Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:24:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Coinbase  (Read 2337 times)
TheKubizz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10

bros over blockfolios


View Profile
September 07, 2017, 09:31:04 PM
 #1

Hej! Ktoś z Was używa może giełdy coinbase i weryfikował tam swoje konto?
1713554688
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713554688

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713554688
Reply with quote  #2

1713554688
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713554688
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713554688

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713554688
Reply with quote  #2

1713554688
Report to moderator
rzepa
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 158
Merit: 100


View Profile
September 08, 2017, 05:03:25 PM
 #2

Miałem podłączoną kartę do ich aplikacji na telefonie. Wszystko OK ale prowizje wysokie.
klimauk
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 183
Merit: 103

Crypto maniac - HODL


View Profile
September 08, 2017, 06:54:39 PM
 #3

Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Hodler <> seller <> buyer
TheKubizz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10

bros over blockfolios


View Profile
September 08, 2017, 10:55:33 PM
 #4

Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.
ViceOfBTC21
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 438
Merit: 266


View Profile
September 10, 2017, 08:03:20 AM
 #5

Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.
Napisz do supportu to może ci powiedzą czy nie przechowują dokumentów na serwerze na wypadek zhakowania serwera. Tylko np. wydrukowane i w sejfie czy na innym kompie zaszyfrowanym TC.
klimauk
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 183
Merit: 103

Crypto maniac - HODL


View Profile
September 10, 2017, 08:01:49 PM
 #6

Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.

Wiem, ze moze to co napisze nie bedzie wyzacznikiem niczego, ale swoje obawy rozmylem faktem, ze z tego serwisu korzystaja dziesiatki jak nie setki tysiecy ludzi. Kazdy kto chce kupic cos za okragla sumke musi sie zweryfikowac. Gdyby byly tam jakies problemy juz dawno wszedzie by o tym trabili - a nic nie slychac. To moze nie jest dowodem, ze kiedys nic sie nie stanie. Takze przemysl sam czy warto skanowac dowod, czy prawko.

Hodler <> seller <> buyer
TheKubizz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10

bros over blockfolios


View Profile
September 10, 2017, 09:59:33 PM
 #7

Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.

Wiem, ze moze to co napisze nie bedzie wyzacznikiem niczego, ale swoje obawy rozmylem faktem, ze z tego serwisu korzystaja dziesiatki jak nie setki tysiecy ludzi. Kazdy kto chce kupic cos za okragla sumke musi sie zweryfikowac. Gdyby byly tam jakies problemy juz dawno wszedzie by o tym trabili - a nic nie slychac. To moze nie jest dowodem, ze kiedys nic sie nie stanie. Takze przemysl sam czy warto skanowac dowod, czy prawko.

Z takiego samego założenia wyszedłem. Jasne, że nie warto skanować dowodu/prawka na żadnej stronie online. Jednak aby mieć dostęp do porządnego handlu jest to wymagane. Udało mi się przesłać skan z zakrytym peselem (chociaż tyle). Ponoć sporo osób z tego co się dowiedziałem po weryfikacji dokumentu po prostu go zastrzega i wyrabia nowy - nad tym się zastanowię. Jednak na chwilę obecną twierdzę, że strona jest bezpieczne, po kontakcie z supportem tylko się w tym utwierdziłem. Pozdrawiam serdecznie.
YinShuiSiYuan
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1680
Merit: 505



View Profile
September 15, 2017, 03:42:18 AM
 #8

Coinbase is the best secured exchange online!

https://www.wsj.com/articles/how-the-blockchain-could-change-corporate-structure-1476887998?mg=id-wsj

https://www.nytimes.com/2015/09/22/business/dealbook/the-benefits-of-allowing-bitcoin-to-flourish.html?_r=0

https://www.forbes.com/fintech/2016/#1a1c85f276c2

There is no doubt!  Cool

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
sxafir
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 500


View Profile
September 15, 2017, 04:19:53 AM
 #9

Do tej pory nie używałem.
TheKubizz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10

bros over blockfolios


View Profile
September 16, 2017, 01:09:43 PM
 #10

Z krótkiego doświadczenia, jak na razie nie ma co im zarzucić. Wszystkie operacje przechodzą ULTRA sprawnie, cena bardzo dobra (szczególnie w porównaniu z naszą rodową giełdą BitBayem). Polecam, jeśli komuś zależy na czasie (kupno z poziomu karty kredytowej trwa dosłownie dwie minuty - jednak ma limit do 375 EUR).
klimauk
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 183
Merit: 103

Crypto maniac - HODL


View Profile
September 17, 2017, 03:04:02 PM
 #11

Z krótkiego doświadczenia, jak na razie nie ma co im zarzucić. Wszystkie operacje przechodzą ULTRA sprawnie, cena bardzo dobra (szczególnie w porównaniu z naszą rodową giełdą BitBayem). Polecam, jeśli komuś zależy na czasie (kupno z poziomu karty kredytowej trwa dosłownie dwie minuty - jednak ma limit do 375 EUR).

Dostaniesz wiekszy limit, jak bedziesz uzywal. Mi przyznali na poczatku £250, a teraz mam £2500 tygodniowo. Tak dla informacji pisze.

Hodler <> seller <> buyer
gargusio
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
September 29, 2017, 05:24:45 PM
 #12

Uzywam Coinbase od jakiegos miesiaca, nie mialem zadnych problemow z nim. Troche sobie licza, ok. $4 prowizji, nie wiem jak sprawa bedzie wygladala w zlotowkach.
kiloHz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
November 02, 2017, 11:42:49 PM
 #13

Prowizje wysokie ale tak jak poprzednicy wspomnieli przy użyciu karty środki praktycznie od razu są dostępne. Z innych opcji mogę polecić localbitcoins. Po przewalutowaniu może się okazać, że lepiej będzie zapłacić prowizję sprzedającemu niż bankowi.
mentalny
Member
**
Offline Offline

Activity: 133
Merit: 10


View Profile WWW
November 04, 2017, 01:57:28 AM
 #14

Osobiście korzystam z Coinbase i jestem jak najbardziej zadowolony. Kupno krypto zajmuje dosłownie chwilę, a jeżeli się posiada konto walutowe, to da radę kupić BTC po cenie niższej, aniżeli na BitBayu (przynajmniej zdarzało mi się to czasem kilka miesięcy temu). Warto mieć tam konto w razie czego Smiley

8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 04, 2017, 06:42:41 AM
 #15

Używam i jest ok. Jedna z lepszych giełd / portfeli na rynku w USA jeśli chodzi o zaufanie. Jest to zarejestrowana firma w USA.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
mr108
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 16, 2017, 03:24:40 PM
 #16

Tak, mam konto na Coinbase ale wolę używać ich GDAX.com giełdy - to ta sama firma, polecam!
TommyZ
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
November 19, 2017, 11:04:21 PM
 #17

Firma jest zaufana ale śledzi swoich klientów. W dalszej perspektywie może to być problem.

Do tego IRS(urząd skarbowy "wujka Sama") walczy o dane z coinbase, żeby ścigać rezydentów USA za niezapłacone podatki. Pewnie nikogo tutaj to nie dotyczy raczej ale warto wiedzieć.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 21, 2019, 09:35:25 AM
 #18

Coinbase jest jednym z najstarszych i najlepszych serwisów kryptowalut.

Jest to jedna z niewielu firm w świecie krypto, do której mam chociaż trochę zaufania i nie została zhakowana jeszcze nigdy, co jest ważne.

Myślę, że Twoje dokumenty będą bezpieczne z Coinbase.


niguezz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
September 12, 2019, 03:24:55 PM
 #19

Jedna z lepszych giełd, nigdy nie miałem z nią żadnych problemów choć warto zaznaczyć, że używałem jej zaledwie przez dwa miesiące. Bardzo szybkie transakcje, warto podkreslić.
Cryptotrajder
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 3


View Profile WWW
November 07, 2019, 10:46:45 AM
 #20

Lepsza pod jakim względem? Kolejna zdecentralizowana giełda która w każdej chwili może zawinąć manatki.

a propo...

"On Oct. 7 at 22:00 UTC, Coinbase will usher in higher rates for new tiers of accounts transacting under $10,000, and between $10,000 and $50,000, according to a company blog post on Thursday. The new rates are as follows:"
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!