Bitcoin Forum
April 23, 2024, 09:24:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: waves ICO ları genel değerlendirme  (Read 3111 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
September 17, 2017, 12:20:25 PM

Değerli Forum sakinleri,
primalbase konusunda bir üyemizden gelen soru üzerine coinmarketcap de listenmiş waves platformunda token çıkaran projeleri toplu olarak listeledim.
Bilginize sunarım.

1713907463
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713907463
Reply with quote  #2

1713907463
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 17, 2017, 02:43:14 PM

güzel bilgilendirme.

platformda fırsat olarak gorulebılecek bır cok coın var. wavesgo, wct,mtr,mytracnet,rıbtobux.mercury,wavesnode.net, vs vs...
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 17, 2017, 02:56:24 PM

şaka mı yav çoğu ico fiyatının ya altında ya da çıkış fiyatında birde yazmışsınız yeşiller kazandırmış anladık elinizde binlerce waves var büyük balinalardansınız millete keriz yerine koymayın waves yürümeyen proje zaten waves ile çıkan ico ayrı facia direk ölü doğuyor artık waves tabanlı ico yapanda yok zaten akıllı bir adam bunları görebilir

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 17, 2017, 05:13:18 PM

şaka mı yav çoğu ico fiyatının ya altında ya da çıkış fiyatında birde yazmışsınız yeşiller kazandırmış anladık elinizde binlerce waves var büyük balinalardansınız millete keriz yerine koymayın waves yürümeyen proje zaten waves ile çıkan ico ayrı facia direk ölü doğuyor artık waves tabanlı ico yapanda yok zaten akıllı bir adam bunları görebilir

Bunların kazandırması forumdaki konuları okunarak görülebilir. Türkçe forumda geri yönelik olarak bunları okuyup araştırırsanız hepsinin zamanında kazandırmış olduğunu görürsünüz. Smiley
Ben bunların 1 - 2 tanesine azar azar yatırım yaptım kazandım da. Bu icolar ile yatırımcının elindeki waves miktarınının bir alakası yok ki?
mobilego minerreward gibileri için haklılık payınız var. elinde 10binlerce waves olaraklara free dağıtılıp daha sonra ciddi para eden coinler olmadı değil. Ama bunu genele yayamazsınız.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
September 17, 2017, 05:19:06 PM

haha listeye bak, bildiğin çürük elma listesi arasında önce yükselip sonra düşenler olduğu gibi ölü doğanlarda var. sadece wagerr i adamakıllı proje içlerinde bide bowhead ve primalbase var geri kalanı at çöpe gitsin. coevalde monkey ekibinin işi zaten scam listede ne işi var hala. ben wavese güvenmiyorum artık ondan 1000 kat iyi borsalar varkende kullanmıyorum. yemişim merkezsiz borsasını giderim bittrexte veya binance da işlem yaparın dexle uğraşana kadar
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 17, 2017, 05:56:42 PM

haha listeye bak, bildiğin çürük elma listesi arasında önce yükselip sonra düşenler olduğu gibi ölü doğanlarda var. sadece wagerr i adamakıllı proje içlerinde bide bowhead ve primalbase var geri kalanı at çöpe gitsin. coevalde monkey ekibinin işi zaten scam listede ne işi var hala. ben wavese güvenmiyorum artık ondan 1000 kat iyi borsalar varkende kullanmıyorum. yemişim merkezsiz borsasını giderim bittrexte veya binance da işlem yaparın dexle uğraşana kadar

bıtrexx kapanınca da burda cıkıp aglarsın sonra Cheesy yada şu an çin borsalarının kapanmasına ağladıgınız gibi Wink gözünüzün önünde olan olayları görmüyorsunuz ya ona şaşırıyorum. gelecek dex borsa da. wave olur başkası olur orasına bakacaz.
HCRT
Full Member

View Profile
September 17, 2017, 06:50:56 PM

bıtrexx kapanınca da burda cıkıp aglarsın sonra Cheesy yada şu an çin borsalarının kapanmasına ağladıgınız gibi Wink gözünüzün önünde olan olayları görmüyorsunuz ya ona şaşırıyorum. gelecek dex borsa da. wave olur başkası olur orasına bakacaz.

wavesin kapanmayacağını nereden biliyorsun waves çökse private keyler elde olsa ne olacak waveslerini nereden kurtaracaksın söyler misin?

Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
September 17, 2017, 06:51:56 PM

salla bunlari, merkezsiz borsalar future..

Oceanlab, bakin derim, 314 sattan girmistim.

https://coinmarketcap.com/assets/oceanlab/
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 17, 2017, 07:25:41 PM

ne yaptın sen abi, öldürdün be wavesi. tamam waves icolar eth tabanlı olanlar kadar sık ve başarılı olmayabilir ama senin söylediğin gibi de değil. başarılı olan ve yatırımcısına kazandıran oldu. waves yeni güncellemelerle eth tabanlı icolara rakip olabilecek güçte bence.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
September 17, 2017, 07:33:31 PM

Waves tabanlı ico yapan yok demiş yukarıda birisi.

Aksine her geçen gün waves tabanlı ico'lar artarak gelmeye devam ediyor.
Şuan devam etmekte olan 12 ico var, yakında başlaması planlanan da 9 adet ico var.
Burdan takip edebilirsiniz.
http://www.wavesgo.com/icos
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 17, 2017, 07:50:34 PM

Valla waves tabanlı ico dediklerine aklıma primalbase geliyor shadowtoken geliyor ve hepsi zararda biraz gerçekci bakmak lazım ileride artış gösterebilir bu icolar ama şuan için durum parlak değil zaten waves dex'in hacminden belli oluyor durum.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 17, 2017, 07:59:39 PM

Waves de waves proje guzel olabilir ancak bana sorulacak olursa suan ki fiyatini bile hak etmiyor

Bir iki coin koy iceri iki waves e kendi coinini koy ama spam mi degil mi kontrol etme kafana gore sacma salak grlen coinler ama neden geldigini ogrenmek icin elli takla atiyorsun

Waves ile yapilan basarali bir sonuc alinan ve islem hacmi yuksek olan bir coin goremedim ben o listede

Starta mi hala ico fiyatinin altinda sanirim. Bu mu kar etnek
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
September 17, 2017, 08:15:10 PM

mobilego nasıl ölü proje veya zarar mı ettirdi anlamadim yapilan yorumları zamanının en ses getiren ico sürecini yönetti adamlar daha projeler para toplamaya başlamamışken 50 küsür milyon dolar topladı ico değeri ilk günden giren için ortalama 0.45 cent sonradan girene 0.76 cent borsaya girdi kafadan 2x ile sonra 4-5 dolarlari gördü imzası hayvan gibi para verdi daha ne olsun

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

HCRT
Full Member

View Profile
September 17, 2017, 08:21:46 PM

mobilego nasıl ölü proje veya zarar mı ettirdi anlamadim yapilan yorumları zamanının en ses getiren ico sürecini yönetti adamlar daha projeler para toplamaya başlamamışken 50 küsür milyon dolar topladı ico değeri ilk günden giren için ortalama 0.45 cent sonradan girene 0.76 cent borsaya girdi kafadan 2x ile sonra 4-5 dolarlari gördü imzası hayvan gibi para verdi daha ne olsun

mobilego nun artmasının sebebi eth tabanlıda olması ayrıyaten yoksa waves tabanlı olmasından değil

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 17, 2017, 08:40:54 PM

Kimse üstüne alınmasın ama foruma dün kayıt olup, bugün ahkam kesenleri pekte sallamamak lazım.
Bunların birçoğunun waves ile tanışması 100 lira yatırıp, bir an da zengin olamayınca hayal kırıklığına uğrayan tipler.
Ahkam kesmesine kesiyorlar da, açıp acaba bir kere bile olsun lan bu adamlar ne yapıyor? Millet niye waves waves yırtınıyor dememişlerdir.
Yok çürük projeymişte, yok çöpmüşte, böyle yazanları görünce hayret etmemek mümkün değil.
Neyse herkesin yatırım tavsiyesi kendine, Waves çok başarılı bir proje ve gelecekte çok çok iyi yerlere gelecektir.
İşlem hacmi düzeldiği zaman çıkan Ico sayısı da katlanacaktır.
Bu arkadaşlara tavsiyem sadece bekleyip görün.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 17, 2017, 08:50:32 PM

Yeniyim ancak okuyorum
Oyle yada boyle mantikli kararlar ile en cop coin bile kazandirir mesele kazanc suresi btc ve usd karsisindaki durumu ona bakarsan her coin neredeyse 0.01 usd ile basliyor illa kazandiracak ama baska trenlerde kalkiyor icerde 10.000 tl cik yatiririmim var bir kismi eavesden geldi ancak artik onu biraktim.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
September 17, 2017, 09:18:23 PM

umarım waves artık beklenen atağı yapar. uzun süredir elimde waves ile bekliyorum.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 17, 2017, 09:32:36 PM

Genel değerlendirmede nerdeyse hepsi başarısız projeler, wavesin değerinin forumda çok büyütüldüğünü çok düşünüyorum buna gelene kadar daha iyi projeler var.daha iyi zincirler ve borsalar piyasaya çıkınca sönük kalacak bence AMA şu dex i adam ederlerse işler tersine dönebilir. çok güzel kar edenler olmuş icodan beri tutanlar ve ucuzdan toplayanlar servet elde etti belki ama biz o kervana katılamadık belkide o yüzden seviliyor forumda
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
September 17, 2017, 09:41:43 PM

waves kuluçka süresi oldukça yüksek bir platform.
uzun süre bekliyor sonra bir çıkış yapıyor.
uzun süre btcleri bağladığına üzülen de oluyor, kısa vadede yüksek kazanç kaldıran da oluyor.
bu durumlar tüm coin/assetlerde oluşsa da (dump/pump) waves kurduğu bağlantılarla büyük işler başaracakmış gibi bir beklenti var.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
September 17, 2017, 09:42:38 PM

binance ın uzun vadeli hedefi merkezsiz borsa olmak onu diyimde sonra kan davası çıkmasın Smiley şu aralar en çok istediğim şey böyle güzel bir hacklenme olayı yaşansın eskisi gibide biraz ortalık şenlensin Smiley 1000 usd falan olsun bitcoin o zaman görecem ben sizin merkezi borsa tutkunuzu
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: