Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:05:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: UZUN VADEDE ZENGİN EDECEK COİNLER  (Read 34270 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
September 20, 2017, 08:17:25 AM

Waves - maliyet 60 cent - hedef 100 dolar - termin 2019
Tezos - maliyet 45 cent (icodan) - hedef +100 dolar - termin 2019
Unift - maliyet 0,03 cent - Hedef 10 dolar - termin 2020
Cvc - maliyet 36 cent -  Hedef 25 dolar - Termin 2019

yarışmacı arkadaşlara başarılar Smiley zaman zaman güncellerim fiyatları

Mustafa Bey tavsiye için teşekkür ederiz. Daha orta vadeli takip ettiğiniz altcoin var mı ? Şu an dip-underrated olduğunu düşündüğünüz altcoinler nelerdir.  Smiley

zcl, dgb, strat gibi coinler mevcut, etc den de bi +30dolar üstü zıplama beklenebilir.
1714017954
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
1714017954
Hero Member
*

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
1714017954
Hero Member
*

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714017954
Hero Member
*

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
1714017954
Hero Member
*

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
1714017954
Hero Member
*

Ignore
1714017954
Reply with quote  #2

1714017954
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 20, 2017, 11:03:06 AM

Rakamlar çok güzel. 2020'de bir sabah güne zengin uyanırsınız umarım Smiley
Bunları nerede saklıyorsunuz acaba? Hepsi dert olmuyor mu?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 20, 2017, 12:44:19 PM

ister uzun ister kısa vadede ctr almanızı tavsiye ederim etherdelta da ico fiyatının altında gidiyor
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 20, 2017, 01:01:51 PM

Kimse decred demiyor kimse konuşmuyor yazmıyor ama bazı insanlar gördüğü için deli gibi topluyor.  Github ve marketcapi inceleyen yok.
Dash ve ethereum nasıl gözünüzün önünde fırladı decred neyi bekliyor? hedef 500$
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR  Smiley
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 05:06:17 PM

Ethereum diyor başka bir şey söylemiyorum. 2020 gelmeden 5000 USD' nin üzerinde olacak fiyatı.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
September 20, 2017, 05:56:13 PM

Tezos hakkında duyduklarım çok olumluydu.İco trenini kaçırdık.Katlanmadan alma şansımız nasıl olabilir ? Sanırım bir borsa varmış ama güvenen kimse yok.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 20, 2017, 06:38:45 PM

Ethereum diyor başka bir şey söylemiyorum. 2020 gelmeden 5000 USD' nin üzerinde olacak fiyatı.

Hocam bukadar cok ICO yapiliyor ethereum uzerinde ona ragmen fiyatta bir artik yok 15 katina kadar cikmasi icin buyuk bir guncelleme yada buyuk icolarin gelismesi gerekmezmi ?
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 20, 2017, 06:48:15 PM

Kimse decred demiyor kimse konuşmuyor yazmıyor ama bazı insanlar gördüğü için deli gibi topluyor.  Github ve marketcapi inceleyen yok.
Dash ve ethereum nasıl gözünüzün önünde fırladı decred neyi bekliyor? hedef 500$

decredin türkçe konusu yok sanırım ya da ben bulamadım.yazabilirseniz ne konuşuldugunu bi çok kişi faydalanır diye düşünüyorum.

webefendisi
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
September 20, 2017, 06:57:31 PM

decredin türkçe konusu yok sanırım ya da ben bulamadım.yazabilirseniz ne konuşuldugunu bi çok kişi faydalanır diye düşünüyorum.

BUDA BENİM FAVORİ ICO om
https://my.electroneum.com/join/9FA624
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 07:35:30 PM

btcnin fiyatı yüzünden,elime firsat geçtikçe hep ethereum topluyorum. uzun vadede en çok guvendigim coin ethereum.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
September 20, 2017, 09:32:57 PM

Normal. Burada bir ara yardımcı olmaya çalışmıştım. Görüldüğü üzere burada herkes elindeki coini ya da tokeni yazıyor. Ne işe yaradığını, olmak istediği şeyin gerçek hayatta kullanılıp kullanılamayacağını ya da teknik detayları yok... Mesela tezos tezos diyorlar. Adamlar milyonlarca dolar topladılar ve ne zaman geliştirecekler, daha önce böyle bir şey yaptılar mı belli bile değil. Halbuki Decred ekibi tek kuruş toplamadan çok daha iyi bir DAO'yu bitirmek üzere, üstelik kripto dünyasını teknik açıdan takip edenlerin çok iyi bildiği sağlam geliştiriciler ile.

Mesela dün ilk cross chain atomic swap yapıldı. LN commitleri git'te bitti. Falan filan ama... Kim ne anlar. Roll Eyes

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 21, 2017, 02:58:11 AM

Normal. Burada bir ara yardımcı olmaya çalışmıştım. Görüldüğü üzere burada herkes elindeki coini ya da tokeni yazıyor. Ne işe yaradığını, olmak istediği şeyin gerçek hayatta kullanılıp kullanılamayacağını ya da teknik detayları yok... Mesela tezos tezos diyorlar. Adamlar milyonlarca dolar topladılar ve ne zaman geliştirecekler, daha önce böyle bir şey yaptılar mı belli bile değil. Halbuki Decred ekibi tek kuruş toplamadan çok daha iyi bir DAO'yu bitirmek üzere, üstelik kripto dünyasını teknik açıdan takip edenlerin çok iyi bildiği sağlam geliştiriciler ile.

Mesela dün ilk cross chain atomic swap yapıldı. LN commitleri git'te bitti. Falan filan ama... Kim ne anlar. Roll Eyes
Fiyati 30 dolar üstü olunca yatirim yapmak zor gelmisti bana, gucum en fazla 2-3 bin ayirmaya yeter decred icin bakiyorum 1 decred 100 kusur lira, 20-30 decred anca aliniyor:)) ondan cok hosuma gitse de alamadim bu fiyatlara
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
September 21, 2017, 02:55:00 PM

Bu dönem uzun vade alınabileceklerden biri de komodo. Ben elime para geçtikçe ufak ufak topluyorum. Cüzdanda durdukça değerlenen coinlerden biri.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 21, 2017, 03:12:21 PM

Kimse decred demiyor kimse konuşmuyor yazmıyor ama bazı insanlar gördüğü için deli gibi topluyor.  Github ve marketcapi inceleyen yok.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR  Smiley

Fiyati 30 dolar üstü olunca yatirim yapmak zor gelmisti bana, gucum en fazla 2-3 bin ayirmaya yeter decred icin bakiyorum 1 decred 100 kusur lira, 20-30 decred anca aliniyor:)) ondan cok hosuma gitse de alamadim bu fiyatlara

Dogecoin 21 satoshi 111 milyar tane var sınırsız üretiliyor doge al o zaman Smiley
Sadece fiyata göre değil sirkülasyona ve neler sunduklarına bakılır.
200m dolar marketcap olmuş zaten buradan nereye gidebilir? dersen işte o zaman mantıklı düşünce olur.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 03:17:40 PM

Tenx
Monetha
Waves ( Bu kafayla zor ama neyse )
Ethereum
Neo
Tezos

Waves için ayrı parantez açmamın sebebi aylardır yerinde saymaları . Başka ekip olsa koşmayı bırakın uçmuştu waves .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
September 21, 2017, 03:39:58 PM

Merhabalar diğerlerini az çok kendini ispatladı Unift coin neden bu kadar artacak herhangi bir tüyo mu var?
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
September 21, 2017, 05:40:53 PM

Vadesini bilemem ama güvenerek ve büyük bir beklentiyle yatırım yaptığım coinler "Oax , AdEx , Civic , Bat" .

Bunun yanında Hshare'ye yatırım yapmıştım. Şu çin olayları bir sonuçlansa da rahatlasak. Çin'de işler rayına oturur ve yeni bir sistem gelirse özellikle Oax ve Hsr 'nin kısa bir zamanda eski direnç değerlerine ulaşacağını düşünüyorum.
gangnam2016
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
September 21, 2017, 05:49:31 PM

buradaki bazi arkadaslar daha token ile coin ayrımını bile bilmiyor.  Embarrassed

benim uzun vadeli yatirimim monero ve dash.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
September 21, 2017, 06:07:52 PM

Kimse decred demiyor kimse konuşmuyor yazmıyor ama bazı insanlar gördüğü için deli gibi topluyor.  Github ve marketcapi inceleyen yok.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR  Smiley

Dogecoin 21 satoshi 111 milyar tane var sınırsız üretiliyor doge al o zaman Smiley
Sadece fiyata göre değil sirkülasyona ve neler sunduklarına bakılır.
200m dolar marketcap olmuş zaten buradan nereye gidebilir? dersen işte o zaman mantıklı düşünce olur.

Aslinda kastettigim o hocam, market hacmi atttikca katlanma sansi azaliyor 10 kat degil de 3 kat yapiyor ornegin. Bide bukadar fiyat artmisken alsam bakcam bi ton para verdim 20 30 tane aldim psikolojik olarak bunun yerine, az para verdim bin tane aldim demek daha guzel geliyor, gidip ucuz diye sacma seylere yatirmiyorum tabi:) gonul isterdi ki decred 1 dolarken gorseydim de alsaydim alabildigim kadar:)
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
September 21, 2017, 06:48:00 PM

Bitcoin çok sarsılıyor bir önceki düzeltmede baya kayıp yaşadım. Şuan hala usdt deyim muhtemelen yatırımlarım artık usdt dönüşlü olacak
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: