Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:24:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] ETHBOOKS - Dünyada ilk Kripto Odaklı e-Kitap Mağazası  (Read 3234 times)
donaldrosenberger4
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 02:52:54 PM

arkadaşlar bi yardım edin ya ben ödeme gonderdim 0.50 eth onaylandı ama token vs birsey alamadım nasıl olacak bu iş

İlk sayfaya bakarsan yatırım yaptıktan sonra 48 saat içinde tokenlerini alacağın yazıyor, sabırlı ol.
hocam ben bi mail adresi verdim bittrexten eth gonderdim nereye alıcam tokenleri anlamdım ki
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
October 18, 2017, 02:59:42 PM

arkadaşlar bi yardım edin ya ben ödeme gonderdim 0.50 eth onaylandı ama token vs birsey alamadım nasıl olacak bu iş

İlk sayfaya bakarsan yatırım yaptıktan sonra 48 saat içinde tokenlerini alacağın yazıyor, sabırlı ol.
hocam ben bi mail adresi verdim bittrexten eth gonderdim nereye alıcam tokenleri anlamdım ki

Bittrex'ten değil private keyi elinde olan mew cüzdanı gibi cüzdanlardan eth göndermen gerekiyordu. Araştırmadan bu işlere girmeseniz keşke. Ekibe yaz telegramdan slackten ya da forumdan pmden belki yardımcı olurlar bilmiyorum.
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 19, 2017, 08:00:11 PM

ICO da son 24 saate girildi, Hardcap için çok az kaldı

Toplanan ETH miktarı : 41,194 ETH

https://www.ethbooks.net/

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 19, 2017, 08:16:59 PM

Hardcap'i bekliyoruz. Görüldüğü üzere imzalarındayım ve şuan avuçlarımın içi kaşınıyor desem yeridir  Grin

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 08:45:29 PM

Ethreader in geliştirilmesi için tecrübeli üreticilerle çalışmara başlandı. Ethbooks un gidişatı çok iyi!

Bahsettiğim kindle'a rakip ürün için tasarıma başlamışlar. Aklın yolu bir demekki Smiley ama aklımı kurcalayan birşey var. Bir e-kitap platformu için toplanan yatırım sizce de fazla değil mi ?
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 20, 2017, 01:31:21 AM

bir e kirap projesi bu kadar ethereum nasıl toplar benimde aklım almıyor ama bravo geliştiricilere. Demekki çok iyi bir pazarlama yapmışlar

41,194 ETH/42,500 ETH Raised

neredeyse üst sınıra ulaşacak pek birşey kalmamış. neredeyse 1500eth daha gelse ico bitecek, gerçi son 24 saatmış zaten

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
October 20, 2017, 07:14:13 PM

Ethreader in geliştirilmesi için tecrübeli üreticilerle çalışmara başlandı. Ethbooks un gidişatı çok iyi!

Bahsettiğim kindle'a rakip ürün için tasarıma başlamışlar. Aklın yolu bir demekki Smiley ama aklımı kurcalayan birşey var. Bir e-kitap platformu için toplanan yatırım sizce de fazla değil mi ?

amerika ve avrupa da kişi başı ortalama haftalık kitap okuma süresi 5.5 saat
orada işler farklı işliyor herhalde
membis
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 09:00:57 PM

Bir 800 eth daha toplasalardı hard cap yapacaktı ama önemli değil çok iyi topladılar. Kaç hafta önce yazdım rütbemi güncelleyin diye ama şimdi baktım yanlış anlamadıysam ilk katıldığında rütben neyse onu baz alıyorlar sanırım : "Stakes in the signature campaign will also be calculated depending on the rank of the participant along with the day they first joined in"
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 21, 2017, 03:23:28 AM

cok fazla birsey anlamadim ben bu projeden cunku e kitap magazasinin block chain uzerinde olmasinin gercek bir faydasini goremedim. zaten internet uzerinden alinan kitaplar merkezsiz olan blockchain uzerinden alininca ne olacak? bu kadar yatirim almislar ama proje icin cok fazla bence. dikkatle takip edin derim proje ile ilgilenen arkadaslara
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 21, 2017, 06:14:21 AM

Alt tarafı bir kitap projesi ne olur diyordum, adamlar sağlam yatırım almış ama hala bakış açımda bir değişiklik yok. En fazla ne yapabilirler? Belki de türkiye odaklı düşündüğümüz için ters köşe oluyoruzdur
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 21, 2017, 08:36:14 AM

Alt tarafı bir kitap projesi ne olur diyordum, adamlar sağlam yatırım almış ama hala bakış açımda bir değişiklik yok. En fazla ne yapabilirler? Belki de türkiye odaklı düşündüğümüz için ters köşe oluyoruzdur

Bende aynı şeyleri düşündüm ama aslında ebook gittikçe popülerleşen bir durumda , artık çoğu satıcı yurtdışında basılı halinden önce ebook versiyonunu satıyor. Ama tabi proje kaç kat yapar ileride çok büyük artış sağlar mı onu ayrıca bir düşünmek lazım.

kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
October 21, 2017, 03:11:52 PM

Valla tebrik etmek lazım çok başarılı bir ico süreci geçirdiler. Kampanyalarına katılan arkadaşlara da güzel getiri sağlayacaktır onlar adına sevindim. Ama proje çok ters bir zamana denk geldi. Bircok proje bana göre sırf zamandan dolayı ico fiyatlarında seyrediyor. Bakalım borsaya giriş süreci nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
October 21, 2017, 08:20:40 PM

Evet bence de özellikle gelişmesi ilerlemiş ve belli bir noktaya gelerek kendini kanıtlamış ama ico fiyatında hatta altında olan o kadar proje var ki bu ortamda yeni icolarda çok seri bir yukarı fiyatlanma görmek şaşırtıcı olacaktır.
membis
Full Member

View Profile
October 21, 2017, 10:47:52 PM

Tabloları falan güncellememişler ama mesaj attılar Pazartesi günü ödülleri dağıtmaya başlayacağız diye. Bu kadar hızlı davranırlarsa tebrik etmek lazım.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 22, 2017, 12:34:19 AM

Hem hardcap yaptılar hemde ödülleri hızlı dağıtıyorlar . Çok ilginç bu kadar iyi takım denk gelmiyor pek .
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
October 23, 2017, 11:02:18 AM

Hem hardcap yaptılar hemde ödülleri hızlı dağıtıyorlar . Çok ilginç bu kadar iyi takım denk gelmiyor pek .

Şuana kadar bütün işleri tıkırında götürüyor ekip. Başarılı oldukları kesin yönetim konusunda. Bakalım ilerleyen süreçleri nasıl yönetecekler. İyi bir süreç yönetimi olursa yatırımcısına da çok güzel kazandıracaktır.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
gulickdarren
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 11:07:24 AM

ya bu borsaya ne zaman girecek hiç haber yok
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 23, 2017, 01:29:11 PM

ya bu borsaya ne zaman girecek hiç haber yok

Hocam daha ICO yeni bitti bismillah Smiley Bu kadar acele etmenizi önermem. Ancak ben muhtemelen HitBTC gibi bir borsaya giriş yapackalarını düşünüyorum. Onun dışında article bounty ile ilgili bir şey yayınlamamışlar hayırdır inşallah.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 23, 2017, 02:23:58 PM

Bu proje nasıl bu kadar yatırım aldı aklım almıyor gerçekten, mis gibi projeler var piyasada ve bunun kadar para toplayamadılar. Pundi x bile 3k ethereumda ama bunlar 42k eth topladılar hala şaka gibi gerçekten.
ICO ya girmedim yakında borsada yarıfiyatına hatta dahada altına düşeceğini düşünüyorum deneme amaçlı alabilirim o zaman. yada grçekten b yabancılar bu kitap işlerini destekliyor ve güveniyor yoksa imkansızdı bu kadar yatırım toplaması

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 23, 2017, 08:21:14 PM

Ödüller dağıtılmaya değil stake hesaplanmaya başlanacak denildi telegramda. Konuya ödül dağıtımı yazmışlar. Hatta soruyu soran arkadaşta bizden biriydi. Adamların güven sağlamasına neden olan şey bana göre Çin in yasaklarinda bizi etkilemeyecek demeleriydi. Tabi birde telegramı çok aktif tutmaları.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: