Bitcoin Forum
June 28, 2024, 04:31:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 50$ 'ı ilk hangisi görecek?
Waves
Stratis

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Stratis vs Waves  (Read 4482 times)
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
October 02, 2017, 11:08:45 PM

$50 NEO bile zor goruyor ki o kadar Cin muhabbeti donmesine ragmen. Stratis Waves basini gorur ancak.

Tabi bitcoin cikarsa $10.000 o zaman hersey artar zaten.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 07:13:02 AM

Stratis waves ' in her zaman 1 adım önündeyken bu kadar gerilemesinde ki sebep nedir acaba ? Çok sağlam bir düşüş yaşadı . Alım için uygun fiyatlar mı ? Ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Ne zamana kadar düşüş sağlar ? Bu düşüşün altında ki sebepler neler ? Az biraz güncel bilgi paylaşalım lütfen Smiley
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 03, 2017, 07:42:39 AM

Stratis waves ' in her zaman 1 adım önündeyken bu kadar gerilemesinde ki sebep nedir acaba ? Çok sağlam bir düşüş yaşadı . Alım için uygun fiyatlar mı ? Ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Ne zamana kadar düşüş sağlar ? Bu düşüşün altında ki sebepler neler ? Az biraz güncel bilgi paylaşalım lütfen Smiley

Redditten okuduğum ve anladığım kadarıyla, stratis ekibi yol haritasına uymamış ve bir sürü gecikme olmuş (süreci yakından takip edemedim sadece okuduklarımı paylaşıyorum) Yeni yol haritasında da 2017'nin son çeyreğinde bir yığın güncelleme olduğunu ve breeze wallet da çuvallayan sürekli erteleyen ekibin bu kadar şeyi 3 ayda yetiştirmelerinin mümkün olmadığını düşünüyorlar. Yatırımcıların ekibe olan güveni zedelenmiş ve normalin üstünde tepki var, haliyle çoğu kişi satış veriyor. Yeni yol haritalarına uymamaları durumunda çok daha büyük bir döküm olacağı görüşü hakim ki düşüşün en büyük sebeplerinden biri bence bu.

Ekip kısmına da gelecek olursak, şimdilik topluluğu dikkate almaya başlamışlar. Galiba yakın zamanda sıkça konferanslarda göreceğiz. Ayrıca ekip ve geliştiriciler gözlemlediğim kadarıyla, biz çalışıyoruz imajı vermeye çalışıyorlar; ofisten falan fotoğraflar paylaşıyorlar bu aralar. Ben de ara ara da olsa süreci takip etmeye çalışıyorum. Daha ayrıntılı bilgiye sahip arkadaşlar, görüşlerini paylaşırsa herkes adına çok daha faydalı olur
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 03, 2017, 08:04:24 AM

Redditten okuduğum ve anladığım kadarıyla, stratis ekibi yol haritasına uymamış ve bir sürü gecikme olmuş (süreci yakından takip edemedim sadece okuduklarımı paylaşıyorum) Yeni yol haritasında da 2017'nin son çeyreğinde bir yığın güncelleme olduğunu ve breeze wallet da çuvallayan sürekli erteleyen ekibin bu kadar şeyi 3 ayda yetiştirmelerinin mümkün olmadığını düşünüyorlar. Yatırımcıların ekibe olan güveni zedelenmiş ve normalin üstünde tepki var, haliyle çoğu kişi satış veriyor. Yeni yol haritalarına uymamaları durumunda çok daha büyük bir döküm olacağı görüşü hakim ki düşüşün en büyük sebeplerinden biri bence bu.

Ekip kısmına da gelecek olursak, şimdilik topluluğu dikkate almaya başlamışlar. Galiba yakın zamanda sıkça konferanslarda göreceğiz. Ayrıca ekip ve geliştiriciler gözlemlediğim kadarıyla, biz çalışıyoruz imajı vermeye çalışıyorlar; ofisten falan fotoğraflar paylaşıyorlar bu aralar. Ben de ara ara da olsa süreci takip etmeye çalışıyorum. Daha ayrıntılı bilgiye sahip arkadaşlar, görüşlerini paylaşırsa herkes adına çok daha faydalı olur

Stratis'in bütün konularında başka tokenlerin reklamı yapılmaya başlanmış. Hem karalayıp hemde başka tokenlerin reklamlarını yapıyor adamlar. İstedikleri kadar karalasınlar iki yıl sonra nerede olacağını biliyorum $6-7'den alım yaptım bu piyasada Stratis yükselmezse kimse yükselemez bana göre.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 03, 2017, 09:05:07 AM

İki projede sağlam ve ikiside gelecekte çok önemli yerlerde olacak,o konuda kimse tartışmaz heralde, Waves te stratın şu anda yaşadığı durumu yaşayabilir, zira ng, yeni dex, vs bir sürü güncelleme var yapmaları gereken yıl sonuna kadar, eğer gecimeler yaşanırsa sıkıntı yaşanabilir. Ayrıca kısa vade olarak Zec ve Ltc gateawayleri geliyor waves e , bu güzel bir artış yakalatır, ng beklentisi yüksek ama esas etkiyi birkaç yıl sonra verecek, yeni dex görüntüleri de yavaştan düşmeye başladı.Yıl sonu bakalım neler gösterecek bize,

iki koine de güveniyorum, yatırımım waves te ama Smiley
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 04, 2017, 04:04:36 PM

Waves bugün itibariyle 5 dolar oldu tekrar kasım ayındaki forkdan sonra fiyatı 8 dolara görecek tahminimce.
50 dolar seviylerine gelmeleri çok uzun bir süreç olacaktır ama ben wavesi bi adım önde görüyorum

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 10, 2017, 10:37:41 PM
Last edit: October 10, 2017, 10:55:49 PM by avalonn

arkadaşlar malum 25 ekim yaklaşıyor bir de ilerde kasım fork u mu ne varmış sizce nasıl yapalım hangisini alalım bi yardım nolur (sebepleri ile yazarsanız çok iyi olur bence) teşekkürler şimdiden

not:
ya şimdi konuyu baştan sona okudumda 2-3 üye dışında neden waves ya da neden stratis alalım diye mantıklı cevap veren üye yok...arkadaşlar yapmayın şöyle futbol takımı tutar gibi aldığınız coinleri savunmaya kalkmak yakışmıyor size
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 10:46:18 PM

500 birinden 500 birinden attım bekliyorum . Gerekirse 2 doları görsün panik yapmak yok . 2018 senesi waves ve stratisin olacağı konusunda inanılmaz bir güven var bende .

Waves ' in NG ' si
Stratis ' in MasterNode

tamamen faaliyete geçtikten sonra önü kesilmez.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 10, 2017, 11:16:35 PM

İki coinde birbirinden değerli. İkiside efendimiz. İkisini alan da mutlu oluyor. İkisininde fanatik taraftarları var evet. O yüzden kıyaslama yapmaya gerek yok. Kim hangisini isterse onu alsın. Ona yatırım yapsın. Uzun vadede ikiside kazandıracaktır. O yüzden alabildiğiniz kadar alın. Stoklayın. Kaybeden siz olmazsınız. Şu an baktım da ikiside dip. İmkanı olan alsın stoklasın vala.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 10, 2017, 11:23:45 PM

Ikisinde de vir miktar alıp unutacağım. 1 sene sonunda ne olacak bakalım ya batarız ya çıkarız.

yobit.net is banned from signatures
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 10, 2017, 11:48:38 PM

İkisi de şu an çok iyi alım fırsatları sunuyor. Özellikle stratis bu noktalarda bir daha görebilir miyiz bilmiyorum bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım.
simetri (OP)
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
December 18, 2017, 08:36:33 AM

Hala yakın seyretseler de 3 ay içinde waves arayı açacak gibi görünüyor.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 09:53:04 AM

Waveste yüklü bir yatırımım var. Arkadaşımda ise, hem waves hem stratis var. Waves'e daha çok güvendim, stratisi de alabilirdim çekincelerim vardı. Tek bir coin üzerinden ilerlemek istemiştim aldığım dönemde, şimdi de güzel kar ettim bakalım. Özetle, waves bi adım daha önde geliyor bana stratise göre.

crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
December 18, 2017, 09:54:33 AM

İkisinide çok iyi fiyattan aldım şimdiki fiyatına göre ama keşke daha fazla alsaymışım diyorum. Potansiyelleri çok yüksek ve sağlam coinler. Yavaş olsun ama sağlam olsun üzmesin diyenlerin tercihi ikiside. Ama Waves daha ağır basıyor benim için. 50 dolarlar pek hayal değil şu aşamada ama hemen patlama yapacaklarını düşünmüyorum, yavaş yavaş.
breeze170
Full Member

Activity: 186
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 11:15:56 AM

Waves bence 50 doları daha çabuk görür. Çok sağlam bir roadmap ile yatırımcı karşısına çıktı. Stratis bunca pump ortamına rağmen çok yükselmedi ayrıca. Waves daha iyi bence.

lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 12:10:37 PM

Waves bence 50 doları daha çabuk görür. Çok sağlam bir roadmap ile yatırımcı karşısına çıktı. Stratis bunca pump ortamına rağmen çok yükselmedi ayrıca. Waves daha iyi bence.

Waves daha fazla kullanıcıya hitap eden özelliklere sahip bir platform. Stratis ise işletmeler için geliştirilmiş bir teknoloji, wavesin bu yüzden ileri vadede daha çok ses getireceğini ve daha fazla marketcap değerine sahip olacağını  düşünüyorum. Fiyat konusunda Hangisinin İlk 50 olacağını kestirmekse biraz zor şu an için
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 18, 2017, 06:41:08 PM

Waves mi daha önce 50 doları görür yoksa stratis mi diye başlık vardı sanırım, waves daha öncelikli görünüyordu ki hala öyle, stratın biraz daha geç olucak gibi yükselişi ama her ikisi de çok sağlam yerlerde olucaktır inş.

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
December 18, 2017, 09:59:03 PM

Stratis ve Waves her ikiside ağır ağır sağlam gidiyor buralardan geri düşüş olacağını sanmam,  ama biraz hızlansalar iyi olacak, yatırımcının sabrını sınamasınlar  Grin
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 11:44:30 PM

şuan yine 1-2$ oynuyor aralarında ama ben hakkımı wavesten kullanıyorum, ekip çalışmaya başladı bu sıralar 16$ gördü bugün yılbaşından önce 20ye sabitlerse zaten mart nisandan sonra tutamayız wavesi.
tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
December 19, 2017, 03:39:41 AM

Herkes Waves'ten umutlu ama ben Stratis'in bir tık daha önde olacağına inanıyorum. Her iki coininde fiyatları birbirine yakın ilerliyor bence uzun vade de her zaman için birbirlerini takip etmeye devam edecekler.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: