Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:33:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Aleyna Tilki <3  (Read 3607 times)
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
October 24, 2017, 08:17:34 AM

Aleyna Tilkiye bir benmi aşığım kız okadar güzel ve salak ki Cheesy en sevdiği kız türü bence bütün kızlar salak olmalı hiç sevmem zeki kızı Cheesy hele çok bilmiş erkek fatmalar ve feminisler yokmu neden yaşadıklarını anlamıyorum vala

Aleyna tilkiden hic hazetmeme ragmen bir insan hakkinda bu kadar asagilayici konusmak ne kadar dogru bilemedim. Evet guzel kiz fakat zekasiyla ilgili yorum yapmayi dogru bulmuyorum.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715240024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715240024
Reply with quote  #2

1715240024
Report to moderator
osman.uysal
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 09:36:59 AM

Güzel sesi var henüz yaşı da küçük. İyi bir eğitimle ve yönlendirme ile ileride çok iyi bir sanatçı olabilir ancak şu an popüler kültüre kurban edilmekle meşgul kendileri.
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
October 24, 2017, 05:32:40 PM

Sesi guzel ama kendisi cok aptal
benrobotdegilim
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 24, 2017, 05:49:21 PM

yaşı kücük diye bir sürü tepki cekmiş olan arkadaşımız ancak yaşında hiç bir sıkıntı yoktur. yurt dısında ünlü olma yaşı cok daha aşağılardadır. üstelik yaşına ters düşecek bir şey de yapmamaktadır. sever miyim ? sevmem orası ayrı. ama bence fazlasıyla haksızlık ediliyor kendisine. geleceği olur mu bilmem ama şu an gayet başarılı buluyorum kendisini. sesi cok guzel - özel olmamakla birlikte şarkıları dile dolanan ve kaliteli sarkılar kanımca. boyu da cok uzun ama keşke biraz daha makyaj yapsa
benrobotdegilim
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 24, 2017, 05:56:57 PM

aptal olduğu kanısına nerden vardın ?
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
October 24, 2017, 05:58:31 PM

aptal olduğu kanısına nerden vardın ?
yaptıgı acıklamalaedan cektıgı snaplerden yok sınıfta benı kıskanıp dovuyolar demesı yok havalalamında bagaj almak yerine oraya oturması zaten dıkkat cekmeye gerek yok bu hareketleri cok gereksız
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:51:27 PM

Kızı bu kadar ünlü edenler gibi sen de saflığından mı yararlanıcaksın kızın durun bi kız gerçekten reşit olsun vücudu erken oturan her kıza o gözle bakacaksanız işimiz var bu ülkede yeteneğiyle övün insanları fizikleriyle değil düşünceleriyle yeteneğiyle saflığıyla kandırılabilirlikleri ile değil
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:56:32 PM

Kızı sadece pop şarkıları ve klipleriyle değerlendirirseniz bence hata edersiniz çünkü onlar tanıtım ve reklamın birer parçaları . O yaştaki kızı başka bir şekilde meşhur etmek zordu . Tabiki çocuksu ve salak salak davrancak biraz Smiley Ama bi araştırıp bakarsanız kız gesi bağlarını nasıl söylüyor yani kızda ses var ve ileride çok kıymetli olacak bir isim bence . Şu önyargılardan kurtulun ve herkes  ile hemfikir olarak prim yapmaktan uzaklaşın artık kardeşim . bi farkınız olsun amk .
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
October 26, 2017, 03:03:34 PM

Unlu olmadan once muhabbetimiz olmustu.

oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
October 26, 2017, 03:40:43 PM

en iyi çıkış yapan sanatçılardan bence hakkını yemeyelim kızın.
alpermuratmavis
Member
**

Activity: 266

View Profile
October 26, 2017, 04:07:01 PM

Oğlum noluyoruz lan liseli forumu mu oldu burası kalpli başlıklar falan  Grin Bir britney değil.

başlığı görünce ben şok. Cheesy Aleyna ne yaa Cheesy Ona buna saldırarak prim yapma peşinde bir ergen işte. Prim yaptırmayın şunlara
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 11, 2017, 10:35:34 AM

gereksiz bir kız 17 yaşında yapmadığı bok kalmamış ünlü olucam diye götünü başını açıp orospu hayatı yaşıyor ona terbiye veren yüz veren anne babada suç atatürk görse oturup ağlar memleketin halini  Angry
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
November 11, 2017, 07:32:02 PM

Beyler bayanlar, o daha çocuk bir çocuk hakkında nasıl böyle bel altı konuşabiliyorsunuz. bu yaptığınız istismara girer. kolay mı, yoldan geçen ufacık çocukları çevirip böyle sözler söylüyor musunuz? çok kötü karşıladım bu yaklaşımı. çocuklara karşı lütfen daha dikkatli konuşalım, sağ duyuya davet ediyorum sizleri.
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 4

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
November 11, 2017, 08:22:05 PM

Şahsen ben Aleynanın aslında iyi bir kız olduğunu ancak çok küçük yaşta meşhur olmasından dolayı böyle aptal hareketler yaptığını düşünüyorum. Sesi gerçekten çok güzel ama kendini diğer alanlarda geliştirmeli yoksa popülaritesi 2-3 yıla biter.

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
Yasin46
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
November 11, 2017, 08:31:39 PM

bu kız neyin nesi neyin kafasını yaşıyor diye düşünebiliriz çoğumuz ama maalesef toplum gerçeğimiz böyle;kız da ses desen ses yok tip desen tip yok sadece kullanılmaya hazır bir eşya gözüyle bakılıyor.
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
November 11, 2017, 08:54:52 PM

Hahaha Sesli güldüm lan kızın ismi bir bitcointalkta yoktu tam oldu Cheesy

TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 12, 2017, 12:35:06 PM

Abi çok fazla gereksiz yere konu olan birisi bence herkes çok fazla konuşuyor amacı zaten bu kızın bu hareketlerle dikkatleri üstüne toplamak şarkısını beğenirsem dinler geçerim hareketleri umrumda bile değil özel hayatı beni bağlamaz ama garip bir kız yani (o sen olsan bari)

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 14, 2017, 02:49:29 PM

Ya Allah aşkına neresi güzel bu kızın?? Ben anlayamıyorum nasıl beğeniyor insanlar kendisini Huh Güzellik asilliktir bence, bir kadına bakmaya kıyamıcaksın, doyamıcaksın. Ben TV'de falan görür görmez hemen kanalı değiştiriyorum. Yapmacık hareketler, havalı olmaya çalıştıkça batan küçük bi çocuktan başka bir şey değil maalesef. Yaptığı müzik mi güzel? O da çok kötü. Bizim halkımızın kültür seviyesine hayranım ben!

Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
November 14, 2017, 02:55:47 PM

Haberlere çıkmış oyuncak penis fotoğrafı paylaşmış. Baktı gündemden düşmek üzere hemen hamle yaptı saçma sapan
msahin35
Member
**

Activity: 99

View Profile
November 15, 2017, 05:28:30 AM

bence bu devirde ya bitkoine yada aleyna tilki ye yatırım yapacan ikiside her ay değerine değer katıyor. Youtube view sayıları resmen btc nin artışı gibi.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: