Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:06:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: Unify Coin  (Read 19162 times)
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 03, 2017, 07:29:56 AM

arkadaşlar walletta unify tutan var mı? ben açık bıraktım ve 3 adet unify geldi bu neye göre belirleniyor çünkü 5 dk da 2 tane geldi 2 saatte hiç gelmedi düzensiz bir şekilde geliyor sanırsam

Ben de onu merak ediyorum. Bendeki adet biraz az ama söylemenizde sakınca yoksa mevcut kaç adede ne kadar zamanda aldınız 2-3 adedi..
1715414788
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715414788
Reply with quote  #2

1715414788
Report to moderator
1715414788
Hero Member
*

Ignore
1715414788
Reply with quote  #2

1715414788
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715414788
Hero Member
*

Ignore
1715414788
Reply with quote  #2

1715414788
Report to moderator
1715414788
Hero Member
*

Ignore
1715414788
Reply with quote  #2

1715414788
Report to moderator
1715414788
Hero Member
*

Ignore
1715414788
Reply with quote  #2

1715414788
Report to moderator
arcturax
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 07:40:46 AM

arkadaşlar walletta unify tutan var mı? ben açık bıraktım ve 3 adet unify geldi bu neye göre belirleniyor çünkü 5 dk da 2 tane geldi 2 saatte hiç gelmedi düzensiz bir şekilde geliyor sanırsam

Ben de onu merak ediyorum. Bendeki adet biraz az ama söylemenizde sakınca yoksa mevcut kaç adede ne kadar zamanda aldınız 2-3 adedi..

bende 10.000 var yaklaşık ama 1 adet geldi 1 haftada ve full online bilgisayar hiç kapanmadığı halde
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 03, 2017, 07:43:41 AM

Pos stake cok  az arkadaslr elektrik parasini harcadiginiza degmior
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 03, 2017, 07:48:10 AM

bende 10.000 var yaklaşık ama 1 adet geldi 1 haftada ve full online bilgisayar hiç kapanmadığı halde

O zaman hiç değmezmiş cüzdanda tutmaya dostum. Ben bi ara özellikle borsada alım-satım farkı çok açıldığında en üst emirden satım , hemen ardından en üst emirden alım yaparak aynı parayla miktarı arttırmıştım. Ama ani yükseliş ve düşüşlerde ters gelme durumu da olmuyor değildi.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 03, 2017, 12:27:28 PM

Unify inanılmaz bir sağlamlık gösterdi önce sonrada inanılmaz düştü haliyle. Geleceği olacağına inanıyoruz ve elimizde tutuyoruz. Mümkün mertebe stake almaya çalışıyoruz.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 03, 2017, 01:32:26 PM

Unify inanılmaz bir sağlamlık gösterdi önce sonrada inanılmaz düştü haliyle. Geleceği olacağına inanıyoruz ve elimizde tutuyoruz. Mümkün mertebe stake almaya çalışıyoruz.
Hakikaten sonra ne düştü yahu. İnanamadım. Az daha mı alsak ne yapsak.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
arcturax
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 01:34:30 PM

O zaman hiç değmezmiş cüzdanda tutmaya dostum. Ben bi ara özellikle borsada alım-satım farkı çok açıldığında en üst emirden satım , hemen ardından en üst emirden alım yaparak aynı parayla miktarı arttırmıştım. Ama ani yükseliş ve düşüşlerde ters gelme durumu da olmuyor değildi.

aynen şimdide stake işlemerinde problem var sanki ,paramın yarısı stake gözüküyor
büyük ihtimal bu cüzdanlar bozuk ve borsalardanda bu sebeple atıldılar...
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
November 03, 2017, 02:29:48 PM

iannılmaz sağlamlığı inanılmaz güzel güzel giderken kar satışarı başladı sonra borsadan delist falan derken beklenenden daha fazla düştü yinede durumun başladığı dönemler baz alınırsa o kadarda bir düşme olmadı kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum fiyatın hala.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
November 03, 2017, 02:34:19 PM

aynen şimdide stake işlemerinde problem var sanki ,paramın yarısı stake gözüküyor
Cüzdan senkronize oluyor mu? benimki 4 gün geride diyip duruyor...
Ayrıca 3te 1i stake görünüyor benim de... Ne alakaysa

acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 02:36:26 PM

cüzdana attıktan sonra stake işlemini nasıl başlatıyoruz acaba bilgi verebilir misiniz? Huh
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 02:47:07 PM

cüzdana attıktan sonra stake işlemini nasıl başlatıyoruz acaba bilgi verebilir misiniz? Huh

Kendısı başlıyor otomatikkman yukarı ok tuşu yeşilse stake yapıyor demektir onun ustune gelınce altında kaç saat kaldıgını gösterıyor ama şu sıralar stake hıc gelmıyor mac kullanıorm ben sıkıntı macdemidir bılemem
tirbison
Full Member

Activity: 196
Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 03, 2017, 03:19:05 PM

Hiro sen ne tavsiye etsen topluyoz bunlar bi ara yükselmeye başlar inşallah. Yok mu hiç haber ya da etkinlikleri yukarı doğru dönsünler artık.

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 06:15:56 PM

Pos stake cok  az arkadaslr elektrik parasini harcadiginiza degmior
elimizde ne kadar var biliyor musun ki böyle diyorsun arkadaşım.
ilerde 0.5 dolara satabileceğimi düşünüyorum. umarım haklı çıkarım. geleceği olan bi proje bana göre.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 03, 2017, 06:17:06 PM

Pos stake cok  az arkadaslr elektrik parasini harcadiginiza degmior
elimizde ne kadar var biliyor musun ki böyle diyorsun arkadaşım.
ilerde 0.5 dolara satabileceğimi düşünüyorum. umarım haklı çıkarım. geleceği olan bi proje bana göre.

dostum elinde 100 bin adet varsa 10 stake veriyor sende 100 bin adetle zaten 0.5 dolar olursa 50 bin doların oalcak 5 - 10 doların lafını yapacaksan ona bişey diyemem.

edit: bu gidişle 0.5 i 1 senede görür bence orası da ayrı ama bende umutluyum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 03, 2017, 06:58:13 PM

Guncelleme sorunu var, kampanya yonetıcısı ıcefragle bırlıkte konusarak yaptım aslında sılıp bastan yuklemek yaptıgımız, ama coınler bıara gıttı ve dedım aha gıttı s**tık Cheesy ıcefrag dedı rahat ol bızde gorunuyor onlar vs ama baya stres oldum Cheesy bıdaha bozulursa yobıte felan atarım tum hepsını, sonra wallet sılerım, daha sonra klasorunu sılmek lazım o da users -> appdata > roaming diye biyerde unifyv2 gibi bısey. Onu sılıp tekrar yukleyınce yedek alıp, tekrar calısır hale geldı stakeler devam, gunde 2-3 tane gelır eger ısınız pcdeyse otururken bıyandan stake ısı yapılabılır onun dısında gerek yok. Buarada boyle bısey yasıyorsanız bence atın yobıte felan coınlerı sonra sılın herseyı tekrar yukleyın, benım gıbı heycan yasamayın sonra Cheesy
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 07:18:01 PM

biri bana bu coinin ne işe yaradığını söyleyebilir mi? herkes alın artacak diyor biride ne işe yaradığından bahsetmiyor.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
November 04, 2017, 11:24:04 AM
Last edit: November 04, 2017, 12:07:13 PM by PHI1618

Guncelleme sorunu var, kampanya yonetıcısı ıcefragle bırlıkte konusarak yaptım aslında sılıp bastan yuklemek yaptıgımız, ama coınler bıara gıttı ve dedım aha gıttı s**tık Cheesy ıcefrag dedı rahat ol bızde gorunuyor onlar vs ama baya stres oldum Cheesy bıdaha bozulursa yobıte felan atarım tum hepsını, sonra wallet sılerım, daha sonra klasorunu sılmek lazım o da users -> appdata > roaming diye biyerde unifyv2 gibi bısey. Onu sılıp tekrar yukleyınce yedek alıp, tekrar calısır hale geldı stakeler devam, gunde 2-3 tane gelır eger ısınız pcdeyse otururken bıyandan stake ısı yapılabılır onun dısında gerek yok. Buarada boyle bısey yasıyorsanız bence atın yobıte felan coınlerı sonra sılın herseyı tekrar yukleyın, benım gıbı heycan yasamayın sonra Cheesy
Ben public keyi de private key'i de yedekledim. Privkey bende olduğu sürece coinlerin mantıken bi yere gitmemesi lazım.
Silip yeniden yüklemeyi düşünüyorum ben de. Halen senkronizasyon yapmıyor...

Sildim her şeyi. Yeniden yükledim. 4 hafta kala senkronize yapmıyor. Cüzdanda sorun var muhtemelen. Globale bi akayım.

Edit:
Düzeldi şimdi.
Cüzdanda sorun var. Mega'da tuttuklarından belli zaten. Aptal saptal işler yahu. Bulut'ta tutmak nedir......

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 04, 2017, 03:37:14 PM

elimdeki unifyları çıkardım. normalde hiç huyum değildir ama 3. borsa hesabı açmak zorunda kaldim. umarım bekleyenleri mutlu eder.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 04:02:19 PM

Hocam gerçekten unifycoin bu kadar popüler değilken ben umutluydum 1 dolar olabilir diyordum fakat bu günlerde durumu içler acısı.
altlar genel olarak bir kabus yaşıyor fakat unify en çok değer kaybedenlerden bir tanesi oldu sanırım.
2018 de umutluyum şu bitcoinin gereksiz yükselmesi durup yavaş yavaş değer kaybederse hala umutluyum ben unify'den. hala bekleteceğim.
Cüzdanda sıkıntı var ama hadi hayırlısı
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 04, 2017, 04:49:00 PM

Hocam gerçekten unifycoin bu kadar popüler değilken ben umutluydum 1 dolar olabilir diyordum fakat bu günlerde durumu içler acısı.
altlar genel olarak bir kabus yaşıyor fakat unify en çok değer kaybedenlerden bir tanesi oldu sanırım.
2018 de umutluyum şu bitcoinin gereksiz yükselmesi durup yavaş yavaş değer kaybederse hala umutluyum ben unify'den. hala bekleteceğim.
Cüzdanda sıkıntı var ama hadi hayırlısı
Adamlar baya sanssızlık yasadılar buara, crytopia kendı sıtesındekı sorun yuzunden unify'ı cıkardı borsasından, sorunu cozemeyınce. Diger nova sahıbı degısıyor dıye sıteyı kapatıp sonrasında tekrar acıcaz dedıler o da bır dusurdu, zaten btc herkesı vurmusken bıde bunlar olunca sonuc kacınılmaz oldu. Takıma guvenıyorum guzel seyler yapıcaklar ıns.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: