Bitcoin Forum
May 28, 2018, 10:29:43 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: LBRY Hakkında Fikirleriniz? Ne Olur?  (Read 1469 times)
Neo--
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 287

View Profile
November 15, 2017, 10:16:46 AM

Buda pump dump coinine dondu artik bos bir sekilde yukseliyor sonra geri dusuyor. Ekipde yeni ofise tasindigindan beri daha az aktif.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
1527503383
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1527503383
Reply with quote  #2

1527503383
Report to moderator
1527503383
Hero Member
*

Ignore
1527503383
Reply with quote  #2

1527503383
Report to moderator
1527503383
Hero Member
*

Ignore
1527503383
Reply with quote  #2

1527503383
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1527503383
Hero Member
*

Ignore
1527503383
Reply with quote  #2

1527503383
Report to moderator
burkay
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
November 15, 2017, 01:27:34 PM

Altcoin piyasası artışa geçip düzeldiği anda iyi artış gösterebilecek coinlerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum, ama çok uzun vade bekletilebilecek bir coin değil bence

◆  ◆  ◆  ◇      P L A Z A      ◇  ◆  ◆  ◆            The Intersection of Lifestyle & Technology
[ WHITEPAPER ]     PRE-SALE Starts  │  March 15th, 2018     [ ANN THREAD ]
TELEGRAM        GITHUB       MEDIUM        YOUTUBE        TWITTER        FLIPBOARD        REDDIT        LINKEDIN        FACEBOOK        EMAIL
frtmr
Full Member

Activity: 364
Merit: 105

JINBI T H E G O L D E N I C O

View Profile WWW
November 15, 2017, 01:33:00 PM

Polonun hacmi yüksekken gözde coinlerden birisiydi. LiBRarY den LBRY. Dijital kütüphane gibi birşey olması lazım.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │     T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  22nd  M A Y                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
zenfon6
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 15, 2017, 05:12:03 PM

lbry i üstün körü biliyorum güzel bi şeye benziyor ama ilgi görmedi..viuly de benzer bir proje ancak baya iş yapacak gibi duruyor bence araştırın..gerçi bu bitcoin böyle yaptığı sürece altlardan çokta bişey beklememek lazım
suram
Full Member

Activity: 308
Merit: 106

Market Integration Platform

View Profile
November 15, 2017, 05:42:59 PM

Güzel proje, güzel coin, zamana ihtiyacı var.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
November 15, 2017, 06:44:48 PM

Değeri çok düşüş yaşadı bundan sonra da değerleneceğini pek düşünmüyorum umarım yükselir değeri.

hmsr
Full Member

Activity: 294
Merit: 106

View Profile
November 16, 2017, 01:58:46 AM

Her hafta link yolluyorlar bir nevi airdrop gibi 2 lbry veriyor. Daha piyasaya çıkmadan indirmiştim. Yalnız uygulamada video indirmesi çok saçma izleyeceğim videoyu niye indireyim. Keşke youtube gibi yapsalardı

membis
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 02:08:03 AM

Her hafta link yolluyorlar bir nevi airdrop gibi 2 lbry veriyor. Daha piyasaya çıkmadan indirmiştim. Yalnız uygulamada video indirmesi çok saçma izleyeceğim videoyu niye indireyim. Keşke youtube gibi yapsalardı

Önceden indirenlere mi veriyorlar sadece yoksa şimdi indirsekte geçerli midir bu? Bu projeden umutluydum ama beklediğim çıkışı yapamadılar.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 16, 2017, 02:54:20 AM

Önceden indirenlere mi veriyorlar sadece yoksa şimdi indirsekte geçerli midir bu? Bu projeden umutluydum ama beklediğim çıkışı yapamadılar.
Ben cevap vereyim hocam üyelik  hala devam ediyor bildiğim kadarıyla ama spamın önüne geçmek için kredi kartıyla doğrulama yapmanız lazım. Sanal kartları falan kabul etmemişti ben de .Ilk üyelikte 20 adet falan kazanabiliyordunuz. Sonra her hafta yolluyorlardı. Geçen hafta yolladılar mı onu da hatırlamıyorum ama 😊

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.