Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:22:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Önsipariş: INNOSILICON A5 DashMaster - 38 000 MH/s - X11 miner  (Read 1890 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2030
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 13, 2017, 11:59:26 AM

30.2GH in 750W normal mode, 38GH in overclock mode

INNOSILICON A5 DashMaster

Önsipariş verilip ödemesi yapıldı. Fiyatı 10 000 USD + 315 USD kargo bedeli + %20 Gümrük vergisi + Diğer masraflar.

Son kullanıcı fiyatı: 48 000 TL

Telefon: 0536 428 74 31
Kasım ayı içerisinde adresinize teslim.

Bu cihazdan sadece bir tane sipariş verebildim. Daha fazla almak istedim ama yeterli stok olmadığını belirttiler. Almak isteyen olursa ödemeyi yaptıktan sonra cihazın gelmesini bekleyecek. cihaz önce bana gelecek. İçeirisne ayarları yükleyip minimum bir gün çalıştırıp kontrol edip öyle vereceğim. Ben ödemeyi yaptım. Üründen stokta hiçbiryerde yoktur. İlk batch Kasım ayının ortasında dağıtıma başlıyor.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
1713266556
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713266556
Reply with quote  #2

1713266556
Report to moderator
1713266556
Hero Member
*

Ignore
1713266556
Reply with quote  #2

1713266556
Report to moderator
1713266556
Hero Member
*

Ignore
1713266556
Reply with quote  #2

1713266556
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713266556
Hero Member
*

Ignore
1713266556
Reply with quote  #2

1713266556
Report to moderator
CLS63
Legendary
*

Activity: 1708
Merit: 1628

View Profile
September 13, 2017, 12:25:43 PM

Makine çok iyi fakat bu makineyi 48.000 TL'den alan kişi çıkmaz

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 01:02:55 PM

36105 TL ödeme zaten yapıldı. Cihaz geldiğinde %20 gümrük vergisi 7221 TL daha ödeme yapılacak. Gümrüğe sunma vergisi, vekalet, gümrük müşavirlik firmasının ücretleri, gerekli belgeler için ek ödeme derken 2500 TL daha harcama gidecek. Özelikle yüksek kar marjı eklemedim. Yaklaşık 46 000 TL ye mal oluyor bu makine. Sadece 2000 TL kar ekledim. Ürün zaten stoklarda olmayan bir ürün. Bence fiyatı yüksek değil. Zaten cihaz satılmaz ise ben kullanacağım. Makineye garant ivermiyorlar. Fişini takıp çalıştırdığın anda cihazın son sahibisiniz gibisinden söylemleri var. Bir ayda bozulacak cihaz değildir sanırım.

Şuanda 1425 TL günlük kar bırakıyor. Şuan hesaplama yaptığımda 33 günde parası çıkıyor. Bu kadar kısa sürede ROI yapan cihaz bulamazsınız.

Buraya tıklayarak geliri göreblirsiniz.

CLS63
Legendary
*

Activity: 1708
Merit: 1628

View Profile
September 13, 2017, 01:13:55 PM

Şuanda 1425 TL günlük kar bırakıyor. Şuan hesaplama yaptığımda 33 günde parası çıkıyor. Bu kadar kısa sürede ROI yapan cihaz bulamazsınız.

Buraya tıklayarak geliri göreblirsiniz.

Kendin'de söylüyorsun şu anda 1425 TL bırakıyor ama sen şu anda cihazı satmıyorsun'ki cihazı kasımda gelecek oda ertelenmese filan bitmain bazı cihazları ertelemişti belki bu firmada biraz erteler o zamana kadar günlük kazancı düşecektir ama hâla kârlı bir cihaz olacağı kesin sıkıntısı garantisinin olmaması bu yüzden risk çok yüksek bozulursa para çöp olur

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
deepwebcoin
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
September 13, 2017, 01:15:52 PM

cok pahali diyorsun
innosilicon firmasi bu makineye pazarlikla yari fiyatina alinabilir bence pazarlik yapmak gerekiyor
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 01:19:28 PM

Alıcı tüm bunları bilerek alacak. Zaten önsiparişle satılan ürünlerde her zaman geç teslim edilme riski var. Bu aynı anda tüm herkesin başına gelebilecek bir olay. Kişiye özel bir durum değil.

Makine geldiğinde 24 saat ben çalıştırıp test edip öyle göndereceğim. Ordan bir günlük kazancı kar olacak bana. Bir de yaklaşık 2000 TL bir kar ekleyerek satışa çıkardım.

Garantisi yok. Bu biraz düşündürücü ancak bir ay gibi kısa bir ROI en bahsedilince bence mantıklı geliyor. Dediğim gibi ben aldım ve satılmaz ise kullanacağım.

Amacım Innosilicon ile ilk alışverişi gerçekleştirip ilerde daha fazla minerı tek seferde satın alabilmek. amanında Baikal ile de bu şekilde başlamıştım. Şuanda tek seferde 10 cihaz alabiliyorum sorun yaşamadan.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 01:20:16 PM

cok pahali diyorsun
innosilicon firmasi bu makineye pazarlikla yari fiyatina alinabilir bence pazarlik yapmak gerekiyor

Bu tarz firmalarla sen pazarlık yapabiliyor musun ? Sesli güldüm  Grin

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 13, 2017, 01:24:18 PM

@igotek hocam biz zaten düşünüyorduk bu cihazı konu açman iyi oldu fakat hiç iade süresi vermemeleri biraz sıkıntılı. Geldiği gibi bozulursa yada bozuk gelirse ne halt edeceğiz? az para değil bi araba parası.

cok pahali diyorsun

Nereye pazarlık yapıyorsun yarı fiyatına pazardan hıyar mı alacaksın? Ya post kasmak için saçmalıyorsunuz ya da cehalet fışkırıyor  Grin adamların stok bile yok anında tükeniyor.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 01:41:43 PM

Ya bozulursa işi biraz da Nasrettin Hoca'nın gölü mayalarken ya tutarsa ? olayı gibi.

Pek tabi cihaz çalışırken aniden elektrikte bir gel-git olursa ve yüksek gerilim gelirse cihaz bozulabilir. Bu tarz pahalı bir cihazı alan kişinin biraz parasına kıyarak regülatör alması da kaçınılmaz. Ben şuanda 15 kw regülatörleri araştırıyorum. Malum cihaz sayısı çoğaldıkça online ups yetersiz geliyor. Fiyat performans olarak değerlendirince de regülatörler daha ucuza mal oluyor.

Şuanda 200 Bin TL bir yatırımla mining yapıyorum ve bu gitgide yükseliyor. Henüz teslim almadığım cihazları bu maliyet içerisine dahil etmedim. Yavaş yavaş da ekran kartlarından ASIC cihazlara yöneliyorum. Hatta güzel teklif gelirse 22 adet GTX1060 ve 5 adet GTX1070 hazır kurulu 4 rig var elimde. Herşey dahil vermeyi düşünüyorum. Şuanda günlük ortalama 30 USD getirisi mevcut.

Cihazlar baya pahalı doğru ancak şunu da unutmamak lazım ki antminer lerde pahalıydı ve hemen hemen ROI olmayan yok sanırım. Riski göze alanlar para kazanacak diye düşünüyorum. Baikal cihazların hiçbirinden pişman olmadım. Hem kullanıyorum hem satıyorum. Şuanda elimde son beş adet giant + kaldı. Bir adet de cube var ve fiyatta da çok iyi bir indirim yaptım. Yeni ürünlerigönderecekelr iki gün içinde ödeme yapmam gerekiyor.

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
September 13, 2017, 01:42:05 PM

çok iyi makine bence fiyatıda gayet makul.

diyelimki aldık, parayı hemen mi ödüyoruz yoksa zaten ödediğin için, kaporo,teslimatta kalanı şeklinde mi ödeme yapıyoruz ?

herhangi bi sözleşme vs yapacakmıyız ? sonuçta az para değil ve güven konusu her zaman önemli ?

Teşekkürler
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
September 13, 2017, 02:53:41 PM

gpu madenciliği bundan daha karlı ve daha risksiz

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 05:29:59 PM

çok iyi makine bence fiyatıda gayet makul.

diyelimki aldık, parayı hemen mi ödüyoruz yoksa zaten ödediğin için, kaporo,teslimatta kalanı şeklinde mi ödeme yapıyoruz ?

herhangi bi sözleşme vs yapacakmıyız ? sonuçta az para değil ve güven konusu her zaman önemli ?

Teşekkürler

Zaten ödediğim için tamamını istiyorum. Noter onaylı sözleşme yapabiliriz.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 13, 2017, 05:33:26 PM

GPU madenciliği karlı mı ?

22 adet GTX1060 ve 5 adet GTX1070 ile gümlük 30 USD kazanç kalıyor.

Szie göre GPU madenciliği kazançlı ise bu sistemleri size verebilirim bana yerine X11 miner alabilirsiniz. Bu kadar yatırıma günlük 30 USD çok az bir getiri bence. Siz hem hesap makinelerine dahi bakmadan konuşuyorsunuz hem de elinizde ekran akrtı dahi yok. Kafadan boş sallıyorsunuz. Elimdeki kartlar 7/24 çalışıyor.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
September 13, 2017, 06:38:24 PM

4 adet baikal x10 alıp çalıştırmak daha karlı gibi görünüyor.
4 cihaz üretici fiyatı 4800 dolar
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 14, 2017, 01:03:55 AM

Ağzı olan konuşuyor arkadaş bu nasıl iş  Smiley gpu madenciliği en az 1 yıl roi! bu cihaz ise 1 2 ay akarı kokarı yok kablolarla parçalarla uğraşmıyorsun.

Dünya küreselleşti ama hala bu devletin gümrük sıkıntılarıyla uğraşıyoruz elalem rahatca alıyor biz bakıyoruz anca.
nevermind41
Full Member

Activity: 186
Merit: 100

View Profile
September 14, 2017, 01:51:50 AM

igotek ilanlarını kısaca özetlemek gerekirse:

Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
September 14, 2017, 09:51:03 AM

Çinli 50 dolara ürün yapıp, bu ürünü 10 bin dolara satacak. Tabi önce kendileri çalıştıracak, sömürecek... Zorluk artınca da millete kitleyecekler.
Bu cihazın ROI süresi şuan 40 gün ise, 4 ay sonra 1 sene olacaktır. Hele bir de bu cihazlar klonlanırsa, asıl o zaman zorluk seviyesini görün.
Bozulursa çöp zaten. Garantisi yok bir şeyi yok... Sadece aynısını yapmak için yatırım maksadıyla alınması mantıklıdır.
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 14, 2017, 09:05:49 PM

Bu cihazlar zaten kapış kapış satılıyor. ROI hesaplayıp alıp almamaya karar verilebilir. Bu cihazdan alabilen kişilerden biriyim. Şahsen ben Türkiye de pahalı cihazlara yatırım yapan birilerini pek fazla göremedim.

bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
September 14, 2017, 09:37:27 PM

aynı paraya 10 tane btc alıp pusuda beklemek daha mantıklı gibi sanki.

1-2 ay bekle btc bası ortalama 1000 dolar kar etsen , cihazı bedavaya getirmiş oluyoruz.

zorluk derecesine göre zaten cihazların fiyatları düşecek belki bi miktar para ilave ederek 2 tane cihaz bile alınabilir.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
polat33
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
September 16, 2017, 04:24:02 PM

Şu anki günlük geliri 963 TL olmuş, buda roi süresini 50 gün yapıyor, 50 gün içindeki düşüşte hesaplanınca bu süre uzayabilir, tabi dash ykselirse bu oran düşedebiir, fakat oranlar kazma gücü orantısına göre hesaplanır, buda süreyi en az 2,5 - 3 ay yapar.
bence bu ürüne verilecek para ile 4-5 tane x10 alıp 40-50gh ile kazım yapmak daha mantıklı olur, aynı paraya çok daha fazla kazanç.
tabi bunlar benim fikrim, bende bu cihazlar yok (rx480 rig vardı sattım bayram öncesi) ve araştırıyorum, fakat hesaplar ortada.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: