Bitcoin Forum
April 24, 2024, 08:24:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Neden her 2 konudan ve 2 yorumdan biri Waves Alın ?  (Read 8451 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 05, 2017, 06:39:22 PM
Last edit: January 14, 2018, 01:45:53 PM by ferhat1242

Her önerinin içerisinde kesinlikle Waves en başta.Çok merak ediyorum neden heryerde Waves konusu var ? Bana bıkkınlık geldi artık.Yoksa forumdaki kişilere mi ait bu Waves de bizi yiyolar sasha falan ? Yani aşırı bir ilgi var çözemedim sebebini.Eğer merkezsiz borsaysa sebebi bence olması veya olmaması hiç birşey değiştirmez.Belki yapamazlar bile nerden bilebilirsiniz ki ..

Waves pumplanmadan yada sağlam dumplanmadan her 2 yorumda bir göreceğiz.Benim fikrim çoğunluk kaybedek.Wavesin kaybedeceğine hiçbiriniz inanmıyorsunuz dmi ?Smiley Benim fikrim o yönde hayrlısı diyelim..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713990264
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713990264
Reply with quote  #2

1713990264
Report to moderator
1713990264
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713990264
Reply with quote  #2

1713990264
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 05, 2017, 06:47:17 PM

Türklerin uzun süredir elinde tuttuğu ve beklenilen değerin altında olan bi coin olduğu için.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 06:49:23 PM

Zamanında herkez kar yapıp satınca bizim türkler satmayınca ellerinde patlayınca bir umut 6-7$ olur diye herkeze aldırma çabaları. Waves bir özelliği yok öyle bir coine bel bağlamayın.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
September 05, 2017, 06:50:41 PM

Waves uzun vadeli yatırım olarak 4 5 ay önce çok konuşuldu. Altcoinler ralli yapar gibi yükselirken çoğu kişi yaptığı karlarla wavese abandı. Şu anda birçok kişinin elinde waves var ve o dönemde btc bazında şu ana göre daha pahalıydı. Yani şu an birçok kişi btc bazlı zararda. Değerleneceğini temenni ettikleri için ellerinden de çıkarmıyorlar. Hiç kimse yoğurdum ekşi demez hesabı da her başlıkta wavesi övüyorlar.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 05, 2017, 07:00:29 PM
Last edit: September 05, 2017, 07:42:46 PM by wolwoo

Waves'in kârlı olabilmesi için fiyatından fazla ya da yakın düzeyde kâr etmesi gerekir. Onun için de (şu anki fiyattan) en az yıllık 40-50 milyar dolar işlem hacmi gerekiyor. Şu anki fiyat ilerisi (belirsiz gelecek) için fiyatlandırılmış olandır yani balondur. Üstüne bir de her sene btc artış hızından fazla işlem hacmi artması gerekiyor. Yani gelecek sene btc 10k olcaksa waves dex işlem hacmi 100 milyar dolara çıkmalı (btc bazlı fiyatı sabit kalması için, artması için bu rakamı da geçmeli), ertesi sene yine aynı...Bir adama (sasha) bu kadar itimad edilir mi, orasına yatırımcılar karar versin. Bu demek değil ki bugünden yarına düşecek, bilinmez. Şu anki piyasa koşulları her türlü spekülasyona açık...Benim görüşüm malı yedirdikleri yönde ki zaten herkes biliyor  Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 05, 2017, 07:07:15 PM

Şu an elimde Waves yok. Bir kaç defa al 4lerden alıp 5lerde satıp güzel kar elde ettim. Waves marka değeri olarak diğer coinlere göre çok güçlü. Dex özelliği yeterince stabil olamadı. Bir de diğer altcoinler wavesi altyapı olarak çok kullanmadı. Bu tür coinler durur durur bi anda patlama yapar.

Bu yazdıklarımı sonra tekrar hatırlatacağım. Son çeyrekte büyük sıçramalar yapacak. Ekim ayında hedefim en az 7-8bin waves alabilmek.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 05, 2017, 07:34:03 PM

Bizimkilerin övme sebebi; tokeni elli kuruştan aldılar. Düşsede çıksada kârdalar onlar için sorun değil. Onun dışında kâr ettirip, ettirmemesi ekibe bağlı. Bütün gün televizyonda kendi reklamlarını yapacaklarına ya da ofis fotoğrafları paylaşacaklarına biraz çalışsalardı şu an başka şekilde konuşulurdu.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 05, 2017, 07:35:00 PM

Eger boyle genis kitlelere acik yerlerde "Sunu mutlaka alin" v.s. gibi seyler duyarsaniz bilin ki o coin coktan tepe noktasina cikmistir ve sizin uzak durmaniz gerekir.

Yukarida cumle bir "Yatirim Tavsiyesidir"  Wink
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
September 05, 2017, 07:45:23 PM

Eger boyle genis kitlelere acik yerlerde "Sunu mutlaka alin" v.s. gibi seyler duyarsaniz bilin ki o coin coktan tepe noktasina cikmistir ve sizin uzak durmaniz gerekir.

çok haklısın hocam. son zamanlarda forumda okuduğum en güzel tespit.

bu şişirilmeyle yaklaşık 200k seviyesinden waves aldım.şu anda 110k seviyesinde. gördüğüm herkese waves alın diyorum. yoksa 3 sene boyunca 200k ya geri gelmeyecek. ne sitesi site. ne borsası borsa. ne içerideki coinler bir halta yarar. tamamen çöp.
private investor
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
September 05, 2017, 07:46:05 PM

"Çünkü Waves Alın"
Ya da bir çok kişi tepelerden satın aldı ve fiyatın daha da düşmesini istemiyor...
Bitcoin bazlı kayıp fazladır şu son pump'ta satın alanlarda, 100$ olacak diyip sizleri gazlıyorlar.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
September 05, 2017, 07:48:44 PM

Ben 2 yıla yakındır bu forumu takip ediyorum. Geçen sene bu forumda en fazla konuşulan altcoin ethereum'du. Ethereum 10 dolar olduktan sonra tüh be treni kaçırdım artık girilmez diyordum çoğu kişi gibi. Şuanki rakamda ortada. Sizin mantığınıza göre geçen sene herkes forumda konuştuğu için 10 dolar'dan ethereum filanda almamak gerekirdi. Bu mantık kriptopara piyasasında tamamen hatalı, başka piyasalarda işleyebilir ama burda işlemediği çok bariz.

Çok yakında olabilecekleri düşününce Waves şuan pahalı değil, ucuz.
Zaten uzun vadeli yatırım yaptım diyen kişinin grafiğe, fiyata falan bakıp kafayı takmaması lazım.
Haberleri takip edersin, projenin gelişimini takip eder sevinirsin. Fiyata kafayı takıpta üç kuruş düştü diye tırlatmanın alemi yok. Projenin iyi yönetildiğini ve iyi yolda olduğunu düşünüyorsan zaten zamanı gelince ederini bulacaktır. Aksini düşünüyorsan da sat çık zaten, inanmadığın projelere paranı yatırıp sonrada burda ağlamakta iş değil.
baybety
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
September 05, 2017, 07:55:58 PM

Ether uçtu sıra Waveste mi diyon yani?
Yani şu 1500 coin içinde Etherden sonra tek gelen coin Waves mi?
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 681

View Profile
September 05, 2017, 07:56:19 PM

Çünkü hepsi bagholder. Grin Grin
Şaka bir yana çok ucuzdan topladığımız WAVES'leri en az 10 katı fiyattan çıkardık birçoğumuz, ancak bazıları coine sıkı sıkıya bağlı. Trade yapmadan bekliyorlar çünkü 100 dolar gibi fiyatları göreceğini düşünüyorlar. Haksız sayılmazlar ancak 100 dolar çok uzun vadeli bir hedef, öyle 2-3 ayda olacak bir şey değil. WAVES ayakları yere basan bir coin.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 05, 2017, 07:59:06 PM
Last edit: September 05, 2017, 08:23:15 PM by wolwoo

Ben 2 yıla yakındır bu forumu takip ediyorum. Geçen sene bu forumda en fazla konuşulan altcoin ethereum'du. Ethereum 10 dolar olduktan sonra tüh be treni kaçırdım artık girilmez diyordum çoğu kişi gibi. Şuanki rakamda ortada. Sizin mantığınıza göre geçen sene herkes forumda konuştuğu için 10 dolar'dan ethereum filanda almamak gerekirdi. Bu mantık kriptopara piyasasında tamamen hatalı, başka piyasalarda işleyebilir ama burda işlemediği çok bariz.

Zaten uzun vadeli yatırım yaptım diyen kişinin grafiğe, fiyata falan bakıp kafayı takmaması lazım.
Haberleri takip edersin, projenin gelişimini takip eder sevinirsin. Fiyata kafayı takıpta üç kuruş düştü diye tırlatmanın alemi yok. Projenin iyi yönetildiğini ve iyi yolda olduğunu düşünüyorsan zaten zamanı gelince ederini bulacaktır. Aksini düşünüyorsan da sat çık zaten, inanmadığın projelere paranı yatırıp sonrada burda ağlamakta iş değil.

Hocam bende de firstblood var az bişi, istediğiniz kadar olumlu-olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Size olcakları söyliym, tamamen tahmindir: waves 80-90k'ları görecek, "tüh satmadık" diyenler çıkacak. Sonra 110k'yı görecek "aha artıyor" diyecekler. Sonra tekrar 80'lere gelecek "lan biraz bekliyelim" diyecekler. Derken 60-70 olacak biraz da buralarda takılacak. Ardından en son 35k'ya kadar inecek. Sonra tekrar toparlanacak bi 60-70k olacak geri 40-50'ye inecek. Filmin devamını ripple'dan izleyebilirsiniz. Çünkü "satış stratejisi" genelde aynıdır.  (dolar bazında fiyatı btc'nin hareketi belirler)

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 05, 2017, 08:05:51 PM

Benim sozum kisa vadede trading yapanlara. Yoksa uzun vadede her iyi proje kazandirir sadece ETH veya WAVES degil. Mimari anlamda ben mesela EOS'un cok is yapacagini dusunuyorum. Ama uzun vadede. Wink Su anda EOS 0.86 USD civarinda. Ben aldigimda 1.25 civarindaydi. Kaybediyoruz, bittik!, diye uzulmuyoruz. Her iyi traderin yaptigi gibi, beklemedeyiz.  Grin

Senin dedigin meseleye gelince. ETH'nin yukselmesindeki en buyuk nedenlerden biri son 1 yilda patlayan ICO'lar. ETH talebini inanilmaz artirdi. BTC'nin artmasinin nedeni ise en uzun zincire sahip olup supply'inin cok kisitli olmasi. Bu gibi verilerle hareket ettiginde gorursun neler olacagini uzun vadede. Benim anlatmak istedigim, insanlar burada duymaya basladigi zaman artik is isten gecmis, coin kisa vadede coktan tepe noktasina ulasmis oluyor. Buradaki salt "ALIN!!!" tavsiyesine bakarak hareket eden yatirimci icin sonuc husran oluyor demek istiyorum kisacasi. Yoksa uzun vadede iyi projelerin hepsinden 3-5 al at bi kenara bekle. Wink
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 08:19:43 PM

Isin asli bazi Turk arkadaslar whatsapp kurmuslar, buna da foruma btc'nin son zamanlardaki yukselisiyle dolusan acemi yatirimcilari doldurmuslar. Orada circle jerk kivaminda waves'i konusup duruyorlar. Buraya da boyle yansiyor. Ben waves boktan demiyorum ancak buraya gelen adam sanki altin zannediyor yazilanlari okuyunca.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 05, 2017, 08:42:53 PM

Ben hiç bir zaman waves in bir ETH veya ileride TEZOS gibi olabileceğini beklemiyorum. Umarım yatırım yapan arkadaşlar için kazançlı olur waves .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 05, 2017, 08:44:44 PM

wavesi nedense bende pek tutmuyorum, şu an elimde hiç yok mesela hepsini sattım.zamanında girenler güzel para kazandılar evet ama ben o kazananlardan olmadım.tutanlar hayrını görsün herkese bol kazançlar
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 05, 2017, 09:07:44 PM

Türklerin uzun süredir elinde tuttuğu ve beklenilen değerin altında olan bi coin olduğu için.
Evet haklısınız.Benim Wavese bir düşmanlığım yok fakat çoğu insan yazılanlara göre yatırım yapıyor belli yani.Heryerde Waves uçacak dendiği için diyorum ki yazıktır,günahtır çoğu insan ya kaybederse?Bence bu tür konularda sadece bir yere odaklanmamak lazım.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 05, 2017, 09:10:01 PM

şu an krıtık noktada oldugu dogrudur. asagı kırarsa 50k ya hatta daha da asagı kadar gıdebılır ama buna ızın verırlermı hiç sanmıyorum. 100k da saglam destek yapmıs durumda.  D noktasında da destek calısıp yukarı ıttı. ucgenı kırması olası.gunluk grafık bu. yanı 1 hafta fılan kaldı. ne olur ne olmaz tabıkı bellı degıl btc hoplar gumler patlar catlar. kesın bırsey olsa zaten evı arabayı sat Cheesy ama benım gordugum 300k cıvarları yenı taban olacak. ytd
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: