard cap: 70000 Ethulaşıldığında

Token fiyatı:
Toplam yatırım miktarına bağlı olarak olarak hesaplanacak,
Olası en yüksek fiyat 1 ETH içi 10 Mandarin token olacak
Daha fazla bilgi için White Paper or FAQ.

Kurucu Takım

Petr Orlov - 5. nesil matematikçi. Ücretsiz İnternetin destekçisi olarak, 13 yaşında torrent scripti geliştirdi. Daha sonra oyun para biriminin satışı hizmetinin yaratılmasına yol açan tarayıcı oyunları ile ilgilenmeye başladı. 2013 te kripto para birimleri ile tanıştı ve onları elde etmek üzere madencilik yaptı. Sonunda ticaretten daha iyi bir şey olmadığını ve ticaret botlarının geliştirilmesine karar verdi. Petr Mandarin'i tanıtmaya hazır.

Sergey Tsvetkov hSunucu bakımı ve bulut depolama alanı konusunda geniş tecrübeye sahiptir. Kendi alanında bir uzman olarak, hiçbir şeyin güvenlikten daha önemli olmadığına inanmaktadır ki Sergey’e göre malın gerekirse bir kez daha yeniden sigortalanması en iyisidir. Uydu iletişimi endüstrisinde çalıştı ancak blockchain teknolojisi hakkında bilgi edindikten sonra her şeyi bir kenara atıp ve kripto tutkunu oldu.

Christina Zhuravleva Dijital bir tasarımcı. Akıllı Ev için mobil uygulama tasarlayan Yandex Şirketine katıldı. Bu projede web sitesi tasarımı ve marka kimliğinden sorumludur.

Ilya Karetnikov bilgi güvenliği alanında uzmandır. Test ortamı yazılımında yıllara dayanan deneyime sahiptir. Dikkatini kripto para birimleri ve blockchain sistemlerine verene dek Kaspersky Lab da çalıştı.

Li Young - Amerika'da doğup büyüyen Çin asıllı geliştirici. Bitcoin’nin gelişmesinin başlangıcından beri blockchain teknolojisinin büyük bir destekçisidir. Kripto para birimlerinin dünyayı daha iyi hale getireceğine inanıyor.

Dmitry Ivanov oyun teorisi ve hisse senedi analizleri alanında uzman. 6 yıldan fazla süredir İsviçre'de yaşayor, Bigpoint'te çalışıyordu. Şu anda, kripto para piyasasındaki iniş çıkışların özelliklerini incelemektedir.

Alfred Paterson Hayatını yüksek teknolojiler alanında ürünlerin tanıtımına ve iş bağlantılarının oluşturulmasına adadı. Pazarlama onun aracıdır. Mitsubishi, Hewlett-Packard, Western Digital gibi firmaların reklam başarıları onun imzasıdır.

SSS

1. ICO’ya neden ihtiyacınız var?
TDeğişim, uygun kaynak olmadan yapılamaz, ayrıca topluluklar arasında tokenleri dağıtmanın en iyi yoludur

2. Ticaretin seviyesi ne kadar olacak?
ICO esnasındaki fonların tutarına bağlı olmakla birlikte başlangıçta x2, sonrasında x2,5 değerlerine yükselmesi planlandı.

3. Merkezi olmayan dönüşüm borsasına sahip olduğunuzu varsayabilir miyiz?
Pek Sayılmaz. Günümüzde, herhangi bir şeyi “merkezi olmayan” diye çağırmak moda, bu da gerçekten merkezi olmayan yönetimin ihtiyaçlarını ve nerede yapılamayacağını bilmemekle ilgili. Bu tür borsalar resmi parayla çalışamaz, bu yüzden dünyanın şu andaki aşamasında merkeziyet mümkün değildir. Dönüşümümüzde paylaşımlı kontrol mekanizmamız var.

4. Verilerin ve paranın güvenliğini nasıl sağlayacaksınız?
AOtomatik olarak yazılmış buluta otomatik günlük yedeklemeyle. Yedekleme depoları, dünyanın 5 ayrı yerinde kuruluyor. Soğuk depoda fonların güvenliği teknolojiye bağlı olacaktır - Mandarin simgelerinin % 35'inden fazlasının sahiplerinin onayı olmaksızın para transferini yapmak imkansızdır.

5. Kâr paylaşımı nasıl yapılacak?
Ticaretten elde edilen kârların % 100'ü, tüm token sahiplerine dağıtılacaktır. Simgelerin % 20'si idarenin elindedir, karın 1 / 5'i döviz borsa bilançosu üzerinde kalmaktadır. Geri kalanlar muhtemelen Salı günleri yatırımcılara (ve katılımcılara, ödül kampanyalarına) transfer edilecek.

6. . Topluluğunuzu, ICO'ya gelecek ve  500001 token satın alarak daha sonra "yalnızca insanların gücünü" kullanacak olan büyük bir yatırımcıdan(balinadan) nasıl koruyacaksınız?
Maksimum satın alma miktarı, toplam yatırımcı başına % 3'üdür(30.000 token).

7. 1 token fiyatınız nedir?
Gerçekten karmaşık bir dinamik fiyatlandırma sistemimiz var.
Nihai fiyat, toplam yatırım miktarına bağlı olarak, ICO'nun tamamlanma anında hesaplanacaktır. Hardcap (maksimum para yatırma miktarı) - 70000 Ether (veya 21 milyon $ hesaplama için fiyatı 1 Ether başına 300 USD'dir ), Sırasıyla, 1 Mandarin = 0.1 ether mümkün olan en yüksek fiyattır. Ancak, daha az miktarda toplanırsa, token fiyatı daha az olacaktır.
Örneğin, toplam dolaşım miktarı 7.000.000 $ ise, 3 bonus dönemimiz var. İlk dönem (3 gün) % 25, ikinci dönem (14 gün) % 10 bonus, üçüncü dönem (14 gün) % 0 bonus.
İlk etapta bir yatırım yaparsanız, Mandarin'in fiyatı sizin için 7 $, ikinci dönem için 9 $ ve üçüncü dönem için 10 $ olacaktır. Teknik raporda fiyatı hesaplamak için bir formül var, SSS'ye  de bilgi ekleyeceğiz. Umarım yardımcı olmuşumdur, projemizin yaratıcısı bir matematikçidir ve kolay yollardan hoşlanmaz.

Translations

Russian
Chinese
Italian
German
French
Japanese
Spanish
Hindi
Indonesian
Portuguese
Romanian
Philippines
Croatian

The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
August 23, 2017, 08:00:31 PM
Last edit: August 31, 2017, 08:12:18 AM by polat90

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 25, 2017, 08:19:59 AM

ingilizce bölümde görmüştüm bi kaçgün önce ilgi var gibi projeye ana bizim forumda pek takan olmamış bountyhunterlar bi baksın derim
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 09:27:06 AM

Benim ilgimi çekti.Güzel bir projeye benziyor.Proje ekibini ve arka plandaki destekçileri iyi araştırmak lazım diye düşünüyorum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 25, 2017, 09:34:16 AM

Çok pahalı değilmi? 1 ETH = 10 Mandarin
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
August 25, 2017, 09:40:26 AM

1 milyon adet basılmış sadece. Ucuz bile sayılabilir
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 25, 2017, 09:44:14 AM

Medir yani simdi ceviriden ben hic birsey anlamadim bu dami borsa kuruyormus dusuk komisyonlu.Ne yapmaya calisiyorlar arkadaslar.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
August 25, 2017, 09:48:13 AM

alacağı yatırıma göre belirlenecek fiyat, bahsettiğiniz tutar ico hardcape ulaşırsa geçerli olacak.

Medir yani simdi ceviriden ben hic birsey anlamadim bu dami borsa kuruyormus dusuk komisyonlu.Ne yapmaya calisiyorlar arkadaslar.

merkezsiz borsa olacak hocam karpayı dağıtacak size ve ilk etapta işlemlerden komisyon alınmayacak, ayrıca borsada olması istenen özellikler kullanıcıların oylarıyla belirlenecek
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 25, 2017, 09:55:07 AM

Bir sürü merkezsiz borsa icosu varken, bu proje ne kadar güven kazanır ve ne kadar yatırım toplar bilemem. Bir yatırım yapılacaksa bu konuda insanlar Waves' e, Coindash veya en kötü NVO' ya yaptılar zaten.
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 25, 2017, 11:19:48 AM

Aynen öyle piyasada bununla ilgili baya proje var ve yolda olanlarda var loopring ve kyberk network gibi projeler varken iş yapar mı kestirmek zor, tek sevdiğim yanı coin sayısı oldu nedense çok fazla olan coinlere karşı antipatim var

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 02:20:34 AM

BNN neredeyse x6 yaptı. Çinliler çıldırmış durumda bu tip borsalara deli para akıtıyorlar. Belli bir zaman komisyon alınmaması da hatrı sayılır miktarda müşteri çekiyor. Kullanım alanı proje bana BNN'den daha güzel geldi token sayısı da az denemekten zarar gelmez. Çin merkezli icoların nasıl yatırım aldığını herkes biliyor iyice araştırmak lazım başlamasına az bir süre kala.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 29, 2017, 06:29:30 AM

Arkadaşlar hangi merkezsiz borsa reel olarak güzel çalışıyor bir sürü borsa çıktı sorarım size hangisi ihtiyacımızı giderdi
en ünlüsü waves dex degilmi hani platform orta da götüm gibi,etherdelta deseniz içler acısı
bir tanesı çıkıp başarırsa helal olsun dicem orada işlem yapacagım
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 08:42:00 AM

Arkadaşlar hangi merkezsiz borsa reel olarak güzel çalışıyor bir sürü borsa çıktı sorarım size hangisi ihtiyacımızı giderdi
en ünlüsü waves dex degilmi hani platform orta da götüm gibi,etherdelta deseniz içler acısı
bir tanesı çıkıp başarırsa helal olsun dicem orada işlem yapacagım

Doğru söylüyorsun ama bunlardan birinw şans vermek lazım ve biri illaki başaracak.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 29, 2017, 10:48:16 PM

Herşeyi üyeler belirleyip yapacak herhalde.Bunun neticesinde de pay dağıtacak borsa anladığım kadarıyla.

yobit.net is banned from signatures
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
August 30, 2017, 09:01:24 AM

Herşeyi üyeler belirleyip yapacak herhalde.Bunun neticesinde de pay dağıtacak borsa anladığım kadarıyla.

Üyeler,akıllı sözleşmeler ile oy kullanacak. http://www.blockchain.web.tr/coin-borsasinda-halk-devrimi-mandarin/

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
August 31, 2017, 06:51:04 AM

ICO başladı arkadaşlar katılmak isteyenler için link: http://www.mandarin.top/

2 günde 130.000 USD'ye yakın yatırım toplandı, ICO 29 Eylül'e kadar devam edecek

marpaci
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 07:37:05 PM

ICO başladı arkadaşlar katılmak isteyenler için link: http://www.mandarin.top/

2 günde 130.000 USD'ye yakın yatırım toplandı, ICO 29 Eylül'e kadar devam edecek

Ne durumda bir bakayım diye adrese tıkladım. Malwarebyte izin vermedi sayfanın açılmasına.  .top nasıl bir uzantı? Daha önce görmemiştim...
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
August 31, 2017, 08:36:52 PM

Bende açılıyor site,bu proje için para toplamaz diye düşünüyordum ama 145.000 dolar toplamışlar bile, takip edelim bakalım icoya girmeyeceğim ama merak ettim sonucunu

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
marpaci
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 09:17:03 PM

Bende açılıyor site,bu proje için para toplamaz diye düşünüyordum ama 145.000 dolar toplamışlar bile, takip edelim bakalım icoya girmeyeceğim ama merak ettim sonucunu

Açılmasında sorun olmaz zaten. Ben sadece malwarebyte ın engellediğini söyledim. O zaman farkettim site uzantısının .top olduğunu Smiley
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
September 01, 2017, 11:32:48 AM

saçma bir proje gibi geldi.

takipteyim bakalım
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: