Bitcoin Forum
April 19, 2024, 04:23:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hubii.Network  (Read 681 times)
redhack (OP)
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
August 23, 2017, 09:15:15 PM

Stox ICO'sundan sonra Floyd Mayweather'a reklam yaptıran ikinci ICO bunlar oldu. Hiçbir yerde isimlerini duymadım ama ICO yarın başlıyormuş. ICO hakkındaki bilgiler, düşünceler nedir, paylaşalım.

"Bana artık Floyd Crypto Mayweather diyeceksiniz."

floydmayweather You can call me Floyd Crypto Mayweather from now on...Hubii.Network #ICO starts tomorrow! Smart contracts for sports?! #HubiiNetwork #CryptoMediaGroup #ad🤑🤑

https://www.instagram.com/p/BYJixnugeA-/?taken-by=floydmayweather
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713543822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713543822
Reply with quote  #2

1713543822
Report to moderator
1713543822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713543822
Reply with quote  #2

1713543822
Report to moderator
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 23, 2017, 09:17:57 PM

Bir kez viral oldu ikincisi artık bildiğin reklam fahişesi olmuş olur tam tersi negatif güven işler zaten tipe bak estetik yoksunu iğrenç yaratık.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 23, 2017, 09:30:08 PM

mesajını cok güzel vermiş ''her turlu yeni ico için tekliflere açığım'' diyor ustu kapalı. zaten yaptığı bi şeyde yok instagramdan bir resim koy altına hashtagi yapıştır yolla gitsin.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
August 23, 2017, 09:34:16 PM

mesajını cok güzel vermiş ''her turlu yeni ico için tekliflere açığım'' diyor ustu kapalı. zaten yaptığı bi şeyde yok instagramdan bir resim koy altına hashtagi yapıştır yolla gitsin.

O bir kez olur . 2-3 de boku çıkar bence. Zaten bir proje yatırım alacaksa reklama gerek olmuyor. TEZOS ve Bancor gibi.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 23, 2017, 09:40:25 PM

O bir kez olur . 2-3 de boku çıkar bence. Zaten bir proje yatırım alacaksa reklama gerek olmuyor. TEZOS ve Bancor gibi.

istediği kadar bku çıksın reklamın iyisi kotusu olmaz diye gene teklif götürürler bu adama. adam ekmeğinin peşinde sonuçta bir tek hashtag paylaşıyor.sorsan stox un tam olarak ne olduğunu dahi bilmez.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
August 23, 2017, 10:41:35 PM

istediği kadar bku çıksın reklamın iyisi kotusu olmaz diye gene teklif götürürler bu adama. adam ekmeğinin peşinde sonuçta bir tek hashtag paylaşıyor.sorsan stox un tam olarak ne olduğunu dahi bilmez.

stox projedeyken sorsan cryptopara imiş yok eth btc bence onlarida bilmiyordur da şimdi artik  dolaşimdaki para vs öğrenip araştirmiştir en kötü birilerine araştirtmiştir  artik bişiler hakkında iyi kötü bişiler biliyordur. proje ye hiç bakamadim ama bu dingili tuttuklarina göre en kötü stox kadar yatirim toplayacaktir. illa ki buu adama da veriyorlar bişi ki ben öyle az buz bir para oldugunu da düşünmüyorum. elemanı bilen bilir öyle paraya ihtiyaci olan bir adam da değil milyon dolarlar ile salon da araba da banka da foto çekip atan bi dayi kendileri. reklamin iyisi kötüsü olmaz ona bende katiliyorum bi şekilde yatırımcı  çekecektir.stox u bilmeyen ico sürecini takip etmeyen bu olaylardan haberi olmayan birisi ve bu reklamida yeni gören birisi  ben buna gireyim diye düşünebilir. tekrar bi şans daha kullanmak isteyenlerde olacaktir  yani işin özü illa ki proje hardcap yapar diyorum ben.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 24, 2017, 01:12:19 PM

ICO başlamış, 1800+ Ethereum toplanmış kısa sürede. Bakalım nasıl sonuçlanacak 2 haftalık bir süre var.

Hayırlı forumlar!
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 30, 2017, 10:26:12 PM

5.000 ether barajını geçti mayweeather saolsun.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 06:10:39 AM

1 ayı geçti bunlar borsaya gireli hala etherdelta'dan başka yere giremediler. Orada da hacim çöp zaten sırf bir isim reklamını yaptı diye icosuna girilmez.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: