Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:41:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı  (Read 13337 times)
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 06, 2017, 09:20:01 PM

Toplam yatırımların neredeyse yarısı taasta bulunuyor bu biraz riskli bir durum ama adamlara güveniyorum sonuçta çok güzel fon yönetiyorlar şuana kadar yaptıkları hamleler gerçekten çok başarılı.Ve fiyatları şuan için gerçekten ucuz.
1714023686
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
1714023686
Hero Member
*

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
1714023686
Hero Member
*

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714023686
Hero Member
*

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
1714023686
Hero Member
*

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
1714023686
Hero Member
*

Ignore
1714023686
Reply with quote  #2

1714023686
Report to moderator
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 06, 2017, 09:28:13 PM

Toplam yatırımların neredeyse yarısı taasta bulunuyor bu biraz riskli bir durum ama adamlara güveniyorum sonuçta çok güzel fon yönetiyorlar şuana kadar yaptıkları hamleler gerçekten çok başarılı.Ve fiyatları şuan için gerçekten ucuz.

Adamlar iyi çalısıyor ve güzel projelere yatırım yapıyorlar fakat yatırımının yarı biraz fazla olmuş bence.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
katsube
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 06, 2017, 09:32:58 PM

Adamlar iyi çalısıyor ve güzel projelere yatırım yapıyorlar fakat yatırımının yarı biraz fazla olmuş bence.

Risk almadan kazanılmaz hocam. Ama adamlar iyi iş çıkartıyorlar bu ister istemez insana bir güven verir. Umarım muvaffak olursunuz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 06, 2017, 10:31:21 PM

Taasin yatirim yaptigi projeleri nereden görebiliyoruz? Coindasha 500 bitcoin yatirim yapmislardi bunu hatirliyorum birtek son zamanlarda fiyati dusmus olmasina ragmen oda guzel bir yatirimdi. Tam listeyi nereden bulabilirim acaba?
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 07, 2017, 06:12:44 AM

Dün için Taas fonu'nun sahip olduğu tüm emtiaların listesine şuradan bakabilirsiniz. Ellerinde Coindash yok gibi görünüyor. Ya sattılar ya da bazı ico'lar panelde görünmüyor. Yakın zamanda dönem raporu yayınlanacak. Bunun bu ayın 15' i dolaylarında yayınlanacağını düşünüyorum. Bir de görsel koyalım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
valley365 (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 07, 2017, 06:27:10 AM

Kar payı dağıtımı yaklaştığından olsa gerek, başlık coşmuş maşallah. Üşenmeyip, düşüncelerini aktaran ve başlığı sıcak tutan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

...ve uzun süredir aklımda olan bir etkinliği ilk defa sizlere açıklıyorum.

Ben TaaS için bir imza kampanyası düzenlemek istiyorum. Sadece Türkçe foruma açık olacak bu imza kampanyası için kendi bütçemden 1000 adet TaaS tokeni ödül olacak koymak istiyorum. Katılacak arkadaşların emeklerinin karşılığını almaları adına da kampanyayı 10 kişiyle sınırlandırmak istiyorum. Böyle bir etkinliği düzenleyeceğim konusunda TaaS Fund ekibinin de bilgisi var.

Böyle bir imza kampanyası düzenlemem durumunda katılmak isteyecek kaç arkadaş olacak bilmiyorum. Bu sebepten yorumlarınız önemli. Ne dersiniz ?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 07, 2017, 06:35:27 AM

Taas gün geçtikçe değer kazanmaya devam ediyor kar dağıtımı zamanı en 6-7 dolar olacaktır bence
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 07, 2017, 07:23:47 AM

Kar payı dağıtımı yaklaştığından olsa gerek, başlık coşmuş maşallah. Üşenmeyip, düşüncelerini aktaran ve başlığı sıcak tutan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ben TaaS için bir imza kampanyası düzenlemek istiyorum. Sadece Türkçe foruma açık olacak bu imza kampanyası için kendi bütçemden 1000 adet TaaS tokeni ödül olacak koymak istiyorum. Katılacak arkadaşların emeklerinin karşılığını almaları adına da kampanyayı 10 kişiyle sınırlandırmak istiyorum. Böyle bir etkinliği düzenleyeceğim konusunda TaaS Fund ekibinin de bilgisi var.

Böyle bir imza kampanyası düzenlemem durumunda katılmak isteyecek kaç arkadaş olacak bilmiyorum. Bu sebepten yorumlarınız önemli. Ne dersiniz ?

Hocam egerki üyelik türleri arasindaki farki cok yapmazsaniz bende katilirim zaten taasa yatirim yapmak istiyordum bunuda bu kampanyayla halletmis olurum.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 07, 2017, 07:43:12 AM

neden öyle birşey   düzenlemek istiyorsunuz tam olarak anlamadim ben ? 1000 tane taas tokeni dağitacagina bekletsen ileride değerlendiğinde bir işler için harcasan daha mantıklı olmazmi ? hali hazirda devam eden bir projenin ve bi şekilde takipçisi olan bir programa imza kampanyasi açmak  sanki güveni sarsmaz mi  ?  bilmeyenler için diyorum mesela seni tanimayan ve böyle bir projeyi  team'in haberi dahilinde olsa bile yapman bilmeyenler için  güven sarsar diye düşünüyorum. bişiler oluyor işte reklam yapmaya calişiyorlar vs. yani bugun nasil ethereum'un imza kampanyasi olmuyorsa etc nin veya doge'nin moneronun  bence wavesin de olmamaliydi ona yapildi ama neyse işte  taas içinde yapilmamali daha sağlam ve  dik bir duruş olur diye düşünüyorum bilemedim şimdi. siz taninirliliğini artirmak ve nedir ne değildir diye  daha fazla insana ulaşsin istiyorsun anladigim kadariyla ama artilari eksileri koyup değerlendirmek lazim gibi.
valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 08:15:04 AM

neden öyle birşey   düzenlemek istiyorsunuz tam olarak anlamadim ben ? 1000 tane taas tokeni dağitacagina bekletsen ileride değerlendiğinde bir işler için harcasan daha mantıklı olmazmi ? hali hazirda devam eden bir projenin ve bi şekilde takipçisi olan bir programa imza kampanyasi açmak  sanki güveni sarsmaz mi  ?  bilmeyenler için diyorum mesela seni tanimayan ve böyle bir projeyi  team'in haberi dahilinde olsa bile yapman bilmeyenler için  güven sarsar diye düşünüyorum. bişiler oluyor işte reklam yapmaya calişiyorlar vs. yani bugun nasil ethereum'un imza kampanyasi olmuyorsa etc nin veya doge'nin moneronun  bence wavesin de olmamaliydi ona yapildi ama neyse işte  taas içinde yapilmamali daha sağlam ve  dik bir duruş olur diye düşünüyorum bilemedim şimdi. siz taninirliliğini artirmak ve nedir ne değildir diye  daha fazla insana ulaşsin istiyorsun anladigim kadariyla ama artilari eksileri koyup değerlendirmek lazim gibi.

Amacım kendi imkanlarımla projeye destek olmaktan ötede değil. Ben ortaya koyacağım meblağı zaten her şekilde çıkartırım. Böyle bir kampanya TaaS' ın bilinirliğini arttıracaktır her şekilde.

Projeleri araştırırken tecrübesizlikten konuları kaçıran, görmeyen, inceleyemeyen ve cebinde fiat' ı ile bekleyen bir çok yeni kullanıcı olduğunu görüyorum. 2018' de bu kullanıcıların sayısında inanılmaz artış olacak. Bu kullanıcıları TaaS Fund' a kazandırabilirsek zaten o 1000 adet TaaS tokenin asgari 2 katı ROI olur benim için de diğer destekçi arkadaşlar için de.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 07, 2017, 08:18:22 AM

Amacım kendi imkanlarımla projeye destek olmaktan ötede değil. Ben ortaya koyacağım meblağı zaten her şekilde çıkartırım. Böyle bir kampanya TaaS' ın bilinirliğini arttıracaktır her şekilde.

Projeleri araştırırken tecrübesizlikten konuları kaçıran, görmeyen, inceleyemeyen ve cebinde fiat' ı ile bekleyen bir çok yeni kullanıcı olduğunu görüyorum. 2018' de bu kullanıcıların sayısında inanılmaz artış olacak. Bu kullanıcıları TaaS Fund' a kazandırabilirsek zaten o 1000 adet TaaS tokenin asgari 2 katı ROI olur benim için de diğer destekçi arkadaşlar için de.

çok mantıklı ve taas projesi için oldukça etkili bir kampanya olacağına şüphe yok hocam, imzaları dilerseniz ben dizayn edebilirim konuyla ilgili size mesaj gönderdim. taas’ın projesinin sağlamlığı yanında yakında bu fiyatları mumla arayacağımızı düşünüyorum.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 07, 2017, 08:48:56 AM

ben de katılmayı düşünebilirim ama 10 limiti sizce biraz az değil mi? maksimum katılımcı limitini biraz daha arttırırsanız daha uygun olacaktır bence. insanlar emeğiyle güzel kazanç elde edeceğine inanırsa olur. inandıramazsanız kimse mevcut kampanyasını bırakıp size gelmez.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 10:21:18 AM

Yakın zamanda imza kampanyasını duyuracağız. Bununla ilgili ödül başlığı çok yakında açılacaktır.
Tüm TaaS yatırımcılarına hayırlı olmasını dilerim.

Toplam ödül 1000 TaaS token olarak belirlenmiş durumdadır.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 07, 2017, 11:05:21 AM

Yakın zamanda imza kampanyasını duyuracağız. Bununla ilgili ödül başlığı çok yakında açılacaktır.
Tüm TaaS yatırımcılarına hayırlı olmasını dilerim.

Toplam ödül 1000 TaaS token olarak belirlenmiş durumdadır.

Hayirli olsun imzadan once yatirim yapalimki oda fiyatlara etki eder. Bu sadece turk forumuna ozel olmayacak degilmi?

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 07, 2017, 05:00:27 PM

zaten bu konuyu açmakla ben dahil eminim birçok kişiyi taas konusunda bilgilendirdiniz.yatırım yapanlarda olmuş anladığım kadarıyla.konu zaten sürekli aktif durumdaydı paylaştığınız bilgiler sayesinde.
ek olarak 1000 taaslık kendi bütçenizden böyle bir kampanya yapmanızı anlıyamadım.yok eger şirket bunun için size ödeme yapıyorsa tum sorular ortadan kalkar. changein imzasında olmasam kesin katılırdım.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 07, 2017, 06:04:25 PM

Dün için Taas fonu'nun sahip olduğu tüm emtiaların listesine şuradan bakabilirsiniz. Ellerinde Coindash yok gibi görünüyor. Ya sattılar ya da bazı ico'lar panelde görünmüyor. Yakın zamanda dönem raporu yayınlanacak. Bunun bu ayın 15' i dolaylarında yayınlanacağını düşünüyorum. Bir de görsel koyalım.

zamanında coss ile partnerlik yapmışlar;

https://medium.com/@Taas/taas-coss-strategic-investment-advisory-partnership-93d4dea4f0c4

yakında bu listede cossu görebilirmiyiz sizce?

@walley35 imza kampanyasını iyi düşünmüşsünüz,şimdiden başarılar, umarım başarılı olur.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 07, 2017, 11:11:32 PM

Güncel portföyü nereden görebiliriz acaba.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 07, 2017, 11:17:52 PM
Last edit: October 08, 2017, 12:00:36 AM by wolwoo

Güncel portföyü nereden görebiliriz acaba.

https://ca.taas.fund/wallets/dashboard?history_date=20.09.2017
hocam buradan bakabilirsiniz, sağ üstte tarihlerini değiştirip günlük hareketleri takip edebilirsiniz.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
October 08, 2017, 04:49:25 AM
Last edit: October 08, 2017, 06:41:41 AM by valley365

Arkadaşlar ben bu imza kampanyası etkinliğinden vazgeçiyorum. Bunun sebebine gelince.

Dün 20 yaşlarında bir arkadaş bana forumdan yazdı, "kampanyanızı ben yöneteyim" diye, hevesini kırmamak için ve zamanım da kısıtlı olduğundan ötürü tamam dedik, Telegram' dan konuştuk. İmza düzenledi, Spreatsheet oluşturdu, metin yazdı. Her şeyi değerlendirip konuyu başlattık. Sonradan kampanya konusunu satın alınmış bir hesaptan açtığını farkettim. Bu çok sinir bozucu bir şey. Sonuçta o hesabı ben de yönetiyor olabilirdim. (Forumdakilerin böyle düşünmemesi için hiçbir sebep yok.) Buna da aldırış etmedim.

Sabah kalkıyorum, konu kapatılmış, silinmiş. Sebep olarak yoğun baskı geldiğini söylüyor arkadaş PM ile, satın alınmış hesaba sahip olduğu konusunda. Bunlar da önemli değil yeniden açabilirdim konuyu ama şu yorumu okuduktan sonra tümüyle vazgeçtim.

Konuyu açan kişiyi 6 aylık üyeliğim boyunca 1 kez bile görmedim forumda. Kendisi spam yapma konusunda tarih yazmış, 30 saniye veya 1 dakika aralıklarla Türkçe mesaj yığmış profiline. Hesabı herhalde bir yerden satın aldı geldi. Hatta herhalde falan değil direk öyle.  

Ayrıca taas böyle bir şey duyurmamışken birisi bireysel olarak neden taas harcayıp böyle bir şey yapıyor ve katılımcılar ödüllerin garanti edildiğini nerden bilecek ortada hiçbir resmi şey yokken?

Son olarak da ödül sistemi ayrı bir komedi, resmen katılımcıları spam yapmaya teşvik ediyor. Ödül dediğin rütbeye göre sabit olur, ya o hafta kazanırsın ya da kazanmazsın. Nasıl bir saçmalıktır 20 üzeri her posta ayrı bir ödül vermek cidden hayret ediyor insan. Forum yönetimi bu şekilde sabit stake vermeyen "şu kadardan fazla post atarsan şunu yaparız" kafasındaki kampanyaları da yasaklamalı net bir şekilde.

Ortaya değerli bir ödül koyup, arkasında olup böyle çirkin bir yorum almak üzdü. Buna değmeyeceğini farkettim bu yorumdan sonra. TaaS' ı artık kendi imkanlarımla destekleyeceğim. Bunun gibi kıymet bilmez bazı insanlara para saçarak değil.

Şu ana kadar Spreadsheet' de 4 kişinin başvurusunu görüyorum. 1 Hero 3 Full Member. Hero member ve 2 Full üyelik TR forumundan değil ve geçmişinde İngilizce yazılmış, sadece kampanya katılım cümleleri Türkçe olan hesaplar. Geriye wolwoo nickli arkadaşımız kalıyor. Ona da zamanını aldığım için 30 kadar TaaS token göndereceğim az sonra. Edit: Gönderildi

Spreadsheed link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12Um8GIfaPt4w0UkUlTHSH5nVtdtRjNiZhtw10h72ZRA/edit#gid=1762067565

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 08, 2017, 06:30:15 AM

sağlık olsun, daha öncede belirttiğim gibi sizin bu konuyu açmanız taasın tr bölümündeki promosyonu için yeterliydi.umarım yaşadığınız kırgınlık sadece imza kampanyasındaki olayadır ve gene umarım bu konuda bizlerle taas hakkında son gelişmeleri vermeye devam edersiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: