Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:56:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Büyük Bir Gelecek Gördüğüm Altcoin: TenX  (Read 4952 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 08:53:52 PM

exortis hocam benim ripple teorisine göre 35'e kadar yolu var sonra tekrar 70'ler ama sen bilirsin, bişey de diyemem, yanlış yola sevketmeyelim.

35k iyidir ytd

40'a sağlam direnc yaptı kendine ama kırarsa orayada inebilir . 110 Sats'ları görmüştü oysaki . Bu dumpların ardından pump gelir mi acaba .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
1714661765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714661765
Reply with quote  #2

1714661765
Report to moderator
1714661765
Hero Member
*

Ignore
1714661765
Reply with quote  #2

1714661765
Report to moderator
1714661765
Hero Member
*

Ignore
1714661765
Reply with quote  #2

1714661765
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
October 10, 2017, 08:57:37 PM

exortis hocam benim ripple teorisine göre 35'e kadar yolu var sonra tekrar 70'ler ama sen bilirsin, bişey de diyemem, yanlış yola sevketmeyelim.

35k iyidir ytd

40'a sağlam direnc yaptı kendine ama kırarsa orayada inebilir . 110 Sats'ları görmüştü oysaki . Bu dumpların ardından pump gelir mi acaba .

37'yi gören 35'i de görür bence (belki biraz altına da sarkabilir kısa süreli), tahminim biraz debelenir, birkaç haftaya 70-75k olur, sonra yine 40-50k... ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 10, 2017, 08:58:36 PM

yakında krakene eklenecek gibi söylentiler var. bu tenx'in önü açık daha çok gider gibi duruyor.

Krakene eklenmesi kesinleşirse Tenx'in  ben de alırım bi dal. Krakende  hepi topu satışa sunula toplam  coin sayısı  15 i bulmaz. Kolay beğenmiyor Kraken nedense.

Kraken polodan bile seçici. Zaten işlem yapılan coin sayı az. Amerikam yasalarına göre bir sıkıntı yoksa alması cok cok olumlu olur.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:13:43 PM

Birsürü kart projesi çıktı ama sadece bir tanesi Kraken'e girebileceğini iddia ediyor. Centra Kart ayın 26 sında Kraken.com adlı borsada olacakmış. Bilen bilir Kraken para için iş yapmaz ve sadece gelecek gördüğü altcoinleri borsasına ekler. Hacmi çok büyük olmasına rağmen sadece on beş tane coini listeler. Birçok token Kraken'e başvurmasına rağmen girememiştir, ince elenip sık dokunur. Para ile giriş yapılamayan en güvenilir Amerikan borsasıdır. Bundan dolayı Centra'yı düşükten bulursanız almanızı tavsiye ediyorum. Ayın 26 sında Kraken'e girişiyle beraber değerlenecek ve fork olayları bittiği anda ekstra büyük bir borsaya gireceklerini düşünüyorum.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 12, 2017, 10:20:17 PM

500 Tane aldım cok cabuk  dusuyor ne zaman yukselmeye girer bilemiyorum zavarlı cıkmam insallah  Smiley Sad
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
October 12, 2017, 10:52:49 PM

Tenc centra monaco bissürü coin sayılmış ama hangisii projeler güzel ileride çok prim yapcak gibi duruyor ihtiyaca yönelik ama biyerden sonra fiyat konusulmaya baslanıyor projeleri takip eden var mı hiç acaba(ing yok tr forumları candır Smiley)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 12:56:49 PM

Paylaşım ve fikirleriniz için teşekkürler, ama şunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor ki artık bu tür bir sürü proje çıkıyor ve insanlar tetminli yaklaşmaya başladı. Airdroplar'a bile laf ediyor insanlar ki airdroplar da sizden çıkan bir şey yok ama bir coine yatırım yapmak insanlar gerçekten korkuyor ama güzel analiz yapıldıysa kendi fikirlerinizde girmenizde fayda olabilir. Sonuçta burada kimse kimseye yatırım tavsiyesinde bulunamaz. Çünkü para her insanın kendi cebinden çıkıyor. Giren herkese bol şanslar.
jamesdean35
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 08:17:37 PM

Centradan farkı nedir anlamadım?bende eth ile ödeme yapabilmek için centra kart sipariş ettim bekliyorum visa uyumlu olduğu için heryerde geçiyor anladığım kadarıyla tenX te oda yok.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 16, 2017, 06:55:50 AM

tenx düştü düştü gittim daha nereye düşer dedim 50 den aldım 30 a düştü, ben böyle boktan coin görmedim
adamlar mobil app yeni arayuz yapıyorlar, güncelleme geliyor çalışıyoruz diye mesaj atıyorlar gel gör tenx yine düşüyor
uzundur izledim izledim aha dedim girilir, üzerine btc uçuşa geçti
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 16, 2017, 07:17:53 AM

Bende gelecek görmüştüm 3 dolar civarıda az miktarda aldım. Oradan iyi çakıldı .

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 16, 2017, 11:08:21 AM

shit coin dedikleribu olsa gerek ben boyle yakalanmadım bir coine, kaç aylık emegimi sildi süpürdü şerefisizler 1 btc ye kadar zararımı tolere edip çıkacagım ama a.q coini hiç kıpırdamıyor
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
October 16, 2017, 11:10:50 AM

35k iyidir ytd

37'yi gören 35'i de görür bence (belki biraz altına da sarkabilir kısa süreli), tahminim biraz debelenir, birkaç haftaya 70-75k olur, sonra yine 40-50k... ytd
shit coin dedikleribu olsa gerek ben boyle yakalanmadım bir coine, kaç aylık emegimi sildi süpürdü şerefisizler 1 btc ye kadar zararımı tolere edip çıkacagım ama a.q coini hiç kıpırdamıyor

sabır exortis hocam, yalnız 70-75 arası çıkıp tekrar düşmesini beklersen 1-2 ayda zararsız atlatırsın inşallah.ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 16, 2017, 11:14:14 AM

sabır exortis hocam, yalnız 70-75 arası çıkıp tekrar düşmesini beklersen 1-2 ayda zararsız atlatırsın inşallah.ytd
75 den çıkarsam sanıyorum 2 btc zararla atlatacagım Smiley, 107 den çok yuklu aldım,90 dan yuklu ve 86 dan sağlam girdim
ben olmasam dahada düşerdi herhalde şu an herşeyimi tenx  gömdüm onlarda bana gömdü
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
October 16, 2017, 02:22:24 PM

Bunun öyle olacağı baştan belliydi sanki, bir türlü içim almamıştı birkaç ay önce ne düşünüyorsam hala da aynı şekilde olduğunu görüyorum. Zarar eden arkadaşlar da sabırla beklesin, en az zararla kendini kurtarsın artık ne diyelim..

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 17, 2017, 09:15:28 AM

coinlerin çoğu başlangıçtaki yol haritasına göre baya umut vadediyor. sonrasında sürekli gecikmeler yaşanıyor bu yüzden uzak duruyorum kendisini kanıtlamadan yatırım yapamam,
kendisini kanıtlamasındaki kastım sağlam bir borsaya girmesi veya daha değişik olaylar olabilir. Altlara güvenim sarsıldı para kaybede kaybede

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: