Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:27:45 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Neden Türkiye'de bunun reklamını yapmıyoruz?  (Read 1350 times)
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 12:16:32 PM

Biz neden reklamını yapalım ki Bitcoin kendi reklamını çok güzel yaparken? Öğrenen araştıran kazanıyor, diğerleri uzaktan bakıyor. Okuyanla okumayan bir olur mu hiç?
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 13, 2017, 12:42:24 PM

Artık her hafta haberlerde ve hergün gazetelerde bitcoin haberlerini görmek mümkün. Neredeyse tüm türkiye haberdar, dünya zaten haberdar. Reklama ihtiyaç yok başarılı proje her zaman kendini duyurur.
whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 08:26:04 PM

Merhaba hortlatiyim konuyu. Ben18 yasindayim ve kendimden onlarca yas buyuk akrabalarima, yasit kuzenlerime, sıkı arkadaşlarıma kafalarini acmak adina konusmalar yapiyorum. En değer verdiğim insanlar olayın altından kalkamayacak gibi hissettiklerinde onlara yeni kolay anlasılır kaynaklar gönderiyorum çünkü gelecekte ciddi öneme sahip bu Blockchain veya zincirin adına ne derseniz diyin, bu yeni dünyadan geri kalsınlar istemiyorum. Şimdilik ısrarla blockchain'i tanimak icin gec olmadigini soyleyerek onlari öncelikli olarak Bitcoinle tanistirarak rehber niteliginde yollar izlettiriyorum. Mühendis dayım temmuz ayinda 2. Eve verecegi parayla birkaç hafta sıkı takiple olayı kavrayıp onlarca Bitcoin sahibi oldu. Şimdi durum ortada. Önemli olan olayin mantigini kavrayabilmek, şu günlerde tüm iş arkadaşları şirketinde Bitcoin ve blockchain gelişmeleri için bütçe ayırıp etraflarindakilerin kafalarini aciyorlar. Yeni kitleler bu şekilde katilirsa aramiza güzel, güneşli günler görmeye devam edecegiz ama biz geri planda durursak gelen kitle zengin olma hayaliyle kontrolü eline alabilir. Şu anki sayimizla kiyaslanamayacak kadar insan katilacak aramiza. Karmasik gelmesin anlattiklarim, 2050 yillarina ait planlarimla yasiyorum genis düsünmek zorundayiz
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: