Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:12:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Düzgün servis bulamıyorum- Poloniex için yorumlar / bittrexe ulaşılamama  (Read 522 times)
exbarbarian (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 04, 2017, 04:20:28 PM

merhaba,

Sitede genelde Poloniex kullananları görüyorum ancak başka sitelerde yerin dibine sokuyorlar kafam karıştı:

https://www.cryptocompare.com/exchanges/poloniex/reviews

Bittrex
sitesine de vpn olmadan ulaşamıyorum zaten. Cex.io ile ilgili şikayetlere değinmiyorum bile... Bu site dışında tüm sitelere erişebiliyorum. Dns'i sıfırladım ancak fayda etmedi. (Hata mesajı:This site can’t be reached

www.bittrex.com’s server DNS address could not be found.)

Adam akıllı bir cüzdan ve coin borsa tavsiyesi eder misiniz rica etsem? sanırım ihtiyacım olan BC alabilmek için Paribu gibi bir Türk sitesi ardından bir wallet ve borsa hesabı değil mi? Yanlışsam düzeltin lütfen. Teşekkürler
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714774339
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714774339
Reply with quote  #2

1714774339
Report to moderator
1714774339
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714774339
Reply with quote  #2

1714774339
Report to moderator
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 04, 2017, 04:38:19 PM

Altcoin alım satımı için Bittrex, BTC/TRY için Paribu, online cüzdan olarak blockchain.info tavsiye ederim ama bitcoinlerinizi uzun süreli saklamanız için online cüzdan kullanmanızı tavsiye etmem, offline cüzdanları öneririm. Biraz araştırırsanız forumda cüzdan ve borsa alternatiflerini bulabilirsiniz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 05, 2017, 06:57:48 PM

merhaba,

Sitede genelde Poloniex kullananları görüyorum ancak başka sitelerde yerin dibine sokuyorlar kafam karıştı:

Bittrex
sitesine de vpn olmadan ulaşamıyorum zaten. Cex.io ile ilgili şikayetlere değinmiyorum bile... Bu site dışında tüm sitelere erişebiliyorum. Dns'i sıfırladım ancak fayda etmedi. (Hata mesajı:This site can’t be reached

Adam akıllı bir cüzdan ve coin borsa tavsiyesi eder misiniz rica etsem? sanırım ihtiyacım olan BC alabilmek için Paribu gibi bir Türk sitesi ardından bir wallet ve borsa hesabı değil mi? Yanlışsam düzeltin lütfen. Teşekkürler

Bittrex'e vpnsiz ulaşabilmeniz lazım. Eğer engelliyse sadece dns kullanarak girebilirsiniz (engel durumunu bilmiyorum ama bende dns tanımlı ve sıkıntısız açılıyor)

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 07:11:52 PM

merhaba,

Bittrex

bence en iyisi poloniex bittrex i deniyim dedim sorunlarla withdraw fee yüksek onu doge'ye çevirip hallettim Smiley
birde bittrexde durmadan çıkış yapıp ip onayı deyip mail yollayıp duruyor güvenlik için iyide sanırım bir program ip mi değiştirip duruyor en iyisi poloniex bence boşverin diğer borsaları Cheesy
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 06, 2017, 07:20:27 PM

Bittrex kullanmanızı tavsiye ederim poloniex withdrawlarda baya sorun çıkartmaya başladı. Fee meselesine gelince bittrex biraz fazla fakat polo gibi withdrawınızı 10 gün gördermemezlik yapmıyor ...
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 06, 2017, 08:43:10 PM

Olurda her işin rast giderse Poloniex uygun ama işler bir aksadımı hangisinde olursan ol canın sıkılır.

Ticket açmaya başladığın anda hep bir belirsizlik oluşur, çünkü az biraz büyük borsalarda Ticketlara cevap/çözüm üretme süresi ortalama 12gün! Yani 1 günde cevap alabileceğin gibi 23 günde de cevap alabilirsin, bir de çözülme süreci var tabii.

Ve en kötüsü, eğer sorun kullanıcı kaynaklı ise o zaman çözüm sürecinde ve süresinde durum daha da vahimleşiyor!

Yine de Slack veya Telegram kanalı olan borsalar daha hızlı çözüm üretiyor denilebilir; Bittrex ve BitsharesDEX gibi mesela.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: