Bitcoin Forum
April 23, 2024, 02:50:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Alınık Hesaplar.  (Read 1697 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 21, 2017, 02:23:12 PM

Satın almışken en az Sr member üyeliği almanı öneririm ya da en kötüsü full member hesabı alırsın zamanla yükseltirsin. Bir tane üye vardı neydi üyeliği aklımda kalmamış, geçmiş sayfalara bakarsan görürsün hero member satıyordu sürekli hesaplar sağlam mı bilgim yoktur ama sürekli satış konusu açıyordu.
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
uzayli (OP)
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 21, 2017, 04:19:47 PM

Satın almışken en az Sr member üyeliği almanı öneririm ya da en kötüsü full member hesabı alırsın zamanla yükseltirsin. Bir tane üye vardı neydi üyeliği aklımda kalmamış, geçmiş sayfalara bakarsan görürsün hero member satıyordu sürekli hesaplar sağlam mı bilgim yoktur ama sürekli satış konusu açıyordu.
sanırsam 48accounts gibisinden bir şeydei bende gördüm fakat satılmış elindeki hesaplar satan da yokki senior falan olsa alacağımda Sad

nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 22, 2017, 03:52:14 PM

valla bende 2015 kayıtlıyım foruma benimde en pişman oldugum şeylerden biridir post atmamak ara ara girip bakıyordum sadece hesap alırken dikkat etmenizi öneririm globalden almayın bence buralardan güvenilir kişilerden alırsanız başınız agrımaz
uzayli (OP)
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 22, 2017, 05:03:38 PM

valla bende 2015 kayıtlıyım foruma benimde en pişman oldugum şeylerden biridir post atmamak ara ara girip bakıyordum sadece hesap alırken dikkat etmenizi öneririm globalden almayın bence buralardan güvenilir kişilerden alırsanız başınız agrımaz
Bir türlü satan bulamadım ki hocam Sad  Bulsam alacağım bir şekilde. Neyse aramaya devam teşekkür ederim bilgilendirme için.

drpacman
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
September 24, 2017, 09:28:27 AM

ben de btc 900 dolar civarındayken hesap açmıştım pek post atmıyordum keşke daha fazla takip etseydim :/
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 24, 2017, 10:38:00 AM

Forumda çok kişi keşkelerle dolu ama geleceğe bakmaktan başka bir şey yok.Eskiden pazar alanında hesap satan çok kişi oluyordu ama şu sıralar hesap bulmak gerçekten çok zorlaştı.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 24, 2017, 12:32:40 PM

hesap almanızı tavsiye etmem ,özellikle geçmişi ingilizce yazılı almanızı hiç tavsiye etmem daha önce alıp banlananlar olmuş  Shocked  bende bi arkadaştan duydum  Roll Eyes
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: