Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:24:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: teog kaldıırlcakmış  (Read 1560 times)
l3irsen
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
September 29, 2017, 10:42:24 AM

Değişmeyen ne kaldı ki..
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
September 29, 2017, 02:42:26 PM

bakıyoruz teog ilk gelirken sanki dünyanın en büyük buluşuymuş gibi gelmiş geçmiş en iyi eğitim sistemiymiş gibi sundular.

sonra ne oldu bir sabah reisi cumhur kaldırın dedi ve teog öyle kötü böyle kötü bizi bu hale getirdi diye yaygara kopardılar.

tamam reisi cumhur istemiş kaldırılacak o. ondan kaçış yok artık ama mantıklı hamle önce yerine birşey getirirsin bi sistem üstüne çalışırsın gerekirse 1 yıl boyunca belki 5 yıl kaç yıl gerekiyorsa kaldırırsın ama bir anda değil törpüleye törpüleye değiştirirsin evirirsin.

bizim yaptıgımız ne kaldırdık ee ne olacak? bilmiyoruz çalışıyoruz. hadi sıkıştırırın 2 ayda yeni bir sistem sonra oda uyum sağlamasın 2 yıl sonra tekrar değişsin.

düşünmemizi engellesinler ki ülkenin ne kadar kötü bir konumda olduğunu göremeyelim.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 29, 2017, 04:28:38 PM

Milli eğitim bakanını geçen gün elmastan daha değerli bir eğitim sistemimiz var demesi gaf değilde nedir*
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 29, 2017, 04:30:17 PM

Arkadaşlar şuan bir yandan haberleri izliyorum .Binali şimdi açıklama yaptı . Sistemi anladığım kadarıyla anlatıyorum .
KLASİK TEST SİSTEMİ KALKTI A , B ,C ,D MUHABBETİ YOK ARTIK .
SINAV KLASİK OLUCAKMIŞ . AÇIK UÇLU SINAV OLUCAKMIŞ VE KESİN BİLGİ BU MALESEF .
SİZCE BU SİSTEM ALTINDA UFACIK COCUKLAR NAPICAK ? NASIL DEĞERLENDİRİLİCEK ? TORPIL DONMICEK Mİ ?İ
ADAMLAR KAFALARINA GÖRE SOKUCAK İSTEDİĞİNİ TORPİL HERBOK DÖNÜCEK ÖNLERİNİ AÇTILAR .
YAPICAĞINIZ İŞİ DEE GETİRECEĞİNİZ SİSTEME DEE. !

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
mustafayigittt
Member
**

Activity: 183

View Profile
September 29, 2017, 04:59:46 PM

teog kaldırıldı özel sınav sistemine geçilmesi bekleniyor
Feoner
Newbie
*

Activity: 49
Merit: 0

View Profile
September 29, 2017, 05:49:10 PM

Çocuk oyuncağına çevirdiler artık iyice tiksinmeye başladım, haber izleyemez olduk.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 29, 2017, 06:41:11 PM

5. sınıf karne puanları da yeni gelen sınav sisteminde puana etki edecek diyorlar. Büyük ihtimal zaten öyle olur, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:29:42 PM

Bizim zamanımızda oks yi kaldırdılar sbsyi getirdiler ilk problem o zaman yaşandı devamı geleceği belliydi sonra bi başladı yok 4-3-3 sistemi yok teog yok lys yok ygs takı çıktı yani işin artık sınav isimlerini değiştireceklerine sistemi ve bu sistemi getirenleri değiştirseler çok güzel olacaktır
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 28, 2017, 09:44:45 PM

ben 20 yıllık yaşantımda şunu gördüm eğitim sisteminde kaldırılıp yerine getirilen sistem hiçbir zaman öncekinden iyi olmuyor

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 12:37:03 AM

Üniversiteye giriş için kullanılan sistemde kalkmış anladığım kadarıyla artık orta sınıfın yükselmesi iyice zorlaştı kapitalizm en kötü yüzünü göstermeye başladı ülkemizde maalesef.
KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
October 29, 2017, 02:50:38 AM

Teog kaldırılcakmış'ı geçti , kaldırıldı , yerine de klasik sınav sistemi yürürlüğe girdi diye biliyorum . Günümüze kadar bir çok şekilde sınav sistemleri değişti ama sanırsam ilk defa böyle bir sistem getirildi . Normal sınavlarda hocalar test yerine sınav klasik diyince bile sinir oluyoduk şimdi ona göre yerleşiceksin . Sanırım güzel zamanlarda atlattık şimdiki gençlerin işi zor allah yardımcıları olsun

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
miraekiz
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 11:52:55 AM

Sistemi bi türlü oturtamıyorlar. Öğrenciler artık sistemden bıktılar. Bi öyle bi böyle sistem yapıyorlar. Çocuklar artık neye nasıl çalışıcakşarını şaşırdışar. Başaramama korkusu dolu içleri. Artık sisteme bi kesinlik getirmeleri lazım. Böyle olmaz yani ya. Çok saçma yere gidiyor eğitim sistemi.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
rigormortis1
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 29, 2017, 12:28:36 PM

Öğrenciler bence bunalımdadırlar. Yeni sisteme nasıl alışıcaklar bilmiyorum. Çok zorluyorlar çocukları. Sistem srtık otursa keşke.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Levazimatci
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 06:07:39 PM

Onu da kaldırsınlar. Zaten herşeyi kaldırıyorlar. İçine rttiler rğitim sisteminin. Bu konuda çok sinirleniyorum. Durmadan yeni bişey geliyor. Çocuklar beye alışacaklarını şaşırdılar artık.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Hardlifeand
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
November 20, 2017, 01:43:08 PM

Hep ayrı sistemin peşindeler çocukların hayatını düşünen yok.Sadece kafamda ki sisteme uysunlar düşüncesi tilki gibi kafalarında geziyor.Kimsenin çocugunu psikolojik olarak etkilemeye hakları yok onlar için hayati bir sınav.Allah ailelere ve cocuklarına sabır versin.
fazlioz
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 22, 2017, 01:45:54 AM

Yerine getirecekleri sınavı ne zaman kaldıracaklar en fazla 2 sene veriyorum.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
November 25, 2017, 10:44:07 AM

teog sözde kalktıda yenisini daha monte edemediler.

XxX
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 25, 2017, 01:59:03 PM

Bu ülkenin eğitim sisteminin amına koyacağım diye bir yemin etsem bu kadar zamanda bu kadar mahvedemezdim.

başbakan çıkmış diyor ki düşünülmeden fakülteler açılmış ulan kim düşünecekti bunu ben mi düşüneceğim veya köyün muhtarı mı?
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/egitim/869033/Binali_Yildirim__Dusunulmeden_fakulteler_acilmis__her_mezuna_is_bulamayiz.html#

her öğretmenlik mezununa iş bulamayız. ulan madem öyle saçma sapan bölümlere niye formasyon verdiniz. neden yeni fakülteler açılmasına izin verdiniz.

hohoho şu kadar üniversite vardı bu kadar üniversite açtık bunu yaptık bunu yaptık. o vasıfsız üniversiteleri götünüze sokun. üniversite var bölüm açılmış bölümde profesör yok.
bölümde araştırma geliştirme üretim teknoloji yok.

ulan dünyada ki birçok şirket her yıl bizim ülkemizden daha çok patent alıyor. daha fazla arge yapıyor.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 25, 2017, 02:06:42 PM

Her alanda Avrupayı örnek alıyoruz neden iş eğitime gelince kendimiz bi şeyler yapmaya çalışıyoruz anlamak mümkün değil
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 25, 2017, 04:42:03 PM

Her alanda Avrupayı örnek alıyoruz neden iş eğitime gelince kendimiz bi şeyler yapmaya çalışıyoruz anlamak mümkün değil

bişey yapmaya gerek yok. ben eminim hiç birşey yapılmamış olsaydı eski tas eski hamam devam etseydi şu anda daha iyi durumda olurdu eğitim sistemimiz.

ulan fetöyü bitirmek için dershaneler kapatılıp özel okula çevrildi. o çevrilen özel okulların çoğunda eğitim bile yapılmıyor. hoca ders anlatmıyor çocuklar kolejlyiz biz kafasında dersi dinlemiyor sınavlar da müdür çocuklara düşük not verme dediği için sınav soruları dağıtılıyor, öyle embesil çocuklar var ki o sorulara bile bakmadıkları için hoca yazdığı herşeye puan veriyor. bir denetleme korkusundan bazı cevapları kendisi ekliyor.

okulların çoğu saçma sapan imamhatiplere çevrildi. sırf dinlarız biz kafasında.

yok fen lisesine gitmek isteyen öğrenciler sınava girecekmiş. lan ben oğlumun fen lisesine girmesini isterim ne düz liseye yollayım doğrudan. yine sınava girecek bu cocuklar.

yok en yakın okula gidecekmiş bundan sonra. peeeh. okullar kaliteli olsun o da olur
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: