Bitcoin Forum
April 23, 2024, 08:15:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı  (Read 13337 times)
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 03, 2017, 08:54:25 PM

ne tür coinler aldığını nerden kontrol ediyoruz

Çoğu zaman sağlam ICO ' lara giriyorlar . TaaS ' ın sosyal medya hesaplarını kontrol edebilirsin . Onun haricinde alım satım işlemleri ca.taas.fund sitesinden raporlarını paylaşıyorlar .

2018 de güzel borsalara girdiği taktirde hacim de artıp fiyata güzel katkı sağlayacaktır.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713903302
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713903302
Reply with quote  #2

1713903302
Report to moderator
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 04, 2017, 06:27:59 AM

Bu ay dağıtacakları kar payının 1 doların üstünde olmasını bekliyorum ekibin aldığı her coin neredeyse %20 nin üzerinde artış gösterdi. Cheesy Fiyatının neden bu kadar gerilerde olduğunu bir türlü anlayamadım.Kar payının dağıtımına yakın yükselir.

Bu ay kar payı dağıtmayacaklar. Dağıtım şubatta. 1 dolar da uber bir tahmin olmuş. 50 cente yakın bir rakam bile dağıtsalar güzel bir kar payı deniz yüzler güler. Bundan daha ötesinin olabileceğini düşünmüyorum.

Bu arada Şubattan sonraki yani Mayıs' daki kar döneminde ciddi bir rakam gelebilir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 04, 2017, 06:51:57 AM

ne tür coinler aldığını nerden kontrol ediyoruz

Yaptıkları işlemleri ve portfolyosunu aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Tarih değiştirip ve borsalara tek tek bakmak gerekiyor.
https://ca.taas.fund/exchanges/?service=livecoin&history_date=03.12.2017
valley365 (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 07, 2017, 10:36:14 PM

Son zamanlarda BTC kurunda ciddi düşüş var normal olarak. ETH kuru yükselişte, USD olarak ise 4-4.5 aralığını korumaya devam ediyor. Aralık ayının çıkmasıyla birlikte fiyat yükselteceğini düşünüyorum. Kar payı dağıtımı için açıklamalar yapılmaya başladığında tablo aşağıdaki gibi olabilir.

ETH kuru 0.018' e yükselebilir.
BTC olarak ne olacağını kestirmek zor.
USD olarak fiyat 9 dolar seviyesini zorlayabilir.

Bunlar benim kişisel tahminlerim. Tavsiye yada öneri olarak algılanmasın lütfen.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 12:04:30 PM

ben bu coini anlayamıyorum açıkçası. o kadar başarılı işlem yapıyorlar kazanıyorlar. ama borsada fiyatına bakınca sürekli kırmızı görüyoruz. valla anlamıyorum.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
December 08, 2017, 09:11:29 PM

ben bu coini anlayamıyorum açıkçası. o kadar başarılı işlem yapıyorlar kazanıyorlar. ama borsada fiyatına bakınca sürekli kırmızı görüyoruz. valla anlamıyorum.

Bu coin borsada 3 aylık coinlerden. Kar payı dışında bir özelliği yok. O yüzden 3 ayda bir harekete geçiyor. Eğer elinizdeki BTC miktarını yükseltmek isterseniz takip edip 3 ayda bir yatırım yapabilirsiniz. Taascılar kusura bakmasın ama ben böyle düşünüyorum.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 08, 2017, 09:31:23 PM

Kırmızı olan bitcoin kuru, usd cinsinden çokta oynadığını görmedim. 3 ayda bir 0.25-0.40 arası kar payı dağıtan dağıtıldıktan sonra dump yiyen bir coinin fiyatının 4.5 usd olması gayet iyi bana göre. Ne olacaktı insanlar 10-15 usd mi ödeyecekti. Bu bir fon, fonun değeride kazancıda gayet iyi fakat diğer coinler gibi aya kadar yükselmesini bekleyemezsin. Bu kar payına bu kadar düşüyormuş.

Bu coin borsada 3 aylık coinlerden. Kar payı dışında bir özelliği yok. O yüzden 3 ayda bir harekete geçiyor. Eğer elinizdeki BTC miktarını yükseltmek isterseniz takip edip 3 ayda bir yatırım yapabilirsiniz. Taascılar kusura bakmasın ama ben böyle düşünüyorum.
Kusura bakacak birşey yok bende en başından böyle yapıyorum. Bir sonraki dağıtım hangi ay yapılıyordu unuttum onu sormaya geldim. Ocak ayında mı olacak Şubatta mı?
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 08, 2017, 09:34:09 PM

Başarılı işler yapmaya devam ederlerse bu sefer dağıtacakları kar payı çok yüksek olur bu da insanların bu coine olan bakışını bir nebze değiştirebilir. Smiley Bitcoin cinsinden bu kadar fazla düşeceğini açıkcası hiç düşünmüyordum.
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
December 08, 2017, 10:12:25 PM

TAAS bir miktar alıp beklemek istiyorum. biraz riskli token ama herşey olabilir. toplam coin adedi fazla değil. denenebilir.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 11:35:21 PM

Neden aylık yapmıyorlar acaba bu kar payı dağıtımlarını? Bu şekilde devam ederlerse yukarıdaki arkadaşların yaptığı gibi ancak 3 ayda 1 canlanır coin.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 09, 2017, 05:20:30 AM

Neden aylık yapmıyorlar acaba bu kar payı dağıtımlarını? Bu şekilde devam ederlerse yukarıdaki arkadaşların yaptığı gibi ancak 3 ayda 1 canlanır coin.

Kar payı dağıtımları aylık yapılıyor olsa bu ekip bu kadar başarılı olamazdı. Sebebine gelince: profesyonel traderin piyasaları izlemesi ve akıcı&yüksek kar elde edebilmesi için zamana ihtiyacı vardır. Bırakın token holder' e dağıttıkları payı, fona 6 ayda yeniden kazandırdıkları para 10M USD' yi aştı. Her pay dağıtım vaktinde fona da aynı oranda ek sermaye aktarıyorlar. Bu sayede de oynayabilecekleri hacim yükseldiği için, her yeni dönemde kar artıyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 09, 2017, 07:34:53 AM

çok güzel bir paylaşım olmuş.Sevdim bu coini,btc düşerse altlar da düşer, o arada yapıştırıp geçebilirim
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 09, 2017, 08:58:14 AM

Taas genelde cüzdanlarda durduğu için borsada çok az var. Speküle etmek kolay. En yüksek hacim lique de o bile 500.000$ ın altında.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 09, 2017, 09:58:58 AM

TaaS en dip görebileceği noktayı tahmin edebilen var mı ? Şubata doğru fiyatının çok rahat bir şekilde 8 - 9 $ civarlarına ulaşacağını düşünüyorum . Ama en dip neyi görür bilemiyorum . Kar payı dağıtımlarında bu sefer bir fork veya Segwit mevzusu olmazsa gayet güzel geçecek gibi ..
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 09, 2017, 10:43:44 AM

btc bu kadar katlamisken, diger altlar da masallah artis yasiyorken. taas gibu kar dagitimi yapan bir tokenin artmamasi beni cok sasirtti. yakinda buyuk bir patlama yasayacagini dusunuyorum. insanlar su anda mantiksiz yatirimlar yapiyor. akillari baslarina gelince taas artacaktir.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 09, 2017, 10:49:13 AM

Kar dağıtımı süresi kısaldikca fiyata etki edecektir bu. Bana göre en dip nokta 4 dolar. Ondan aşağısı alım fırsatı olur bana göre.genel anlamda altların çoğu dolar olarak karda. Bu taasin daha çok kar dagjtacagini gösteriyor bence.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 09, 2017, 02:16:44 PM

Taasa yapacagimiz yatirimi onlarin yaptiklari yatirimlarin aynisi seklinde kendi cuzdanimizdan yapsak dagitacaklari %50 yerine gelirin tamamini almazmiyiz? Ayrica coinlerinide tasimaktan kurtuluruz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 02:19:49 PM

Şubatta mı şimdi bir sonraki kar payı dağıtımı? Bende bir miktar tutup denemek istiyorum bakalım nedir ne değildir Liqui'de hacim yalnız orada hesap açmak lazım.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 09, 2017, 03:20:42 PM
Last edit: December 09, 2017, 07:19:01 PM by hiburak

Taasa yapacagimiz yatirimi onlarin yaptiklari yatirimlarin aynisi seklinde kendi cuzdanimizdan yapsak dagitacaklari %50 yerine gelirin tamamini almazmiyiz? Ayrica coinlerinide tasimaktan kurtuluruz.

Yapabilirsiniz, ancak şöyle bir durum var. İncelediğim kadarıyla Taas projenin kalitesinden daha çok stratejik ortaklık kurup alabileceği indirim oranına göre ico'lara yatırım yapıyor. Siz aynı ico'lara yatırım yaptığınızda Taas kadar indirim almanız mümkün değil.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 09, 2017, 04:39:25 PM

kar dagitimina cok bise kalmadi ama taas gecen seferki dik durusunu gosteremiyor bu kar dagitimi oncesinde gecen sefer tum altlar duserken taas ayni kaliyordu simdi gene ayni kaliyor ama yukselislerdende etkilenmiyor. Piyasa kotulestiginde taas alinabilir.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: