Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:34:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Waltonchain | WTC  (Read 5182 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 28, 2017, 03:07:25 PM

Bendeki sansin zaten varya:) adam 0.8 dolarken onermis, suan kac katinda:) bakalim sansi nerde yakalicaz burda kacirdik yukselisini izlemeye devam ediyorum kac haftadir. Hirozaki takipteyiz diger yorumlarin da tutuyor, cogu yillarini geçirmiş kisiden daha iyi analiz ediyorsun. Ustune bir de paylasimcisin, bilgisini paylasmayan bilgili abilere ornek olsun.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
September 28, 2017, 05:33:34 PM

Güzel yorumlar için teşekkürler bildiklerimi paylaşıyorum çünkü forumdan da bunu bekliyorum. İstiyorum ki herkes bildiğini paylaşsın herkes kazansın. Herşeye yetişmek mümkün değil ben üniversiteye hazırlandığım için artık çok uzaklaştım bu piyasayadan aslında geçen sene de üniversite sınavına çalışıyordum ama babam dolandırıldığı için kötü zamanlar geçirdik ben çalışıp aileme yardımcı olmak zorunda kaldım. Bu sene de teyzemin yanında kalıyorum üniye gitmek için burda ders yapıyorum. Bir nevi son şansım. O yüzden artık eskisi kadar araştıramıyorum, eğer sizler birşey öğrenip paylaşırsanız çok sevinirim. İyi seviyede ingilizcem var paylaştığınız bilgi ile ilgili bir araştırma yapıp kendimize yol haritası çıkarırız.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 05, 2017, 05:53:12 AM

Sayfasında bir kaç kişi scam diyor durmadan ? Elle tutulur bir şey yok,  geliştirici kişiler yalan öyle birileri yok filan diye yazmış adamlar, 
Var mı aslı bunların?
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
January 14, 2018, 07:37:26 AM

Hironun paylasıp saglam kazandırdıgı baslıklardan bırı daha, 2 haftadır waltonun yukselısını ızlıyorum bakayım baslık var mı dedım tabıkı hıro acmıs, mıllet anca laf atar adam da calısır bukadar basıt. 2-3 haftada bır yenı baslıklar beklıyoruz ıns senden hıro, mıllete ınap boyle kazandır ınsanlara.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 11:00:54 AM

Grafiğine bakılırsa sürekli artış ve sabit bir duruş sergilemiş. Pek aşağı yönde bir trend olmamış. Kısa-orta-uzun vadede düşünülür bu coine. YTD

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 14, 2018, 11:30:19 AM

Wtc'nin biraz düşmeden alınması yanlış olabilir gibi geliyor bana. Muhtemelen 24 dolar seviyelerine kadar düşecektir. O seviyeden almak iyi bir fikir olabilir. Tabi o seviyeye düşmeden de artışa geçmesi mümkün sadece benim fikrim bu yönde.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 12:03:17 PM

o nasil bir artistir oyle. yok yani ne oldu da bir anda fiyati boyle inanilmaz seviyelere geldi. piyasada son zamanlarda sirayla her coini ucurdular tek tek
 resmen bir hype donemine girmis bulunuyoruz. bu fiyatlari hic gercekci bulmuyorum
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 03:58:29 PM

dijital para dünyasına çok olmadı gireli. dolayısıyla, 25$ civarındaki bir coine girmektense güvendiğim 1 dolar altındaki coini girmeyi tercih ediyorum.

Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:25:40 PM

bu başka konu sanıyorum forumda acılmıstı ve o arkadaş maliyetleri %90 oranında düşürdüklerını yazmıslardı en büyük maliyet etiket teknolojisidir bu türk RFıd teknolojilerinde 0.5 cente düşürdüler diyordu ama kucuk yatırımcı akın etti bu projede kötü oldu ne güzel sessiz sessiz gidiyordu
sundure
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
January 15, 2018, 09:54:43 PM

buradan walton alınır mı ne dersiniz?
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 15, 2018, 11:06:37 PM

wtc çok hareketli hacimli bir coin sepette olmalı

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bigbooss
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 05:12:30 AM

Millet scam filan diyordu büyük düşüşten sonra  yine aldı başını gitti. 30 a kadar çıktı hsr içinde scam diyorlar bakalım o ne yapacak millet ne derse tam tersi çıkıyor
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 16, 2018, 05:52:53 AM

Millet scam filan diyordu büyük düşüşten sonra  yine aldı başını gitti. 30 a kadar çıktı hsr içinde scam diyorlar bakalım o ne yapacak millet ne derse tam tersi çıkıyor

scam değil walton iyi proje ama piyasanın gidişatı da etkili baya. bugün gün içersinde 30 dolardan 20 dolara düştü.
bigbooss
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 06:38:51 AM

scam değil walton iyi proje ama piyasanın gidişatı da etkili baya. bugün gün içersinde 30 dolardan 20 dolara düştü.

Aynen 0.0001 lerden 18 lere çıkmıştı bir ara sonra düştü şimdi yeniden çıktı  çok iyi fırsatlar sundu açıkçası
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 16, 2018, 06:55:50 AM

Bende aynı şeyi düşünüyordum, globalde scam muhabbetleri çıktı adamlar video ile cevap verdiler.
Video yayınlanınca ofise ve ekibe mana buldular. Bu piyasa böyle çamur atma ve karalama üzerine kurulu.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
January 16, 2018, 10:21:11 AM

Arkadaşım tavsiye etmişti ve almadığıma çok pişman olmuştum. Son zamanlardaki hızlı artış yerine hızlı düşüşe bıraktı neredeyse her altcoinde olduğu gibi. Ulaştığı tavan değerinin yarı fiyatına indi yine. Bundan sonra nasıl bir yol izleyecek ben de merak ediyorum doğrusu.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
January 26, 2018, 09:49:53 PM

Beyler ben WTC'leri 1.73$ 'dan toplayanlardanım hem de hatrı sayılır bir miktarda. Sonra tabi 5$ olunca satıp hepsini waves'e gömdüm. Eğer ki öyle bir şey yapmasaydım şu an 0 araç alacak param olacaktı malesef, ancak üzülecek durum yok tabi kendi verdiğim kararın ceremesini kendim çekiyorum sonuçta.

Sonra geçen ay 10.2$ dan yine aldım ve unuttum, geçen bir bakayım dedim bizim WTC uçmuş gitmiş. Maşallah diyelim.

Bu arada WTC gibi bir patlama beklediğim coin is POSW bakalım onda ne durumda olacagız.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 27, 2018, 06:42:17 AM

binanceye ilk girdiği vakitlerde hatırı sayılır miktarda .90 $ dan almıştım, 3-4 hafta sonrasında binance wtc yi borsadan cıkaracak diye dedikodular yayılmaya başladı, 2 dolardan cıktım , kafama sıçayim, piyasayı takip etmesem bıraksaydım şuan emekliydim belki de Cheesy
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 27, 2018, 08:58:22 AM

şu anda araştırmalarım sonucunda biraz daha sabredip ne olacağaını görmeliyiz sonuçta yatırım yapacağımız için iyi kar elde etmek için emin adımlarla ilermekte fayda görüyorum

HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 27, 2018, 10:10:56 AM

binanceye ilk girdiği vakitlerde hatırı sayılır miktarda .90 $ dan almıştım, 3-4 hafta sonrasında binance wtc yi borsadan cıkaracak diye dedikodular yayılmaya başladı, 2 dolardan cıktım , kafama sıçayim, piyasayı takip etmesem bıraksaydım şuan emekliydim belki de Cheesy

Kardeşim bende aynı sorundan sattım çok pişmanım valla bu yüzden kaçırdık bende emekliydim şu an bayağı almıştım sattım maalesef

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: