Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:26:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Müjde! Offline Kripto Para Cüzdanı Ledger Nano S Resmi olarak Türkiye'de Satışta  (Read 6051 times)
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
October 19, 2017, 05:20:38 PM

ürün amazon.com üzerinden kargo ve gümrük vs vergiler dahil 356,79 liraya alınabiliyor.
Bilmiyorum farkında mısınız ama bu forumdaki adamlar internetten bitcoin alıyorlar.

Daha ucuz nerede bakmazlar mı sanıyorsunuz ?

https://www.amazon.com/gp/product/B01J66NF46/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3IR3MKEKOMIHR&psc=1

Order Summary
Items:   TRY 305,57
Shipping & handling:   TRY 21,77
Total before tax:   TRY 327,34
Estimated tax to be collected:   TRY 0,00
Import Fees Deposit   TRY 29,45
Order total:   TRY 356,79
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ledgernanoturkey (OP)
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
November 13, 2017, 06:39:50 PM

Ledger Wallet ne dir? Ne Değildir? sizler için güzel bir içerik video'su hazırladık.Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=PIRL84_wU70
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
November 14, 2017, 06:28:51 AM

Kendilerine bu işlerinde hayırlı olmalarını dilerim. Videoyu baştan sona okudum

Ofislerini bir kaç defa ziyaret edip, devamında o masanın üstünde dizili ledgerları gördüğümde

bir defa firma sahibi ve çalışanlarının güler yüzlü tavırlarıyla

daha iyi işler çıkaracağınızdanda eminim.

ledgernanoturkey (OP)
Newbie
*

View Profile
November 18, 2017, 11:32:36 AM

Merakla beklenen Ledger Bitcoin güncellemesi yayınlandı,Ledger'lerinizde fork öncesi var olan bitcoinlerinize karşılık,bitcoin gold kazanım sağlamış oldunuz.Alt'taki video'da kısaca bahsettik.Güle güle harcayın.

https://www.youtube.com/watch?v=MShxd3KX79w&t=7s
mjr
Full Member

Activity: 194
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 11:38:42 AM

Hayırlı olsun, Türkiye distributorlerini desteklemek gerek diye düşünüyorum
ledgernanoturkey (OP)
Newbie
*

View Profile
November 18, 2017, 11:57:26 AM

Hayırlı olsun, Türkiye distributorlerini desteklemek gerek diye düşünüyorum
Çok teşekkür ediyoruz.
phobosdemios
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 12, 2018, 03:32:16 AM

Kutunun içerisiden ekstradan türkçe recovery sheet(kurtarma kağıdı) çıktı. Bu kutunun sizin tarafınızdan açıldığı anlamına gelmiyor mu?

ledgernanoturkey (OP)
Newbie
*

View Profile
January 12, 2018, 08:14:30 PM

tabiki hayır efendim Smiley biz ingilizcesi yeterli olmayan kullanıcılar için tüm ürünlerin içerisine türkçe recovery kağıdı hazırlayıp koyuyoruz. Dikkat ederseniz kutunun dışındamıştır, jelatinli ve kamera kayıtlı şekilde kayıt altına alınmaktadır. endişe etmenize gerek yoktur Smiley #Ledgerileguvendeyim
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 13, 2018, 11:13:55 PM

tabiki hayır efendim Smiley biz ingilizcesi yeterli olmayan kullanıcılar için tüm ürünlerin içerisine türkçe recovery kağıdı hazırlayıp koyuyoruz. Dikkat ederseniz kutunun dışındamıştır, jelatinli ve kamera kayıtlı şekilde kayıt altına alınmaktadır. endişe etmenize gerek yoktur Smiley #Ledgerileguvendeyim
Hocam dışındamıştır nedir tam olarak?
Birde bu efendimli cevaplar hiç samimi olmuyor haberiniz olsun Smiley

...
Pixsius
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 02:24:41 AM

afedersinde, ne demesini isterdin ? "bak cemlik kardeş böyleyken böyle" mi demeliydi ?  gayet beyefendice ithamda bulunmuş, siz sözlükten bir anlamını araştırın isterseniz. orada bilgilendirme kağıdının  kutunun dışında olduğunu söylemek istemiş, bunu anlayamayacak kadar kıtsanız sorun sizdedir.  gecenin 05.22 sinde şunu yazdırdın bana ukala herif.
Cemlik
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 01:02:05 PM

afedersinde, ne demesini isterdin ? "bak cemlik kardeş böyleyken böyle" mi demeliydi ?  gayet beyefendice ithamda bulunmuş, siz sözlükten bir anlamını araştırın isterseniz. orada bilgilendirme kağıdının  kutunun dışında olduğunu söylemek istemiş, bunu anlayamayacak kadar kıtsanız sorun sizdedir.  gecenin 05.22 sinde şunu yazdırdın bana ukala herif.
Bak beyin nöronları arasındaki mesafe burdan çin kadar olan insan vasıflarını taşımaya çalışsada başaramamanın ezikliğini yaşayan faydasız insan, gereksiz yaratık... sabahın 5inde yazacak bişey bulamayıp kelime açıklaman bile ne kadar vasıfsız, faydasız, gereksiz ve gerçekten boş olduğunun kanıtı. Polemiğe girmeyi sevmem ama gerçekten boşsun. Senin gibi bış birine bu kadar harf ziyan ettiğime bile inanamıyorum...
Güle güle faydasız.

...
Morchopius
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 14, 2018, 01:24:46 PM

Hocam recovery kağıdı koymanın neresi kötü? Adam malı göndermiş, şahıs almış. Sadece imla hatası için konuyu batırmayın..

Burası boş kalmasın.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
January 14, 2018, 03:22:31 PM

hocam düzgün bir kampanya yapında alalım lütfen borsalara güvenim kalmadı yarın kapatır gider sonra ne olacağı belli değil yani biraz indirim ile satışlarınız arttıra biliceğinizi düşünüyorum Smiley

Hayırlı satışlar.

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 14, 2018, 09:51:19 PM

Fiyat bana pahalı göründü açıkcası bir kampanya falan yapmanız lazım Özellikle amazonda daha ucuza satılıyor. Yinede Hayırlı satışlar.
Cemlik
Member
**

View Profile
January 15, 2018, 10:01:31 AM

Hocam birde sizden rica ithalatla ilgili belgelerinizi paylaşırmısınız?
Bana tek tek yahut parçalar halinde yurda sokulmuş ürünler gibi geliyorda çünkü. Malum böyle oluncada garanti anlamında yurt içinde bir anlamı kalmıyor.

...
squirrey
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 16, 2018, 11:48:50 AM

fiyat yüksek gibi sanki.....
ledgernanoturkey (OP)
Newbie
*

View Profile
July 19, 2018, 08:38:06 AM

Ledger masaüstü cüzdan uygulaması yayında!
Ledger Live nasıl kurulur? Merak edenler için videomuz yayında!

https://www.youtube.com/watch?v=xa8PNesZ8hk&t=183s

Henüz bir Ledger Nano S sahibi değilseniz,

Sipariş Linki : http://www.binbircesit.com/ledger-wallet-offline-bitcoin-usb-cuzdani-
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: