Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:05:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Basic attention token(BAT)  (Read 4277 times)
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
September 17, 2017, 02:24:37 PM

Basic attention token coinmarketcap'ta en yukselen coin durumunda bu coin ne ise yarar hakkinda bir video yokmu yada daha detayli bir aciklama?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
1714050353
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050353
Reply with quote  #2

1714050353
Report to moderator
1714050353
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050353
Reply with quote  #2

1714050353
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 17, 2017, 02:25:55 PM

bat aldım bende biraz brave tarayıcı çıkarsa uçar bu coin adsense in yerini alır

Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 17, 2017, 02:35:41 PM

Basic attention token coinmarketcap'ta en yukselen coin durumunda bu coin ne ise yarar hakkinda bir video yokmu yada daha detayli bir aciklama?

Ilk mesajimda daha cok yazmak istedim ama yazmak gercekten cok buyuk zaman aliyor bunun yerine BAT'i bir video ile tüm detaylariyla anlatsam  yeterli sayida kisiye yardimci olabilirmiyim acaba? Emeklerim bosa gider diye korkuyorum Smiley
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 17, 2017, 02:37:37 PM

bat aldım bende biraz brave tarayıcı çıkarsa uçar bu coin adsense in yerini alır
Brave browser cikmis zaten anladigim kadariyla ama sistem olusmamis daha? benim anladigim bu.  Bu arada Neo arkdasim eger bi Video ceker ve bizi bilgilendirirsen bahsis bile atarim izlemek ne demek. Video iyi olacak ama haa.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 17, 2017, 03:34:24 PM

Ilk mesajimda daha cok yazmak istedim ama yazmak gercekten cok buyuk zaman aliyor bunun yerine BAT'i bir video ile tüm detaylariyla anlatsam  yeterli sayida kisiye yardimci olabilirmiyim acaba? Emeklerim bosa gider diye korkuyorum Smiley

Merhaba hocam konuyu açtığından beri takip ediyorum. Eğer video hazırlarsan ilk izleyicilerden olurum. Emeklerinin boşa gideceğini de düşünmüyorum. Bir çok kişi bu coin hakkıda bilgi edinmek ister bence.
tylercoin
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
September 17, 2017, 09:52:12 PM
Last edit: September 17, 2017, 11:11:12 PM by tylercoin

ooo video mu en sevdiğim bilgilendirme şekli  Cheesy şaka bir yana bende BAT alan biri olarak çok minnettar olurum. 1$ edecek bir coinmi acaba merak ediyorum? şimdiden teşekkürler

sayfalarında anlatmışlar birşeyler ama ingilzce (ay dont nov ingliş  Smiley )
https://basicattentiontoken.org/first-phase-of-the-basic-attention-token-platform-nears-rollout/
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 18, 2017, 02:20:55 PM

Brave browser cikmis zaten anladigim kadariyla ama sistem olusmamis daha? benim anladigim bu.  Bu arada Neo arkdasim eger bi Video ceker ve bizi bilgilendirirsen bahsis bile atarim izlemek ne demek. Video iyi olacak ama haa.

Saol dostum tip istemiyorum amacim herkesin kazanmasi ben zaten arastirmayi seven biriyim ve almanca,ingilizcemle farkli kaynaklarida arastirip bilgi toplayabiliyorum zaten yaptigim birseyi cok sey ogrendigim bu forumdaki arkdaslarla paylasmak istedim egerki birkac arakdas daha videoyu izleyecegini belli ederse BAT bilgilendirme videosunu hazirlamaya baslayacagim. Bu arada bat 6100 sat civarina dustu dahada dusebilir ama 6ksat altina dusecegini sanmiyorum(piyasa tepetaklak olmazsa) su seviyeler bence alim icin iyi firsattir (Mercury release yetismezse dususu goze alarak) iyi bir getiri birakabilir.
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 21, 2017, 06:58:57 PM

Az önce büyük haberi verdiler twitterdan mercury release 6.10'da geliyor 2 haftadan biraz fazla var fiyatlar buna suan icin 200 sat. tepki verdi bekledigimden cok cok az. Bunun nedeninin piyasadaki belirsizlik oldugunu dusunuyorum boyle bir haber mayista gelmis olsaydi(ozaman bat yoktu:) 3-4k yukari atardi diye dusunuyorum. Belkide atmazdi bilemedim simdi bana kalsa 6k altinada dusmez diyordum ama dustu Smiley

Bakalim ekime kadar nasil tepki verecek bat bu mercury release'e
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 22, 2017, 07:36:08 AM

Az önce büyük haberi verdiler twitterdan mercury release 6.10'da geliyor 2 haftadan biraz fazla var fiyatlar buna suan icin 200 sat. tepki verdi bekledigimden cok cok az. Bunun nedeninin piyasadaki belirsizlik oldugunu dusunuyorum boyle bir haber mayista gelmis olsaydi(ozaman bat yoktu:) 3-4k yukari atardi diye dusunuyorum. Belkide atmazdi bilemedim simdi bana kalsa 6k altinada dusmez diyordum ama dustu Smiley

Bakalim ekime kadar nasil tepki verecek bat bu mercury release'e

mercury release 6.10 nedir?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 22, 2017, 09:38:50 AM

10. ayin 6sind ayayinlanacak olan roadmapin ilk ayagi cok buyuk guncellemelerle geliyor. adi mercury nasanin mercury programindan esinlenmisler.
Leonbtc
Full Member

View Profile
September 22, 2017, 10:05:29 AM

Anlamsizca dusuyor bat bende almiyorum dustukce.

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 27, 2017, 08:52:31 PM

Merhaba arkadaslar dedigim gibi mercury release 2 hafta ertelenmisti simdi 9 gün kaldi yayinlanmasina ve büyük bir buy wall olusuyor alim firsati olabilir iyi günler.
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 27, 2017, 09:24:13 PM

mercury releasein ne oldugunuda kısaca açıklayabilirmisiniz? artık yayıncılar ödeme alabilecekmi bu yeni sürümle?

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 27, 2017, 09:45:26 PM

mercury releasein ne oldugunuda kısaca açıklayabilirmisiniz? artık yayıncılar ödeme alabilecekmi bu yeni sürümle?

yayincilar ödeme alacaklar ayrica kullanicilarda ödüllendirilecek mercury release ile birlikte. Bunun disida brave browserda islemle BAT ile yapilmaya baslanacak. halihazirda islemler bitcoin ile yapiliyor.
Leonbtc
Full Member

View Profile
September 27, 2017, 09:58:53 PM

yayincilar ödeme alacaklar ayrica kullanicilarda ödüllendirilecek mercury release ile birlikte. Bunun disida brave browserda islemle BAT ile yapilmaya baslanacak. halihazirda islemler bitcoin ile yapiliyor.

Bu sefer yukselirmi hocam bu BAT

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 27, 2017, 10:37:56 PM

Bu sefer yukselirmi hocam bu BAT

Nerden bilim hocam ben onu insallah yukselir yatirimimin buyuk bir kismi orada ama yukselip dusecegini bilsem evimi satar sermaye yaparim. aksam yazdigimdan beri gene yukseliyor tahminimde 6sina kadar yukselir. BAT uzun donem coini eger kisa surede yuksek kar istiyorsaniz sizi mutlu etmez.
borulce
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 02, 2017, 02:58:47 PM

Şu an piyasada en sevdiğim coinlerden bu anladığım kadarıyla çok büyük potansiyeli var.
themystick
Full Member

Activity: 182

eHarvestHub

View Profile
October 02, 2017, 05:22:59 PM

Kasım Hardforku ne? Bi bitmedi anasını satayım fork ha fork. Kaç tane daha fork olacak? Kim çıkarıyor bu haberleri? Madem diyorsunuz kaynak verin bari bizde bilelim kim oldugunu

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 05:07:38 PM

Bu iki oldu mercury release ertelenmeden önceki tarihinde butun market dusmustu bugunde 3 gün kala gene tüm market dusuyor BAT gene yesilde ama hersey yesile donerken kimsenin buraya yatirim yapmaya niyeti yok boyle buyuk bir update oncesi potansiyelinin cok cok altinda kaldi yukselis. Neyse en azindan dusmemis oldu yatirimim. Duzenli olarak cikiyorum yani duzenli miktarlarla cunku buradan nekadar yukari gider bilmiyorum hersey duserken. gecen tarihte 7k sat. görmustu oraya kadar bir kismini bekletecegim (hic gormeyebilirizde o seviyeleri) arada güncellemeleri falan bu baslik altina yazarim burada kalsin.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 03, 2017, 08:20:21 PM

Tuhaf token,ismi nedense içime hiç güven hissi uyandırmıyor.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: