Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:57:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım yaptığım coinlerden biraz daha alım yapsam mı sizce?  (Read 1402 times)
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 15, 2017, 11:15:31 AM
Last edit: September 16, 2017, 09:01:16 PM by The Management

Ayın başında aldığım coinler;
Civic
Oax
Hshare  (Keşke 21 doları görünce satsaydım Cool )
AdEx

Bunlardan birini seçip biraz daha alım yapmayo düşünüyorum. Aklımda Cvc veya AdEx var.

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
Not = Hepsini kaybetsem de üzülmeyeceğim miktarlar seçtim. Bekleme konusunda bir sıkıntım yok. %100 kar oranını gördüm mü satacağım fazlasında gözüm yok.

Güncelleme = 5060'Dan BAT'a girdim
1713578256
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578256
Reply with quote  #2

1713578256
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 15, 2017, 11:52:48 AM

hocam doge al bence varı yoğu sat doge al, artacak kesin bilgi, belki az biraz bekletir ve ya biraz daha düşebilir ama onun dışında artış kesin gibi. insanlar ucuz malı sever, talep olur malın fiyatı artar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 11:55:33 AM

hocam doge al bence varı yoğu sat doge al, artacak kesin bilgi, belki az biraz bekletir ve ya biraz daha düşebilir ama onun dışında artış kesin gibi

Hocam hiç araştırmadığım ve güven vermeyen bir coin gibi gözüküyor uzaktan. Neye göre artacak diyorsunuz?
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 15, 2017, 11:56:39 AM

Bekleme konusunda sıkıntım yok diyorsan kesin al bak dua edersin, şu an fiyat 23-24 yaz bir kenara 6 ay içinde 2-3 katı olur en az, belki de bu ay içinde bilemem...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 12:01:29 PM

Bekleme konusunda sıkıntım yok diyorsan kesin al bak dua edersin, şu an fiyat 23-24 yaz bir kenara 6 ay içinde 2-3 katı olur en az, belki de bu ay içinde bilemem...

Aklımda bulunduracağım ama yine de güzel bir yatırım gibi gelmiyor
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
September 15, 2017, 12:11:58 PM

Dogecoin, her zaman bu fiyatlara düştükten sonra katlarca yükseldi. Bende dogecoine geçtim bekleyeceğim.dogecoin için 20-30satoshi arası çok iyi alım fırsatı.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 15, 2017, 12:18:06 PM
Last edit: September 15, 2017, 01:06:28 PM by exortis

%100 kar gördümü satacağım fazlasın da gözüm yok demiş arkadaş  Grin Grin Grin Grin
daha ne olsun hocam bu piyasada siz o karı nasıl goreceksiniz merak ediyorum ben her coinden %50-70 arası zarardayım
zararı çıkarsam kar da gözüm yok satıp tl ye çevireceğim
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
September 15, 2017, 12:32:28 PM

Benim de %60 zararım var 24 satoshiden baya dogecoin aldım attım. Zararımı kapadığı an tl'ye geçeceğim.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 15, 2017, 01:04:16 PM

Vallahi hocam aslinda alim zamani 2900den assagi dusecek gibi durmuyor.. Kendi arastirmanizi yapin ki sordugunuza gorede yapmissinizdir son cesareti ariyosaniz alin. Ben bugun gene alim yaptim ondan boyle soyleyebiliyorum Smiley BAT'a bir göz atin derim.
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 01:29:05 PM

%100 kar gördümü satacağım fazlasın da gözüm yok demiş arkadaş  Grin Grin Grin Grin
daha ne olsun hocam bu piyasada siz o karı nasıl goreceksiniz merak ediyorum ben her coinden %50-70 arası zarardayım
zararı çıkarsam kar da gözüm yok satıp tl ye çevireceğim

Yani şimdi mesajıma baktım da biraz itici durmuş harbiden  Grin
Diğer konularda millet x3 x4 hatta x10 hedefleyenler dolu fa o yüzden x2yeter  anlamında yazmıştım
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 01:39:47 PM

Vallahi hocam aslinda alim zamani 2900den assagi dusecek gibi durmuyor.. Kendi arastirmanizi yapin ki sordugunuza gorede yapmissinizdir son cesareti ariyosaniz alin. Ben bugun gene alim yaptim ondan boyle soyleyebiliyorum Smiley BAT'a bir göz atin derim.

Hocam BAT'a göz atmıştım sanırım sizin konunuzdu. Baya mantıklı bir yatırım gibi gözüküyor teşekkür ederim. (XRP ile arasında kaldım)
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 15, 2017, 04:38:58 PM

OMG ve IOTa yi tavsiye edebilirim. Ozellikle OMG.
Omise firmasi asyada faaliyet gosteren iyi iliskileri olan bir firma. OmiseGO da onlari bir uzantisi. Proje ilgimi cok cekti. Fiyatlar her yerde dustugu icin su anda alim icin uygun kivama geldi.

karabiber
Hero Member

Activity: 1344
Merit: 637

View Profile
September 15, 2017, 04:51:43 PM

hshare dışındakilerden biraz daha alabilirsin hshare çin işi başka yerde işlem görmüyor
ben olsam biraz daha beklerdim piyasa iki yöne hızlı hareket ediyor şu an

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 16, 2017, 08:51:19 AM

kötu yakalandık elımde btc tutmadıgıma bır defa daha pışman oldum portfoyumdekı coınler yarıdan fazla düşmüşken alım yapmam gerekıyordu 1 gunde %20 kazanabılırdım
ustadları dınlemek lazım her zaman boşta btc tutun
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 16, 2017, 01:12:53 PM

Düştükçe düşüyorlar bu gidiş nereye böyle. dört gözle ATLANT ın ıco sunu bekliyorduk süreç uzadı diye üzüldük ancak uzaması daha iyi galiba fırtına dinene kadar uzak kalması piyasadan iyi olacak galiba
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
September 16, 2017, 05:44:04 PM

Ayın başında aldığım coinler;
Civic
Oax
Hshare  (Keşke 21 doları görünce satsaydım Cool )
AdEx

Bunlardan birini seçip biraz daha alım yapmayo düşünüyorum. Aklımda Cvc veya AdEx var.

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
Not = Hepsini kaybetsem de üzülmeyeceğim miktarlar seçtim. Bekleme konusunda bir sıkıntım yok. %100 kar oranını gördüm mü satacağım fazlasında gözüm yok.

civic çok daha mantıklı. ama biraz daha bekle alım yapmak için.
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 16, 2017, 09:00:26 PM

Arkadaşlar konuyu güncellemeyi unuttum. Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim. Civic ile Bat arasında kalmıştım ve 5060'dan BAT'a girdim.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 16, 2017, 09:03:57 PM

Arkadaşlar konuyu güncellemeyi unuttum. Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim. Civic ile Bat arasında kalmıştım ve 5060'dan BAT'a girdim.
Hayırlı olsun Bat güzeldir Bat'da batmazsın inşallah.Coin ismi baya itici  Cheesy
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 17, 2017, 06:25:22 AM

Biraz daha sabır. Kasım ayının yaklaşmasını beklemekte fayda var diye düşünüyorum. Fork yaklaştıkça oluk oluk satış gelecektir. İnsanlar yine BTC' ye dönecekler ve bu dönüş haliyle ETH, LTC, XRP gibi krallar başta olmak üzere alt'ların kısa süreli çöküşünü beraberinde getirecektir.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
September 17, 2017, 06:59:13 AM

Kasım ayını beklemekte fayda var. Forkdan dolayı sert bir düşüş yaşanacak diye tahmin ediyorum. Yatırım için güzel bir zaman dilimini Kasım ayı oluşturacak gibi gözüküyor. Bende yatırımlarım için Kasım ayını bekliyorum.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: