Bitcoin Forum
April 16, 2024, 09:26:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Battı balık yan gider!!!  (Read 1878 times)
jebelon
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 05:50:27 PM

battı balık yan gider sür eşeği niğdeye dgelin ata binmiş bir elin nesi var iki elin sesi var demiş
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Levazimatci
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 09:14:19 PM

öğrenmek için ilerliyorum şuan. Batarsakta çıkmasını biliriz zaten sıkıntı yok.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 07, 2017, 11:01:29 PM

bağmlılık yapıyo bu iş vala uğraşmaya başladınmı bırakamıyosun garip bişey bence para hırsı bu olay Cheesy

Al benden de o kadar hocam. Bağımlılık yarattı, daha çok üretmek, kazanmak istiyorum açıkçası. Fazla uyumayıp erkenden kalkıyorum hemen laptopu açıp çalışmalara başlıyorum. Başka bir yerde çalışıyor olsam bu kadar az uyuyup kalkıp hayatta işe falan gidemezdim Smiley

xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
November 08, 2017, 05:27:13 AM

bağmlılık yapıyo bu iş vala uğraşmaya başladınmı bırakamıyosun garip bişey bence para hırsı bu olay Cheesy
Sevdiğin işi yapmak ve kendi işini yapmanın güzel tarafı işte Smiley
Al benden de o kadar hocam. Bağımlılık yarattı, daha çok üretmek, kazanmak istiyorum açıkçası. Fazla uyumayıp erkenden kalkıyorum hemen laptopu açıp çalışmalara başlıyorum. Başka bir yerde çalışıyor olsam bu kadar az uyuyup kalkıp hayatta işe falan gidemezdim Smiley
sariyelek
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 07:27:57 AM

Borsada battık kalan  paralari ethereum a mı geçsek ne dersiniz arkadaşlar battı balık yan gider hesabı, 2018 ethereum yılı olacak diyolar
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: