Bitcoin Forum
March 29, 2024, 06:37:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: MONEVA - Kriptopara takip ve portföy yönetimi uygulamasi (iOS ve Android)  (Read 18134 times)
moneva (OP)
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:17:04 PM

Hocam uygulamayı indirdim ilk izlenimlerimi aktarmak istedim. Güzel ve kullanışlı bir uygulama olarak görülüyor. Ama kayıt olma ve her girişte şifre girme zorunluluğu bazı kullanıcılar için negatif etki edebilir. Aslına bakıldığında güzel mantık portföy bilgilerinize herkesin ulaşmasını istemeyebilirsiniz. Belki bir parmak izi özelliği getirilerek bu işlem kolaylaştırılabilir.

tesekkürler... bu konuyu notlarimiza ekledik, önümüzdeki güncellemelerde bir düzenleme yapacagiz.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
1711694250
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711694250
Reply with quote  #2

1711694250
Report to moderator
1711694250
Hero Member
*

Ignore
1711694250
Reply with quote  #2

1711694250
Report to moderator
1711694250
Hero Member
*

Ignore
1711694250
Reply with quote  #2

1711694250
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711694250
Hero Member
*

Ignore
1711694250
Reply with quote  #2

1711694250
Report to moderator
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 23, 2017, 10:30:27 AM

Hocam uygulamayı indirdim ilk izlenimlerimi aktarmak istedim. Güzel ve kullanışlı bir uygulama olarak görülüyor. Ama kayıt olma ve her girişte şifre girme zorunluluğu bazı kullanıcılar için negatif etki edebilir. Aslına bakıldığında güzel mantık portföy bilgilerinize herkesin ulaşmasını istemeyebilirsiniz. Belki bir parmak izi özelliği getirilerek bu işlem kolaylaştırılabilir.

tesekkürler... bu konuyu notlarimiza ekledik, önümüzdeki güncellemelerde bir düzenleme yapacagiz.

Kullanıcı odaklı bir proje, ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelecektir eminim Wink uygulamayı siz mi yazdınız acaba yoksa bir firmadan yardım mı aldınız ? benim de aklımda buna benzer bir proje var, Türkiye'de telefon uygulama yazımı konusunda iyi firmalar hangileri acaba bir bilginiz var mı?
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 23, 2017, 10:51:32 AM

Diğer uygulamaların eksikliklerini gözlemleyip onlardan daha iyi bir uygulama geliştirirsiniz inşallah başarılar.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 05:15:34 PM

Uygulama çok güzel arayüz güzel tasarlanmış hiç göz yormuyor. Başarılarınızın devamını diliyorum umarım daha geniş pazarlara ulaşırsınız, rakibiniz güçlü ama yenilmez değil Wink
ahmetsamsa
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 12:01:19 AM

Kimse yazdımı bilmiyorum ama olmasını istediğim özellikler.

API desteğinin olması
Bu sayede blockfolioda manuel olarak girdiğim al sat miktarlarını otomatik olarak girer ve bana zarar ve karlarımı gösterir.
Blockfolioda olmayan diğer bir özellik ise bir altcoini sattıktan sonraki gelen parayı otomatikmen bitcoin miktarına eklemiyor. Bunuda eklerseniz güzel olur.
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
November 01, 2017, 12:59:50 PM

Kullanıcı odaklı bir proje, ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelecektir eminim Wink uygulamayı siz mi yazdınız acaba yoksa bir firmadan yardım mı aldınız ? benim de aklımda buna benzer bir proje var, Türkiye'de telefon uygulama yazımı konusunda iyi firmalar hangileri acaba bir bilginiz var mı?

Tesekkürler,

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva
Burada uygulamayi yazan firmanin kim oldugunu görebilirsiniz:)
Ben sirket sahibiyim, su an 5 eleman ile yurtdisina yazilim hizmeti sunmaktayiz.

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
November 01, 2017, 01:15:22 PM
Last edit: November 02, 2017, 10:27:55 AM by moneva

Bu hafta - önce Android olmak üzere - yeni sürümümüzü marketlere ekleyecegiz.

Yeni özellikler yayinlandi (Android)

- Cok dillilik: Uygulamanin ayarlar sayfasindan dilinizi secebileceksiniz (ilk etapta ingilizce, almanca ve türkce - sonra diger diller gelecek).

- Her coin icin bir yorum sayfasi (twitter tarzi): örnegin BITCOIN ekranindan yorum sayfasina gidiyorsunuz; Burada BITCOIN hakkinda yapilan tüm yorumlari, yazilari takip edebilir siz de yorumunuzu ekleyebilirsiniz. Bu sekilde uygulama icinden her coin ile ilgili yorum paylasiminda bulunabileceksiniz.

- Yapilan ve yaptiginiz yorumlar, uygulamanin dil ayari neyse, o dile ait yorum ekranina düsecek. Böylelikle herkes kendi dilinden yorumlari takip edebilecek ve yorum paylasabilecek. Yorumlar 140 karakter ile sinirli olacak ve her yorum ona ait coina bagli olacaktir (yorum yaparken # ile coin kisaltmasi sayesinde dilediginiz coin icin ayri ayri yorumlarinizi paylasabileceksiniz).

- Baskalarinin yorumlarina cevap verebilecek, yorumlari begenebileceksiniz.

- Baska üyelere @ isareti ile direk mesaj yazabileceksiniz (ileriki sürümde olacak; bu sürümde altyapisini hazirladik sadece).

Bunlar yeni özellikler, uygulama sanirim yarin android playstore'a eklenecek. Önümüzdeki günlerde de ios appstore'a.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 01, 2017, 02:51:55 PM

Ben kaçırmışım bunu. Şöyle bir üstten baktım, hiç fena görünmüyor.
Ellerinize sağlık, başarılar.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 04, 2017, 08:53:55 AM

ios sürümünü henüz indirmedim ama yazılanları okudum ve web sitesini inceledim. Geri bildirim toplamanız ve geliştirmeye çalışmanız çok güzel. Önceki sayfalarda ico fiyatları ile ilgili bir mesaj vardı onu dikkate alırsanız güzel bir özellik olur.

beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
November 04, 2017, 05:31:12 PM

İndirdim ve gayet güzel görünüyor. Birkaç yamayla uygulamanın görünümü daha güzel ve göz yormayan hale gelebilir tabii. Bahsettiğim şeyler çok basit yazı tipleri boyutları vs ile alakalı.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
November 04, 2017, 11:37:21 PM

Uygulama gayet hoş gözüküyor, ben şahsen çok beğendim Blockfolio yerine tercih edilebilir.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
November 05, 2017, 03:20:38 PM

Uygulamayı indirdim gayet başarılı. Acaba daha farklı renk skalası denense daha mı güzel olurdu Huh
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
November 07, 2017, 06:28:26 AM

Web sitenizin tasarımı hoşuma gitti.Renkler favori renklerim Smiley Android uygulamasınıda indirdim deniyorum.Programa girereken neden mail adresi gerektiğini anlamadım.
Sadece portföy gizliliği açısından girişte tercihli şifre sorulabilir. Başarılar dilerim.
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
November 10, 2017, 03:16:57 PM

Uygulamaya girdiğimde durup dururken kendi kendine sonlandırılıyor ve ana menüye dönüyorum telefonda. Telefonum Iphone 6, aynı problemi yaşayan başka birileri var mı ?
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
November 21, 2017, 07:11:46 PM

Uygulamaya girdiğimde durup dururken kendi kendine sonlandırılıyor ve ana menüye dönüyorum telefonda. Telefonum Iphone 6, aynı problemi yaşayan başka birileri var mı ?

Bu hata hala gecerli mi? Gecen hafta uygulamayi servis üzerinden güncellememiz gerekiyordu, o esnada olusmus bir hata olabilir... Ama hala gecerliyse bir inceleyelim... Uygulamaya kayitli bir kullanici adiniz varsa verebilir misiniz? DB'den kaynakli mi diye kontrol edelim...

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 09:39:14 PM

Baya profesyonel duruyor ben beğendim, yabancı uygulamaları kullanmaktansa bunu kullanmayı tercih ederim.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 25, 2017, 08:31:29 PM

Gayet hoş bir uygulama indirip deneme imkanı buldum umarım güncel tutarsınız
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 03, 2017, 09:20:33 PM

Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama güzel görünüyor. Başarılar dilerim. Aslında en azından bir kaç coin için de olsa grafik fena olmadı gibi geliyor.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 09:57:11 PM

En çok kullanılan borsaların fiyatları yazabilir bir satırda.
NesUyghur
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 04, 2017, 04:05:47 PM

Elinize sağlık güzel olmuş ama içinde sadece sanırım 1 portföy yaratılabiliyor bana bir çok ayrı portfoyu takip edebileceğim bir uygulama lazım bu ekleyebilir misiniz?

Elinizde bulunan ve ilgilendiğiniz kriptoparalarınızı takip edebileceğiniz bir uygulama hazırlama aşamasındayız. Bu işlemler için blockfolio gibi uygulamalar var elbette; sizin bu uygulamalarda eksikliğini hissettiğiniz, keşke şu da olsaydı veya burası öyle değil de şöyle olsaydı dediğiniz noktaları merak ediyoruz.. Sizden gelen bilgi ve istekler doğrultusunda yakın zamanda kullanıcı dostu bir uygulama ile marketlerde yer almayı planlıyoruz.

İstekler ne olabilir? Mesela:

- elimdeki coinların şu an ki Türkiye piyasasındaki TL değerini görmek isterim...
- CMC'ta listelenmeyen coınlar mevcut elimde, bunları da takip etmek isterim...
- İCO'lardan coin elde ettim, bunları takip etmek isterim...
- vs.

Bu gibi isteklerinizi bize bu konuda belirtirseniz, yapılacaklar listesine eklemek ve kısa zamanda tüm isteklerinize uygulamamız içinde yer vermek isteriz. Bu şekilde, uygulamamızı her kriptopara yatırımcısı için olmazsa olmaz bir araç haline getirmeyi umuyoruz.

Şimdiden teşekkürler değerli fikirleriniz ve bize vereceğiniz değerli bilgi ve istekleriniz için.

iOS App: https://itunes.apple.com/us/app/moneva/id1298527262
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva

Website: https://moneva.co
Twitter: https://twitter.com/monevaco
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: