Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:14:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62]
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30271 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 09, 2018, 06:54:00 AM

Geçen gün 300 dolarlık wrc aldım 5c falandı ooo dedim ayvayı yemiş alayım biraz ulan hala düşüyor meret, öyle kimseninde topladığı falan yok büüyk yatırımcılar bırakıyor tokeni
1715184840
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715184840
Reply with quote  #2

1715184840
Report to moderator
1715184840
Hero Member
*

Ignore
1715184840
Reply with quote  #2

1715184840
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715184840
Hero Member
*

Ignore
1715184840
Reply with quote  #2

1715184840
Report to moderator
1715184840
Hero Member
*

Ignore
1715184840
Reply with quote  #2

1715184840
Report to moderator
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 09, 2018, 09:50:27 AM

Ben projeyi ICO'su ilk çıktığından beri takip ediyorum. Hatta ana konu mod. lar tarafından silindiğinde, ana konuda 60 dan fazla post'um olduğu için ödül kampanyasından WRC alan toplam 13-15 kişiden de biriyim. Millete zorla WRC aldıran telegram kanalına üyede değilim, telegram kanalında pump yapmaya çalışanlardan biride değilim. Hatta telegram da mesajım bile yoktur. Burayada coine destek olmaya yada pump yapmaya da gelmedim. Ancak projeyi muhtemelen iyi tanıyanlardan ve en yakın takip edenlerden biriyim. Hatta worldcore hesabım bile var.

Coinin aşığı değilim ancak ekibe güveniyorum ve bunun içinde sağlam nedenlerim var. Yatırımımın çok olmasada bir kısmını uzun vadede bu coine yaptım.

Eveeeeet herkes şikayetçi olduğuna göre, scam söylentileri ayyuka çıktığına göre, kimse memnun olmayıp yatırımını sorguladığına göre, girmeyenler çok şükür iyiki girmedim dediğine göre, fiyatı da epeyce çakıldığına göre en iyi alım zamanı ve taban yaklaşıyor demektir. Elbette BTC'nin hareketinide takip etmek gerekiyor. ben parça parça alımlara başladım. Biraz daha düşerse biraz daha alacağım. Ben bunun alım fırsatı olduğunu düşünüyorum.

Herşey mükemmel olduğunda zaten fiyata bunlar çoktan yansımış oluyor ve alım yapmanızın bir anlamı kalmıyor çünkü fiyatın artık daha fazla gidecek bir yeri kalmamış oluyor.

Yanılabilir miyim? elbette yanılabilirim. Başka coinler daha fazla çıkış yapabilir mi? Elbette yapabilir. Daha fazla düşecek mi? Elbette düşecek. Worldcore batabilir mi? Elbette batabilir. Ancak bunlar doğası gereği içinde bulunduğumuz piyasanın getirdiği riskler. Dolayısıylada kazancıda ona göre olacak. Birkaç ay sonra yanılıp yanılmadığımı bende dahil olmak üzere hep beraber göreceğiz. Unutmazsam bu postuma alıntı yaparak sonucu yazacağım.

Sakın bu yazdıklarıma istinaden alım yapmayınız. Kendi araştırmanızı kendiniz yapınız.
Bol kazançlar dilerim.

0.00000600 BTC'den ilk alım yapıldı.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 09, 2018, 09:54:39 AM

şuan wrc için efsane bir noktada. tamamiyle çakıldı, elindeki miktar 1 haftas öncesinbe kadar 500 dolar ederken şuanda 50-60 dolar seviyelerinde
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
March 09, 2018, 10:03:11 AM

Ben projeyi ICO'su ilk çıktığından beri takip ediyorum. Hatta ana konu mod. lar tarafından silindiğinde, ana konuda 60 dan fazla post'um olduğu için ödül kampanyasından WRC alan toplam 13-15 kişiden de biriyim. Millete zorla WRC aldıran telegram kanalına üyede değilim, telegram kanalında pump yapmaya çalışanlardan biride değilim. Hatta telegram da mesajım bile yoktur. Burayada coine destek olmaya yada pump yapmaya da gelmedim. Ancak projeyi muhtemelen iyi tanıyanlardan ve en yakın takip edenlerden biriyim. Hatta worldcore hesabım bile var.

Coinin aşığı değilim ancak ekibe güveniyorum ve bunun içinde sağlam nedenlerim var. Yatırımımın çok olmasada bir kısmını uzun vadede bu coine yaptım.

Eveeeeet herkes şikayetçi olduğuna göre, scam söylentileri ayyuka çıktığına göre, kimse memnun olmayıp yatırımını sorguladığına göre, girmeyenler çok şükür iyiki girmedim dediğine göre, fiyatı da epeyce çakıldığına göre en iyi alım zamanı ve taban yaklaşıyor demektir. Elbette BTC'nin hareketinide takip etmek gerekiyor. ben parça parça alımlara başladım. Biraz daha düşerse biraz daha alacağım. Ben bunun alım fırsatı olduğunu düşünüyorum.

Herşey mükemmel olduğunda zaten fiyata bunlar çoktan yansımış oluyor ve alım yapmanızın bir anlamı kalmıyor çünkü fiyatın artık daha fazla gidecek bir yeri kalmamış oluyor.

Yanılabilir miyim? elbette yanılabilirim. Başka coinler daha fazla çıkış yapabilir mi? Elbette yapabilir. Daha fazla düşecek mi? Elbette düşecek. Worldcore batabilir mi? Elbette batabilir. Ancak bunlar doğası gereği içinde bulunduğumuz piyasanın getirdiği riskler. Dolayısıylada kazancıda ona göre olacak. Birkaç ay sonra yanılıp yanılmadığımı bende dahil olmak üzere hep beraber göreceğiz. Unutmazsam bu postuma alıntı yaparak sonucu yazacağım.

Sakın bu yazdıklarıma istinaden alım yapmayınız. Kendi araştırmanızı kendiniz yapınız.
Bol kazançlar dilerim.

Ben projenin scam olduğuna inanmıyorum.Lakin ekip daha ico sürecinde çok büyük acemilikler yaptı.Ico sürecini uzattı daha sonra ico süreci devam ederken bounty katılımcılarına ödüllerini dağıttı.Bu tarz hatalar yaptıktan sonra bu hale düşmeleri normal.

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 09, 2018, 10:09:04 AM

Bol kazançlar dilerim.

Ben projenin scam olduğuna inanmıyorum.Lakin ekip daha ico sürecinde çok büyük acemilikler yaptı.Ico sürecini uzattı daha sonra ico süreci devam ederken bounty katılımcılarına ödüllerini dağıttı.Bu tarz hatalar yaptıktan sonra bu hale düşmeleri normal.

Yalnız göz ardı ettğiniz önemli bir nokta var. ICO'dan sonra coin neredeyse ICO fiyatının üzerine X5 yaptı. Bunuda anlık olarak yapmadı coin uzunca bir süre bu seviyelerde gezindi.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
March 09, 2018, 10:13:51 AM

Bol kazançlar dilerim.

Yalnız göz ardı ettğiniz önemli bir nokta var. ICO'dan sonra coin neredeyse ICO fiyatının üzerine X5 yaptı. Bunuda anlık olarak yapmadı coin uzunca bir süre bu seviyelerde gezindi.

Haklısınız ama ben bu tarz hataların yine de etkisi olabileceğini düşünüyorum.Örneğin coindash hacklenmesine rağmen ico fiyatının çok üstüne çıktı.Sonra coin fiyatı dipleri gördü.Ya bu acemilikleri yapan ekipler bir süre sonra bir daha hata yapıyor ya da bunun şokunu atlatamıyorlar.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 09, 2018, 10:38:31 AM

Öyle yada böyle bu fiyatlara kadar düştü, dediğiniz gibi telegramda veya whaspta pump yaptıracağız diyen kişiler mevcuttu Türk ve bu tarz kişiler yüzünden bir çok arkadaşım worldcore'dan uzak durduğunu söyledi, tokena onlar kadar zarar veren kişi olmamıştır heralde.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
March 09, 2018, 11:27:10 AM

Bütün altcoinler yerin dibinin dibini boylamış vaziyette zaten sadece wrc için geçerli değilki yazılanlar.bi tane kar eden varmı son günlerde altcoinlerden? piyasada bildiğin yeşil bişey kalmamış ortalık kangölüne dönmüş halde.en güvendiğim eth bile serbest düşüşe geçmiş amk daha ne diyeyim altlarla ilgili.ben 1 aydır falan al-satı bıraktım gibi yükselmesini bekliyorum sadece halada bekliyorum
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 09, 2018, 08:19:40 PM

bütün coinler dibi boyuladı da sanki wrc çook fazla düştü gibi ya tabi her düşüş bir alım fırsatı bence ekibi fena değildi. aslında şuanki seviye alım için çok güzel bir seviye.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
March 09, 2018, 10:05:03 PM

bunlar mart ayinda kendi trade altyapilarini olusturacakti yanlis hatirlamiyosam. noldu o is?
roadmap da guncelleme falan mi var?
snipetr
Full Member

Activity: 294

View Profile
March 10, 2018, 08:07:21 PM

Bütün altcoinler tamamen dibi görmedi halen yükselmeye devam eden altcoinler var, pazarda 1500 den fazla koin var herbirine bakma zamanı yok amam analizlere bakınca artanlar olduğu görülür. ben kayıp kazanç hesabını uzun vadede yapacağım.
Druvax
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 08:15:28 PM

wrc 1 dolar olur diyenler vardi gecen ay. simdi bakiyorum da herkes bi satis moduna gecmis. daha nereye kadar dusecek. bence toplamanin zamani gelmistir. ciddi bir yukselis yaparsa zengin edecek cinsten bir proje bu. dikkate almak lazim. fiyati cok uygun su an
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 10, 2018, 08:47:05 PM

Millet alsın diye öyle diyorlardı bırak 1 doları 10 dolar diyenler vardı, hepsi çil yavrusu gibi dağılmıştır şimdi, insanları bigüzel zarara soktuktan sonra. Anlamak zor bu insanlara nasıl güveniyor millet söylediklerine göre yatırım yapıyorlar.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 08:52:46 PM

Yav yazık cidden birileri türk gruplarda milleti gazlıyordu aynen alsınlar diye alın 1 dolar olacak diye biz satın dedik dinlemediler şimdi dip yapmış worldcore üzüldüm valla millet için
taner32
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
March 11, 2018, 01:26:26 PM

Yav yazık cidden birileri türk gruplarda milleti gazlıyordu aynen alsınlar diye alın 1 dolar olacak diye biz satın dedik dinlemediler şimdi dip yapmış worldcore üzüldüm valla millet için

çok fazla konuşma hakkım olmayabilir ama bounty katılımcısı idim. çok sıkıntılı bir süreç geldi. ben bu konuda beklentileri biraz reelleştirmek gerekiyor. kısa hesaplar yapılınca insan çok kazanacağını düşünüyor, sonra mal gibi ortada kalıyor. bu sebepten beklentiyi arttırmamak lazım.

kademeli olarak satışı unutmayın. 3000 satoshi civarlarında geziyordu bir ara, şimdi 600 civarlarında.

henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 11, 2018, 02:07:13 PM

Bu piyasaya girişte her şeyden önce risk almasını bilmeli, önemli olan aldığımız riskin bize kazandıracağı gelire deymesi ya da ICO çakıldığında bizi yıpratacak kadar yatırım yapmamamız.Bu bakımdan borsaları belirli aralıklarla takip edip altcoinlerin dalgalanmaları incelenip yeni açılan ICO ların da geleceği açısından değerlendirmeler yapılabilir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 13, 2018, 11:07:35 PM

Wrc neden hala iyi bir borsaya giremedi? ICO oncesi cok buyuk reklam yapiyorlardi iyi para harcadilar bu projeye bildigim kadariyla.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 14, 2018, 06:44:22 AM

Wrc neden hala iyi bir borsaya giremedi? ICO oncesi cok buyuk reklam yapiyorlardi iyi para harcadilar bu projeye bildigim kadariyla.

Piyasanın biraz daha düzelmesini bekliyor olabilirler. Aslında şuan küçük coin/tokenların hepsinde aynı problem var. Bir aksiyon almaktan çekiniyorlar çünkü hiç tepki alamayabilir. Düşünsenize bir sürü para veriyorsunuz, binance giriyorsunuz ama piyasa kötü olduğu için %5 bile değerlenmiyorsunuz.

Boğa dönemi geldiğinde eğer wrc ekibi de kaçmazsa, büyük ihtimalle eski fiyatları göreceklerdir. Sadece wrc özelinde de değil, birçok fiyatı düşen token biraz daha piyasanın canlanmasını bekliyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 14, 2021, 11:39:31 PM

Arkadaşlar öncelikle bu kadar eski bir konuyu hortlattığım için kusura bakmayın . eski cüzdanları karıştırırken bir tanesinde bir miktar worldcore gördüm. şu an ne durumda diye baktığımda yeni bir ico yapıyor olduklarını gördüm ama %100 ben scam ım diyor sanki. konu hakkında bilgisi olan var mı ? Şu an sitelerinde bir sayaç var ve şu an itibariyle Crowdsale closes in süresini 8 gün 1 saatten düşüyor.
şimdi yeniden ico yapıyorlarsa eğer benim cüzdandakiler silinecek mi ?
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
February 15, 2021, 04:30:33 PM

Arkadaşlar öncelikle bu kadar eski bir konuyu hortlattığım için kusura bakmayın . eski cüzdanları karıştırırken bir tanesinde bir miktar worldcore gördüm. şu an ne durumda diye baktığımda yeni bir ico yapıyor olduklarını gördüm ama %100 ben scam ım diyor sanki. konu hakkında bilgisi olan var mı ? Şu an sitelerinde bir sayaç var ve şu an itibariyle Crowdsale closes in süresini 8 gün 1 saatten düşüyor.
şimdi yeniden ico yapıyorlarsa eğer benim cüzdandakiler silinecek mi ?
konuyu görünce mutlu oldum. wrclerde gelişme var diye.
bende de bayağı bir wrc var.
swap mi yapacaklar. yoksa gitti mi bizim eldeki wrcler?

Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62]
  Print  

Jump to: