Bitcoin Forum
April 24, 2024, 08:51:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Zaman = Para  (Read 2273 times)
nessbuy (OP)
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
September 23, 2017, 11:33:17 PM

Merhaba arkadaşlar, 2016 mart ayında RaiBlocks token havuzuna katıldım, her captcha resim başına 200 mrai veriyodu, 2 gün çalışmakla 50.000 tane topladım 1 yıl cüzdanda beklettim, 1 yıl sonra borsaya girdi, şu anki fiyatı 0.10$ ( 0,10$ değeriyle kazancım 5000$ ) , o zaman rastgele önüme çıkmıştı. Bu gibi siteler nerden nasıl bulunur bilgisi olan yazarsa hepimiz değerlendirelim derim, ben ekmeğini yedim çünkü.  Şimdiden teşekkürler
1713948678
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713948678
Reply with quote  #2

1713948678
Report to moderator
1713948678
Hero Member
*

Ignore
1713948678
Reply with quote  #2

1713948678
Report to moderator
1713948678
Hero Member
*

Ignore
1713948678
Reply with quote  #2

1713948678
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 23, 2017, 11:37:59 PM

On numara örnek olmuş bir konu, bu forumda her zaman diyoruzki yatırım sabır gerektirir. Borsada sabırsız olanlar her zaman kaybeder, aceleci davranmamak gerekir, değer kaybeden bir token asla satılmamaldıır. Gün gelir mutlaka yükselir.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 23, 2017, 11:46:04 PM

Banada hergün bir siteden mail geliyor.Bir şeyler dolduruyorum,umarım sizin gibi şansım yaver gider ilerde bizde para kazanırız.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 05:43:42 AM

Bir yılda 5.000 dolar  Shocked  iyi paraymış güle güle harcayın. Bu işler bana boş işler gibi geliyordu hep, ama hiçte boş değilmiş baksanıza.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 24, 2017, 08:51:18 AM

Biz forumda bir kaç kişi airdropları takip edip hemen hepsine katılıyoruz, bazı arkadaşlar 3-5 tane çer çöp için uğraşmaya değmeyeceğiniı söyleyip eleştiriyorlar. Biliyorum ki en iyimser tahminle yarısı ya daha en baştan, ya da sonradan çöp olacak. Ancak bizim biriktirme beklentimiz farklı ve bu beklenti tam olarak sizin yaşadığınız durum. Alır kenara atar, uzun zaman hiç hatırlamaz sonra bakarım.
İhtimaller belli:
1) Çöp olmuştur, sil gitsin,
2) Çorba parası kadar değerlenmiştir, çevir kullandığın bir coine, fee ya da gas olarak işe yarar,
3) Belli bir aşama kaydetmiştir, çevir btcye, ekle borsaya kullan,
4) nessbuy arkadaşımızın yaşadığı olmuştur, yeme de yanında yat...

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 24, 2017, 09:08:58 AM

Airdrop kısmında ama çerez parası veriyorlar bu kadar adetti toplanmaz diye biliyorum yanlışmı bılıyorum, orda verılen lınklere uye olduğunuzda 5-10$ degerınde token verıyorlar yanı boyle 50.000 adet toplamak zor olur
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 24, 2017, 05:07:30 PM

aynen her şeyin başı sabır şu an komik fiyatlara alınan coinler zamanı gelecek 20 ye 30 a katlayacak diyeceğiz şu fiyatta hatta önümüzde eth örneği var nerelerden nerelere geldi
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 05:54:30 PM

sabreden derviş muradına erermiş diye boşuna dememişler, şimdii piyasadaki coinlerin çok değil 1 yıllık geçmişine bakın sadece ve ne kadar kazandırdığını hesaplayın.bizim forumdan bile hatrısayılır miktarlar elde etmiş çok adamın olduğunu düşünüyorum.şu anki coinlerde öyle olabilir belki 1 yıl sonra zengin bile edebilir hiç belli olmaz

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2017, 07:37:56 PM

valla facebook twitter bountylerine katılıp 3,5  token toplayıp sonra o tokenlerle dişe dokunur birşey kazanılır mı hiç bilmiyorum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 24, 2017, 08:19:26 PM

Bende merak ettim şuan hiç yok mudur acaba ?
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 08:54:54 PM

Bakın arkadaşlar  bu sayfada airdroplar için  Lydian bilgi veriyor genellikle hem de güncel ve sağlıklı bilgiler sürekli güncelleniyor. 

Sayfadan    https://bitcointalk.org/index.php?topic=2076736.0;all     takip edebilirseniz madem ilgilisiniz,  faydalanırsınız. Kolay gelsin.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 24, 2017, 10:38:17 PM

Merhaba arkadaşlar, 2016 mart ayında RaiBlocks token havuzuna katıldım, her captcha resim başına 200 mrai veriyodu, 2 gün çalışmakla 50.000 tane topladım 1 yıl cüzdanda beklettim, 1 yıl sonra borsaya girdi, şu anki fiyatı 0.10$ ( 0,10$ değeriyle kazancım 5000$ ) , o zaman rastgele önüme çıkmıştı. Bu gibi siteler nerden nasıl bulunur bilgisi olan yazarsa hepimiz değerlendirelim derim, ben ekmeğini yedim çünkü.  Şimdiden teşekkürler

Guzel ornek ama birde su var bunu yapan suan yuzlerce coin,token var 1 sene sonra hangisi piyasada kalacak onu bulamk oneli hepsini 2 gun ayirsak 200 gunde zaten baska yollarla o para kazanilir ama sizin adiniza sevindim hocam Smiley
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 25, 2017, 06:02:26 AM

Rai gecenlerde twitterda karsima cikti yatirim yapmayi dusundugum guzel bir proje gibi simdi 5k lik yatirimi bedava yapabilecegimi goruyorum gercekten vahim bir durum :/

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 25, 2017, 07:05:30 AM

Güzelmiş gerçekten zaten bitcoin piyasası sabır işi, borsa sabırsızların parasının sabırlılara geçtiği yerdir diye bir laf var ya onun ne kadar doğru olduğunu bir daha görmüş olduk
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 25, 2017, 07:11:17 AM

Geçen bir arkadaşımın yanına gittim. 2014 gibi mining yapıyorduk beraber. 1-2 ay uğraşmış, 1-2 BTC kazanıp sonra sıkılıp bıramıştı. Ne oldu durumlar diye bana sorunca anlattım son gelişmeleri. Acaba dedi bende kalmış mıdır bir şeyler? Mining yaptığı makinenin yedeğini buldu, cüzdanları çıkardı, hepsi çöp coin tabi. İşlem görenleri toparladı, btc'ye döndü, oradan da TL'ye. 500 liralık coin çıktı. Haydi dedi yemeğe gidelim. Gittik bir güzel yedik Smiley

Çöp olsa da o olasa da bu olsa da her şeyin bir alıcısı var. Sonuçta insanlar yatırım yapıyor ve peşini bırakmıyorlar. Unutmayın, bir coin siz çöpe attığınızda çöp olur...
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 25, 2017, 08:05:38 AM

Ben vaktiyle bir kaç masternode kurmuştum Dash için. Sonra bir kaç dolar prim yapınca kapatıp sattım Dash portföyünü. Şimdi o cüzdanlarda kalan toplamda yarım Dash kadar bir rakam var ama şifreleri yedeklemediğim için  kullanamıyorum malesef. Onlar orada yatıyor, Dash ise kurunu yükseltmeye devam ediyor unuttuğum şifrelerime inat. Bu dersten yola çıkarak cüzdanlarda küsürat bırakmayalım.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
macaron
Hero Member

Activity: 580
Merit: 500

View Profile
September 26, 2017, 09:51:25 PM

Girilecen tokenler çöp çıkabilir fakat arkadaşında yaptığı gibi alınan tokenler bir kenara atılıp unutulabilir. İleride aklına gelip baktığınızda bakarsınız zengin olursunuz. Smiley Fazla iyimser bakıyorum bende farkındayım ama zengin olmasınız bile havadan gelen bir para olur nihayetinde. Arkadaşın bunu paylaşması sabredemeyenlere güzel bir örnek olmuş. Bol kazançlar.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
September 26, 2017, 10:37:37 PM

Güzel yakalamışsınız her zaman denk gelmez bu kadar iyi artan coin. Airdroplar bu kadar coin vermiyor tabi ama denenebilir yine de.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 26, 2017, 10:48:15 PM

Monetha aldım 1 yıl dokunmayacağım dedim . Coinmarketcap'i açıyorum ilk 100 de kendini 10'a katlamayan coin yok bu yıl başından beri . Adını duymadıgım coinler 0.1 cent ten 1.2 dolarlara gelmiş .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 27, 2017, 06:47:37 AM

Hala emekleme aşamasında ve hala çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm coinler var piyasada. Hala oluk oluk para akmaya devam ediyor piyasaya. Bu daha uzun vade de devam edecektir.

Bana kalırsa dediğiniz gibi bir şeyleri satın alıp bkelendiğinde genellikle para kazanılıyor o yüzden emek ve sabır bu işlerde altın kural denilse yeridir.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: