Bitcoin Forum
March 28, 2024, 04:08:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: MONEVA - Kriptopara takip ve portföy yönetimi uygulamasi (iOS ve Android)  (Read 18134 times)
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
October 13, 2017, 08:57:22 PM

Şöyle birşey de yapabilirsiniz herhangi bir projenin icosu başlamadan önce ne kadar para toplayacağı yada kendi belirledikleri barajı geçip geçemeyeceği ile ilgili anket tarzı oy kullanma işlemi koyabilirsiniz.wingsteki gibi. Yani A projesi ico da 10milyon dolar hedef belirlemiş sizce ne kadar toplar gibi..
1711642083
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711642083
Reply with quote  #2

1711642083
Report to moderator
1711642083
Hero Member
*

Ignore
1711642083
Reply with quote  #2

1711642083
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711642083
Hero Member
*

Ignore
1711642083
Reply with quote  #2

1711642083
Report to moderator
1711642083
Hero Member
*

Ignore
1711642083
Reply with quote  #2

1711642083
Report to moderator
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 13, 2017, 10:55:27 PM

Benzerleri var ama sizinde kendinize ait özgün fikirleriniz var uygulama ile ilgili. Bende bir fikir sunayım o zaman: Projelerin ico fiyatlarını uygulamaya ekleyip icoya göre kaç kat kazandırdığını uygulamaya ekleyebilirsiniz.

IOS için uygulamanız var mı?
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 15, 2017, 02:26:43 AM

IOS için yaparsanız küçük bir meblağ ile hemen herkes alabilir. Ama kesinlikle blockfolio gibi uygulamalardan kat be kat artın olmalı. Ciddi anlamda paralar kazanabilirsin ve bizlerde sana destek olabiliriz. IOS için takipte kalacağım. Başarılar dilerim.
moneva (OP)
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
October 15, 2017, 05:08:18 PM

IOS için yaparsanız küçük bir meblağ ile hemen herkes alabilir. Ama kesinlikle blockfolio gibi uygulamalardan kat be kat artın olmalı. Ciddi anlamda paralar kazanabilirsin ve bizlerde sana destek olabiliriz. IOS için takipte kalacağım. Başarılar dilerim.

evet, diger uygulamalardan kat be kat artimizin olmasi gerek, bunun bilincindeyiz... su an bunun üzerinde calisiyoruz (fikir ve plan hazir; yazilim etabindayiz) ve 1 aya kadar yayinlamayi düsünüyoruz... o zamana kadar da kullanicilardan gelen tüm istek, elestiri ve önerileri filtreleyip is planimiza aktariyoruz; bunlari da firsat buldukca ekleyecegiz uygulamaya...

bu hafta iOS versiyonunu (fiyat alarm fonksiyonu ile beraber) yayinlayacagiz uygulamanin...

global konuya da mesajlariniz ile katki saglarsaniz memnun oluruz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2266828.0

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
October 16, 2017, 08:08:56 AM

Benim isteğim uyarı sistemi olabilir. Diğer uygulamalar sadece bir bildirim gönderiyor o da belli belirsiz. Ama alarm gibi ısrarcı bişey olsa hareketleri kaçırmamış oluruz

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 16, 2017, 09:21:45 AM

Benim isteğim uyarı sistemi olabilir. Diğer uygulamalar sadece bir bildirim gönderiyor o da belli belirsiz. Ama alarm gibi ısrarcı bişey olsa hareketleri kaçırmamış oluruz

bildirim ile uyari sistemi arasindaki fark ne ki?
örnegin ETH sectim 0.06072290 BTC iken ve dedim ki:
0.07yi gecerse veya 0.06'dan asagi düserse haber ver...
birinden birisi gerceklesirse uygulama bana bildirim gönderecek...

israrsi alarm sistemi nasil olacak? telefonda saat kurdugumuzda o saat geldiginde calan müzik gibi birsey mi olacak? bu cogu kisiyi rahatsiz da edebilir...
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
October 16, 2017, 02:55:02 PM

Cryptocompare'in Portfolio arayüzü benim çok hoşuma gidiyor. Uygulamada tek bir portföy olması yerine çoklu portföyleri ayrı ayrı takip edebilmek (anlık ve grafiksel) güzel olurdu.
Lydian
Hero Member

View Profile
October 16, 2017, 04:42:25 PM

arkadaslar, begenin begenmeyin, kullanin kullanmayin... ama nacizane fikrim:
madem bizden böyle bir uygulama cikti ve global forumda da tanitim yazisi mevcut, gelin arasira o konu altina yorum birakalim ki, konu alt sayfalara kayip unutulup gitmesin...
moneva global konudaki linki burada paylasmis, tiklayip güzel bir yorum yapabiliriz... konu ne kadar güncel kalirsa, uygulama o kadar hit alir diye düsünüyorum...
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
October 17, 2017, 07:18:47 AM

Version 1.1.2 for Android
Fiyat alarmi eklendi: Dilediginiz parabirimlerini takip edebilir, istediginiz fiyat seviyesine ulastiginda otomatik olarak bildirim alabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 17, 2017, 06:52:49 PM

coindata uygulmasının bunun için bir sayfası vardı, o yapıda bir çalışma iyi olur diye düşünüyorum.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 02:51:55 AM

Hayırlı olsun hocam umarım geliştirerek devam edersiniz.

Bu uygulama için demiyorum ama yüksek miktarlarda token veya coininizin olduğu aygıtlarda 3. parti yazılım kullanmamaya çalışın. Özellikle cep telefonundan kurulum sırasında birsürü izin istiyorlar, okumadan onaylayıp geçerseniz, bilgilerinizin çalınma olasılığı olabilir.

Uygulamaları indirirken istediği izinlere dikkat ederim hatta bir çok uygulamayı indirmekten vazgeçtiğim oldu ancak bu uygulamayı indirirken herhangi bir ekstra izin istemediği indirmeden önce playstorede gösteriyor.
Cahit
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 09:26:43 AM

Seçtiğimiz Koin'in,seçtğimiz borsada işlem gördüğü tüm para birimlerini göstermesi eklenebilir mi?
Resimdeki gibi.

moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
October 18, 2017, 05:22:38 PM

Seçtiğimiz Koin'in,seçtğimiz borsada işlem gördüğü tüm para birimlerini göstermesi eklenebilir mi?
Resimdeki gibi.

tabii ki, planimizda var... mutlaka olacak...
bu hafta önce ios versiyonunu yayinlayacagiz...
ayrica uygulama icinden kullanicilara kriptopara piyasasina hitap edecek bir sosyal medya modülü düsünüyoruz; onun su an ön calismalari bitti gibi - yazilim tarafina gecilecek bu ay...

kellendil
Hero Member

View Profile
October 19, 2017, 05:55:33 PM

Hocam IOS versiyonunu geçen hafta yayınlayacağınızı söylemiştiniz. Herhangi bir gelişme var mı ? Yayınlandı mı uygulama ? Merak ediyorum umarım burada bütün potansiyel kullanıcıların düşünceleri göz önünde bulundurularak güzel bir uygulama ortaya çıkartılır.
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
October 20, 2017, 06:06:23 AM

Hocam IOS versiyonunu geçen hafta yayınlayacağınızı söylemiştiniz. Herhangi bir gelişme var mı ? Yayınlandı mı uygulama ? Merak ediyorum umarım burada bütün potansiyel kullanıcıların düşünceleri göz önünde bulundurularak güzel bir uygulama ortaya çıkartılır.

Bu hafta icin yayinlanacagini söylemistik ve bu gece yayinlandi:)

iOS App: https://itunes.apple.com/us/app/moneva/id1298527262
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva

Website: https://moneva.co
Twitter: https://twitter.com/monevaco

kellendil
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 07:13:04 AM

Bu hafta icin yayinlanacagini söylemistik ve bu gece yayinlandi:)

iOS App: https://itunes.apple.com/us/app/moneva/id1298527262
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva

Website: https://moneva.co
Twitter: https://twitter.com/monevaco

Ellerinize sağlık. Hemen indirip ilk incelemeyi yapacağım Smiley Kullanıcı odaklı bir uygulama olması iş yapacağının göstergesi. Bence buradan görüşleri takip etmeye devam edin, uygulama için gayet verimli geri dönüşler alabilirsiniz.
Lydian
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 10:52:13 AM

Olumsuz yorum, istek ve elestirileri buradan...
Olumlu ve pozitif geribildirimleri global konudan paylasabilir...
Smiley
Saka bir yana, güzel ve olumlu yorumlari globaldeki konuya paylasalim ki, uluslararasi mecrada bilinirlik artsin... ne de olsa Türk mali:)
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 03:35:47 PM

https://ibb.co/h3svfm
Şöyle bir hata alıyorum uygulamaya giriş yapamıyorum dolayısıyla inceleyemedim ancak blockfolio ve tabtrader uygulamalarının karışımı bur uygulama çok şahane olurdu.

kellendil
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 05:14:40 PM

Hocam uygulamayı indirdim ilk izlenimlerimi aktarmak istedim. Güzel ve kullanışlı bir uygulama olarak görülüyor. Ama kayıt olma ve her girişte şifre girme zorunluluğu bazı kullanıcılar için negatif etki edebilir. Aslına bakıldığında güzel mantık portföy bilgilerinize herkesin ulaşmasını istemeyebilirsiniz. Belki bir parmak izi özelliği getirilerek bu işlem kolaylaştırılabilir.
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:15:41 PM

https://ibb.co/h3svfm
Şöyle bir hata alıyorum uygulamaya giriş yapamıyorum dolayısıyla inceleyemedim ancak blockfolio ve tabtrader uygulamalarının karışımı bur uygulama çok şahane olurdu.

hangi eposta adresi ile kayit olmaya calistiginizi, hangi cihazi ile kayit olmaya calistiginizi belirtebilir misin? bilgileri hello@moneva.co adresine eposta ile gönderebilirsin. tüm bilgiler gizli kalacak ve kesinlikle ücüncü kisiler ile paylasilmayacaktir!

uygulama ile karsilastiginiz tüm sorunlarinizi hello@moneva.co adresine gönderebilirsiniz.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: